Warszawa 29 - 30.05.2010
Mistrzostwa Warszawy Juniorów i Juniorów Młodszych (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 e 1 12.76 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ -0.8 III
2 e 1 13.10 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -0.8 III #
3 e 1 13.37 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -0.8 IV #
4 e 1 13.40 GRABARCZYK Joanna RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ -0.8 IV
5 e 1 15.15 WALASZEK Paulina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.8 --
1 e 2 12.90 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 III GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
2 e 2 13.02 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U20 MZ 0.0 III B.D. # 2
3 e 2 13.42 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ 0.0 IV
4 e 2 13.60 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ 0.0 IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
1 e 3 12.44 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.9 II LEWANDOWSKI Jacek
2 e 3 12.71 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.9 II #
3 e 3 12.99 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +0.9 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
4 e 3 13.23 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ +0.9 IV
5 e 3 13.49 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.9 IV
6 e 3 14.31 ROŻNIECKA Anna UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ +0.9 --
7 e 3 14.59 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.9 -- #
8 e 3 15.79 PAWELEC Adrianna AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +0.9 --
1 e 4 13.03 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.3 III
2 e 4 13.37 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ +1.3 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
3 e 4 13.39 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ +1.3 IV #
4 e 4 13.44 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.3 IV #
5 e 4 13.58 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.3 IV #
6 e 4 13.74 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.3 IV
7 e 4 14.23 ZDUŃCZYK Żaneta UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ +1.3 --
8 e 4 14.74 KAMIŃSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.3 -- #
1 e 5 14.62 RYBAK Monika AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +0.7 --
2 e 5 14.68 NIEMCZYN Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +0.7 --
1 f A 12.44 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.3 II LEWANDOWSKI Jacek
2 f A 12.75 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.3 II #
3 f A 12.98 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.3 III
4 f A 12.98 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +1.3 III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
5 f A 13.17 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ +1.3 III
6 f A 13.37 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ +1.3 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
7 f A 13.37 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.3 IV #
8 f A 13.38 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ +1.3 IV #
1 f B 13.58 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.2 IV
2 f B 13.68 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.2 IV #
3 f B 13.97 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.2 --
4 f B 14.16 ZDUŃCZYK Żaneta UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ +1.2 --
5 f B 14.30 ROŻNIECKA Anna UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ +1.2 --
6 f B 14.48 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.2 -- #
7 f B 14.72 NIEMCZYN Małgorzata AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +1.2 --
8 f B 14.74 RYBAK Monika AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +1.2 --
1 f C 12.70 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +1.1 II
2 f C 12.95 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 III GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
3 f C 12.96 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +1.1 III #
4 f C 13.08 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U20 MZ +1.1 III B.D. # 2
5 f C 13.33 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ +1.1 IV #
6 f C 13.70 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.1 IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
400 m K
1 s 1 62.07 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ IV B.D. B.D. BEZ
2 s 1 62.60 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ IV
3 s 1 63.82 SADŁOWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
4 s 1 64.61 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
5 s 1 67.58 CACKO Monika OKS Start Otwock 93 U18 MZ --
6 s 1 67.67 ZAWADZKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
7 s 1 75.80 BARCIŃSKA Alicja UKS Mokotów 94 U18 MZ --
1 s 2 56.76 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ II B.D. B.D. # BEZ
2 s 2 56.88 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ II B.D. # 3
3 s 2 58.08 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ II B.D. # 1
4 s 2 58.33 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # BEZ
5 s 2 62.80 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
6 s 2 76.96 SKÓRZYŃSKA Patrycja UKS Mokotów 94 U18 MZ -- #
1 s 3 61.24 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III B.D. M
2 s 3 62.32 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV #
3 s 3 63.09 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
4 s 3 66.74 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
5 s 3 67.73 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -- #
1500 m K
1 4:54.19 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 83 Sen MZ III
2 4:56.48 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ III
3 5:00.23 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U20 PD IV
4 5:24.47 JEDAMSKA Karolina UKS MOSiR Działdowo 93 U18 WN --
5 5:43.39 DOBROWOLSKA Agnieszka SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -- #
5000 m K
1 18:47.05 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. 3
2 19:01.69 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
3 19:09.68 DYBIKOWSKA Julita LKS Osuchów # 92 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
4 19:13.28 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 U20 WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
100 m pł J MŁ K
2 e 1 15.16 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.8 II #
3 e 1 15.36 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 e 1 15.58 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.8 II RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
5 e 1 16.29 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +0.8 III KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
6 e 1 17.88 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +0.8 --
1 e 2 16.86 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +2.0 III
2 e 2 17.32 KOWALSKA Małgorzata UKS LA Basket Warszawa 94 U18 MZ +2.0 IV
2 f 15.07 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.3 II #
3 f 15.35 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.3 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 f 15.70 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +1.3 II RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
5 f 16.60 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +1.3 III
100 m pł K
1 e 1 14.56 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +0.8 II
1 f 14.46 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.3 I
4x100 m K
1 s 1 48.64 GAŁĄZKA Natalia
WOJCIECHOWSKA Karolina
BANACH Joanna
SĘK Marta
UKS Kusy Warszawa 92
92
92
91
U20 MAZ -- B.D.

