Warszawa 29 - 30.05.2010
Mistrzostwa Warszawy Juniorów i Juniorów Młodszych (Zawody Ligowe) [DMP]
200 m K
1 s 1 25.34 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -1.2 II #
2 s 1 25.77 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ -1.2 II B.D. B.D. # BEZ
3 s 1 26.20 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ -1.2 II B.D. # BEZ
4 s 1 26.52 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -1.2 III B.D. # 1
5 s 1 26.59 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ -1.2 III B.D. # 3
1 s 2 25.93 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ -0.1 II
2 s 2 26.08 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ -0.1 II
3 s 2 26.20 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ -0.1 II
4 s 2 26.37 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U20 MZ -0.1 III B.D. # 2
5 s 2 27.26 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.1 III
6 s 2 27.59 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.1 IV #
1 s 3 26.32 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.7 III #
2 s 3 27.36 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -0.7 IV OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2019 1
3 s 3 27.71 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -0.7 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
4 s 3 27.89 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ -0.7 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
5 s 3 28.14 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.7 IV
6 s 3 29.06 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -0.7 --
7 s 3 30.52 ZAWADZKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -0.7 -- #
1 s 4 27.15 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -0.1 III
2 s 4 27.51 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ -0.1 IV #
3 s 4 28.28 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.1 IV #
4 s 4 28.43 BYCZKOWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.1 IV
5 s 4 28.97 BĄBIK Adrianna MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -0.1 V #
6 s 4 30.51 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.1 -- #
7 s 4 30.68 KAMIŃSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.1 -- #
1 s 5 26.62 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.1 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
2 s 5 27.93 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +0.1 IV #
3 s 5 28.68 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +0.1 -- B.D. # BEZ
4 s 5 28.93 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +0.1 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
5 s 5 29.17 ZIÓŁKOWSKA Natalia UKS Mokotów 94 U18 MZ +0.1 -- #
6 s 5 29.19 PLOCH Karolina UKS Mokotów 93 U18 MZ +0.1 --
7 s 5 29.92 PIETRZAK Anna UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ +0.1 --
1 s 6 28.79 BRZEZIŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.3 --
2 s 6 29.20 KRYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.3 --
3 s 6 29.48 GRALEWICZ Karolina MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.3 --
4 s 6 30.30 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ +0.3 -- #
5 s 6 31.38 SMOTRYCKA Kinga MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.3 -- B.D. # BEZ
800 m K
1 s 1 2:18.62 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK III
2 s 1 2:19.86 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. 3
3 s 1 2:23.02 LUBA Alicja MKS Polonia Warszawa 83 Sen MZ III
4 s 1 2:31.46 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV #
5 s 1 2:33.21 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU --
6 s 1 2:38.13 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
7 s 1 2:47.22 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -- #
1 s 2 2:22.91 CABAJ Iwona MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz # Z/0216/11 2011
2 s 2 2:23.96 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III B.D. B.D. BEZ
3 s 2 2:26.41 WOJTCZAK Marlena LKS Osuchów 94 U18 MZ IV #
4 s 2 2:27.52 BARCIŃSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ IV #
5 s 2 2:30.05 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ IV JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
6 s 2 2:36.87 SADŁOWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- #
7 s 2 2:43.79 SKULIMOWSKA Sara MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- #
8 s 2 2:49.42 BOGUSZ Magdalena UKS Impuls Warszawa 94 U18 MZ --
3000 m K
1 10:23.15 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ II
2 10:57.41 LIPIŃSKA Sylwia MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0215/11 2011
3 11:38.21 STROJEK Ewelina LKS Osuchów 93 U18 MZ IV #
400 m pł K K
1 s 1 62.21 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
2 s 1 63.29 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ II #
3 s 1 65.38 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ II GĄSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
4 s 1 70.88 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV #
1 s 2 69.02 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ IV
2 s 2 74.62 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
3 s 2 82.47 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -- #
2000 m prz K
1 6:49.41 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U23 ZP -- KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2019 M
2 7:48.07 KALUGA Milena STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK III
3 8:03.33 FLASZKA Anita UKS Dziesiątka Radomsko 93 U18 LD III
4 8:09.23 BEGER Karolina LKS Zantyr Sztum 92 U20 PM III
5 8:15.90 MIKOŁAJCZYK Milena MLKL Płock 92 U20 MZ --
Trójskok K
1 14.05 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA +0.2 MM
2 11.92 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 91 U20 MZ +0.3 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
3 11.10 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ +0.4 III
4 11.00 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.8 III #
5 10.52 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.4 IV
6 10.07 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.4 --
7 9.83 WARDA Monika MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.6 --
Kula (4) K
1 1 15.34 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I DMP ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM 140
2 1 12.03 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II
3 1 11.51 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III #
4 1 10.88 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
5 1 9.94 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
6 1 9.59 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
1 2 10.85 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
2 2 8.02 ROGUSKA Aneta AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
3 2 7.90 KLENIEWSKA Patrycja UKS LA Basket Warszawa 94 U18 MZ --
4 2 7.70 WIŚNIOCH Paulina AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
5 2 7.25 KIJEK Małgorzata UKS Mokotów 94 U18 MZ --
6 2 7.19 SMOLIK Monika AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
