Sucha Beskidzka 13.05.2018 Małopolski mityng lekkoatletyczny - I Ty możesz zostać mistrzem. 3. Memoriał Edwarda Szklarczyka [DMP] |
|||||||||||||||||||||
100 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 12.35 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | +0.7 | II | KUKLA Rafał | Z/4751/11 | 2018 | 2 | ||||||
2 | 4 | e | 1 | 13.08 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | +0.7 | III | SKRZYPACZ Adrian B.D. | Z/1543/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||
3 | 11 | e | 1 | 13.79 | ZYCH Julia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U18 | MA | +0.7 | IV | ||||||||||
4 | 12 | e | 1 | 13.90 | KOWALSKA Julia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U18 | MA | +0.7 | -- | ||||||||||
5 | 17 | e | 1 | 14.33 | STASIUK Sylwia | KS Victoria Trzebinia | 2004 | U16 | MA | +0.7 | V | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 12.49 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | +1.7 | II | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | ZKN | ||||||
2 | 6 | e | 2 | 13.30 | BURLIGA Zuzanna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U18 | MA | +1.7 | IV | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | GIM | ||||||
3 | 9 | e | 2 | 13.68 | LAGA Joanna | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U18 | MA | +1.7 | IV | MENTLEWICZ Janusz B.D. | Z/6011/15 | 2022 | |||||||
4 | 13 | e | 2 | 14.13 | DRWAL Sara | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | +1.7 | -- | MIREK Wacław B.D. # | Z/5361/15 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 16 | e | 2 | 14.21 | TOMCZYK Alicja | MCKiS Jaworzno | 2002 | U18 | SL | +1.7 | -- | ||||||||||
6 | 21 | e | 2 | 15.53 | KUBAŃSKA Natalia | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U18 | MA | +1.7 | -- | LDK! | GIM | ||||||||
1 | 3 | e | 3 | 12.74 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U20 | MA | +1.0 | II | B.D. | ZKN | ||||||||
2 | 7 | e | 3 | 13.38 | LIBERDA Zuzanna | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | +1.0 | IV | ||||||||||
3 | 10 | e | 3 | 13.76 | RYSAK Karolina | MCKiS Jaworzno | 2003 | U16 | SL | +1.0 | IV | KUZAK Piotr # | Z/0927/18 | 2024 | 4 | ||||||
4 | 14 | e | 3 | 14.18 | WÓJCIK Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U18 | MA | +1.0 | -- | # | |||||||||
5 | 18 | e | 3 | 14.52 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | +1.0 | -- | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | |||||||
1 | 5 | e | 4 | 13.26 | KRZYŻOWSKA Martyna | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | -0.7 | IV | ||||||||||
2 | 8 | e | 4 | 13.49 | LIBERDA Anna | MKS Rabka-Zdrój | 2001 | U18 | MA | -0.7 | IV | ||||||||||
3 | 15 | e | 4 | 14.19 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2006 | U14 | SL | -0.7 | V | DMP | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | 26 | ||||
4 | 19 | e | 4 | 14.75 | GREGORCZYK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | -0.7 | -- | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | |||||||
5 | 20 | e | 4 | 14.95 | OSTACHOWSKA Aleksandra | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U18 | MA | -0.7 | -- | LDK! | GIM | ||||||||
1 | f | 1 | 12.29 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | -1.0 | II | KUKLA Rafał | Z/4751/11 | 2018 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 12.43 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | -1.0 | II | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | ZKN | |||||||
3 | f | 1 | 13.11 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | -1.0 | III | SKRZYPACZ Adrian B.D. | Z/1543/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
4 | f | 1 | 13.20 | KRZYŻOWSKA Martyna | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | -1.0 | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 13.44 | BURLIGA Zuzanna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U18 | MA | -1.0 | IV | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | GIM | |||||||