GIZA Andrzej B.D.
Z/3686/11
2019
BEZ
M
2 s 1 50.63 SOŁTYS Paulina
LEMIESZ Zuzanna
WYPYCH Nikola
CZAJKOWSKA Karolina
UKS Kusy Warszawa 93
93
94
93
U18 MAZ --
RĄCZKA Paweł B.D.

RADKIEWICZ Przemysław B.D.
Z/3715/11
Z/3711/11
2016
2015
1
1
3 s 1 54.04 PIETRZAK Anna
KOSTECKA Dagmara
ZDUŃCZYK Żaneta
ROŻNIECKA Anna
UKS Orlęta Warszawa 94
94
94
94
U18 MAZ --


4 s 1 54.60 RYBAK Monika
NIEMCZYN Małgorzata
JUSIŃSKA Monika
JUSIŃSKA Marta
AKL Ursynów Warszawa 94
94
94
94
U18 MAZ --


DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D.
Z/2899/11
2017
2
5 s 1 56.53 ZIÓŁKOWSKA Natalia
STRZAŁKA Agnieszka
SKÓRZYŃSKA Patrycja
PLOCH Karolina
UKS Mokotów 94
94
94
93
U18 MAZ --


Wzwyż K
1 1.60 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
2 1.55 OSOWIECKA Milena UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III #
3 1.45 OKRASA Anna UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ IV
Tyczka K
1 3.82 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 3.20 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź 93 U18 LD II WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
3 3.00 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm 92 U20 LU II
4 2.80 ŚLADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ III
5 2.40 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
W dal K
  3.90 STRZAŁKA Agnieszka UKS Mokotów 94 U18 MZ +1.4 --
  4.57 ŁUKASIAK Ilona KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ +2.0 --
  4.81 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +0.9 IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
1 5.37 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +1.6 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
1 5.55 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ +1.6 II
2 5.31 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.1 III
2 5.40 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U20 MZ +0.9 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
3 4.92 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +2.5 IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
3 5.21 HRECZUCH Izabela MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.7 III
4 4.55 BURDECKA Marta MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.0 --
4 5.01 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.3 IV #
5 4.77 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +1.2 -- B.D. # BEZ
6 4.76 ZAKRZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 93 U18 MZ +1.3 --
7 4.62 ŁUKASIAK Ilona KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ +2.1 --
8 4.62 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +0.7 --
9 4.51 GŁĘBOCKA Natalia UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.5 --
10 4.33 WYPYCH Nikola UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +0.2 --
11 4.15 PIETRZAK Anna UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ -1.2 --
12 4.05 LATOSEK Roksana UKS LA Basket Warszawa 94 U18 MZ +1.2 --
13 3.97 STRZAŁKA Agnieszka UKS Mokotów 94 U18 MZ +3.6 --
14 3.95 SZELEST Anna UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ -0.1 --
15 3.83 PLOCH Karolina UKS Mokotów 93 U18 MZ +1.0 --
16 3.73 DOMINOWSKA Dominika UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.1 --
17 3.33 BYLINIAK Klaudia UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.2 --
Młot (3) K
1 39.62 GAJOS Paulina RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ IV
2 37.40 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV #
Młot (4) K
1 47.46 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola 89 U23 LD II B.D. B.D. BEZ
2 44.79 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ II B.D. # 2
3 44.26 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola 90 U23 LD II
4 42.93 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III #
5 41.63 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. BEZ
6 36.86 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ IV
7 30.12 SZYJKOWSKA Daria MUKS Park Zduńska Wola 93 U18 LD -- #
8 25.81 DYLIK Karolina UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 33.42 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
2 31.78 MICHAŁOWSKA Monika UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ IV
3 30.80 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
4 26.68 GOŁASZEWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ --
5 24.68 LANGE Katarzyna UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ --
6 23.38 ZIÓŁKOWSKA Natalia UKS Mokotów 94 U18 MZ -- #
7 19.63 PERGAŁ Patrycja UKS Mokotów 94 U18 MZ --
8 19.49 ŁĘCZYCKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 94 U18 MZ --
9 19.00 REDEK Magdalena SG Legia Warszawa 95 U16 MZ --
100 m M
1 e 1 11.41 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa # 94 U18 MZ +1.5 III #
2 e 1 11.55 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +1.5 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
3 e 1 11.61 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +1.5 III B.D. BEZ