7 2 6.92 STRZAŁKOWSKA Kamila UKS Mokotów 94 U18 MZ --
8 2 6.77 OKRASA Anna UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ --
9 2 4.22 GROBELNA Klaudia UKS Mokotów 94 U18 MZ --
Dysk (1) K
1 44.22 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
2 31.87 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
3 30.72 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ IV
4 29.55 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV B.D. BEZ
5 26.02 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
6 25.18 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ --
7 20.91 OKRASA Anna UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ --
8 20.82 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ --
9 19.53 SKÓRZYŃSKA Patrycja UKS Mokotów 94 U18 MZ -- #
10 19.36 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -- #
11 14.43 STRZAŁKA Agnieszka UKS Mokotów 94 U18 MZ --
200 m M
1 s 1 21.46 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +1.3 I
2 s 1 21.94 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.3 II
3 s 1 22.09 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +1.3 II #
4 s 1 22.48 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.3 II
5 s 1 22.73 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ +1.3 II B.D. # BEZ
6 s 1 23.10 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.3 III
1 s 2 23.13 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.5 III
2 s 2 23.51 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -0.5 III #
3 s 2 23.68 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ -0.5 IV RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 s 2 23.69 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.5 IV #
5 s 2 23.80 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ -0.5 IV
6 s 2 24.63 TRZEPIZUR Konrad RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ -0.5 --
1 s 3 23.08 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD -2.7 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
2 s 3 23.13 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ -2.7 III #
3 s 3 23.62 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -2.7 IV #
4 s 3 23.78 KOCON Tomasz UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -2.7 IV #
5 s 3 24.62 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ -2.7 --
6 s 3 24.92 GAJEWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -2.7 --
7 s 3 25.00 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ -2.7 -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
8 s 3 25.49 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ -2.7 --
1 s 4 22.20 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.3 II
2 s 4 22.98 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.3 III #
3 s 4 23.28 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.3 III RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
4 s 4 23.41 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.3 III #
5 s 4 23.74 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.3 IV #
6 s 4 24.09 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ -0.3 IV
7 s 4 25.52 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -0.3 V B.D. BEZ
8 s 4 27.07 MICHALCZYK Rafał UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ -0.3 --
1 s 5 23.25 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.4 III
2 s 5 23.29 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.4 III #
3 s 5 23.81 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.4 IV
4 s 5 25.12 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ -0.4 --
5 s 5 26.09 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -0.4 -- #
6 s 5 26.39 WILK Paweł AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.4 --
7 s 5 26.57 WIERTEL Paweł MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.4 -- #
1 s 6 23.83 KOWALCZYK Michał UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ -3.4 IV
2 s 6 24.20 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -3.4 IV #
3 s 6 24.45 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ -3.4 --
4 s 6 24.45 SKOWROŃSKI Kamil UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ -3.4 --
5 s 6 24.57 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -3.4 -- #
6 s 6 25.64 BARTOSZ Dawid AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ -3.4 --
7 s 6 26.23 CIBOROWSKI Sebastian UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ -3.4 --
1 s 7 23.36 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP -1.3 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
2 s 7 23.93 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -1.3 IV #
3 s 7 24.34 DOBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -1.3 IV
4 s 7 24.50 WYSOKIŃSKI Bartosz MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ -1.3 --
5 s 7 24.75 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 96 U16 LU -1.3 V GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
6 s 7 25.21 PERCIŃSKI Mateusz niest. Warszawa # 94 U18 MZ -1.3 --
1 s 8 24.14 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ +0.4 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/0218/11 2014 2
2 s 8 24.85 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +0.4 -- PUŁAWSKI Andrzej 4
3 s 8 25.65 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.4 --
4 s 8 26.65 PACHOLIK Adrian MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.4 --
5 s 8 26.71 KOWALKOWSKI Mateusz UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ +0.4 --
6 s 8 28.45 GÓRKA Jakub UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ +0.4 --
800 m M
1 s 1 1:55.09 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
2 s 1 1:56.45 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
3 s 1 1:57.12 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ III #
4 s 1 1:58.73 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 82 Sen MZ III
5 s 1 1:59.09 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ III B.D. B.D. 1
6 s 1 1:59.61 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ III
7 s 1 2:00.02 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. # 1
8 s 1 2:00.11 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III
9 s 1 2:01.44 BRZOZA Rafał MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0214/11 2011 BEZ
10 s 1 2:02.00 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ III
11 s 1 2:03.42 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ IV
1 s 2 2:03.52 OLSZEWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ IV B.D. # BEZ
2 s 2 2:07.52 ROSŁONIEC Daniel OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
3 s 2 2:08.02 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ -- B.D. # Z/2902/11 2019
4 s 2 2:08.28 SYPUŁA Bartosz AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
5 s 2 2:10.48 KUREK Karol UKS LA Basket Warszawa 94 U18 MZ --
6 s 2 2:11.09 SŁUPSKI Damian MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
7 s 2 2:14.23 GASKA Cyprian UKS LA Basket Warszawa 94 U18 MZ --
8 s 2 2:14.42 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
