Łódź 05 - 06.06.2010
Mityng LA (Zawody Ligowe) [DMP]
200 m K
1 s 25.85 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +1.9 II B.D. # 2
2 s 1 26.00 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +1.9 II B.D. 3
3 s 1 26.22 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +1.9 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
4 s 1 26.55 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK +1.9 III
5 s 1 26.96 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD +1.9 III BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
6 s 1 27.18 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 Sen LD +1.9 III B.D. BEZ
7 s 1 31.32 KOCIA Joanna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +1.9 --
1 s 2 26.78 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +1.2 III
2 s 2 27.32 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +1.2 IV
3 s 2 28.14 GAWLIK-KOTELNICKA Oliwia SL Salos-Wodna Łódź # 81 Sen LD +1.2 -- KOTELNICKI Mariusz
4 s 2 29.05 OSTROWSKA Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +1.2 V #
5 s 2 30.05 KRÓL Adrianna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +1.2 V #
6 s 2 32.62 CHOJNACKA Ilona KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +1.2 --
1 s 3 27.05 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD +2.0 III
2 s 3 28.68 STUSIO Monika RKS Łódź 95 U16 LD +2.0 V #
3 s 3 29.28 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM +2.0 V KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
4 s 3 29.71 STELMASIAK Jowita MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD +2.0 V
5 s 3 30.40 CZARKOWSKA Milena RKS Łódź 94 U18 LD +2.0 --
6 s 3 31.28 GĘBURA Natalia KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +2.0 --
7 s 3 31.69 KWIATKOWSKA Jaśmina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +2.0 --
800 m K
1 2:21.96 SODEL Kamila STS Skarżysko-Kamienna 92 U20 SK III
2 2:24.75 WŁODARCZYK Natalia KS Żeglina Sieradz 88 U23 LD III B.D. BEZ
3 2:32.53 GIELEC Monika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK V #
400 m pł K K
1 64.63 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
2 66.90 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
Wzwyż K
1 1.60 URBANEK Karolina AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III #
2 1.50 SUCHODOLSKA Anna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD IV
3 1.45 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD IV
4 1.40 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD --
Trójskok K
1 12.01 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U23 LD +1.6 I B.D. BEZ
2 10.17 STRZELCZYK Izabela MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD +0.5 --
3 10.08 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.7 --
Dysk (1) K
1 46.19 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 44.32 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 2
3 35.97 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK III
4 30.40 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
5 28.15 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV B.D. 2
6 20.57 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
200 m M
1 s 1 22.02 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +2.0 II
2 s 1 22.64 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +2.0 II
3 s 1 22.67 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD +2.0 II
4 s 1 22.70 CZUPRYŃSKI Krzysztof AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +2.0 II
5 s 1 22.92 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD +2.0 III #
6 s 1 22.93 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD +2.0 III MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
1 s 2 23.02 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD +3.7 III #
2 s 2 23.13 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +3.7 III B.D. B.D. # BEZ
3 s 2 23.41 CHABELSKI Łukasz AZS Łódź 90 U23 LD +3.7 III
4 s 2 23.69 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +3.7 IV
5 s 2 24.02 FIRLIK Patryk RKS Łódź 91 U20 LD +3.7 IV #
6 s 2 24.07 HADDAD Kamil AZS Łódź 92 U20 LD +3.7 IV
1 s 3 23.10 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD +1.3 III
2 s 3 23.68 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +1.3 IV #
3 s 3 23.93 RAJ Bartłomiej SKS Start Łódź 92 U20 LD +1.3 IV MĘDRZYCKI Dariusz Z/0111/11 2011 3
4 s 3 24.17 LIGAS Daniel AZS Łódź 92 U20 LD +1.3 IV
5 s 3 24.29 KWIATKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +1.3 IV #
6 s 3 24.96 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD +1.3 V
1 s 4 24.43 MARKOWSKI Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD +1.9 -- B.D. BEZ
2 s 4 25.15 HUBICKI Łukasz AZS Łódź 95 U16 LD +1.9 V #
3 s 4 25.19 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 U16 LD +1.9 V MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
4 s 4 25.40 BUCH Natan AZS Łódź 95 U16 LD +1.9 V SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
5 s 4 25.92 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD +1.9 -- #
6 s 4 26.49 CHOCHÓŁ Damian KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +1.9 --
800 m M
1 1:54.28 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice 87 Sen SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
2 1:56.17 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD II B.D. BEZ
3 1:58.47 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD III
4 2:00.95 URBANOWICZ Michał LUKS PMOS Zduńska Wola 87 Sen LD III B.D. FRYZE Aleksander BEZ
5 2:01.91 WOJTCZAK Radosław MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD III
6 2:02.02 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
7 2:02.55 LAUK Wojciech AZS Łódź 93 U18 LD IV
8 2:03.07 POPŁAWSKI Piotr AZS Łódź 86 Sen LD --
9 2:09.39 JONCZYK Damian LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -- FRYZE Aleksander Z/5077/11 2011 BEZ
10 2:14.57 KULA Błażej LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD -- B.D. 3
11 2:15.37 KUSZAKIEWICZ Karol LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD -- FRYZE Aleksander # 4
12 2:17.12 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK -- #
400 m pł M
1 54.80 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD II
2 55.12 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. # Z/1044/11 2019 2
3 56.13 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD II B.D. 3
4 56.24 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD II
5 57.07 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK III
6 57.42 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD III
2000 m prz M
1 6:15.63 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK III
2 6:32.10 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD IV
3 6:45.66 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U18 SK IV DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
Trójskok M
1 14.72 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +1.1 II #
2 14.03 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD +2.0 III KUŚ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
3 13.99 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD +1.6 III
4 13.45 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +2.0 III B.D.
Dysk (1.75) M
1 47.01 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
2 41.29 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
3 39.08 KOWALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 92 U20 LD III
4 23.65 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD V
Dysk (2) M
1 48.71 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD I B.D. B.D. 1
2 47.16 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
3 38.95 JANKOWSKI Rafał AZS Łódź 89 U23 LD III
4 34.13 KAPUŚCIŃSKI Patryk AZS Łódź 87 Sen LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6110639572144 sekund