Słupsk 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Jun i Jun Mł + Wieloboje [DMP]
100 m K
1 e 1 12.37 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U23 PM +0.1 II
1 e 1 12.57 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +2.2 II B.D. BEZ
2 e 1 12.66 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.1 II #
2 e 1 12.76 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP +2.2 III
3 e 1 12.72 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP +0.1 II B.D. # 2
3 e 1 13.07 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +2.2 III #
4 e 1 13.11 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +0.1 III B.D. 3
4 e 1 13.35 PISKORSKA Jagoda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +2.2 IV
5 e 1 13.11 BARTOSZCZYK Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.1 III #
5 e 1 13.43 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP +2.2 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
6 e 1 13.49 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +2.2 IV
6 e 1 13.54 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +0.1 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/3953/11 2018 1
7 e 1 13.60 RZEŹNIK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +2.2 IV
7 e 1 13.91 NAKIELSKA Weronika MMKS Gdańsk 92 U20 PM +0.1 --
1 e 2 12.18 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM +1.3 II #
1 e 2 12.53 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +2.1 II B.D. # M
2 e 2 12.69 BARAŃSKA Paulina MMKS Gdańsk 94 U18 PM +2.1 II
2 e 2 12.83 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +1.3 III B.D. B.D. BEZ
3 e 2 12.73 ŚWIĄTEK Kinga SKLA Słupsk 94 U18 PM +2.1 II
3 e 2 12.98 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +1.3 III #
4 e 2 12.74 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +2.1 II #
4 e 2 13.01 KUREK Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +1.3 III B.D. 2
5 e 2 13.16 KUCZMA Sandra LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 94 U18 PM +2.1 III #
5 e 2 13.25 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM +1.3 -- DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
6 e 2 13.80 URBANIAK Monika UKS Lipusz 94 U18 PM +2.1 IV
1 e 3 12.38 FISZER Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -0.3 II
1 e 3 13.43 MISHKER Emilia MMKS Gdańsk 93 U18 PM -3.0 IV
2 e 3 12.59 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM -0.3 II B.D. # BEZ
2 e 3 13.53 PIEŁOWSKA Roma SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -3.0 IV B.D. BEZ
3 e 3 12.93 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP -0.3 III MAŃKOWSKI Bogumił 2
4 e 3 13.06 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM -0.3 III B.D. B.D. BEZ
5 e 3 13.70 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM -0.3 IV #
1 f 1 12.46 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP +0.2 II
1 f 1 12.66 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM -1.7 II B.D. # BEZ
2 f 1 12.46 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.2 II B.D. BEZ
2 f 1 12.74 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.7 II #
3 f 1 12.52 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.2 II B.D. # M
3 f 1 12.95 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM -1.7 III B.D. B.D. BEZ
4 f 1 12.80 BARAŃSKA Paulina MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.2 III
4 f 1 13.07 BARTOSZCZYK Dorota AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -1.7 III #
5 f 1 12.80 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.2 III #
5 f 1 13.07 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -1.7 III B.D. 3
6 f 1 13.08 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.7 III #
6 f 1 13.16 KUCZMA Sandra LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 94 U18 PM +0.2 III #
7 f 1 13.09 KUREK Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM -1.7 III B.D. 2
8 f 1 13.24 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM -1.7 IV B.D. B.D. BEZ
200 m K
1 1 w 1 27.58 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM 0.0 IV 664
2 2 w 1 27.91 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM 0.0 IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 638
