Sosnowiec 23.05.2015 Liga Juniorów 2015 - I rzut - grupa D |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 12.80 | SUROWIECKA Justyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U18 | SL | -2.1 | III | HOMA Wioleta # | Z/1226/14 | 2016 | 3 | |||||
2 | 3 | s | 1 | 12.95 | PĘDZIWIATR Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | -2.1 | III | B.D. | ||||||||
3 | 5 | s | 1 | 13.20 | KOWALSKA Małgorzata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -2.1 | III | |||||||||
4 | 11 | s | 1 | 13.67 | MATUSZ Angelika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | -2.1 | IV | |||||||||
5 | 13 | s | 1 | 13.70 | JA¬WIŃSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | -2.1 | IV | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0651/15 | 2024 | ||||||
6 | 16 | s | 1 | 13.79 | MIERZEJEK Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U20 | SL | -2.1 | IV | |||||||||
1 | 9 | s | 2 | 13.48 | SZKUDLAREK Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
2 | 12 | s | 2 | 13.69 | JASIK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | +0.1 | IV | # | ||||||||
3 | 17 | s | 2 | 13.81 | KOT Anna | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
4 | 18 | s | 2 | 13.83 | MERTA Sandra | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1999 | U18 | SL | +0.1 | -- | |||||||||
5 | 20 | s | 2 | 14.03 | KACZMAREK Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | +0.1 | -- | |||||||||
6 | 21 | s | 2 | 14.05 | MISIURA Aleksandra | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | +0.1 | -- | |||||||||
1 | 15 | s | 3 | 13.79 | KOZAKIEWICZ Sandra | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | +0.8 | IV | |||||||||
2 | 23 | s | 3 | 14.11 | KOWALSKA Weronika | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | +0.8 | -- | |||||||||
3 | 24 | s | 3 | 14.17 | MĘDRALA Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U20 | SL | +0.8 | -- | |||||||||
4 | 30 | s | 3 | 14.63 | WYSOCZYŃSKA Magdalena | UKS Gimpel Nowy Targ | 1997 | U20 | MA | +0.8 | -- | |||||||||
5 | 31 | s | 3 | 14.77 | BOROWSKA Kamila | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | +0.8 | -- | |||||||||
6 | 32 | s | 3 | 15.42 | KREMPASKA Julia | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | +0.8 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 4 | 12.80 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U20 | SL | -3.4 | III | |||||||||
2 | 6 | s | 4 | 13.31 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | -3.4 | IV | |||||||||
3 | 7 | s | 4 | 13.42 | NOSEK Marzena | TS Wieliczanka Wieliczka | 1997 | U20 | MA | -3.4 | IV | # | ||||||||
4 | 22 | s | 4 | 14.07 | MAZUR Joanna | TZSN Start Tarnów # | 1990 | Sen | MA | -3.4 | -- | TOTT Bartłomiej # | Z/3010/20 | 2024 | BEZ | |||||
1 | 8 | s | 5 | 13.43 | POCHOPIEŃ Małgorzata | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U18 | MA | -3.4 | IV | |||||||||
2 | 10 | s | 5 | 13.52 | BRANDYK Agata | TS AKS Chorzów | 1992 | Sen | SL | -3.4 | -- | ZIEMBA Dariusz | Z/3238/11 | 2023 | 3 | |||||
3 | 19 | s | 5 | 13.90 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U18 | SL | -3.4 | -- | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | |||||
4 | 25 | s | 5 | 14.21 | RUMAN Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -3.4 | -- | |||||||||
5 | 27 | s | 5 | 14.34 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -3.4 | -- | |||||||||
6 | 28 | s | 5 | 14.52 | GAJ Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -3.4 | -- | |||||||||
1 | 4 | s | 6 | 13.18 | OLSZAK Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U18 | SL | +0.4 | III | |||||||||
2 | 14 | s | 6 | 13.77 | KLĘBOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U16 | SL | +0.4 | IV | B.D. | Z/2776/15 | 2024 | 1 | |||||
3 | 26 | s | 6 | 14.33 | ¦LUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | +0.4 | -- | ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||
4 | 29 | s | 6 | 14.53 | NOWAK Kinga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | +0.4 | -- | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.78 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -1.1 | II | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 25.85 | MISTERKA Nikoletta | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | -1.1 | II | # | ||||||||
3 | 7 | s | 1 | 26.22 | LORENC Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | -1.1 | II | |||||||||
4 | 8 | s | 1 | 26.23 | CELNER Angelika | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U20 | OP | -1.1 | II | # | ||||||||
5 | 9 | s | 1 | 26.39 | PIERZYNA Ewelina | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1996 | U20 | SL | -1.1 | III | B.D. | 2 | |||||||
6 | 10 | s | 1 | 26.41 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | -1.1 | III | B.D. | ||||||||
1 | 6 | s | 2 | 26.17 | KAWALEC Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | -0.9 | II | |||||||||
2 | 14 | s | 2 | 26.98 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | -0.9 | III | |||||||||
3 | 19 | s | 2 | 27.31 | BRYZEK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -0.9 | IV | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0993/14 | 2023 | 2 | |||||
4 | 23 | s | 2 | 27.63 | GLEGOŁA Aldona | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | -0.9 | IV | |||||||||
5 | 26 | s | 2 | 28.05 | SMYŁA Zofia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -0.9 | IV | |||||||||
1 | 5 | s | 3 | 26.16 | SUDER Magdalena | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | 0.0 | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0943/13 | 2020 | 2 | |||||
2 | 17 | s | 3 | 27.21 | BANA¦ Joanna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | 0.0 | III | |||||||||
3 | 18 | s | 3 | 27.24 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | 0.0 | III | # | ||||||||
4 | 21 | s | 3 | 27.39 | DRZEWIECKA Monika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U20 | SL | 0.0 | IV | |||||||||
1 | 27 | s | 4 | 28.23 | NALEPA Adrianna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | -2.3 | IV | # | ||||||||
2 | 29 | s | 4 | 28.53 | LISIAK Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -2.3 | -- | |||||||||
3 | 30 | s | 4 | 29.16 | ¦NIEGÓRSKA Maria | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -2.3 | -- | |||||||||
4 | 32 | s | 4 | 29.77 | ZALEJSKA Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | -2.3 | -- | |||||||||
5 | 34 | s | 4 | 29.90 | KWIECIŃSKA Joanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | -2.3 | -- | |||||||||
1 | 22 | s | 5 | 27.44 | KWA¦NIAK Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -1.8 | IV | B.D. | ||||||||
2 | 31 | s | 5 | 29.55 | ZAGRODNIK Joanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U20 | SL | -1.8 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
3 | 35 | s | 5 | 30.06 | KUPCZAK Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U20 | SL | -1.8 | -- | |||||||||
4 | 36 | s | 5 | 30.25 | CEBULA Anna | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -1.8 | -- | # | ||||||||
5 | 37 | s | 5 | 30.53 | JARÓG Magdalena | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -1.8 | -- | |||||||||
1 | 3 | s | 6 | 25.92 | GUZIK Justyna | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U20 | SL | -0.3 | II | |||||||||
2 | 4 | s | 6 | 26.09 | KARA¦ Mariola | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -0.3 | II | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0698/12 | 2022 | M | |||||
1 | 11 | s | 7 | 26.43 | PĘDZIWIATR Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | +0.4 | III | B.D. | ||||||||
2 | 12 | s | 7 | 26.52 | WIECZOREK Patrycja | BKL Bełchatów | 1997 | U20 | LD | +0.4 | III | |||||||||
3 | 13 | s | 7 | 26.65 | ZAMORA Małgorzata | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | +0.4 | III | |||||||||