200 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.25 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | +0.9 | II | KUKLA Rafał | Z/4751/11 | 2018 | 2 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 26.18 | WSOŁEK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | +0.9 | II | GIZA Andrzej B.D. | Z/1746/16 | 2024 | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 26.36 | KIEŁKOWSKA Emilia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U18 | SL | +0.9 | III | BIELA Marek B.D. # | Z/4607/15 | 2022 | ZKN | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 27.39 | KAZEK Ilona | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1989 | Sen | MA | +0.9 | -- | B.D. # | Z/2405/15 | 2024 | |||||||
1 | 5 | s | 2 | 27.49 | PRUŚ Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U20 | MA | -0.4 | IV | B.D. # | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 27.63 | KRZYŻOWSKA Martyna | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | -0.4 | IV | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 28.24 | LIBERDA Anna | MKS Rabka-Zdrój | 2001 | U18 | MA | -0.4 | IV | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 28.35 | BIAŁEK Joanna | WKS Wawel Kraków | 2001 | U18 | MA | -0.4 | IV | B.D. | |||||||||
1 | 7 | s | 3 | 28.09 | LIBERDA Zuzanna | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | +1.7 | IV | ||||||||||
2 | 10 | s | 3 | 28.71 | WOŁEK Julia | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U20 | MA | +1.7 | -- | KOŁODZIEJ Roman | Z/2271/16 | 2021 | 4 | ||||||
3 | 11 | s | 3 | 28.83 | DRWAL Sara | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | +1.7 | -- | MIREK Wacław B.D. # | Z/5361/15 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 17 | s | 3 | 29.73 | SKRZYPEK Lena | KS AZS AWF Kraków # | 2004 | U16 | MA | +1.7 | V | B.D. | |||||||||
1 | 12 | s | 4 | 28.96 | SRAGA Zuzanna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # | 2006 | U14 | SL | +1.5 | V | CZYŻ Paweł ROLAK Dorota # | , Z/0013/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 4 | 29.10 | BAŁDYS Magdalena | KS Cracovia 1906 Kraków | 2003 | U16 | MA | +1.5 | V | ||||||||||
3 | 14 | s | 4 | 29.17 | KUSTRA Zuzanna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | +1.5 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/4144/17 | 2021 | |||||||
1 | 15 | s | 5 | 29.47 | SYDORCHUK Anna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | +0.9 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/1425/16 | 2022 | ZKN | ||||||
2 | 16 | s | 5 | 29.72 | TRYFANÓW Wiktoria | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | +0.9 | V | SIERKA Ewa | 4 | LDK! | |||||||
3 | 18 | s | 5 | 30.01 | TRACZ Maria | KS Cracovia 1906 Kraków | 2002 | U18 | MA | +0.9 | -- | # | |||||||||
1 | 19 | s | 6 | 30.59 | GREGORCZYK Julia | KS Victoria Trzebinia | 2005 | U14 | MA | 0.0 | -- | SIERKA Ewa | 5 | LDK! | |||||||
2 | 20 | s | 6 | 32.60 | ZIĘBA Paulina | KS Cracovia 1906 Kraków | 2003 | U16 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
400 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 56.28 | KOCZANOWA Margarita | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U20 | MA | I | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0990/18 | , 2024 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 58.83 | SOWA Oliwia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U18 | MA | II | MIREK Wacław B.D. | Z/2094/15 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 59.56 | SALA Emilia | KS AZS AWF Wrocław # | 2002 | U18 | DS | III | SKRZYPACZ Adrian B.D. | Z/1543/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 63.30 | FIC Renata | Kraków Athletics Team # | 2000 | U20 | MA | IV | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3016/15 | 2022 | ||||||||
1 | 4 | s | 2 | 61.00 | BURLIGA Zuzanna | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U18 | MA | III | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | GIM | |||||||
2 | 6 | s | 2 | 64.97 | WĄSOWICZ Alicja | MCKiS Jaworzno | 2002 | U18 | SL | -- | BEDNARCZYK Józef | Z/1454/17 | 2021 | 4 | |||||||
3 | 7 | s | 2 | 65.70 | CABAJ Anna | LKS Kłos Olkusz | 2002 | U18 | MA | -- | MENTLEWICZ Janusz | Z/1210/16 | 2022 | 4 | LDK! | GIM | |||||