3 3 w 1 28.08 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM 0.0 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 625
4 w 1 28.65 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM 0.0 -- B.D. BEZ 581
5 4 w 1 29.58 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP 0.0 -- B.D. BEZ 512
6 5 w 1 31.31 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP 0.0 -- # 394
400 m K
1 s 1 57.33 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP II B.D. BEZ
1 s 1 59.17 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
2 s 1 57.56 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk 94 U18 PM II B.D. BEZ
2 s 1 59.95 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U23 PM III
3 s 1 61.78 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM III
3 s 1 62.06 ROGOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 94 U18 KP IV
4 s 1 63.26 KONKOL Magdalena SKLA Sopot 93 U18 PM IV
4 s 1 64.56 GAŁKOWSKA Monika SKLA Słupsk 91 U20 PM --
5 s 1 63.75 TEKLIŃSKA Ewa GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV B.D. B.D. BEZ
5 s 1 65.27 BINKE Berenika SKLA Słupsk 91 U20 PM --
6 s 1 65.01 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:39.24 KOTAS Magdalena LKS Zorza Gdynia 94 U18 PM II #
2 s 1 4:42.44 SKAWIŃSKA Anna GKS Żukowo 93 U18 PM II
3 s 1 5:06.39 TRZEBIATOWSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM IV
4 s 1 5:31.61 STRUPIŃSKA Dorota LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U23 PM -- B.D. BEZ
5 s 1 5:40.06 STRUPIŃSKA Iwona LKB im. Braci Petk Lębork # 94 U18 PM -- B.D. Z/1059/11 2013 BEZ
6 s 1 5:52.22 STRUPIŃSKA Beata LKB im. Braci Petk Lębork # 92 U20 PM -- B.D. Z/2026/11 2013 BEZ
3000 m K
1 s 1 10:03.83 KRAWCZYŃSKA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 U23 ZP II CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
2 s 1 10:14.60 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II #
3 s 1 10:35.72 CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 94 U18 PM III ZBLEWSKI Leszek # Z/3510/11 2017 1
4 s 1 10:38.41 TAS Adrianna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III
5 s 1 10:54.98 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III #
6 s 1 11:03.79 SZARMACHER Agata WKS Flota Gdynia 93 U18 PM III
7 s 1 11:21.55 BOJARSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP IV
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.46 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +2.0 I #
2 s 1 14.56 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +2.0 II
3 s 1 15.32 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +2.0 II B.D. # 2
4 s 1 16.33 KOŁTONOWSKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +2.0 III #
1 1 w 1 15.35 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +0.3 II KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 796
2 2 w 1 15.57 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.3 II RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 768
3 3 w 1 15.91 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.3 III 725
5 4 w 1 17.21 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.3 IV B.D. BEZ 573
6 5 w 1 19.65 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.3 -- # 332
100 m pł K
1 s 1 14.63 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM +0.3 II
2 s 1 14.83 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +0.3 II B.D. B.D. BEZ
3 s 1 16.23 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +0.3 III
4 s 1 16.45 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.3 III
4 1 w 1 17.16 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +0.3 IV B.D. BEZ 579
2000 m prz K
1 s 1 7:21.28 KULPA Paulina KS Wda Świecie 93 U18 KP II
2 s 1 7:40.89 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III
3 s 1 7:46.32 KONKEL Katarzyna KS Wejher Wejherowo 94 U18 PM III WALCZAK Mariusz Z/0950/11 2013 3
4 s 1 7:48.81 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM III MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
5 s 1 8:04.63 HANAS Anna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM III B.D.
4x100 m K
1 s 1 49.35 MISHKER Emilia
KARCZMARCZYK Agnieszka
KOZAK Aleksandra
BARAŃSKA Paulina
MMKS Gdańsk 93
93
94
94
U18 POM --