4 | 16 | s | 7 | 27.11 | GŁÓWKA Klaudyna | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1996 | U20 | MZ | +0.4 | III | B.D. B.D. | , Z/0553/12 | , 2021 | ||||||
5 | 25 | s | 7 | 27.77 | MUTWIL Oliwia | TL ROW Rybnik | 1997 | U20 | SL | +0.4 | IV | |||||||||
1 | 15 | s | 8 | 27.10 | ZIARKIEWICZ Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U18 | SL | -1.1 | III | |||||||||
2 | 20 | s | 8 | 27.37 | POCHOPIEŃ Małgorzata | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U18 | MA | -1.1 | IV | |||||||||
3 | 24 | s | 8 | 27.67 | HERÓD Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -1.1 | IV | B.D. SUDOŁ Grzegorz | , Z/1590/14 | , 2022 | ||||||
4 | 28 | s | 8 | 28.44 | RUMAN Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U18 | MA | -1.1 | IV | |||||||||
5 | 33 | s | 8 | 29.82 | GAJ Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -1.1 | -- | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 58.00 | OLSZOK Oliwia | RKS ŁódĽ # | 1998 | U18 | LD | II | # | |||||||||
2 | 3 | s | 1 | 58.93 | BARAŃSKA Karolina | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | II | B.D. # | |||||||||
3 | 4 | s | 1 | 59.06 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
4 | 6 | s | 1 | 60.18 | ZIMIERSKA Klaudia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
5 | 12 | s | 1 | 62.08 | GAWLAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 1996 | U20 | SL | IV | HELBIK Marzanna B.D. B.D. | Z/0135/12 | 2020 | |||||||
6 | 22 | s | 1 | 64.38 | WIKTORCZYK Natalia | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 60.25 | HAJDA Teresa | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | III | # | |||||||||
2 | 8 | s | 2 | 61.09 | KOPKA Marcelina | SRS Kondycja Piaseczno # | 1998 | U18 | MZ | III | B.D. | Z/0511/14 | 2021 | |||||||
3 | 9 | s | 2 | 61.25 | WÓJCIK Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
4 | 15 | s | 2 | 62.52 | KORDALSKA Karolina | GKS Piast Gliwice | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
5 | 16 | s | 2 | 62.71 | BEDNARCZYK Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
6 | 18 | s | 2 | 63.42 | KARA¦ Klaudia | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1 | 10 | s | 3 | 61.27 | RAŻAKOWSKA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 20 | s | 3 | 64.14 | RĘBISZ Julia | niest. Katowice # | 1997 | U20 | SL | IV | B.D. | Z/1637/13 | 2016 | |||||||
3 | 21 | s | 3 | 64.20 | GONDEK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
4 | 25 | s | 3 | 66.11 | PALACZ Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 28 | s | 3 | 70.26 | TOKARCZYK Urszula | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 57.91 | SOSNOWSKA Izabela | CKS Budowlani Częstochowa | 1992 | Sen | SL | II | CIUK Marek | Z/1853/11 | 2018 | 2 | ||||||
2 | 5 | s | 4 | 59.40 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów | 1990 | Sen | SL | III | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | ||||||
3 | 11 | s | 4 | 61.36 | STĘPIEŃ Magdalena | TL ROW Rybnik | 2000 | U16 | SL | III | ||||||||||
4 | 13 | s | 4 | 62.28 | BŁASZCZAK Jowita | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U23 | SL | -- | ||||||||||
5 | 14 | s | 4 | 62.51 | CIE¦LAR Katarzyna | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
6 | 19 | s | 4 | 63.91 | FALISZEWSKA Irmina | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
1 | 17 | s | 5 | 63.31 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
2 | 23 | s | 5 | 65.27 | ZWIAS Elżbieta | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
3 | 24 | s | 5 | 65.47 | PARALUK Joanna | KB MOSiR Jastrzębie | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 26 | s | 5 | 66.91 | BACHARA Klaudia | MLUKS Tarnów | 1997 | U20 | MA | -- | ||||||||||
5 | 27 | s | 5 | 67.84 | STANEK Weronika | UKS Chromik Mysłowice | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 2:19.32 | GRYGIEL Ilona | MKS Siechnice # | 1999 | U18 | DS | III | SOBCZYK Tomasz B.D. | Z/2517/15 | 2024 | |||||||
2 | 5 | s | 1 | 2:19.71 | PUTO Weronika | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | 7 | s | 1 | 2:21.77 | JAROMIN Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | # | |||||||||
4 | 8 | s | 1 | 2:23.29 | KOBIÓR Klaudia | LKS Pszczyna | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 9 | s | 1 | 2:23.75 | DEPCZYŃSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U20 | SL | III | ||||||||||
6 | 10 | s | 1 | 2:25.51 | SITEK Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U20 | SL | IV | LAMCH Czesław | Z/0764/13 | 2021 | 2 | ||||||
7 | 11 | s | 1 | 2:25.72 | BUL Julia | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
8 | 13 | s | 1 | 2:27.74 | WDOWCZYK Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U20 | SL | IV | ||||||||||
9 | 14 | s | 1 | 2:30.80 | KRYSZTOFORSKA Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
10 | 15 | s | 1 | 2:33.42 | GRUBA Justyna | GKS Piast Gliwice | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
11 | 17 | s | 1 | 2:35.50 | KAPUTA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:13.80 | TOPOLNICKA Adrianna | AZS UMCS Lublin # | 1999 | U18 | LU | II | BARSZCZ Mirosław B.D. # | Z/3569/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:14.23 | INDEKA Sylwia | LKS Pszczyna | 1997 | U20 | SL | II | HELBIK Marzanna B.D. B.D. | Z/0102/13 | 2022 | |||||||
3 | 4 | s | 2 | 2:19.66 | FILIPOWSKA Agnieszka | RKS ŁódĽ # | 1997 | U20 | LD | III | # | |||||||||
4 | 6 | s | 2 | 2:21.13 | MOŁDRZYK Wiktoria | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | III | B.D. | |||||||||
5 | 12 | s | 2 | 2:27.27 | TOLASZ Ewa | MUKS SZS Cieszyn | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
6 | 16 | s | 2 | 2:35.11 | GAJOWY Magdalena | KB MOSiR Jastrzębie | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
7 | 18 | s | 2 | 2:38.17 | ZEMŁA Kinga | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U20 | SL | -- | ||||||||||
8 | 19 | s | 2 | 2:42.23 | CZARNOWSKA Natalia | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U18 | OP | -- | ||||||||||
9 | 20 | s | 2 | 3:05.98 | CEBRAT Paulina | UKS Chromik Mysłowice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:45.16 | GÓRAK Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/0804/13 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:50.65 | GAWLAK Ewelina | LKS Pszczyna | 1994 | U23 | SL | III | B.D. | 1 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:53.82 | RYDZ Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/0565/15 | 2017 | 3 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:55.59 | ROSIKOŃ Katarzyna | UKS Chromik Mysłowice | 1995 | U23 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 5:00.75 | PODGÓRNI Marcelina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/0812/13 | 2019 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 5:05.01 | GALUS Natalia | MLUKS Tarnów | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 5:06.33 | NOWAK Jowita | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | IV | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 5:06.68 | SKALAK Izabela | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | IV | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 5:09.26 | NIESYTO Kamila | LKS Pszczyna | 1996 | U20 | SL | IV | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 5:12.75 | SUCHOWIECKA Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 5:18.25 | BYRSKA Sylwia | Kraków Athletics Team # | 1995 | U23 | MA | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1342/14 | 2024 | |||||||
