Olsztyn 01.06.2010
Mityng LA z okazji 60-lecia Klubu Sportowego AZS (Zawody Ligowe) [DMP]
200 m K
1 s 1 26.52 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.6 III
2 s 1 26.63 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.6 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
3 s 1 27.16 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.6 III
4 s 1 27.19 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +0.6 III
5 s 1 27.41 NEŚCIOR Judyta KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +0.6 IV
6 s 1 27.60 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 IV
1 s 2 27.53 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.5 IV
2 s 2 27.67 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +1.5 IV B.D. BEZ
3 s 2 27.95 SZYDLIK Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +1.5 IV
4 s 2 28.10 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +1.5 IV #
5 s 2 28.91 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +1.5 V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
600 m K
1 1:40.23 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
2 1:41.08 PŁUKARSKA Karina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
3 1:45.13 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
4 1:49.27 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
5 1:56.20 DRYKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN --
1500 m K
1 4:28.55 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
2 4:31.66 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U23 WN I
3 4:32.89 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U20 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
4 4:35.88 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
5 4:37.70 WOJTULEWICZ Anna KS Podlasie Białystok 87 Sen PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3346/11 2019 2
6 4:48.99 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
7 4:49.29 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN III
8 4:50.77 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
9 4:52.87 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
10 4:55.17 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III B.D. 3
11 5:01.44 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN IV
12 5:04.22 CZERWIEŃ Ewelina MKS Truso Elbląg 93 U18 WN IV
13 5:06.63 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
14 5:12.31 SZEWCZYK Kinga KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
15 5:13.26 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
16 5:35.06 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
4x100 m K
1 s 1 51.15 DZIADKO Małgorzata
STRUCIŃSKA Martyna
RYPIŃSKA Patrycja
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
96
U16 WMZ --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
3
2 s 1 52.67 KOSSAKOWSKA Natalia
TRZCIŃSKA Kamila
SAMUL Anna
NEŚCIOR Judyta
KS AZS UWM Olsztyn 92
92
91
92
U20 WMZ -- B.D.


BEZ
3 s 1 52.69 MILANOWSKA Beata
GÓRECKA Marta
ŁAPIŃSKA Dominika
BERKA Anna
KS AZS UWM Olsztyn 95
91
96
92
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.


Z/1253/11
2019
2
4 s 1 58.04 KUBICKA Alicja
MIKULAK Natalia
GORĄCA Emilia
CHEŁCHOWSKA Wiktoria
KS AZS UWM Olsztyn 97
97
97
97
U14 WMZ --


200 m M
1 s 1 22.00 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
2 s 1 22.24 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN 0.0 II #
3 s 1 22.50 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN 0.0 II MAKOWSKI Leszek Z/4863/11 2011 2
4 s 1 22.62 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ 0.0 II #
5 s 1 24.91 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN 0.0 -- #
1 s 2 23.26 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.6 III B.D. B.D. # 2
2 s 2 23.59 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.6 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
3 s 2 24.41 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 -- #
4 s 2 24.44 CZEKOŃSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.6 --
5 s 2 25.09 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 -- #
6 s 2 25.68 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +0.6 --
300 m M
1 s 1 38.60 PIÓRKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
2 s 1 38.94 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
3 s 1 39.51 HADER Rafał SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV #
4 s 1 39.52 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
5 s 1 40.16 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
6 s 1 41.04 ŁOBASZEWSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
1 s 2 39.43 LEMIESZ Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
2 s 2 40.39 BADZYŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
3 s 2 41.13 CHMIELIŃSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
4 s 2 41.38 PIECH Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
5 s 2 41.93 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
800 m M
1 1 1:54.45 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN II
2 1 1:56.49 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN II
3 1 1:57.80 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III #
4 1 1:58.04 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN III
5 1 1:59.45 WRONOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN III #
6 1 1:59.53 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U20 WN III
7 1 2:01.29 WOROBIEC Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 90 U23 WN III #
8 1 2:04.35 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN IV
9 1 2:04.72 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
10 1 2:05.96 NAJMOWICZ Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
4x100 m M
1 s 1 42.92 OSTAPIUK Mateusz
ZALEWSKI Karol
OZDARSKI Łukasz
JABŁOŃSKI Adam
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
94
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
OGONOWSKI Jakub
B.D. B.D.
Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
MM
2
2 s 1 46.20 GIESZCZYŃSKI Rafał
SZABLEWSKI Tomasz
MARACHA Sebastian
CZEKOŃSKI Karol
KS AZS UWM Olsztyn 94
93
94
93
U18 WMZ --


3 s 1 50.70 MISIEWICZ Michał
NAKONIECZNY Łukasz
BADZYŃSKI Patryk
ŁABASZEWSKI Maciej
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
95
U16 WMZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof


Z/1267/11
2019
2
Kula (5) M
1 16.33 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
2 16.20 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
3 15.59 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
4 12.89 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
5 10.72 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
6 8.50 SŁOWIKOWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
Kula (6) M
1 18.07 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 9.93 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
Kula (7.26) M
1 12.32 SZWARC Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN III
Dysk (1) M
1 35.01 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 28.53 SŁOWIKOWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
Dysk (1.5) M
1 45.08 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
Dysk (1.75) M
1 35.55 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
Dysk (2) M
1 33.03 GRUŹLEWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
2 25.25 SZWARC Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
Oszczep (700) M
1 46.48 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
2 35.33 WOLAK Bartek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
3 30.96 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 52.36 DĄBROWSKI Przemysław KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN III #
2 46.10 ZIELIŃSKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN -- #
3 41.33 GRUŹLEWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
4 35.29 PIĄTKOWSKI Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN --
5 29.39 GOŁASZEWSKI Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2079339027405 sekund