Warszawa 17 - 18.05.2008
Mistrzostwa Mazowsza jun.i jun. mł.
200 m K
1 s 1 26.19 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ +0.7 II B.D. B.D. #
1 s 3 26.38 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U18 MZ +1.1 III B.D. B.D. # BEZ
1 s 4 25.71 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +0.5 II
2 s 4 25.88 ŚWIĘCICKA Konstancja KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ 0.0 II
1 s 5 24.98 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +0.5 II #
2 s 5 25.27 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ +0.5 II #
3 s 5 25.27 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +0.5 II
4 s 5 25.31 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +0.5 II
5 s 5 25.37 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ +0.5 II
1 s 7 26.55 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ +0.6 III #
2 s 7 26.63 BANASIK Marta RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ +0.6 III #
3 s 7 26.86 PIECHUTA Aleksandra KS Zawkrze Mława # 89 U20 MZ +0.6 III B.D. BEZ
800 m K
1 2:14.10 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U20 WN II #
2 2:14.20 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ II B.D. # BEZ
3 2:15.19 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U20 MA II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
5 2:15.84 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
7 2:17.60 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U18 WN III #
9 2:19.03 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U18 MZ III B.D. # 3
400 m pł K K
1 s 1 62.46 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ I B.D. # 1
2 s 1 63.88 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ II #
3 s 1 66.88 LENARCIK Agnieszka UKS Olimp Kozienice # 90 U20 MZ III B.D.
4 s 1 68.20 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa # 92 U18 MZ III #
1 s 2 64.50 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice # 92 U18 MZ II B.D. # 1 LDK!
2 s 2 69.07 ROSA Sylwia SG Legia Warszawa # 92 U18 MZ IV
Wzwyż K
1 1.74 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
2 1.60 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock 90 U20 MZ III B.D. # 3
W dal K
1 5.84 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +0.9 I KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
1 5.92 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ +0.9 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
2 5.49 KRUŻYCKA Barbara OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ +0.4 II
2 5.62 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.9 II #
3 5.38 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ +1.1 III B.D. # BEZ
4 5.16 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U18 MZ +0.4 III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
5 5.14 NIEWIADOMSKA Paulina MKS Durasan Płońsk # 91 U18 MZ +0.4 III #
2 w 5.68 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD +1.1 II
4 w 5.42 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +1.1 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
Kula (4) K
1 12.59 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 11.60 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ III
3 11.35 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
4 10.95 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP III B.D. # 3
Dysk (1) K
1 49.14 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
2 39.65 KUCHARCZYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ II
3 35.11 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP III B.D. # 3
4 33.12 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U20 MZ III
5 31.05 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU IV ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
Oszczep (600) K
1 w 37.26 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS III #
2 w 35.24 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III #
3 w 29.07 KRUPA Aneta WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ V
7-bój J MŁ K
1 3838 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U18 MZ III
2 3588 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ IV
3 3486 DANIELAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ IV
4 3424 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ IV
5 3268 MASZCZAK Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ IV B.D.
6 3181 KRUPA Aneta WLKS Nowe Iganie # 93 U16 MZ V
7 1440 KUC Paulina UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ --
7-bój K
1 j 4802 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD I
2 j 4666 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
3 j 4467 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II #
4 j 4298 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD II B.D. # 3
5 j 3987 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS III #
6 j 3853 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III #
7 j 3810 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U20 LU III B.D. B.D. BEZ
8 j 3364 KRUCIŃSKA Karolina UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 90 U20 SK IV
  000 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U20 PM -- #
  000 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ --
  000 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM -- #
1 5213 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD M KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
2 4924 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ I #
3 3927 KUCHARZAK Dobrosława KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS III
4 3873 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III #
200 m M
1 s 1 21.82 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ +1.4 I #
2 s 1 21.86 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ +1.4 I RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
3 s 1 21.96 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ +1.4 II B.D. BEZ
4 s 1 22.07 SMOLIŃSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +1.4 II #
5 s 1 22.25 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +1.4 II
1 s 2 22.22 KUC Tomasz MKS Pogoń Siedlce # 86 U23 MZ +1.3 II
2 s 2 22.26 BURDZIŃSKI Kacper AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +1.3 II
1 s 3 22.04 TROCHIMIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ 0.0 II
2 s 3 22.26 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ 0.0 II #
1 s 6 22.70 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ +1.4 II #
1 s 8 23.11 SOŁTYS Patryk UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ +0.8 III #
1 s 9 23.19 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U18 MZ +1.4 III #
800 m M
1 1:54.81 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
2 1:56.18 MROCZEK Krzysztof WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II #
3 1:56.39 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa # 91 U18 MZ II B.D. # 2
4 1:56.68 PRZYBYSZ Michał MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ II
5 1:57.00 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U18 WN II
6 1:59.30 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III #
110 m pł J MŁ M
1 w 15.12 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ +0.8 III
2 w 15.26 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ +0.8 III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
3 w 16.10 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ +0.8 IV #
110 m pł M (99.1) M
1 s 2w 15.32 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP +0.3 II #
2 s 2w 16.17 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +0.3 III #
1 w 15.51 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ +0.3 II #
2 w 16.22 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +0.3 III #
110 m pł M
1 w 15.26 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ 0.0 II #
400 m pł M
1 58.67 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ III
Tyczka M
1 3.60 RYBICKI Paweł KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ III
2 3.20 DANILUK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 92 U18 MZ IV
1 w 3.60 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ III #
2 w 3.60 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ III
3 w 3.50 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ IV #
W dal M
1 7.12 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +0.1 II #
1 7.15 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U18 SL +1.5 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019
2 6.77 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +0.3 III #
2 7.07 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ +0.9 II RADKIEWICZ Przemysław # Z/0308/11 2017 2
3 6.67 CHMIELEWSKI Krzysztof niest. Warszawa # 91 U18 MZ +0.3 III PUŁAWSKI Andrzej # Z/1437/12 2013 3
3 7.02 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U20 MZ +2.4 II
4 6.47 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa # 91 U18 MZ +0.6 III PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
Kula (5) M
1 15.62 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U18 MZ II #
2 15.59 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 92 U18 MZ II ZGLESZEWSKI Daniel # Z/4903/11 2011 1
3 15.35 KROPIDŁOWSKI Adam RKS Skra Warszawa # 91 U18 MZ II
4 14.85 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof # 2
5 14.67 ULEWICZ Michał UKS LA Basket Warszawa 92 U18 MZ III
6 14.17 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U18 MZ III
Kula (6) M
1 18.75 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U20 MZ I #
2 17.70 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ I #
3 14.73 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa # 89 U20 MZ II B.D. BEZ
Dysk (1.5) M
1 45.98 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U18 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof # 2
Dysk (1.75) M
1 50.89 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ I
2 42.15 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U20 LU III #
Oszczep (700) M
1 w 56.10 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ III
2 w 51.98 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ III
8-bój J MŁ M
1 5716 TYLMAN Igor KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ I
2 4942 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa # 91 U18 MZ II RZEPKA Marek # Z/4067/11 2019 MM
3 4797 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
4 4580 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ III
5 4536 DUDZIŃSKI Mateusz LKS Olymp Błonie # 91 U18 MZ III #
6 4493 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U18 MZ IV #
10-bój JUN M
1 6266 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II #
2 5892 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ III #
3 5884 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ III #
4 5652 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U20 MZ III
5 5457 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP III #
6 4321 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ --
7 3554 BERNARD Jacek KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ --
10-bój M
  000 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7006978988647 sekund