12 | 12 | s | 1 | 5:34.21 | WÓJCIK Joanna | MLUKS Tarnów | 1997 | U20 | MA | -- | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 6:14.84 | DˇBROWSKA Karolina | UKS Gimpel Nowy Targ | 1997 | U20 | MA | -- | ||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10:38.90 | RYDZ Weronika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | III | LAMCH Czesław | Z/0566/15 | 2017 | 3 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 10:38.96 | TYTKO Sara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 11:20.97 | WOLAK Martyna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | IV | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 11:21.44 | ŁACHOWSKA Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 11:24.35 | PIECHACZEK Izabela | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U20 | MA | IV | SUDOŁ Grzegorz # | Z/1005/13 | 2021 | 3 | ||||||
s | 1 | DNS | GIET Magdalena | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U20 | OP | -- | B.D. SKRZYDLEWSKI Marek # | , Z/0819/13 | , 2024 | LDK! | ||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.84 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | -0.9 | I | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | |||||
2 | 2 | s | 1 | 14.98 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -0.9 | II | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 15.55 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | -0.9 | II | B.D. # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 15.55 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -0.9 | II | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 15.84 | KRAWCZYK Aleksandra | WKS Wawel Kraków # | 1998 | U18 | MA | -0.9 | III | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 16.39 | LIS Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -0.9 | III | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 21.57 | KOJS Alicja | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.24 | ZALEWSKA Daria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | -1.2 | II | BONK Stanisław | ||||||||
s | 1 | DNF | SIKORA Marta | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | -1.2 | -- | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 64.25 | SZYMKOWICZ Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | II | B.D. # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 65.86 | BIOŁY Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1999 | U18 | OP | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 65.91 | NOWAK Karolina | WLKS Wrocław # | 1997 | U20 | DS | II | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 67.81 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 68.35 | STANKOWSKA Anna | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | III | B.D. # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 73.67 | MACHYNIA Teresa | LUKS Podium Kup | 1999 | U18 | OP | -- | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.30 |
KRĘTOSZ Natalia KOZIOŁ Paulina KWA¦NIAK Oliwia SUROWIECKA Justyna |
LUKS Zabrzeg | 1999 1998 1999 1998 |
U18 | SLK | -- |
B.D. HOMA Wioleta |
Z/1226/14 |
2016 |
3 |
|||||||
2 | s | 1 | 51.11 |
BORYS Katarzyna BARTOSZ Patrycja HRUZIK Patrycja SOBÓR Wiktoria |
GKS Piast Gliwice | 1999 2000 2000 2001 |
U18 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 51.72 |
WÓJCIK Angelika KARA¦ Klaudia BARANEK Weronika GLEGOŁA Aldona |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 1999 1999 1999 |
U18 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 56.08 |
GADOMSKA Martyna TOMANEK Olga PEŁKA Zuzanna MISTERKA Nikoletta |
MKS-MOS Katowice | 1997 2000 2000 1997 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
1 | s | 2 | 49.22 |
SIKORA Marta SICIARZ Klaudia PĘDZIWIATR Klaudia SUDER Magdalena |
KS AZS AWF Kraków | 1996 1998 1996 1996 |
U20 | MLP | -- |
GIZA Andrzej B.D. B.D. GIZA Andrzej B.D. |
Z/0137/14 Z/0943/13 |
2024 2020 |
MM 2 |
|||||||
2 | s | 2 | 49.47 |
STASIAK Anna BARAŃSKA Karolina WOTA Gaja MARTYNA Katarzyna |
WKS Wawel Kraków | 1999 1998 1998 1998 |
U18 | MLP | -- |
B.D. B.D. B.D. B.D. GIZA Andrzej |
, Z/0636/14 |
, 2024 |
||||||||
3 | s | 2 | 51.63 |
BRENDEL Magdalena PIERZYNA Ewelina UŁAMEK Urszula MATUSZ Angelika |
CKS Budowlani Częstochowa | 2000 1996 2000 1999 |
U20 | SLK | -- |
B.D. CIUK Marek |
Z/3899/15 |
2018 |
2 2 |
|||||||
4 | s | 2 | 52.90 |
MYSZOR Marta ZAGRODNIK Joanna JASIK Karolina SYNOWIEC Wiktoria |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 1996 1999 2000 |
U20 | SLK | -- |
B.D. B.D. |
BEZ |
|||||||||
5 | s | 2 | 54.74 |
MERTA Sandra BRYZEK Justyna MĘDRALA Karolina GONDEK Zuzanna |
KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 1998 1997 1998 |
U20 | SLK | -- |
SUDOŁ Grzegorz |
Z/0993/14 |
2023 |
2 |
|||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7:09.82 | KAPAŁA Patrycja | AZS UMCS Lublin # | 1997 | U20 | LU | II | B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | , Z/0479/13 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 8:30.94 | NOWAK Kamila | MKS-MOS Katowice | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4x400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:04.07 |
OLSZOK Oliwia KLĘBOWSKA Wiktoria HAJDA Teresa RAŻAKOWSKA Marta |
MKS-MOSM Bytom | 1998 2000 1998 1997 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
Z/2776/15 |
2024 |
1 |
|||||||
2 | s | 1 | 4:05.03 |
TOPOLNICKA Adrianna RUSIN Anna KAPAŁA Patrycja KRAUZE Aleksandra |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 1999 1997 2000 |
U20 | SLK | -- |
BARSZCZ Mirosław B.D. B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. B.D. |
Z/3569/15 , Z/0479/13 |
2024 , 2024 |
||||||||
3 | s | 1 | 4:07.83 |
ZAWRONEK Natalia WDOWCZYK Patrycja SUCHOWIECKA Patrycja SYNOWIEC Wiktoria |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 1996 1997 2000 |
U20 | SLK | -- |
B.D. B.D. |
||||||||||
4 | s | 1 | 4:10.48 |
BANA¦ Joanna SKIBIŃSKA Karolina KRYSZTOFORSKA Angelika KAWALEC Karolina |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 2000 1999 1997 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
5 | s | 1 | 4:24.30 |
KORDALSKA Karolina DRZEWIECKA Monika BOROWSKA Kamila GRUBA Justyna |
GKS Piast Gliwice | 1997 1997 1999 1998 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 4:16.70 |
SITEK Monika KOPKA Marcelina BEDNARCZYK Karolina RYDZ Marta |
CKS Budowlani Częstochowa | 1997 1998 1997 1999 |
U20 | SLK | -- |
LAMCH Czesław B.D. LAMCH Czesław |
Z/0764/13 Z/0511/14 Z/0565/15 |
2021 2021 2017 |
2 3 |
|||||||
2 | s | 2 | 4:17.58 |
CHRAST Bożena LORENC Aleksandra NALEPA Adrianna STANKOWSKA Anna |
KS AZS AWF Kraków | 1996 1999 1998 1996 |
U20 | MLP | -- |
B.D. |
||||||||||
3 | s | 2 | 4:36.39 |
MĘDROŃ Patrycja MARZEC Daria GROBARCZYK Natalia OSTYŃSKA Justyna |
LUKS Zabrzeg | 1999 1999 2000 2000 |
U18 | SLK | -- |
KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan |
Z/0364/15 Z/4404/15 |
2016 2016 |
4 4 |
|||||||
4 | s | 2 | 4:41.94 |
WIKTORCZYK Natalia JAROMIN Karolina OSIKA Magdalena CZADER Anna |
KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 1997 1999 1999 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.60 | MIREK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | III | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/0099/14 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.55 | ADAMIEC Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.50 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.45 | LIS Klaudia | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.45 | BEJM Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U20 | SL | IV | B.D. | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.30 | DYMARZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 2.70 | IWANIEC Anna | KKL Kielce | 2001 | U16 | SK | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 2.20 | KUBIEC Kaja | KKL Kielce | 2001 | U16 | SK | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 2.10 | STRZˇBAŁA Aleksandra | KKL Kielce | 2003 | U14 | SK | V | B.D. | LDK! | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.66 | WOTA Gaja | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | 0.0 | II | B.D. # | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 5.58 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U18 | MA | -1.7 | II | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.42 | OSTROWSKA Justyna | KS AZS AWF Kraków | 1990 | Sen | MA | -1.8 | II | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.11 | FISZER Karolina | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U23 | MA | -1.5 | III | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.06 | OSIKA Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | +0.1 | IV | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.04 | MYSZOR Marta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U18 | SL | -0.1 | IV | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.78 | ¦LUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | -0.1 | -- | ¦LUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.63 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U18 | SL | -0.4 | -- | # | ||||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.32 | OLSZEWSKA Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -1.8 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.07 | CZADER Anna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -1.2 | -- | # | ||||||||
f | 1 | NM | NOWACKA Anna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | 0.0 | -- | B.D. | 3 | |||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.40 | KOZŁOWSKA Agnieszka | KS AZS AWF Kraków | 1993 | U23 | MA | -1.9 | I | B.D. # | 1 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.23 | OSTROWSKA Justyna | KS AZS AWF Kraków | 1990 | Sen | MA | -1.8 | I | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.29 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | +0.1 | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | |||||
4 | 4 | f | 1 | 11.00 | MYSZOR Marta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U18 | SL | -2.2 | III | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 10.80 | FISZER Karolina | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U23 | MA | -0.7 | III | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 10.27 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -1.3 | IV | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.70 | NIEDBAŁA Anna | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | I | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.43 | CISICKA Natalia | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | II | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.17 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U18 | MA | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 10.90 | JANIEC Urszula | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 10.00 | RACHWALIK Wioletta | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | IV | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 7.92 | KMIN Klaudia | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 7.03 | ZASADZIAK Malwina | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 6.95 | RADOLIŃSKA Antonina | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.10 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.71 | KOMOR Aneta | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U20 | OP | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.70 | NOWAK Aleksandra | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.03 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U20 | SL | III | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 33.24 | TYMIŃSKA Martyna | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | III | # | |||||||||
1 | 1 | f | 1 | 41.54 | SIEKLIŃSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Masters | MA | II | SZUBERLA Stanisław | Z/1217/12 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 31.27 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 32.20 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 28.97 | GAWŁOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Katowice | 1998 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 29.05 | KOMOR Aneta | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1997 | U20 | OP | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 22.01 | BˇBEL Wiktoria | LUKS Podium Kup | 1998 | U18 | OP | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U18 | MA | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.49 | KU¬NICKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | I | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 48.65 | JOŃSKA Adrianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U20 | SL | I | B.D. | 2 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 25.72 | DRAB Patrycja | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U20 | SL | -- | RUSZEL Piotr B.D. | Z/4377/15 | 2020 | |||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 34.03 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.71 | SYDLEWSKA Paulina | LUKS Zabrzeg | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. | Z/4445/15 | 2016 | 4 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 30.44 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 23.55 | ISKRZYCKA Monika | LUKS Zabrzeg | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.38 | GIEROŃSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 1996 | U20 | MA | III | ||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 38.00 | STOLARSKA Magdalena | WKS ¦l±sk Wrocław | 1994 | U23 | DS | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 31.73 | GADOMSKA Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 28:35.26 | FIMOWICZ Patrycja | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 28:54.18 | MARZEC Daria | LUKS Zabrzeg | 1999 | U18 | SL | III | KOBĘDZA Jan | Z/0364/15 | 2016 | 4 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 29:14.47 | MĘDROŃ Patrycja | LUKS Zabrzeg | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 29:34.34 | GŁOMB Sonia | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 29:42.51 | LUBECKA Paulina | LUKS Zabrzeg | 1999 | U18 | SL | III | KOBĘDZA Jan | Z/0366/15 | 2016 | 4 | ||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 10.97 | WIECZOREK Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | -2.2 | II | # | ||||||||
2 | 5 | s | 1 | 11.36 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | -2.2 | III | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | |||||
3 | 7 | s | 1 | 11.48 | KUŁACZ Igor | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -2.2 | III | B.D. | ||||||||
4 | 13 | s | 1 | 11.63 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -2.2 | III | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | ||||||
5 | 15 | s | 1 | 11.66 | BRZEGOWY Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | -2.2 | III | |||||||||
6 | 20 | s | 1 | 11.72 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -2.2 | III | |||||||||
7 | 23 | s | 1 | 11.78 | SALAMONOWICZ Wiktor | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | -2.2 | IV | # | ||||||||
1 | 18 | s | 2 | 11.70 | PIKUL Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -1.3 | III | |||||||||
2 | 21 | s | 2 | 11.75 | DOBOSZ Igor | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -1.3 | III | |||||||||
3 | 24 | s | 2 | 11.78 | PIERZGALSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -1.3 | IV | |||||||||
4 | 30 | s | 2 | 11.98 | MYSZOR Bartłomiej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U20 | SL | -1.3 | IV | |||||||||
5 | 34 | s | 2 | 12.07 | OLBER Tomasz | LUKS Zabrzeg | 1997 | U20 | SL | -1.3 | IV | |||||||||
6 | 37 | s | 2 | 12.12 | ZBYDNIEWSKI Andrzej | GKS Piast Gliwice | 1996 | U20 | SL | -1.3 | IV | |||||||||