4 e 1 11.66 KOWALCZYK Michał UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.5 III
5 e 1 11.68 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.5 III #
6 e 1 11.83 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 96 U16 LU +1.5 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
7 e 1 11.84 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ +1.5 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/0218/11 2014 2
8 e 1 12.23 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.5 -- B.D. # BEZ
1 e 2 11.44 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.6 III #
2 e 2 11.44 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.6 III #
3 e 2 11.62 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.6 III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
4 e 2 11.64 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.6 III #
5 e 2 11.71 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.6 III #
6 e 2 11.79 ROSIAK Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.6 IV #
7 e 2 13.52 JANCZEWSKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.6 -- #
1 e 3 11.01 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.9 II
2 e 3 11.76 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.9 IV
3 e 3 11.78 DOSTATNI Jan MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ +1.9 IV #
4 e 3 11.80 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.9 IV
5 e 3 11.93 BRULIŃSKI Przemysław OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.9 IV
6 e 3 12.07 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.9 IV #
7 e 3 12.14 ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom # 94 U18 MZ +1.9 IV KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/3683/11 2019
8 e 3 12.44 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +1.9 -- #
1 e 4 11.34 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.7 III #
2 e 4 11.44 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.7 III #
3 e 4 11.54 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.7 III #
4 e 4 11.68 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +1.7 III #
5 e 4 11.83 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.7 IV
6 e 4 11.88 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +1.7 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
7 e 4 11.96 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +1.7 IV #
8 e 4 12.00 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.7 IV #
9 e 4 13.05 WILK Paweł AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.7 --
1 e 5 11.34 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ -0.9 III B.D. Z/1575/12 2013 2
2 e 5 11.69 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -0.9 III #
3 e 5 11.78 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -0.9 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
4 e 5 12.08 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ -0.9 IV B.D. # BEZ
5 e 5 12.30 SIKORSKI Arkadiusz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.9 --
6 e 5 12.40 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -0.9 -- #
7 e 5 12.71 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -0.9 V B.D. BEZ
8 e 5 12.91 PACHOLIK Adam MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.9 -- #
1 e 6 10.59 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +0.5 M
2 e 6 11.14 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.5 II
3 e 6 11.43 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.5 III #
4 e 6 11.50 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.5 III
5 e 6 11.54 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.5 III #
6 e 6 11.58 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.5 III #
7 e 6 11.65 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.5 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
8 e 6 12.48 IWAŃCZYK Ireneusz SG Legia Warszawa 91 U20 MZ +0.5 --
1 e 7 10.84 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.9 I B.D. M
2 e 7 11.43 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ -0.9 III
3 e 7 11.49 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ -0.9 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 e 7 11.56 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.9 III #
5 e 7 11.61 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -0.9 III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
6 e 7 11.69 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.9 III #
1 e 8 11.42 BĄBIK Mariusz OKS Start Otwock 90 U23 MZ +0.6 III
2 e 8 11.21 PAKUŁA Patryk RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ +0.6 II
3 e 8 11.74 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +0.6 III
4 e 8 11.93 MICKIEWICZ Łukasz UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.6 IV
5 e 8 12.08 SOBAŃSKI Damian UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.6 IV
6 e 8 12.35 KOZIATEK Krzysztof KS Zawkrze Mława 91 U20 MZ +0.6 --
1 f A 10.87 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.9 I
