Wrocław 30 - 31.05.2008
Wrocławska Olimpiada Młodzieży
100 m K
1 s 2 12.60 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II
2 s 2 12.63 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II #
1 12.05 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 I
1 12.42 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II #
2 12.21 ZARĘBSKA Ewa O¦ AZS Poznań # 90 U20 WP 0.0 II
2 12.46 DOLACIŃSKA Aleksandra MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP 0.0 II BARTKOWSKI Jerzy # 3
3 12.28 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II
3 12.50 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS 0.0 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
4 12.29 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD 0.0 II ROSIAK Zbigniew
5 12.51 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD 0.0 II
6 12.63 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II
200 m K
1 s 1 24.26 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 I
2 s 1 24.74 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS 0.0 I ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
3 s 1 24.76 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD 0.0 I ROSIAK Zbigniew
4 s 1 24.98 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II
5 s 1 25.40 DOLACIŃSKA Aleksandra MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP 0.0 II BARTKOWSKI Jerzy # 3
6 s 1 25.52 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II #
7 s 1 25.87 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II
1 s 2 25.93 KIˇCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II
2 s 2 26.22 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II #
3 s 2 26.33 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS 0.0 III CHORZĘPA Przemysław # Z/0017/11 2012 BEZ
5 s 2 26.50 ADAMCZEWSKA Małgorzata MKS Calisia Kalisz # 89 U20 WP 0.0 III B.D.
6 s 2 26.81 KASPRZAK Natalia MKS MOS Wrocław # 90 U20 DS 0.0 III
1 26.41 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS 0.0 III #
2 27.17 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz # 92 U18 LD 0.0 III
400 m K
1 56.79 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U20 DS II #
3 58.45 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U20 WP II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
4 59.25 MIARECKA Małgorzata WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS III
800 m K
1 2:13.41 GÓRKA Sylwia WLKS Wrocław 87 U23 DS II
4 2:24.00 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III #
5000 m K
2 20:43.61 MUSZAK Anna ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 91 U18 DS --
Wzwyż K
1 1.65 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
2 1.60 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS III #
3 1.60 KOSIBA Angelika WKS ¦l±sk Wrocław # 90 U20 DS III #
4 1.60 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS III
Tyczka K
1 2.50 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U14 DS IV
2 2.30 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U14 DS V #
3 2.00 HABAJ Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U16 DS V
4 2.00 RUTKOWSKA Gabriela MKS MOS Wrocław # 95 U14 DS V
W dal K
1 5.41 WI¦NIEWSKA Małgorzata KS Stal Ostrów Wlkp. # 89 U20 WP +0.4 II
1 5.74 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS +1.4 II #
2 5.42 DUDA Alicja STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP +0.4 II
3 5.22 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. # 91 U18 WP +0.4 III WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
Trójskok K
2 10.60 SADO Joanna UKS-MOS Opole # 92 U18 OP +0.2 IV B.D. # 3
3 10.50 STAŃCZAK Kinga MKS Piast Głogów # 92 U18 DS +0.1 IV
5 9.93 MOCEK Marzena KS Stal Ostrów Wlkp. # 91 U18 WP +0.3 --
6 9.81 KRYCIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS +1.2 --
Kula (4) K
1 11.01 RZE¬NIK Kornelia WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS III
2 10.95 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U18 WP III
3 10.48 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
4 10.38 BARTKOWIAK Klaudia WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS III
Oszczep (600) K
1 36.60 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
1 40.13 RZE¬NIK Kornelia WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS II
2 33.92 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
2 37.32 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS III #
3 30.40 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
3 37.08 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS III B.D. #
4 28.38 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna # 93 U16 DS V KORBUT Piotr 3
4 34.98 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U20 DS III
100 m M
1 11.01 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U20 DS 0.0 II
1 11.38 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U18 WP 0.0 III GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
2 11.07 ZIENTAL Mateusz NKS Namysłów # 90 U20 OP 0.0 II POKORA Tomasz # 1
2 11.47 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS 0.0 III B.D. # BEZ
3 11.17 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP 0.0 II #
200 m M
1 s 1 21.77 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U20 DS -0.6 I
1 s 1 24.41 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS 0.0 V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 1 22.15 ZIENTAL Mateusz NKS Namysłów # 90 U20 OP -0.6 II POKORA Tomasz # 1