1 | 12 | s | 3 | 11.60 | FREDYK Dawid | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U20 | SL | -1.0 | III | |||||||||
2 | 14 | s | 3 | 11.65 | JĘDRAS Dominik | WKS Wawel Kraków | 1996 | U20 | MA | -1.0 | III | |||||||||
3 | 16 | s | 3 | 11.66 | GÓRAL Daniel | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U20 | SL | -1.0 | III | |||||||||
4 | 26 | s | 3 | 11.85 | GIBAS Marcin | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -1.0 | IV | |||||||||
5 | 38 | s | 3 | 12.14 | ZAREMBA Norbert | WKS Wawel Kraków | 1998 | U18 | MA | -1.0 | IV | |||||||||
6 | 40 | s | 3 | 12.17 | WI¦NIEWSKI Filip | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | -1.0 | IV | |||||||||
7 | 43 | s | 3 | 12.31 | WÓJCIK Mateusz | LUKS Zabrzeg | 1999 | U18 | SL | -1.0 | -- | HOMA Wioleta | Z/4446/15 | 2015 | BEZ | |||||
1 | 29 | s | 4 | 11.92 | PODOBIŃSKI Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | 0.0 | IV | # | ||||||||
2 | 36 | s | 4 | 12.10 | WALA Sławomir | niestowarzyszony # | 1996 | U20 | 0.0 | IV | B.D. | Z/1185/12 | 2016 | BEZ | ||||||
3 | 44 | s | 4 | 12.32 | NOWAK Patryk | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U20 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
4 | 45 | s | 4 | 12.37 | BORÓWKA Bartosz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 47 | s | 4 | 12.63 | CHOLEWA Jakub | UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 | U20 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
5 | 48 | s | 4 | 12.63 | KOWAL Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | 0.0 | -- | |||||||||
1 | 17 | s | 5 | 11.69 | CHOLEWA Hubert | WKS Wawel Kraków | 1996 | U20 | MA | +0.2 | III | |||||||||
2 | 27 | s | 5 | 11.88 | TARASEK Filip | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | +0.2 | IV | # | ||||||||
3 | 39 | s | 5 | 12.15 | GWIŻDŻ Dawid | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | +0.2 | IV | |||||||||
4 | 50 | s | 5 | 12.75 | PIWCZYK Piotr | MKS-MOS Katowice | 1998 | U18 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
5 | 51 | s | 5 | 12.83 | DYBAŁA Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U18 | SL | +0.2 | -- | # | ||||||||
6 | 53 | s | 5 | 13.00 | JAKUBIAK Marcin | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | +0.2 | -- | |||||||||
7 | 54 | s | 5 | 13.08 | BARANIUK Patryk | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | +0.2 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 6 | 10.83 | BRZEZIŃSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1993 | U23 | MA | -2.3 | I | GIZA Andrzej # | Z/0148/11 | 2020 | 1 | |||||
2 | 3 | s | 6 | 11.06 | KABACIŃSKI Jacek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U23 | SL | -2.3 | II | |||||||||
3 | 4 | s | 6 | 11.12 | SARNECKI Paweł | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U23 | MA | -2.3 | II | B.D. | 1 | |||||||
4 | 6 | s | 6 | 11.46 | OLSZÓWKA Daniel | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -2.3 | III | B.D. | 2 | |||||||
5 | 8 | s | 6 | 11.49 | GIZA Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | -2.3 | III | |||||||||
6 | 9 | s | 6 | 11.55 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -2.3 | III | B.D. | 2 | |||||||
7 | 11 | s | 6 | 11.60 | KUBANEK Przemysław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U23 | SL | -2.3 | III | |||||||||
1 | 10 | s | 7 | 11.57 | PIOTROWIAK Kamil | GKS Piast Gliwice | 1993 | U23 | SL | -1.7 | III | |||||||||
2 | 19 | s | 7 | 11.71 | BIERNAT Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | -1.7 | III | |||||||||
3 | 22 | s | 7 | 11.77 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U20 | SL | -1.7 | IV | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||
4 | 25 | s | 7 | 11.82 | PALUSZEK Michał | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U18 | OP | -1.7 | IV | # | ||||||||
5 | 31 | s | 7 | 11.98 | OJCZYK Wojciech | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | -1.7 | IV | |||||||||
6 | 32 | s | 7 | 12.06 | ŻACZEK Daniel | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -1.7 | IV | |||||||||
7 | 35 | s | 7 | 12.08 | NIZIOŁEK Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -1.7 | IV | |||||||||
1 | 28 | s | 8 | 11.92 | RUCZKA Szymon | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U18 | OP | 0.0 | IV | |||||||||
2 | 33 | s | 8 | 12.06 | ROSÓŁ Sebastian | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | 0.0 | IV | KRUPA Iwona B.D. # | Z/0754/15 | 2023 | ||||||
3 | 41 | s | 8 | 12.17 | PIEŃKUS Daniel | TS AKS Chorzów | 1994 | U23 | SL | 0.0 | -- | ZIEMBA Dariusz | Z/3213/11 | 2015 | BEZ | |||||
4 | 42 | s | 8 | 12.23 | PAJˇK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U16 | SL | 0.0 | V | # | ||||||||
5 | 46 | s | 8 | 12.50 | JENDRUSIAK Daniel | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
6 | 49 | s | 8 | 12.63 | MICOR Dominik | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1999 | U18 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
7 | 52 | s | 8 | 12.84 | GROMALA Grzegorz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U16 | SL | 0.0 | -- | HOMA Wioleta | Z/4413/15 | 2016 | BEZ | |||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 22.71 | PAJˇK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | -1.2 | II | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | ||||||
2 | 7 | s | 1 | 22.98 | KO¦CIELNY Patryk | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle # | 1997 | U20 | OP | -1.2 | III | # | ||||||||
3 | 9 | s | 1 | 23.16 | WYCZESANY Marek | LUKS Zabrzeg | 1997 | U20 | SL | -1.2 | III | HOMA Wioleta | Z/0956/13 | 2016 | 4 | |||||
4 | 10 | s | 1 | 23.19 | KALINOWSKI Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U18 | SL | -1.2 | III | |||||||||
1 | 13 | s | 2 | 23.48 | GADZIK Robert | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -0.2 | III | |||||||||
2 | 14 | s | 2 | 23.60 | KONIECZNY Kamil | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | -0.2 | III | # | ||||||||
3 | 16 | s | 2 | 23.72 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -0.2 | IV | |||||||||
4 | 17 | s | 2 | 23.83 | KIJEWSKI Aleksander | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | -0.2 | IV | |||||||||
1 | 12 | s | 3 | 23.42 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | +0.1 | III | |||||||||
2 | 18 | s | 3 | 23.84 | DEC Mateusz | GKS Piast Gliwice | 1997 | U20 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
3 | 19 | s | 3 | 23.86 | ROSÓŁ Sebastian | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | +0.1 | IV | KRUPA Iwona B.D. # | Z/0754/15 | 2023 | ||||||
4 | 24 | s | 3 | 24.10 | WAKSMUNDZKI Szymon | UKS Gimpel Nowy Targ | 1997 | U20 | MA | +0.1 | IV | |||||||||
5 | 25 | s | 3 | 24.33 | NIESYTKO Błażej | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U18 | SL | +0.1 | IV | |||||||||
1 | 29 | s | 4 | 25.28 | CHMURA Piotr | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | -2.4 | -- | |||||||||
2 | 30 | s | 4 | 25.44 | BARAN Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -2.4 | -- | # | ||||||||
3 | 31 | s | 4 | 25.75 | JENDRUSIAK Daniel | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -2.4 | -- | |||||||||
4 | 33 | s | 4 | 26.65 | GRYGIEL Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U20 | SL | -2.4 | -- | |||||||||
5 | 35 | s | 4 | 27.78 | BUBAŁA Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U20 | SL | -2.4 | -- | # | ||||||||
1 | 1 | s | 5 | 21.77 | WIECZOREK Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U20 | SL | -0.4 | I | # | ||||||||
2 | 4 | s | 5 | 22.76 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -0.4 | II | B.D. | 2 | |||||||
3 | 5 | s | 5 | 22.81 | BIERNAT Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U20 | SL | -0.4 | III | |||||||||
4 | 8 | s | 5 | 23.11 | GIZA Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | -0.4 | III | |||||||||
