Chorzów 30.05.2010
Eliminacje do Ligi (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.45 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP 0.0 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 s 1 12.81 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL 0.0 III B.D. # BEZ
3 s 1 12.97 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
4 s 1 12.99 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
5 s 1 13.11 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 III
6 s 1 13.37 WALICZEK Agnieszka LKS Pszczyna 92 U20 SL 0.0 IV #
1 s 2 12.98 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 III
2 s 2 13.26 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 IV ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
3 s 2 13.57 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL 0.0 IV #
4 s 2 13.72 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 IV
5 s 2 13.74 KOCHANA Anna TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 IV
6 s 2 13.80 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL 0.0 IV
1 s 3 13.99 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
2 s 3 14.11 GRZYBOWSKA Małgorzata UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL 0.0 V
3 s 3 14.52 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 --
4 s 3 14.66 SALIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL 0.0 --
5 s 3 14.87 FARY¦ Sandra MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL 0.0 --
6 s 3 14.91 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
200 m K
1 s 1 26.66 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.2 III ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
2 s 1 26.87 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -0.2 III
3 s 1 27.49 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.2 IV #
4 s 1 27.93 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL -0.2 IV #
5 s 1 27.97 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -0.2 IV MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
1 s 2 28.66 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL 0.0 --
2 s 2 29.18 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL 0.0 --
3 s 2 29.45 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL 0.0 -- #
4 s 2 29.91 KAŁA Aleksandra MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL 0.0 --
5 s 2 29.93 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 --
1 s 3 29.21 GRZYBOWSKA Małgorzata UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL 0.0 V
2 s 3 29.21 DˇBROWSKA Dorota UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 --
3 s 3 30.21 WOJCIECHOWSKA Paulina UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
4 s 3 32.65 WODARSKA Santia UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
400 m K
1 s 1 57.22 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II #
2 s 1 57.96 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL II
3 s 1 59.52 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III CIUK Marek # Z/1853/11 2018 2
4 s 1 60.50 CZICHY Agnieszka UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III
5 s 1 60.98 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
1 s 2 60.30 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III B.D. B.D. 1
2 s 2 60.55 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. # BEZ
3 s 2 60.69 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
4 s 2 60.95 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL III LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
5 s 2 61.39 ¦WIECA Katarzyna UKS-MOS Opole 92 U20 OP III B.D. B.D. BEZ
1 s 3 60.84 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
2 s 3 61.51 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
3 s 3 61.80 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U16 SL III #
4 s 3 62.49 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
5 s 3 63.10 ZYZIK Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL IV
6 s 3 63.29 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U18 SL IV #
1 s 4 64.34 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
2 s 4 64.73 CZAIŃSKA Izabela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
3 s 4 65.45 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. 3
4 s 4 67.27 NOWAK Daria UKS Czwórka Żory 95 U16 SL --
5 s 4 79.17 FIDECKA Natalia UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
800 m K
1 s 1 2:14.53 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
2 s 1 2:15.98 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
3 s 1 2:22.09 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL III ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
4 s 1 2:22.34 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III #
5 s 1 2:28.33 ŻURAWSKA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL IV
6 s 1 2:31.47 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL IV
7 s 1 2:33.78 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
8 s 1 2:38.62 BRAUN Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
9 s 1 2:39.46 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
1500 m K
1 s 1 5:04.83 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
2 s 1 5:05.33 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV #
3 s 1 5:06.67 DZIEDZIŃSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 92 U20 OP IV
5000 m K
1 s 1 16:02.55 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL M B.D. Z/3845/11 2017 2
2 s 1 17:09.09 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP I
3 s 1 17:12.01 PACHOTA Marta TS AKS Chorzów # 91 U20 SL I B.D. Z/2341/11 2013 1
4 s 1 17:12.75 KUCHARSKA Ewa TL ROW Rybnik # 81 Sen SL I B.D. # Z/5142/11 2019 BEZ
5 s 1 19:06.61 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL III B.D. 3
100 m pł J MŁ K
2 s 1 15.87 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -3.6 III
3 s 1 16.25 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -3.6 III B.D. # 3
100 m pł K
1 s 1 15.24 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP -3.6 II
4 s 1 18.21 MASTELA Anna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -3.6 -- PILAREK Sławomir Z/0982/11 2011 BEZ
