Wrocław 30 - 31.05.2008
Wrocławska Olimpiada Młodzieży
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.62 KONIAKOWSKA Beata MKS Osa Zgorzelec # 92 U18 DS +1.7 II
2 s 1 14.75 TOMASIUK Anna WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS +1.7 II #
3 s 1 14.91 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów 91 U18 OP +1.7 II
4 s 1 15.19 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP +1.7 II JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
5 s 1 15.29 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +1.7 II
6 s 1 15.52 ROCHOWIAK Olga UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP +1.7 II
7 s 1 16.75 CZAPLA Kinga MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS +1.7 III
1 s 2 15.23 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +1.2 II #
2 s 2 15.75 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP +1.2 II
3 s 2 16.45 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +1.2 III #
4 s 2 16.56 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +1.2 III B.D. # BEZ
1 f 14.72 KONIAKOWSKA Beata MKS Osa Zgorzelec # 92 U18 DS +0.4 II
2 f 15.03 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów 91 U18 OP +0.4 II
3 f 15.17 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +0.4 II #
4 f 15.23 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +0.4 II
5 f 15.66 ROCHOWIAK Olga UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP +0.4 II
100 m pł K
6 f 15.97 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U20 ZP +0.4 III B.D. # 2
1 14.75 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -0.3 II
2 15.49 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U20 ZP -0.3 II B.D. # 2
3 15.63 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ -0.3 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
4 15.65 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -0.3 II #
5 16.64 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS -0.3 III #
300 m pł K
1 48.89 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III
2 49.76 JURASZEK Olga UKS Nowogrodziec 93 U16 DS IV
3 50.17 WOLNY Daria MLKS Echo Twardogóra # 93 U16 DS IV
400 m pł K K
1 61.38 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
2 65.18 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U18 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2020
3 66.14 POCZEKAJSKA Lidia MUKS Gim 2 Nysa 89 U20 OP III
4 71.02 MYSZKUN Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS IV #
2000 m prz K
1 7:21.94 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup # 92 U18 OP II
2 7:36.14 KOŁOMYJSKA Łucja MKS Piast Lwówek Śląski # 90 U20 DS III #
3 7:40.30 DZIEDZIŃSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 92 U18 OP III #
4 7:56.60 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U20 DS III #
5 8:48.17 SZEREMETA Justyna MLKS Rakowice 90 U20 DS --
6 9:22.97 CHOLEWICKA Nikola SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS --
Dysk (1) K
1 32.11 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U18 WP III
2 30.76 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
Młot (4) K
1 42.16 MAJEWSKA Kinga MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP III #
2 37.28 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP III B.D. # BEZ
3 30.84 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS V #
4 30.35 KRUCZKIEWICZ Ewa LUKS MGOKSiR Korfantów # 91 U18 OP --
110 m pł MŁ M
1 16.98 CHOJNACKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 88 U23 KP -0.1 --
2 17.15 KATARYŃCZUK Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS -0.1 IV
3 17.94 SZELERSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS -0.1 V
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.30 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -1.9 II #
2 s 1 14.32 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -1.9 II GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
3 s 1 14.48 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -1.9 II B.D. BEZ
5 s 1 15.31 JASZOWSKI Łukasz MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS -1.9 III #
6 s 1 15.42 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS -1.9 III #
7 s 1 15.57 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -1.9 III
8 s 1 15.78 REJKOWICZ Paweł GLKS Świdnica 91 U18 DS -1.9 IV #
1 s 2 15.32 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +0.6 III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
1 f 14.07 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno # 91 U18 WP -0.2 I GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 f 14.15 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS -0.2 I B.D. BEZ
3 f 14.34 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -0.2 II #
5 f 14.91 JASZOWSKI Łukasz MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS -0.2 II #
6 f 15.30 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -0.2 III
7 f 15.35 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS -0.2 III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
8 f 15.47 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS -0.2 III #
110 m pł M (99.1) M
2 16.28 NAWROT Sławomir MLKS Echo Twardogóra # 90 U20 DS -1.1 III #
110 m pł M
1 15.69 KWIATKOWSKI Jacek MKL 12 Jelenia Góra 88 U23 DS -1.1 II #
3 16.58 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U23 DS -1.1 III
300 m pł M
1 43.72 KATARYŃCZUK Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS IV
2 44.09 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS IV #
3 44.58 SZELERSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica # 93 U16 DS V
4 45.03 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U16 DS V
5 45.34 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U16 DS V
400 m pł J MŁ M
1 55.23 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP --
2 57.03 GOGOLIŃSKI Krystian SL GKS Olsza Olszyna # 91 U18 DS III
3 59.13 BEKACZ Kacper MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS IV #
4 61.39 MIREK Jakub MUKS Szok Bojanowo # 91 U18 WP --
400 m pł M
1 55.67 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno # 90 U20 WP II #
2 57.39 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP III #
3 57.62 JANIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec # 90 U20 DS III #
4 61.71 ŁUNIEWSKI Łukasz ULKS Muflon Bielawa # 90 U20 DS IV
2000 m prz M
1 6:22.06 SZLENDAK Arkadiusz MLKS Sokół Lubin # 90 U20 DS III #
2 6:25.28 SAMBORSKI Arkadiusz LUKS MGOKSiR Korfantów # 90 U20 OP III
3 6:25.94 BORKOWSKI Aleksander MKS Aurum Kobud Złotoryja # 90 U20 DS III B.D. # BEZ
4 6:36.35 DZIEDZIŃSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS IV #
5 6:43.63 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP IV ANTOSIAK Tomasz # Z/4771/11 2019
6 6:56.01 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS --
Dysk (1.5) M
1 49.67 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U18 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
2 43.58 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL III KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 41.63 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław # 91 U18 DS III
4 41.10 JAKUBCZAK Dawid LUKS Olimpia Ostrzeszów # 91 U18 WP III WIEJA Piotr 2
Dysk (1.75) M
1 40.13 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP III #
2 39.72 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U20 DS III
3 39.60 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III
Dysk (2) M
1 45.16 PUKAJŁO Michał WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS II
Młot (5) M
1 51.82 CYCH Piotr MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP III #
2 49.59 MAREK Adrian MUKS Kadet Rawicz # 92 U18 WP IV
Młot (6) M
1 63.40 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 91 U18 WP I
2 56.55 KLIMCZAK Maciej MKS Osa Zgorzelec # 89 U20 DS II
3 52.65 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP II #
4 52.34 TRUPKIEWICZ Marcin MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP II B.D. # BEZ
5 43.17 MUCHA Adam MKS Osa Zgorzelec # 90 U20 DS III
6 42.71 LEONIEWSKI Miłosz MKS Osa Zgorzelec # 90 U20 DS IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5153610706329 sekund