1 | 3 | s | 6 | 22.76 | OLSZÓWKA Daniel | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U23 | MA | -0.2 | II | B.D. | 2 | |||||||
2 | 6 | s | 6 | 22.95 | SACHA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -0.2 | III | KUKLA Rafał # | Z/1284/12 | 2024 | 1 | |||||
3 | 20 | s | 6 | 23.90 | WALCZAK Patryk | MOSM Tychy | 1998 | U18 | SL | -0.2 | IV | B.D. | 3 | |||||||
4 | 22 | s | 6 | 24.00 | ŻACZEK Daniel | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | -0.2 | IV | |||||||||
5 | 28 | s | 6 | 24.76 | WÓJCIK Mateusz | MLUKS Tarnów | 1997 | U20 | MA | -0.2 | -- | |||||||||
1 | 11 | s | 7 | 23.37 | BRZEGOWY Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | -1.1 | III | |||||||||
2 | 15 | s | 7 | 23.63 | JURCZYK Mariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -1.1 | IV | GIZA Maciej B.D. # | Z/0179/12 | 2021 | 1 | |||||
3 | 23 | s | 7 | 24.07 | CHEŁCZYŃSKI Norbert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -1.1 | IV | BONK Stanisław # | ||||||||
4 | 26 | s | 7 | 24.34 | OJCZYK Wojciech | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | -1.1 | IV | |||||||||
5 | 34 | s | 7 | 27.32 | CHOLEWA Jakub | UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 | U20 | MA | -1.1 | -- | |||||||||
1 | 21 | s | 8 | 23.91 | RUCZKA Szymon | MMKS Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U18 | OP | -1.3 | IV | |||||||||
2 | 27 | s | 8 | 24.66 | OLIFIROWICZ Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | -1.3 | -- | # | ||||||||
3 | 32 | s | 8 | 26.32 | DYJAK Maciej | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | -1.3 | -- | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 49.48 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U18 | SL | II | ||||||||||
2 | 8 | s | 1 | 51.14 | SOCHIERA Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
3 | 9 | s | 1 | 51.42 | PIECZKA Adam | AZS-AWF Katowice # | 1996 | U20 | SL | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 10 | s | 1 | 52.45 | ŻABIŃSKI Alan | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | III | ||||||||||
5 | 11 | s | 1 | 52.48 | NESKA Patryk | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 50.68 | ZIĘBA Szymon | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U20 | MA | III | GIZA Andrzej # | Z/1374/14 | 2020 | 1 | ||||||
2 | 12 | s | 2 | 52.48 | MIEDZIŃSKI Mateusz | niest. Katowice # | 1996 | U20 | SL | III | B.D. B.D. | , Z/1366/13 | , 2017 | BEZ | ||||||
3 | 13 | s | 2 | 53.49 | WRZAŁEK Wojciech | GKS Piast Gliwice | 1996 | U20 | SL | IV | ||||||||||
4 | 14 | s | 2 | 53.94 | CHYNEK Łukasz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | IV | ||||||||||
5 | 15 | s | 2 | 54.14 | NOWAK Oskar | UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 | U20 | MA | IV | JABŁOŃSKI Piotr B.D. | Z/0345/13 | 2022 | BEZ | ||||||
6 | 23 | s | 2 | 56.42 | ZŁAHODA Jakub | UKS Gimpel Nowy Targ | 1997 | U20 | MA | -- | ||||||||||
1 | 16 | s | 3 | 54.24 | HURAS Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | IV | ||||||||||
2 | 17 | s | 3 | 54.32 | BOJCZUK Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 18 | s | 3 | 54.78 | TURSKI Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | -- | CIUK Marek | Z/4339/15 | 2020 | 3 | ||||||
4 | 19 | s | 3 | 55.49 | JAWORSKI Kamil | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
5 | 22 | s | 3 | 56.03 | HOJKA Daniel | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 4 | 50.17 | URBANEK Sebastian | KB MOSiR Jastrzębie | 1997 | U20 | SL | II | ||||||||||
2 | 5 | s | 4 | 50.74 | GOŁKOWSKI Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | III | ||||||||||
3 | 6 | s | 4 | 50.97 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
4 | 7 | s | 4 | 51.07 | GURTKIEWICZ Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | III | ||||||||||
5 | 24 | s | 4 | 56.51 | BUDZIK Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | Sen | MA | -- | MIREK Wacław # | Z/1365/14 | 2019 | BEZ | ||||||
1 | 3 | s | 5 | 50.63 | KUPCZAK Aleksander | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1997 | U20 | OP | III | B.D. | |||||||||
2 | 20 | s | 5 | 55.74 | WERNER Mariusz | LUKS Podium Kup | 1997 | U20 | OP | -- | ||||||||||
3 | 21 | s | 5 | 55.89 | MATYSEK Krzysztof | TS AKS Chorzów | 1988 | Sen | SL | -- | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3210/11 | 2016 | BEZ | ||||||
4 | 25 | s | 5 | 56.71 | CHWAŁEK Mikołaj | UKS Chromik Mysłowice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 26 | s | 5 | 59.67 | TRZECIAKIEWICZ Marek | UKS Chromik Mysłowice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:53.69 | KUNC Grzegorz | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | II | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0519/13 | 2021 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:56.36 | WASKIN Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1996 | U20 | SL | II | PASZTA Wiesław | 2 | ||||||||
3 | 5 | s | 1 | 1:58.15 | GANCAREK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U20 | SL | III | ||||||||||
4 | 6 | s | 1 | 1:59.51 | FICA Damian | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
5 | 7 | s | 1 | 1:59.60 | BIELSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | III | B.D. B.D. # | Z/0474/15 | 2023 | |||||||
6 | 8 | s | 1 | 2:00.77 | MICHALAK Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
7 | 10 | s | 1 | 2:01.78 | KRYWULT Szymon | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U18 | SL | III | ||||||||||
8 | 22 | s | 1 | 2:12.25 | KALUS Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
1 | 11 | s | 2 | 2:03.33 | MRACHACZ Piotr | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | IV | B.D. | 3 | ||||||||
2 | 13 | s | 2 | 2:04.08 | KRAUZE Filip | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
3 | 16 | s | 2 | 2:06.20 | OLESIŃSKI Marcin | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 17 | s | 2 | 2:06.20 | KULPECKI Filip | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
5 | 18 | s | 2 | 2:07.16 | FELU¦ Michał | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
6 | 25 | s | 2 | 2:22.35 | PULIT Dawid | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
7 | 26 | s | 2 | 2:23.14 | MITRĘGA Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 19 | s | 3 | 2:07.60 | POPCZYK Aleksander | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
2 | 20 | s | 3 | 2:09.83 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
3 | 21 | s | 3 | 2:11.96 | DZIUK Kamil | MKS-MOS Katowice | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 23 | s | 3 | 2:15.01 | FUCHS Maksymilian | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
5 | 24 | s | 3 | 2:17.62 | GNIDA Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
1 | 3 | s | 4 | 1:56.64 | ŁUKASIAK Robert | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U23 | SL | II | # | |||||||||
2 | 4 | s | 4 | 1:57.10 | CIURLA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U23 | SL | III | # | |||||||||
3 | 9 | s | 4 | 2:01.67 | MLECZKO Krystian | MLUKS Tarnów | 1999 | U18 | MA | III | ||||||||||
4 | 12 | s | 4 | 2:03.42 | MAGIERA Mateusz | TL ROW Rybnik | 1998 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
5 | 14 | s | 4 | 2:04.09 | SZRENIAWA Paweł | UKS Chromik Mysłowice | 1999 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