2 s 1 24.77 ZYNWALA Szymon MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS 0.0 V
3 s 1 22.25 PAŁKIEWICZ Krzysztof ULKS Zielony D±b Żarów 86 U23 DS -0.6 II MYDŁOWSKI Ryszard # 1
3 s 1 24.85 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin # 94 U16 DS 0.0 V #
4 s 1 22.31 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP -0.6 II #
4 s 1 25.21 KRAWCZYK Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS 0.0 V
5 s 1 22.39 GˇGAŁA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS -0.6 II #
5 s 1 25.37 CIURA Łukasz MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS 0.0 V
6 s 1 25.67 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS 0.0 -- #
7 s 1 25.79 PAWLAK Mikołaj MKS Calisia Kalisz # 93 U16 WP 0.0 -- BARTKOWSKI Jerzy BEZ
1 s 2 23.97 PISKOROWSKI Maciej WKS ¦l±sk Wrocław # 93 U16 DS 0.0 IV
2 s 2 25.11 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS 0.0 V
3 s 2 22.96 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS -0.6 III B.D. # BEZ
400 m M
1 s 1 49.89 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP II
2 s 1 51.24 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
3 s 1 51.78 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS III WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
4 s 1 52.14 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U18 DS III #
5 s 1 52.84 KOZŁOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych # 91 U18 DS IV
2 s 2 56.47 ¦LUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna # 93 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
1 47.25 DˇBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
2 48.07 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
3 49.47 GREF Rafał WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS II #
4 50.08 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS II #
5 50.45 GO¬DZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz # 90 U20 LD II #
800 m M
1 s 1 1:51.47 KUBACKI Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 85 Sen WP I
2 s 1 1:52.97 FRUŻYŃSKI Dariusz WLKS Wrocław 87 U23 DS II
3 s 1 1:53.89 BARAN Przemysław WKS ¦l±sk Wrocław # 90 U20 DS II #
4 s 1 1:54.17 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U18 DS II #
5 s 1 1:54.31 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U18 DS II B.D. # Z/1703/11 2020
6 s 1 1:56.11 KOWALSKI Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS II #
8 s 1 1:59.79 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek ¦l±ski # 91 U18 DS III #
5 s 2 2:11.42 DUDZIAK Mateusz MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS V
1500 m M
1 3:57.34 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U20 DS II B.D. # 1
3 4:01.02 PAWLIK Paweł WLKS Wrocław 89 U20 DS II
5 4:06.54 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U18 OP III B.D. # BEZ
6 4:10.12 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS III #
7 4:11.76 DZIEDZIŃSKI Tomasz MUKS Gim 2 Nysa 91 U18 OP III
5000 m M
3 16:21.72 BURA Łukasz LLKS Osowa Sień 90 U20 LB IV #
4 16:33.71 PAŃKOWSKI Łukasz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 90 U20 DS IV BARTKOWSKI Jerzy 3
Wzwyż M
1 2.01 RÓŻAŃSKI Jakub MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP II
Tyczka M
1 4.80 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS I ŁO¦ Dariusz # Z/4015/11 2020 MM
2 4.80 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I
3 4.60 ŁO¦ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I
4 4.40 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II #
5 4.00 ADAMCZYK Piotr KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
6 4.00 MICHALSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS II #
7 4.00 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U23 DS II
8 3.80 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III
11 2.60 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 93 U16 DS -- #
W dal M
1 6.66 SZCZUREK Mateusz MKS Piast Głogów # 91 U18 DS +0.2 III
1 6.71 KWIATKOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U20 DS +1.7 III
2 6.54 KAWALA Michał MKS Calisia Kalisz # 91 U18 WP 0.0 III BARTKOWSKI Jerzy 3
2 6.65 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów # 89 U20 DS +0.3 III B.D. # 3
Trójskok M
1 14.71 PRZYBYLAK Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -0.8 II
2 14.66 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS -0.2 II #
3 14.24 RABOWSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS +1.8 III
4 14.19 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów # 89 U20 DS +0.7 III B.D. # 3
5 13.97 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -0.7 III
6 13.31 TŁUSZCZ Jacek LKS Polkowice 92 U18 DS -1.8 III BARTKOWSKI Jerzy KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota # 3
7 12.93 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS +0.6 IV #
8 12.84 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS +0.9 IV
Kula (5) M
1 16.38 ORZECHOWSKI Kamil WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS II
2 15.71 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
Oszczep (800) M
1 73.38 FRˇCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB I B.D. 1
2 53.78 BˇK Dariusz WKS ¦l±sk Wrocław # 90 U20 DS III
5 52.28 ROCHOW Taras KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1136100292206 sekund