Poděbrady (CZE) 09.04.2016 Mecz w chodzie sportowym U20 |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
+ | 13:44 r | YAROKHAU Agnieszka | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | -- | MIREK Wacław | Z/1929/11 | 2021 | ||||||||||
+ | 13:45 r | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
+ | 13:45 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
+ | 13:46 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec | 1986 | Sen | PK | -- | |||||||||||||
+ | 14:44 r | KREJA Zofia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
+ | 14:45 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | U20 | MZ | -- | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | |||||||||
+ | 14:57 r | PŁOMIŃSKA Natalia | UKS 12 Kalisz | 1992 | Sen | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/2373/11 | 2018 | M | |||||||||
+ | 15:25 r | CETNARSKA Małgorzata | KKL Stal Stalowa Wola # | 1998 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
+ | 16:29 r | REMSAK Kamila | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
+ | 16:36 r | GŁOMB Sonia | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
+ | 17:09 r | ŚLEZIONA Katarzyna | UKS Walker Bieruń # | 1970 | Masters | SL | -- | B.D. # | Z/1663/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
+ | 22:48 r | YAROKHAU Agnieszka | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | -- | MIREK Wacław | Z/1929/11 | 2021 | ||||||||||
+ | 22:48 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec | 1986 | Sen | PK | -- | |||||||||||||
+ | 22:53 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | Sen | SL | -- | B.D. | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
+ | 22:55 r | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
+ | 24:19 r | KREJA Zofia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U20 | ZP | I | |||||||||||||
+ | 24:20 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | U20 | MZ | I | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | |||||||||
+ | 26:08 r | CETNARSKA Małgorzata | KKL Stal Stalowa Wola # | 1998 | U20 | PK | II | |||||||||||||
+ | 28:02 r | GŁOMB Sonia | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1998 | U20 | SL | III | |||||||||||||
25:16 r | PŁOMIŃSKA Natalia | UKS 12 Kalisz | 1992 | Sen | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/2373/11 | 2018 | M | ||||||||||
3 | 28:36 r | ŚLEZIONA Katarzyna | UKS Walker Bieruń # | 1970 | Masters | SL | -- | B.D. # | Z/1663/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
13 | 27:45 r | REMSAK Kamila | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
+ | 45:20 r | YAROKHAU Agnieszka | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | M | MIREK Wacław | Z/1929/11 | 2021 | ||||||||||
+ | 45:20 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec | 1986 | Sen | PK | M | |||||||||||||
+ | 50:18 r | PŁOMIŃSKA Natalia | UKS 12 Kalisz | 1992 | Sen | WP | I | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/2373/11 | 2018 | M | |||||||||
+ | 50:18 r | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | I | |||||||||||||
45:53 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | Sen | SL | M | B.D. | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | ||||||||||
5 | 47:57 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie | 1997 | U20 | MZ | I | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | |||||||||
6 | 48:13 r | KREJA Zofia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U20 | ZP | I | |||||||||||||
15 | 51:53 r | CETNARSKA Małgorzata | KKL Stal Stalowa Wola # | 1998 | U20 | PK | I | |||||||||||||
29 | 56:45 r | GŁOMB Sonia | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1998 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
2 | 1:30:36 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec | 1986 | Sen | PK | MM | |||||||||||||
3 | 1:30:50 r | YAROKHAU Agnieszka | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | MM | MIREK Wacław | Z/1929/11 | 2021 | ||||||||||
6 | 1:32:36 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | Sen | SL | MM | B.D. | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
8 | 1:33:32 r | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | MM | |||||||||||||
25 | 1:40:36 r | PŁOMIŃSKA Natalia | UKS 12 Kalisz | 1992 | Sen | WP | M | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/2373/11 | 2018 | M | |||||||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
+ | 12:10 r | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | Sen | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
+ | 12:11 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin | 1980 | Masters | LU | -- | |||||||||||||
+ | 12:13 r | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | Sen | WP | -- | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | ||||||||||
+ | 12:36 r | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||||
+ | 12:37 r | DROZDOWICZ Arkadiusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
+ | 12:39 r | KOSECKI Kacper | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U20 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/0043/13 | 2018 | 3 | |||||||||
+ | 15:34 r | MAŁECKI Waldemar | UKS Walker Bieruń # | 1958 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1661/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
+ | 16:00 r | ŚLEZIONA Adam | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1973 | Masters | SL | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
+ | 20:08 r | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | Sen | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
+ | 20:09 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin | 1980 | Masters | LU | -- | |||||||||||||
+ | 20:16 r | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | Sen | WP | -- | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | ||||||||||
+ | 20:56 r | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | -- | # | ||||||||||||
+ | 21:00 r | DROZDOWICZ Arkadiusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | -- | |||||||||||||
+ | 21:22 r | KOSECKI Kacper | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U20 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/0043/13 | 2018 | 3 | |||||||||
3 | 26:11 r | MAŁECKI Waldemar | UKS Walker Bieruń # | 1958 | Masters | SL | -- | B.D. | Z/1661/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
5 | 26:53 r | ŚLEZIONA Adam | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń | 1973 | Masters | SL | -- | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
+ | 40:13 r | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | Sen | SL | I | LAMCH Czesław | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
+ | 40:13 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin | 1980 | Masters | LU | I | |||||||||||||
+ | 40:38 r | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | Sen | WP | I | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | ||||||||||
6 | 42:37 r | DROZDOWICZ Arkadiusz | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U20 | WP | I | |||||||||||||
16 | 43:43 r | NIEDZIAŁEK Łukasz | RK Athletics Warszawa # | 2000 | U18 | MZ | I | # | ||||||||||||
30 | 45:34 r | KOSECKI Kacper | KL Lechia Gdańsk | 1997 | U20 | PM | II | STASIEWICZ Mirosław | Z/0043/13 | 2018 | 3 | |||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
19 | 1:21:38 r | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | Sen | SL | MM | LAMCH Czesław | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
20 | 1:21:47 r | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin | 1980 | Masters | LU | MM | |||||||||||||
DQ | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | Sen | WP | -- | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.77256488800049 sekund |