6 | 15 | s | 4 | 2:04.75 | ANDRZEJEWSKI Filip | MUKS SZS Cieszyn | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:05.79 | ZACZEK Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:08.05 | NOWAKOWSKI Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U18 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/0469/15 | 2020 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:10.58 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U18 | SL | III | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:10.96 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U23 | MA | III | B.D. B.D. # | , Z/0830/11 | , 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:11.01 | BAJON Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U23 | SL | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:12.17 | POŁEĆ Damian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U20 | SL | IV | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:19.31 | PIEPRZYCKI Robert | CKS Budowlani Częstochowa | 1992 | Sen | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/4118/18 | 2021 | BEZ | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:26.11 | TUREK Aleksander | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/0522/14 | 2019 | 3 | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:29.81 | TROJANOWSKI Mariusz | MLUKS Tarnów | 1996 | U20 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:30.78 | FILIPIAK Janusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U20 | SL | -- | ||||||||||
11 | 11 | s | 1 | 4:31.28 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | ||||||
12 | 12 | s | 1 | 4:32.69 | BANA¦ Rafał | MKS-MOS Katowice | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
13 | 13 | s | 1 | 4:35.43 | WO¬NIAK Oskar | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U18 | SL | -- | LAMCH Czesław B.D. # | Z/3365/15 | 2024 | |||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16:15.39 | WOJTACHA Adrian | KS Olkusz # | 1997 | U20 | MA | III | JAŁOWIEC Ryszard # | Z/0732/13 | 2021 | BEZ | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 17:06.50 | KUNERT Kamil | TL ROW Rybnik | 1985 | Sen | SL | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 17:15.08 | KASPRZAK Radosław | TL ROW Rybnik | 1991 | Sen | SL | -- | CIEPŁAK Maciej B.D. | Z/0930/13 | 2024 | 2 | ||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.09 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U18 | SL | -2.4 | III | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 15.92 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | -2.4 | IV | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 17.08 | ROMAŃCZUK Kamil | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -2.4 | -- | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 17.18 | WANDZEL Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -2.4 | -- | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.05 | MORDYL Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | -0.3 | II | GIZA Andrzej | Z/0696/12 | 2021 | M | |||||
2 | 2 | s | 1 | 16.18 | BEDNARZ Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | -0.3 | III | |||||||||
s | 1 | DNF | ROKITKA Szymon | LUKS Zabrzeg | 1996 | U20 | SL | -0.3 | -- | KOBĘDZA Jan | Z/0954/13 | 2015 | BEZ | |||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.89 | WŁODARCZYK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1994 | U23 | SL | -0.3 | I | B.D. # | M | |||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 57.36 | BUCHERT Filip | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1998 | U18 | OP | III | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.12 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U18 | MA | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 70.00 | STANISZEWSKI Kamil | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 55.66 | MORDYL Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U20 | MA | II | GIZA Andrzej | Z/0696/12 | 2021 | M | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 61.40 | WˇSIK Wojciech | LKS Brzezina Osiek | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.71 |
KALINKIEWICZ Damian KUŁACZ Igor PIERZGALSKI Dawid PIKUL Mateusz |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 1997 1996 1997 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
||||||||||
2 | s | 1 | 43.95 |
KALINOWSKI Kamil SZYDŁO Mateusz KUBACKI Wojciech DZIUBA Szymon |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 1998 1999 1999 |
U18 | SLK | -- |
WOJTKOWSKI Maciej |
Z/0703/15 |
2024 |
1 |
|||||||
3 | s | 1 | 44.63 |
BARAN Jakub KWIATKOWSKI Karol SZTANDERSKI Kamil STEFANOWICZ Kamil |
MKS-MOSM Bytom | 1999 1996 1998 1998 |
U20 | SLK | -- |
KOTUŁA Krzysztof B.D. B.D. |
Z/0558/13 Z/0680/14 |
2024 2019 |
M 1 |
|||||||
4 | s | 1 | 45.45 |
ROKITKA Szymon WYCZESANY Marek PAJˇK Rafał PAJˇK Jakub |
LUKS Zabrzeg | 1996 1997 1999 2001 |
U20 | SLK | -- |
KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta HOMA Wioleta B.D. |
Z/0954/13 Z/0956/13 Z/0363/15 |
2015 2016 2023 |
BEZ 4 |
|||||||
1 | s | 2 | 45.82 |
ZAREMBA Norbert ŻABIŃSKI Alan JĘDRAS Dominik CHOLEWA Hubert |
WKS Wawel Kraków | 1998 1997 1996 1996 |
U20 | MLP | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 46.32 |
DOBOSZ Igor CHŁˇDZYŃSKI Jakub TURSKI Tomasz SOWA Karol |
CKS Budowlani Częstochowa | 1998 2000 1999 2001 |
U18 | SLK | -- |
B.D. CIUK Marek CIUK Marek LAMCH Mariola |
Z/4339/15 Z/3837/15 |
2020 2019 |
3 2 |
|||||||
3 | s | 2 | 46.36 |
BRZEGOWY Arkadiusz SALAMONOWICZ Wiktor PODOBIŃSKI Arkadiusz CHMURA Piotr |
KS AZS AWF Kraków | 1996 1999 1997 1998 |
U20 | MLP | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 47.34 |
WANDZEL Mateusz BOJCZUK Krzysztof WALA Sławomir GIBAS Marcin |
KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 1998 1996 1999 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
Z/1185/12 |
2016 |
BEZ |
|||||||
5 | s | 2 | 48.39 |
OSTROPOLSKI Jakub PRZERADZKI Kacper KOWAL Bartłomiej ZBYDNIEWSKI Andrzej |
GKS Piast Gliwice | 2000 2000 1999 1996 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 6:21.48 | GAIK Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 6:28.95 | KUBICKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U18 | SL | IV | B.D. | 3 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:29.01 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | IV | JARCZOK Miłosz JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 6:34.37 | WIDŁAK Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U18 | KP | IV | # | |||||||||
4x400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:30.66 |
FICA Damian SOCHIERA Patryk WASKIN Szymon KIJEWSKI Aleksander |
MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 1998 1996 1997 |
U20 | SLK | -- |
PASZTA Wiesław |
2 |
|||||||||
2 | s | 1 | 3:35.51 |
DEC Mateusz GADZIK Robert OLESIŃSKI Marcin WRZAŁEK Wojciech |
GKS Piast Gliwice | 1997 1999 1999 1996 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 3:39.14 |
BEDNARZ Paweł CHEŁCZYŃSKI Norbert MUSIAŁ Michał ¦WIERCZYNA Bartosz |
MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 1998 1996 1998 |
U20 | SLK | -- |
BONK Stanisław KORZEŃ Robert |
Z/0485/14 |
2024 |
1 |
|||||||
4 | s | 1 | 3:41.75 |
MŁYNEK Rafał MRACHACZ Piotr PIECZKA Adam KRAUZE Filip |
MKS-MOSM Bytom | 1998 1997 1996 1997 |
U20 | SLK | -- |
B.D. B.D. |
3 BEZ |
|||||||||
5 | s | 1 | 3:47.81 |
NOWAK Oskar WAKSMUNDZKI Szymon JAWORSKI Kamil ZŁAHODA Jakub |
UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 1997 1998 1997 |
U20 | MLP | -- |
JABŁOŃSKI Piotr B.D. |
Z/0345/13 |
2022 |
BEZ |
|||||||
6 | s | 1 | 3:47.93 |
ZACZEK Dawid POŁEĆ Damian KUBICKI Kamil GRYGIEL Mateusz |
TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 1997 1998 1996 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
3 |
|||||||||
1 | s | 2 | 3:30.63 |
KUNC Grzegorz LAMPART Tomasz KONIECZNY Kamil ZIĘBA Szymon |
KS AZS AWF Kraków | 1997 1998 1999 1996 |
U20 | MLP | -- |
SUDOŁ Grzegorz GIZA Maciej B.D. GIZA Andrzej |
Z/0519/13 Z/0098/14 Z/1374/14 |
2021 2024 2020 |
2 1 |
|||||||
2 | s | 2 | 3:39.82 |
GANCAREK Jakub HURAS Tomasz MIEDZIŃSKI Mateusz MICHALAK Mateusz |
CKS Budowlani Częstochowa | 1996 1998 1996 1998 |
U20 | SLK | -- |
B.D. B.D. |
, Z/1366/13 |
, 2017 |
BEZ |