800 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:12.35 | GÓRAK Paulina | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U23 | MA | II | MIREK Wacław | Z/0804/13 | 2021 | 1 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:12.99 | KUDLIŃSKA Julia | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U20 | MA | II | MIREK Wacław B.D. | Z/2407/15 | 2022 | ZKN | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:18.53 | SERAFIN Katarzyna | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | III | DMP | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0063/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | 75 | ||||
4 | 4 | s | 1 | 2:38.90 | DYDUCH Magdalena | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U16 | MA | -- | KUKLA Rafał | 4 | LDK! | GIM | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:40.08 | CIURUŚ Patrycja | MLUKS Tarnów | 2001 | U18 | MA | -- | LDK! | ||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 53.56 |
PRUŚ Patrycja KUSTRA Zuzanna WOŁEK Julia WSOŁEK Aleksandra |
KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 2002 2000 2001 |
U20 | MLP | -- |
B.D. SOBCZYK Grzegorz KOŁODZIEJ Roman GIZA Andrzej B.D. |
Z/4144/17 Z/2271/16 Z/1746/16 |
2021 2021 2024 |
4 |
|||||||
2 | 2 | s | 1 | 54.87 |
SROKA Natalia KUSIAK Julia LIBERDA Zuzanna LIBERDA Anna |
MKS Rabka-Zdrój | 2001 2001 2002 2001 |
U18 | MLP | -- |
B.D. |
||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 60.17 |
SRAGA Zuzanna STASIUK Sylwia GREGORCZYK Julia TRYFANÓW Wiktoria |
KS Victoria Trzebinia | 2006 2004 2005 2005 |
U16 | MLP | -- |
CZYŻ Paweł ROLAK Dorota SIERKA Ewa SIERKA Ewa SIERKA Ewa |
, Z/0013/20 |
, 2024 |
5 5 4 |
|||||||
s | 1 | DQ |
BAŁDYS Magdalena KAZEK Ilona SKRZYPEK Lena SYDORCHUK Anna |
KS Cracovia 1906 Kraków | 2003 1989 2004 2002 |
Sen | MLP | -- |
B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz |
Z/2405/15 Z/1425/16 |
2024 2022 |
||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.55 | TUCHOWSKA Zuzanna | MKS Tempo Kęty | 2004 | U16 | MA | III | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz | Z/0600/18 | 2021 | 3 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.55 | SACHMERDA Wiktoria | MKS Tempo Kęty | 2003 | U16 | MA | III | SYSAK Tomasz SYSAK Tomasz B.D. | Z/0064/17 | 2022 | LDK! | ||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.71 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -0.6 | II | BIELA Marek | Z/0307/15 | 2023 | 1 | KN | ||||||
2 | f | 1 | 5.46 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | Sen | MA | +0.3 | II | ŁYSEK Tadeusz | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 5.06 | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój | 2001 | U18 | MA | -0.1 | IV | # | ZKN | |||||||||
4 | f | 1 | 4.97 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U18 | MA | +0.6 | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 4.73 | ŁUKASZ Maria | UKS Gimpel Nowy Targ | 2000 | U20 | MA | +0.2 | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 4.52 | KOWALSKA Julia | MKS Tempo Kęty | 2001 | U18 | MA | -1.1 | -- | |||||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.14 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | +0.3 | I | BIELA Marek | Z/0307/15 | 2023 | 1 | KN | ||||||
2 | f | 1 | 11.86 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków # | 1999 | U20 | MA | -0.3 | II | B.D. | ZKN | |||||||||
3 | f | 1 | 11.42 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | Sen | MA | -0.3 | III | ŁYSEK Tadeusz | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||||
4 | f | 1 | 10.88 | KUSIAK Julia | MKS Rabka-Zdrój | 2001 | U18 | MA | +0.5 | III | # | ZKN | |||||||||
5 | f | 1 | 10.82 | KAMIŃSKA Kamila | WKS Wawel Kraków # | 2003 | U16 | MA | -0.5 | III | B.D. | 3 | LDK! | GIM | |||||||
6 | f | 1 | 10.26 | KOS Katarzyna | MKS Tempo Kęty | 2001 | U18 | MA | 0.0 | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.86 | ZYCH Julia | WKS Wawel Kraków | 2002 | U18 | MA | -0.9 | -- | |||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.33 | SROKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U18 | MA | -- | B.D. | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.91 | MACHAJ Kinga | UKS Gimpel Nowy Targ | 2002 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
3 | f | 1 | 7.73 | BIBER Bernadetta | UKS Sprint ZSME Żywiec | 2001 | U18 | SL | -- | HACZEK Mariusz | Z/2869/18 | 2019 | BEZ | ||||||||
1 | f | 2 | 8.17 | WOSZCZYK Ewa | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