2 f A 11.29 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.9 II #
3 f A 11.30 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ +1.9 II B.D. Z/1575/12 2013 2
4 f A 11.31 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.9 III #
5 f A 11.36 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.9 III #
6 f A 11.43 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa # 94 U18 MZ +1.9 III #
7 f A 11.47 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.9 III #
1 f B 11.53 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.0 III #
2 f B 11.61 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +1.0 III B.D. BEZ
3 f B 11.62 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.0 III #
4 f B 11.66 KOWALCZYK Michał UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +1.0 III
5 f B 11.71 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +1.0 III #
1 f C 10.85 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.9 I B.D. M
2 f C 11.15 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.9 II
3 f C 11.40 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ -0.9 III
4 f C 11.51 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.9 III #
5 f C 11.52 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ -0.9 III RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
6 f C 11.52 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.9 III
7 f C 11.65 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -0.9 III #
8 f C 11.67 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.9 III #
1 f D 10.61 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.2 M
2 f D 11.53 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.2 III #
3 f D 11.61 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +1.2 III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
400 m M
1 s 1 52.86 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ IV
2 s 1 53.77 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
3 s 1 54.23 NGUYEN Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ IV
4 s 1 54.23 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. # Z/2902/11 2019
5 s 1 54.97 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
6 s 1 55.45 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ --
7 s 1 57.34 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
1 s 2 51.02 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
2 s 2 53.80 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV
3 s 2 54.16 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ IV
4 s 2 55.34 PERCIŃSKI Mateusz niest. Warszawa # 94 U18 MZ --
5 s 2 55.73 WILK Sylwester OKS Start Otwock 96 U16 MZ V
6 s 2 55.77 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -- #
7 s 2 58.48 KOWALKOWSKI Mateusz UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ --
8 s 2 58.85 JASKÓLSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
1 s 3 51.34 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III #
2 s 3 53.48 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV #
3 s 3 54.34 WYSOKIŃSKI Bartosz MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ IV
4 s 3 54.72 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
5 s 3 55.94 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
6 s 3 56.10 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
7 s 3 56.28 ŁAWECKI Hubert niest. Warszawa # 92 U20 MZ --
1 s 4 49.39 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
2 s 4 49.59 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD II B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
3 s 4 50.70 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ III #
4 s 4 51.34 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
5 s 4 51.69 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ III #
6 s 4 52.06 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ III
7 s 4 52.38 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 92 U20 MZ III
1500 m M
1 3:58.92 SHEGUMO Yared AZS-AWF Warszawa # 83 Sen MZ II WĄSOWSKI Janusz # Z/5097/11 2019 M
2 4:03.56 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 4:08.17 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III
4 4:19.66 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ IV
5 4:21.41 FRELIK Karol LKS Osuchów # 92 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław # Z/2993/11 2019 3
6 4:21.66 RĄCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV JAKUBOWSKI Marek # 3
7 4:22.10 KOŚNIK Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
8 4:24.66 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ --
9 4:34.22 SIEKIERSKI Rafał AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ --
10 4:43.63 SANKOWSKI Tomasz MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
11 5:11.74 OKOŃSKI Andrzej UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ --
4x100 m M
1 s 1 43.20 ŚWIDEREK Filip
WISZNIEWSKI Rafał
KOCON Tomasz
KOWALCZYK Krystian
UKS Kusy Warszawa 91
92
92
92
U20 MAZ --


