£ód¼ 05 - 06.06.2010
Mityng LA (Zawody Ligowe) [DMP]
3000 m K
1 12:10.09 WAWSZCZAK Ewa LUKS PMOS Zduńska Wola 89 U23 LD --
W dal K
1 5.75 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP -0.2 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 5.59 SZABLEWSKA Agnieszka RKS £ód¼ 86 Sen LD +1.3 II
3 5.03 GAWLIK-KOTELNICKA Oliwia SL Salos-Wodna £ód¼ # 81 Sen LD +0.5 -- KOTELNICKI Mariusz
4 4.63 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.9 --
5 4.46 STRZELCZYK Izabela MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD -1.5 --
6 4.38 KŹPSKA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -0.2 --
Kula (4) K
1 9.87 GAWROŃSKA Emilia RKS £ód¼ 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
2 7.98 MIKO£AJCZUK Paulina RKS £ód¼ 91 U20 LD --
Oszczep (600) K
1 39.01 KUBIŃSKA Marta AZS £ód¼ 87 Sen LD III
1500 m M
1 4:14.86 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK -- #
2 4:16.50 WOJTCZAK Rados³aw MKS Aleksandrów £ódzki 91 U20 LD IV
3 4:16.59 BIA£AS Pawe³ UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD IV
4 4:16.74 FILIPCZAK Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD IV #
5 4:22.56 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jźdrzejów # 92 U20 SK -- BARTOSZ Bart³omiej # Z/2430/11 2019
6 4:24.48 POP£AWSKI Piotr AZS £ód¼ 86 Sen LD --
7 4:38.69 PIETRAS Kamil STS Skaræysko-Kamienna # 93 U18 SK -- #
8 5:01.31 KUSZAKIEWICZ Karol LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD -- FRYZE Aleksander # 4
3000 m M
1 9:20.31 W£ODARCZYK Dawid RKS £ód¼ 92 U20 LD IV
2 9:23.60 URBANOWICZ Micha³ LUKS PMOS Zduńska Wola 87 Sen LD -- B.D. FRYZE Aleksander BEZ
3 10:06.48 LUBIŃSKI Jaros³aw KKL Kielce 91 U20 SK IV B.D. # Z/2432/11 2019 BEZ
Wzwyæ M
1 1.90 KU¬NIAK Wiktor RKS £ód¼ 87 Sen LD III
W dal M
1 7.56 ROSIAK Micha³ LKS Vectra W³oc³awek # 86 Sen KP +0.8 I ZIÓ£KOWSKI Marek Z/3681/11 1
2 7.27 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ -1.1 I GRABOLUS Marek BEZ
3 6.99 RAJCZAK Kamil MKS Durasan P³ońsk 91 U20 MZ +0.3 II
4 6.70 WIECZOREK Piotr AZS £ód¼ 88 U23 LD -0.2 III B.D. # BEZ
5 6.60 JA¦CZAK Artur AZS £ód¼ 91 U20 LD +1.0 III B.D. 3
6 6.54 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +0.2 III B.D.
7 6.54 CHMURA £ukasz MUKS P³ock 93 U18 MZ +0.9 III
8 6.35 GÓRNIAK Rafa³ MKS Aleksandrów £ódzki 92 U20 LD +1.2 III
9 6.22 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK +1.3 IV
10 6.12 KRZEMIŃSKI £ukasz MUKS P³ock # 90 U23 MZ +2.0 --
11 5.85 SIEDLECKI Marek UKS 55 £ód¼ # 95 U16 LD +1.3 V OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
12 5.51 KACPRZAK Jan UKS Dziewi±tka Kutno 95 U16 LD +1.4 -- #
Kula (6) M
1 16.10 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów £ódzki 91 U20 LD I
2 14.22 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II
3 11.72 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD IV ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
Kula (7.26) M
1 13.83 ROGALSKI Tomasz AZS £ód¼ 86 Sen LD II
Oszczep (600) M
1 34.74 KACPRZAK Marcin AZS £ód¼ # 95 U16 LD --
Oszczep (800) M
1 64.07 JANIAK Krzysztof AZS £ód¼ 85 Sen LD I
2 59.96 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
3 50.21 ¦WINIARSKI Damian MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD III
4 50.13 SZKLAREK Sebastian AZS £ód¼ 87 Sen LD III B.D. 3
5 48.71 KWIATKOWSKI Bernard AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III
6 33.44 PIETRZAK Tomasz AZS £ód¼ 92 U20 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3026530742645 sekund