2 | f | 2 | 7.56 | TRZOP Wiktoria | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2004 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.07 | KRAMARCZYK Aneta | MCKiS Jaworzno | 1998 | U23 | SL | -- | ||||||||||||
2 | f | 1 | 8.02 | ŁUKASZ Maria | UKS Gimpel Nowy Targ | 2000 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
Oszczep (500) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 26.94 | SROKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 2001 | U18 | MA | -- | B.D. | |||||||||||
2 | f | 1 | 25.79 | WÓJCIK Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||
3 | f | 1 | 25.56 | MACHAJ Kinga | UKS Gimpel Nowy Targ | 2002 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
1 | f | 2 | 34.17 | GRYSIAK Wiktoria | WKS Wawel Kraków | 2003 | U16 | MA | IV | B.D. | LDK! | ||||||||||
2 | f | 2 | 19.87 | TRZOP Wiktoria | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2004 | U16 | MA | -- | LDK! | |||||||||||
3 | f | 2 | 16.25 | WOSZCZYK Ewa | TS Wieliczanka Wieliczka | 2003 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.84 | SKRABA Beata | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | III | NIERODA Renata B.D. | Z/1923/11 | 2024 | 2 | ||||||||
100 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 10.97 | STUDNICKI Krzysztof | WKS Wawel Kraków | 1992 | Sen | MA | +1.3 | II | ||||||||||
2 | 5 | e | 1 | 11.35 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno | 1997 | U23 | SL | +1.3 | III | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | ||||||
3 | 10 | e | 1 | 11.94 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U18 | MA | +1.3 | IV | WÓJCIK Teodor B.D. B.D. | Z/2981/16 | 2024 | |||||||
4 | 18 | e | 1 | 12.28 | ZABDYR Bartosz | LKS Kłos Olkusz | 2003 | U16 | MA | +1.3 | V | LDK! | GIM | ||||||||
5 | 20 | e | 1 | 13.20 | KIRYŁÓW Maksymilian | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U18 | MA | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | 7 | e | 2 | 11.37 | MIROCHA Grzegorz | AZS Łódź # | 2000 | U20 | LD | +0.4 | III | B.D. | |||||||||
2 | 12 | e | 2 | 12.03 | KSIĘŻARCZYK Szymon | MCKiS Jaworzno | 2001 | U18 | SL | +0.4 | IV | KUZAK Piotr # | Z/3169/17 | 2021 | 3 | ||||||
3 | 17 | e | 2 | 12.25 | MIRECKI Michał | UKS Gminy Brzeszcze | 2001 | U18 | MA | +0.4 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2229/16 | 2019 | 4 | ||||||
4 | 19 | e | 2 | 12.58 | SZYMCZYK Patryk | MCKiS Jaworzno | 1997 | U23 | SL | +0.4 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | 2 | e | 3 | 11.23 | SUŁOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków | 2001 | U18 | MA | +1.5 | II | ZKN | |||||||||
2 | 6 | e | 3 | 11.36 | HARĘDZA Krzysztof | AZS-AWF Katowice | 1993 | Sen | SL | +1.5 | III | ||||||||||
3 | 14 | e | 3 | 12.09 | CYGAN Michał | WKS Wawel Kraków | 2001 | U18 | MA | +1.5 | IV | # | LDK! | ||||||||
4 | 16 | e | 3 | 12.22 | GOCH Szymon | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U18 | MA | +1.5 | -- | KRAWCEWICZ Maria B.D. | Z/3551/18 | 2020 | |||||||
5 | 21 | e | 3 | 13.29 | BALANIUK Artemii | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U16 | MA | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | 4 | e | 4 | 11.31 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U18 | LU | +2.0 | III | DMP | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | 79 | |||
2 | 11 | e | 4 | 12.01 | OŻÓG Rafał | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2004 | U16 | MA | +2.0 | IV | LDK! | |||||||||
3 | 22 | e | 4 | 13.40 | KRÓLEWICZ Mikołaj | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U18 | MA | +2.0 | -- | ||||||||||
4 | 23 | e | 4 | 13.43 | PENKAL Emil | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U16 | MA | +2.0 | -- | BUJAS Marcin | Z/3094/18 | 2020 | BEZ | ||||||
1 | 3 | e | 5 | 11.23 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | +1.5 | II | ZKN | |||||||||
2 | 8 | e | 5 | 11.68 | KNAPCZYK Bartłomiej | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2001 | U18 | MA | +1.5 | III | B.D. B.D. # | Z/2687/18 | 2021 | |||||||
3 | 9 | e | 5 | 11.81 | KWAŚNY Błażej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U18 | MA | +1.5 | IV | B.D. | |||||||||