2 s 1 43.75 MOCZYDŁOWSKI Paweł
JAGÓRA Rafał
JUNIEC Denis
KOWALCZYK Rafał
UKS Kusy Warszawa 94
93
94
93
U18 MAZ -- B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D.

B.D.
, Z/3696/11
Z/1575/12
, 2019
2013

2
3 s 1 43.97 BOGUCKI Michał
ZYCHOWSKI Mateusz
CZAJKOWSKI Bartłomiej
KOWALCZYK Michał
UKS Kusy Warszawa 93
93
93
94
U18 MAZ --
RADKE Karol
BŁASIŃSKI Artur
Z/3721/11
Z/3688/11
2012
2019
1
M
4 s 1 44.02 TURLEJ Michał
WOJTASIŃSKI Rafał
MAŁECKI Mateusz
GRUDNIEWSKI Piotr
RKS Skra Warszawa 94
94
93
93
U18 MAZ --


5 s 1 45.65 STEFAŃSKI Rafał
KUREK Maciej
TARNOWSKI Łukasz
DYBCZYŃSKI Arkadiusz
AZS-AWF Warszawa 94
94
93
94
U18 MAZ --


6 s 1 49.01 GAŁĄZKA Sebastian
KAKOJEJKO Dawid
KOZŁOWSKI Grzegorz
ADAMCZYK Patryk
UKS Kusy Warszawa 93
93
94
94
U18 MAZ -- B.D.


KĘDZIORA Robert B.D. B.D.
Z/3683/11
2019
BEZ

W dal M
  1 6.06 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +2.0 IV
  1 6.12 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +1.7 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
1 1 6.60 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.8 III
2 1 6.38 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +2.7 III
3 1 6.15 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +3.5 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
4 1 6.00 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ +1.7 IV B.D. Z/1575/12 2013 2
5 1 5.35 LASKOWSKI Kamil UKS Mokotów 94 U18 MZ +0.4 --
6 1 5.14 SĘK Grzegorz UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ +1.4 --
7 1 4.78 MAKARSKI Krystian UKS Mokotów 94 U18 MZ -0.5 --
8 1 4.77 PACHOLIK Adam MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.4 -- #
9 1 4.33 DĄBROWSKI Axel UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ +0.3 --
  2 5.89 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +1.5 --
1 2 6.00 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +2.1 --
Młot (5) M
1 66.45 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 63.84 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ II #
3 55.52 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
4 55.04 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
5 47.53 GÓRA Rafał UKS Błyskawica Domaniewice 93 U18 LD IV
6 47.15 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV #
7 40.75 WÓJCIK Stanisław AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ IV
8 36.68 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
1 m 43.18 GAJDA Dawid UKS Błyskawica Domaniewice 95 U16 LD IV
2 m 33.70 ROZUM Maciej RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V #
Młot (6) M
1 70.35 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 58.12 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ II
3 47.00 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
4 36.87 KUŚWIK Artur MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD IV
Młot (7.26) M
1 71.07 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 U23 LU M DMP KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM 164
2 68.22 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U23 LU I
3 63.88 WALCZAK Mariusz AZS-AWF Warszawa # 71 Masters MZ I B.D. B.D. Z/4412/11 2019 1
4 56.10 SZEWCZYK Marcin MUKS Park Zduńska Wola 83 Sen LD I
Oszczep (700) M
1 57.94 OSIPIUK Arnold UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ II
2 47.19 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 45.35 SAWICKI Marcin UKS Mokotów 94 U18 MZ IV
4 41.15 ROSIAK Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- #
5 38.03 KOZŁOWSKI Grzegorz UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ --
6 37.00 DUDZIŃSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
7 36.92 ZAGRODZKI Daniel UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ --
8 32.99 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- B.D. # BEZ
9 29.14 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- #
10 26.00 ZAGALSKI Michał UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ --
11 24.23 PIETRUSZEWSKI Kamil UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ --
12 22.84 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
13 22.71 GŁASEK Grzegorz UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ --
14 21.86 SZCZEPAŃSKI Bartosz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 49.84 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III
2 47.75 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III
3 46.45 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
4 45.58 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV #
5 37.62 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
6 37.39 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ -- #
7 35.22 WOJDA Bartosz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.1758670806885 sekund