9 s 2 2:28.22 GRODZKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 96 U16 MZ -- #
10 s 2 2:35.89 DUSZAK Piotr MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- #
3000 m M
1 8:43.84 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
2 8:52.95 CELIŃSKI Robert AZS-AWF Warszawa 73 Masters MZ III
3 8:53.87 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III
4 9:30.97 DŁUGOZIMA Wojciech KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ IV
5 9:41.26 ZAGAWA Łukasz AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ --
6 10:25.62 SANKOWSKI Tomasz MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.90 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.5 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
2 e 1 16.00 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.5 IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 e 1 16.55 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.5 -- #
4 e 1 17.88 ŚWIESIULSKI Kamil UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ +0.5 --
5 e 1 25.32 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.5 -- B.D. # BEZ
4 e 2 19.34 ZAGALSKI Michał UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ -0.4 --
1 f A 15.32 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.1 III B.D. # BEZ
2 f A 15.73 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.1 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 f A 16.26 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.1 IV #
110 m pł M (99.1) M
1 e 2 14.61 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ -0.4 II #
2 e 2 15.27 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.4 II #
3 e 2 15.75 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.4 III
1 f B 15.13 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ -1.9 II #
2 f B 15.31 DĄBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -1.9 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.38 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ II #
2 s 1 56.39 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
3 s 1 56.55 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
4 s 1 57.17 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
5 s 1 60.42 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ IV #
6 s 1 63.63 CELIŃSKI Marek KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- B.D. PODRAŻKO Marian STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
400 m pł M
1 s 2 52.52 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
2 s 2 55.31 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II
3 s 2 56.16 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ II #
4 s 2 58.57 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
Wzwyż M
1 1.90 KORNELUK Mateusz MKS Truso Elbląg 93 U18 WN III B.D. 3
2 1.85 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
3 1.80 KAŹMIERCZUK Artur UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV
4 1.75 STANISZEWSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ IV
5 1.75 JADCZYK Łukasz UKS Misiaczki Pruszków 92 U20 MZ IV
6 1.70 SZULAWIAK Michał UKS Misiaczki Pruszków 92 U20 MZ --
7 1.70 RULAK Tomasz UKS Orlęta Warszawa 92 U20 MZ --
8 1.65 SZWACZYK Kamil UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ --
9 1.50 SĘK Grzegorz UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ --
10 1.45 MICHALCZYK Rafał UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ --
11 1.40 GÓRKA Jakub UKS Impuls Warszawa 93 U18 MZ --
Tyczka M
1 4.50 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ I RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
2 4.30 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
3 4.10 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
4 3.90 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III
Trójskok M
1 15.13 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +0.3 I
2 13.57 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.6 III
3 12.88 KAŹMIERCZUK Artur UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.1 IV
4 12.23 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -1.7 -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
5 12.03 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.3 --
6 10.70 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ -1.4 --
Kula (5) M
1 18.27 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ I #
2 16.19 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
3 14.46 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
4 14.05 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
5 13.48 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV B.D. 2
6 13.09 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
7 12.74 PAŁYSKA Jakub AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ IV
8 10.23 ROSIAK Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- #
9 9.98 GŁASEK Grzegorz UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ --
10 9.87 ROŻNIATOWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
11 9.83 PIETRUSZEWSKI Kamil UKS Orlęta Warszawa 94 U18 MZ --
12 9.64 ZIEMBICKI Filip AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
13 9.41 ZAKOŚCIELNY Jakub AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ --
14 5.14 KORDECKI Damian UKS LA Basket Warszawa 94 U18 MZ --
1 m 9.81 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 96 U16 MZ -- #
2 m 9.46 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U16 MZ -- SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof # Z/4671/11 2018 2
Kula (6) M
1 14.40 ROSIK Karol AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ II #
2 13.80 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III
3 12.69 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
4 9.71 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
Kula (7.26) M
1 16.55 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ I
Dysk (1.5) M
1 59.99 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 53.09 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
3 44.71 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. M
4 43.70 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
5 41.58 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
6 37.66 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ IV ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
7 36.63 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV B.D. 2
8 33.44 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
9 26.96 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -- ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
10 26.91 DUDZIŃSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 44.40 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II B.D. 3
2 38.54 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
3 34.91 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV #
4 29.80 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ --
5 27.66 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ --
Dysk (2) M
1 57.72 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2019 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.3915028572083 sekund