4 | 13 | e | 5 | 12.04 | HENKE Marek | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | +1.5 | IV | B.D. B.D. | Z/1859/16 | 2020 | |||||||
5 | 15 | e | 5 | 12.09 | JAGIEŁŁO Tymoteusz | WKS Wawel Kraków | 2000 | U20 | MA | +1.5 | IV | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.09 | STUDNICKI Krzysztof | WKS Wawel Kraków | 1992 | Sen | MA | -0.4 | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.20 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | -0.4 | II | ZKN | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.21 | SUŁOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków | 2001 | U18 | MA | -0.4 | II | ZKN | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.23 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U18 | LU | -0.4 | II | DMP | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | 84 | ||||
5 | f | 1 | 11.35 | HARĘDZA Krzysztof | AZS-AWF Katowice | 1993 | Sen | SL | -0.4 | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.40 | KUZAK Piotr | MCKiS Jaworzno | 1997 | U23 | SL | -0.4 | III | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1205/14 | 2024 | 2 | |||||||
200 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 22.53 | SUŁOWSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków | 2001 | U18 | MA | -0.2 | II | ZKN | |||||||||
2 | 4 | s | 1 | 23.04 | SAWUŁA Paweł | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U23 | MA | -0.2 | III | # | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 22.47 | PIETRUSA Jakub | KS Agros Zamość # | 2002 | U18 | LU | +1.3 | II | SZKOŁA Sebastian B.D. # | Z/2859/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | |||||
2 | 3 | s | 2 | 22.64 | CZYSZCZOŃ Maciej | MKS Rabka-Zdrój | 2002 | U18 | MA | +1.3 | II | ZKN | |||||||||
3 | 6 | s | 2 | 23.82 | KSIĘŻARCZYK Szymon | MCKiS Jaworzno | 2001 | U18 | SL | +1.3 | IV | KUZAK Piotr # | Z/3169/17 | 2021 | 3 | ||||||
4 | 15 | s | 2 | 26.52 | BŁAWUT Damian | WKS Wawel Kraków | 2002 | U18 | MA | +1.3 | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
1 | 7 | s | 3 | 23.97 | BABICZ Wiktor | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U18 | MA | -1.9 | IV | WÓJCIK Teodor B.D. B.D. | Z/2981/16 | 2024 | |||||||
2 | 10 | s | 3 | 24.65 | ZARASKA Łukasz | KS Cracovia 1906 Kraków | 2000 | U20 | MA | -1.9 | -- | KOŁODZIEJ Roman # | Z/0778/18 | 2020 | 3 | ||||||
3 | 11 | s | 3 | 24.88 | CYGAN Michał | WKS Wawel Kraków | 2001 | U18 | MA | -1.9 | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 12 | s | 3 | 24.98 | SZWEJKOWSKI Filip | WKS Wawel Kraków | 2002 | U18 | MA | -1.9 | -- | # | LDK! | GIM | |||||||
1 | 9 | s | 4 | 24.30 | KWAŚNY Błażej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U18 | MA | -0.5 | IV | B.D. | |||||||||
2 | 14 | s | 4 | 25.99 | CIĘŻKOWSKI Piotr | KS Cracovia 1906 Kraków | 2004 | U16 | MA | -0.5 | -- | LDK! | |||||||||
3 | 16 | s | 4 | 26.64 | KIRYŁÓW Maksymilian | TS Wieliczanka Wieliczka | 2002 | U18 | MA | -0.5 | -- | ||||||||||
4 | 17 | s | 4 | 27.98 | PENKAL Emil | LKS Kłos Olkusz | 2004 | U16 | MA | -0.5 | -- | BUJAS Marcin | Z/3094/18 | 2020 | BEZ | ||||||
1 | 5 | s | 5 | 23.70 | KANTOR Amadeusz | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | +0.8 | IV | KRAWCEWICZ Maria | Z/1639/18 | 2020 | 3 | ||||||
2 | 8 | s | 5 | 24.20 | OŻÓG Rafał | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2004 | U16 | MA | +0.8 | IV | LDK! | |||||||||
3 | 13 | s | 5 | 25.41 | GOCH Szymon | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U18 | MA | +0.8 | -- | KRAWCEWICZ Maria B.D. | Z/3551/18 | 2020 | |||||||
400 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 50.82 | KIDOŃ Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | III | GIZA Andrzej B.D. | Z/1693/17 | 2024 | ||||||||
2 | 5 | s | 1 | 52.19 | ZIELEŹNIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U20 | SL | III | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | ZKN | ||||||
3 | 8 | s | 1 | 53.05 | BULIŃSKI Filip | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/4806/15 | 2021 | ||||||||
4 | 11 | s | 1 | 55.97 | JĘDRZEJAK Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U18 | MA | -- | KUKLA Rafał | 4 | LDK! | ZKN | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 50.52 | WIDŁAK Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U20 | KP | III | # | ZKN | |||||||||