5 s 1 22.20 PATYK Agnieszka TS AKS Chorzów 92 U20 SL -3.6 -- PILAREK Sławomir B.D. B.D. Z/0983/11 2011 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 64.47 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP II
2 s 1 65.16 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
3 s 1 67.51 JASTRZĘBSKA Kamila UKS-MOS Opole 94 U18 OP III
4 s 1 75.03 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
5 s 1 75.07 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
Wzwyż K
1 1.65 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II DMP B.D. # Z/3660/11 2019 M 93
2 1.55 GNIEŁKA Ewa TS AKS Chorzów 91 U20 SL III
W dal K
1 5.16 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL -0.5 III #
2 4.94 WOLSZCZAK Maria LKS Pszczyna 94 U18 SL -1.0 IV #
3 4.84 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -1.0 IV B.D. # 3
4 4.79 SZOPA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL -0.2 -- B.D. BEZ
5 4.71 BOROWIEC Kamila TS AKS Chorzów 87 Sen SL 0.0 --
6 4.57 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -0.4 -- #
7 4.50 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -0.9 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
8 4.29 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -1.5 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
9 4.02 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
Trójskok K
1 10.70 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.7 IV B.D. 3
2 9.60 BOROWIEC Kamila TS AKS Chorzów 87 Sen SL 0.0 --
Kula (4) K
1 13.61 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP I #
2 12.86 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I
3 12.00 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
4 10.49 ¦WIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
5 9.65 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
Dysk (1) K
1 38.88 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
2 37.89 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL II
3 36.64 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
Młot (3) K
1 42.97 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP III B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
Młot (4) K
1 57.98 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
2 49.80 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL I
3 22.52 TYMKÓW Agnieszka MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/3599/11 2011 BEZ
Oszczep (600) K
1 34.45 KADUK Sandra TS AKS Chorzów 88 U23 SL -- GRZESIK Zygmunt Z/3233/11 2011 BEZ
2 32.10 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV B.D. 3
3 27.02 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M
100 m M
1 s 1 10.98 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -0.2 II
2 s 1 11.18 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 II #
3 s 1 11.30 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -0.2 II STANISLAWSKI Krzysztof # 1
4 s 1 11.50 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL -0.2 III B.D. BEZ
5 s 1 11.58 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL -0.2 III DMP RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1 61
6 s 1 11.80 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -0.2 IV
1 s 2 11.53 HUĆ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP 0.0 III
2 s 2 11.67 WIˇCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL 0.0 III
3 s 2 11.71 BARTOLEWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL 0.0 III
4 s 2 11.83 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL 0.0 --
5 s 2 11.87 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 88 U23 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
6 s 2 12.37 MARSIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL 0.0 --
1 s 3 12.60 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL 0.0 --
2 s 3 12.91 KLUSZCZYŃSKI Michał UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL 0.0 --
200 m M
1 s 1 22.78 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP 0.0 II
2 s 1 22.91 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 III B.D. 1
3 s 1 22.95 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 III
4 s 1 23.29 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
5 s 1 24.05 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL 0.0 --
1 s 2 23.36 BARTOLEWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL 0.0 III
2 s 2 23.45 WRÓBEL Michał GKS Piast Gliwice 91 U20 SL 0.0 III #
3 s 2 23.83 JONDA Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 IV
4 s 2 23.99 IDZIAK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL 0.0 IV
5 s 2 24.17 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 IV
1 s 3 23.87 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL 0.0 IV
2 s 3 24.37 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL 0.0 IV B.D. BEZ
3 s 3 25.00 MARSIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL 0.0 --
4 s 3 26.07 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP 0.0 -- SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
5 s 3 26.43 KLUSZCZYŃSKI Michał UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL 0.0 --
400 m M
1 s 1 50.24 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
2 s 1 51.02 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
3 s 1 51.73 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
4 s 1 51.88 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
5 s 1 52.77 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
1 s 2 52.22 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL III B.D. BEZ
2 s 2 52.52 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III
3 s 2 52.94 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV
4 s 2 52.94 KOZIEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV
5 s 2 53.60 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
1 s 3 53.24 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL IV B.D. # 3
2 s 3 53.75 POPCZYK Jakub UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV
3 s 3 54.09 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL IV
4 s 3 54.64 ZAJˇC Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL IV #
5 s 3 54.99 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL -- B.D. B.D. 2
1 s 4 55.21 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL -- WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