|||||||
3 | s | 2 | 3:50.62 |
SZYMAŃSKI Adam BANA¦ Rafał FUCHS Maksymilian DZIUK Kamil |
MKS-MOS Katowice | 1997 1998 1999 1998 |
U20 | SLK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 2 | 3:52.31 |
SZASTAK Mateusz MITRĘGA Damian CHYNEK Łukasz KULPECKI Filip |
MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 1998 1998 1999 |
U18 | SLK | -- |
MIREK Wacław B.D. |
Z/0896/15 |
2024 |
||||||||
5 | s | 2 | 3:57.21 |
FILIPIAK Janusz STANISZEWSKI Kamil KUBICA Marcin KRYWULT Szymon |
KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 1999 1999 1998 |
U20 | SLK | -- |
B.D. |
Z/1723/15 |
2024 |
3 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.90 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U18 | DS | III | B.D. | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.80 | DYNEROWICZ Michał | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.80 | JAWORSKI Marek | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.50 | CZUDAK Jacek | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.70 | DZIAŁOWSKI Jan | KKL Kielce | 2001 | U16 | SK | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.30 | ¦WIDERGOŁ Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U18 | SL | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.20 | DZIUBA Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U18 | MZ | IV | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0703/15 | 2024 | 1 | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 2.30 | JAGODZKI Oskar | KKL Kielce | 2003 | U14 | SK | -- | TIETIERIN Paweł | 4 | LDK! | |||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 7.20 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U23 | SL | 0.0 | II | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.15 | GAJEWSKI Łukasz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U18 | SL | -2.2 | IV | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 5.76 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno # | 1997 | U20 | SL | +0.1 | -- | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||
4 | 4 | f | 1 | 5.58 | SAPEK Szymon | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U20 | MA | -0.4 | -- | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.32 | SOBOLAK Adrian | UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 | U20 | MA | -1.1 | -- | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.15 | MICOR Dominik | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1999 | U18 | MA | -0.1 | -- | |||||||||
f | 1 | NM | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.61 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U23 | SL | -1.4 | II | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.87 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U18 | SL | -1.4 | IV | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 12.33 | SYCHTA Maciej | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | +0.1 | -- | B.D. | ||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 20.73 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U18 | MZ | I | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.27 | HALKIEWICZ Bartłomiej | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U18 | OP | IV | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 13.10 | KIN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 12.51 | SŁONKA Tomasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 11.92 | RADUCKI Norbert | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U18 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 11.73 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U18 | SL | -- | # | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 11.70 | ZˇBKOWSKI Alan | TS AKS Chorzów | 1999 | U18 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/3188/15 | 2020 | 3 | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 11.40 | ¦WIERCZYŃSKI Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 10.17 | JEZIOREK Maciej | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 9.92 | KOCUR Szymon | GKS Piast Gliwice | 1999 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.32 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U20 | OP | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 12.04 | SIDŁO Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.35 | KOZIK Szymon | LUKS Zabrzeg | 1997 | U20 | SL | IV | B.D. | Z/0957/13 | 2016 | 4 | ||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.45 | KUBUS Paweł | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U18 | OP | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 38.25 | FRˇCZEK Andrzej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 37.84 | MOL Michał | UKS Chromik Mysłowice | 1998 | U18 | SL | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 37.63 | SŁONKA Tomasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | IV | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 34.49 | SKOP Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U18 | SL | -- | BONK Stanisław B.D. | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 33.12 | HALKIEWICZ Bartłomiej | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1999 | U18 | OP | -- | # | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 30.40 | ZAŁĘSKI Piotr | WKS Wawel Kraków | 1999 | U18 | MA | -- | B.D. | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 29.19 | WIECZOREK Bartosz | LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle | 1998 | U18 | OP | -- | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.71 | GIBASZEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U20 | PM | I | PIˇTEK Mirosław # | Z/0821/13 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 43.06 | ANDRZEJEWSKI Marek | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U20 | SL | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 41.98 | PATYK Marcin | LUKS Podium Kup | 1997 | U20 | OP | III | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 39.07 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U20 | SL | III | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 5 | f | 1 | 33.08 | PRZYBYŁA Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | IV | ||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 36.05 | WˇSIK Jakub | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U18 | MA | -- | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.98 | PŁÓCIENNIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U20 | SL | III | # | |||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 46.05 | JESZKA Wojciech | TS AKS Chorzów # | 1994 | U23 | SL | II | GRUDZIEŃ Adam # | Z/2353/11 | 2023 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.64 | STRZEWICZEK Mirosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1985 | Sen | SL | III | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 51.61 | KONSTANTYNOWICZ Wiktor | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U18 | SL | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 45.75 | KOZIK Piotr | LUKS Zabrzeg | 1998 | U18 | SL | IV | B.D. | Z/1227/14 | 2016 | 3 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 43.56 | PAWELEC Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 37.34 | BACA Szymon | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U18 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef | Z/1465/17 | 2018 | 4 | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 27.19 | WOJCZAK Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U18 | SL | -- | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.03 | SIDŁO Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U20 | SL | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 36.34 | NOREK Daniel | WKS Wawel Kraków | 1997 | U20 | MA | -- | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.2823748588562 sekund |