2 | 3 | s | 2 | 51.44 | SIKORA Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2003 | U16 | MA | III | KUKLA Rafał | 2 | LDK! | GIM | |||||||
3 | 4 | s | 2 | 51.49 | PIETRZKO Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 2000 | U20 | MA | III | |||||||||||
4 | 6 | s | 2 | 52.21 | GŁĄBEK Kamil | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
1 | 7 | s | 3 | 52.81 | HENKE Marek | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U20 | MA | IV | B.D. B.D. | Z/1859/16 | 2020 | ||||||||
2 | 9 | s | 3 | 53.15 | GORCZYCA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2002 | U18 | MA | IV | B.D. SZKOŁA Sebastian # | , Z/3868/16 | , 2024 | ||||||||
3 | 10 | s | 3 | 55.95 | POCHOPIEŃ Szymon | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U18 | MA | -- | KUKLA Rafał | BEZ | LDK! | GIM | |||||||
4 | 12 | s | 3 | 62.70 | LIZAK Tomasz | MKS Żywiec | 2003 | U16 | SL | -- | |||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:00.51 | ZABAGŁO Paweł | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | III | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/1440/16 | 2024 | LDK! | ZKN GIM | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:04.64 | SKIMINA Wiktor | Kraków Athletics Team # | 2002 | U18 | MA | IV | SOBCZYK Grzegorz B.D. # | Z/0079/17 | 2024 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:06.53 | BURY Kacper | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U18 | MA | IV | KUKLA Rafał | 4 | LDK! | GIM | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:07.55 | HALUCH Karol | KS AZS AWF Kraków | 2002 | U18 | MA | -- | |||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:09.41 | BUDZIK Piotr | KS AZS AWF Kraków | 1992 | Sen | MA | -- | MIREK Wacław | Z/1365/14 | 2019 | BEZ | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:13.11 | KALEMBKA Kamil | KS Olkusz # | 2000 | U20 | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/6017/15 | 2024 | ||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:03.08 | BIELSKI Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U20 | MA | III | B.D. B.D. # | Z/0474/15 | 2023 | ZKN | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:08.27 | CIURLA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | Sen | SL | III | # | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:09.78 | GANCAREK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa | 1996 | U23 | SL | III | |||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:10.33 | BIL Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U18 | MA | III | |||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:10.55 | BUKSA Mateusz | MKS Rabka-Zdrój | 2000 | U20 | MA | III | ZKN | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:12.47 | ŚLIWIŃSKI Oskar | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U20 | MA | IV | BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. | Z/1954/17 | 2020 | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:31.59 | SŁOWIK Mateusz | TS Wieliczanka Wieliczka | 1992 | Sen | MA | -- | |||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:32.47 | UCHACZ Kacper | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U18 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. # | Z/1781/18 | 2020 | ||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:36.36 | MOLCZYK Jakub | MLUKS Tarnów | 2002 | U18 | MA | -- | JASICZ Ryszard # | Z/0082/17 | 2024 | 4 | LDK! | GIM | |||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 46.08 |
FILAR Oskar GALIK Wojciech KIDOŃ Piotr CZYSZCZOŃ Maciej |
MKS Rabka-Zdrój | 2000 2002 2000 2002 |
U20 | MLP | -- |
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. GIZA Andrzej B.D. |
Z/0848/18 Z/1693/17 |
2024 2024 |
||||||||
2 | 2 | s | 1 | 46.11 |
KWAŚNY Błażej PIETRUSA Jakub SIKORA Maciej WAJDZIK Kamil |
UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 2002 2003 2002 |
U18 | MLP | -- |
B.D. SZKOŁA Sebastian B.D. KUKLA Rafał KUKLA Rafał |
Z/2859/16 |
2024 |
2 3 |