2 s 4 55.30 OBLIZAJEK Kacper GKS Piast Gliwice 93 U18 SL --
3 s 4 55.41 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
4 s 4 59.98 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
800 m M
1 s 1 1:59.84 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
2 s 1 2:00.41 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
3 s 1 2:00.69 MISA Bartłomiej LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III B.D. # BEZ
4 s 1 2:00.78 MICHALIK Krzysztof GKS Piast Gliwice 85 Sen SL III
5 s 1 2:02.46 LAMCH Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV LAMCH Czesław B.D. B.D. Z/1881/11 2014 3
1 s 2 2:05.00 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL IV CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
2 s 2 2:06.05 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV
3 s 2 2:06.51 MAZUR Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP IV
4 s 2 2:07.65 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
5 s 2 2:08.79 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
1500 m M
1 s 1 3:57.09 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II B.D. 2
2 s 1 4:00.76 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II #
3 s 1 4:03.25 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
4 s 1 4:03.36 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
5 s 1 4:08.75 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U23 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
6 s 1 4:13.04 MATNER Paweł KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
7 s 1 4:14.11 KAWIK Tomasz TL ROW Rybnik # 91 U20 SL IV B.D. B.D. # Z/4750/11 2017 3
8 s 1 4:16.82 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV B.D. B.D. # BEZ
9 s 1 4:18.96 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL IV KRUPA Iwona # Z/3778/11 2019 2
10 s 1 4:21.54 POŁEĆ Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL IV
11 s 1 4:22.26 GOŁOMBEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
12 s 1 4:25.66 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
13 s 2 4:31.16 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ
14 s 3 4:31.77 BRODZIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
15 s 4 4:35.91 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
5000 m M
1 s 1 15:57.72 ¦WIERC Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP III B.D. # Z/3378/11 2019 3
2 s 1 16:14.04 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL III CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
3 s 1 16:37.59 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice 91 U20 SL IV #
4 s 1 17:48.90 JAGIEŁA Adam AZS-AWF Katowice # 73 Masters SL -- B.D. Z/5192/11 2018 3
400 m pł M
1 s 1 59.01 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP -- B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
2 s 1 60.63 GÓRALCZYK Daniel UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL --
3 s 1 64.77 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. # BEZ
Wzwyż M
1 1.75 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP IV #
2 1.70 JAŁMUŻNIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
3 1.60 POLEWKO Dominik TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- STAWOWY Andrzej BONK Stanisław BEZ
W dal M
1 7.16 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP 0.0 II
2 7.07 SZYMOSZEK Krzysztof UKS Czwórka Żory 94 U18 SL +0.3 II #
3 6.89 TUROWSKI Arkadiusz WKS ¦l±sk Wrocław # 93 U18 DS 0.0 II
4 6.71 HUĆ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP 0.0 III
5 5.98 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -0.4 -- B.D. BEZ
6 5.79 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole 93 U18 OP 0.0 --
7 5.47 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 --
8 5.08 TOMCZAK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -1.2 --
9 4.78 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL -0.5 -- #
Trójskok M
1 13.74 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP 0.0 III #
2 13.65 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 III DMP OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1 67
Kula (7.26) M
1 17.60 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 16.47 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 13.85 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL II DMP B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ 91
4 12.95 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III SATORA Jan # Z/0454/11 2
5 12.59 WOJCIECHOWSKI Piotr TS AKS Chorzów 74 Masters SL III #
6 12.41 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III #
7 10.87 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP IV SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
8 9.01 STROMBEK Adrian MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP -- SATORA Jan Z/2937/11 2011 BEZ
Dysk (1) M
1 36.20 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. # Z/3225/11 2019
Dysk (2) M
1 48.55 ĆWIKLIŃSKI Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 41.58 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
3 39.27 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
4 32.94 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
5 32.21 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL -- GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1
6 31.68 ZAWADZKI Radosław MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U23 OP -- SATORA Jan Z/2930/11 BEZ
7 23.38 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1
Młot (7.26) M
1 54.05 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I
2 53.48 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II DMP GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1 104
3 48.98 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL II
4 44.29 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
5 41.65 RURAŃSKI Marcin TS AKS Chorzów 94 U18 SL III #
6 40.66 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
7 39.47 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 U23 SL III
Oszczep (800) M
1 64.05 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 U23 SL I #
2 29.62 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL -- GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7873470783234 sekund