|||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.95 | WĄSEK Emanuel | MKS Żywiec | 2001 | U18 | SL | II | KN | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.70 | FILAR Oskar | MKS Rabka-Zdrój | 2000 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.83 | SACHA Filip | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U23 | MA | -0.4 | II | KUKLA Rafał # | Z/1284/12 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 6.75 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U20 | MA | +1.0 | III | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 6.34 | WAJDZIK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U18 | MA | +0.2 | III | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
4 | f | 1 | 6.25 | GALIK Wojciech | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | -0.3 | IV | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # | Z/0848/18 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 5.91 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U20 | MA | -0.3 | IV | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | |||||||
6 | f | 1 | 5.78 | KANTOR Amadeusz | KS AZS AWF Kraków | 2000 | U20 | MA | -0.9 | -- | KRAWCEWICZ Maria | Z/1639/18 | 2020 | 3 | |||||||
7 | f | 1 | 5.47 | MACHAJ Dominik | UKS Gimpel Nowy Targ | 2000 | U20 | MA | -0.3 | -- | |||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.78 | SACHA Filip | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U23 | MA | +0.5 | III | KUKLA Rafał # | Z/1284/12 | 2024 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 13.45 | LACH Artur | UKS Gminy Brzeszcze | 2000 | U20 | MA | -0.2 | III | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2952/15 | 2020 | 3 | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 13.31 | GŁÓWCZYK Piotr | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2001 | U18 | MA | 0.0 | III | B.D. B.D. | , Z/6457/15 | , 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 13.12 | SZUMIEC Michał | KS AZS AWF Kraków | 2001 | U18 | MA | -0.3 | IV | DMP | ZAPART Stanisław B.D. # | Z/5971/15 | 2024 | ZKN | 53 | |||||
5 | f | 1 | 12.73 | GALIK Wojciech | WKS Wawel Kraków # | 2002 | U18 | MA | -1.5 | IV | DMP | KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # | Z/0848/18 | 2024 | 43 | ||||||
6 | f | 1 | 12.14 | WRÓBEL Marcin | UKS Gminy Brzeszcze | 1999 | U20 | MA | +1.9 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/2987/15 | 2022 | 4 | |||||||
7 | f | 1 | 12.12 | JAGIEŁŁO Łukasz | UKS Gminy Brzeszcze | 2002 | U18 | MA | -0.1 | -- | WŁODARCZYK Mirosław | Z/1351/16 | 2020 | 4 | |||||||
8 | f | 1 | 12.09 | WAJDZIK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2002 | U18 | MA | +0.6 | -- | KUKLA Rafał | 3 | LDK! | ZKN GIM | |||||||
9 | f | 1 | 11.04 | MACHAJ Dominik | UKS Gimpel Nowy Targ | 2000 | U20 | MA | +1.5 | -- | |||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.81 | PACYGA Mateusz | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.95 | MAJCHERCZYK Maciej | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2000 | U20 | MA | IV | ||||||||||||
2 | f | 1 | 10.96 | PÓŁTORAK Aleksander | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
3 | f | 1 | 10.73 | KUSIAK Jakub | WKS Wawel Kraków # | 2000 | U20 | MA | -- | MICHNIAK Jan B.D. | Z/0497/17 | 2024 | |||||||||
4 | f | 1 | 9.85 | LASKOWSKI Piotr | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U20 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/6014/15 | 2019 | BEZ | ||||||||
Oszczep (600) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 29.22 | ŚMIGIELSKI Patryk | LKS Kłos Olkusz | 2003 | U16 | MA | -- | MENTLEWICZ Janusz | Z/2263/17 | 2020 | BEZ | LDK! | GIM | ||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.50 | KUBAT Kacper | WKS Wawel Kraków | 2001 | U18 | MA | IV | ||||||||||||
2 | f | 1 | 40.31 | TRZCIONKOWSKI Jan | WKS Wawel Kraków | 2002 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
3 | f | 1 | 39.19 | PACYGA Mateusz | UKS bieganie.pl Stryszawa | 2001 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.51 | KUSIAK Jakub | WKS Wawel Kraków # | 2000 | U20 | MA | IV | DMP | MICHNIAK Jan B.D. | Z/0497/17 | 2024 | 36 | |||||||
2 | f | 1 | 26.86 | LASKOWSKI Piotr | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U20 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | Z/6014/15 | 2019 | BEZ | ||||||||
3 | f | 1 | 18.29 | PÓŁTORAK Aleksander | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.33997797966 sekund |