B.D.
BEZ
2 s 1 49.83 STELMACH Patrycja
PIĄTKOWSKA Paula
ROSICKA Marika
CHRAPIŃSKA Katarzyna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
92
92
92
U20 KPO --


3 s 1 49.85 CURYŁO Małgorzata
MAKOWSKA Paulina
ZALEWSKA Martyna
KALINOWSKA Zuzanna
MKL Toruń 94
94
94
93
U18 KPO -- B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.

Z/2418/11
2018
M
3
4 s 1 50.69 JASZKOWSKA Patrycja
NIEDŹWIECKA Daria
PIEŁOWSKA Roma
KUTA Bianka
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93
93
93
94
U18 KPO --

B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
5 s 1 51.07 RZEŹNIK Karolina
WOJCIECHOWSKA Sara
PARFIENIUK Anna
PISKORSKA Jagoda
GKS Olimpia Grudziądz 94
93
93
94
U18 KPO --


Wzwyż K
1 f 1 1.72 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I
2 f 1 1.60 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM III #
3 f 1 1.55 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
3 f 1 1.55 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
5 f 1 1.55 LANGOWSKA Alina MKS Sambor Tczew 92 U20 PM III #
6 f 1 1.50 MAĆKOWIAK Klaudia MKL Toruń 94 U18 KP IV
8 f 1 1.45 CICHOCKA Dagmara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
1 w 1 1.51 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 632
1 w 1 1.51 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM IV B.D. BEZ 632
2 w 1 1.51 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 632
3 w 1 1.51 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP IV B.D. BEZ 632
4 w 1 1.45 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM IV 566
5 w 1 1.36 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- # 470
Tyczka K
  f 1 3.80 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM M #
1 f 1 2.40 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP IV #
1 f 1 3.80 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK M #
2 f 1 2.30 HERKA Katarzyna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 93 U18 PM --
2 f 1 3.80 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M #
3 f 1 2.20 MIKOŁAJCZAK Karolina Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 94 U18 PM --
3 f 1 3.70 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
4 f 1 2.00 ZALAS Sandra KL Gdynia 93 U18 PM -- B.D. BEZ
4 f 1 3.70 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin 85 Sen LU I
5 f 1 3.60 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin 83 Sen LU I
6 f 1 2.60 STASIAK Aleksandra SKLA Sopot 92 U20 PM IV
W dal K
1 f 1 5.28 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U18 PM +1.0 III
1 f 1 5.51 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM -0.6 II
2 f 1 5.04 RZEŹNIK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +1.2 IV
2 f 1 5.38 KRAUCZUNAS Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.4 III #
3 f 1 4.84 PIELEŃ Magdalena RKS Rumia 91 U20 PM -0.7 IV
3 f 1 5.00 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +1.8 IV #
4 f 1 4.83 TORUŃCZAK Hanna UKS I LO Viking Rumia 92 U20 PM +1.1 IV B.D. BEZ
4 f 1 4.99 JASZKOWSKA Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.1 IV
5 f 1 4.54 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot 92 U20 PM +0.3 --
5 f 1 4.91 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -1.8 IV #
6 f 1 4.63 OBUCHOWSKA Monika MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.6 --
Kula (4) K
1 f 1 11.57 SZCZYPIOR Kamila SKLA Słupsk 92 U20 PM III #
1 f 1 13.14 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 f 1 10.92 KMINIKOWSKA Agnieszka KS Wda Świecie 91 U20 KP III
2 f 1 11.94 GÓRAK Agnieszka SKLA Sopot # 94 U18 PM II
3 f 1 10.54 RUTKOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
3 f 1 10.88 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
4 f 1 9.88 KWACA Paulina SKLA Słupsk 94 U18 PM IV
5 f 1 9.14 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
1 w 1 8.23 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM -- B.D. BEZ 414
1 1 w 1 8.54 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 434
2 2 w 1 8.43 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 427
3 3 w 1 8.24 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 415
4 4 w 1 7.58 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. BEZ 372
5 5 w 1 6.26 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- # 288
Młot (4) K
1 f 1 35.63 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM IV
1 f 1 44.85 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II B.D. BEZ
2 f 1 31.56 WDOWIAREK Honorata LKS Jantar Ustka 92 U20 PM --
2 f 1 31.71 BEDNARSKA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM --
3 f 1 31.25 TECŁAW Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
4 f 1 23.83 FURGOL Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
Oszczep (600) K
1 f 1 42.42 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM II
1 f 1 48.18 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
2 f 1 39.13 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U20 PM III #
2 f 1 42.03 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
3 f 1 37.67 CZARNOWSKA Ewa KKL Rodło Kwidzyn 91 U20 PM III
3 f 1 41.22 CHYŁA Patrycja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM II
4 f 1 36.30 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
4 f 1 37.29 NAGÓRSKA Maria SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP III B.D. 2
5 f 1 31.84 NOWAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 93 U18 KP IV
5 f 1 36.30 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U20 PM III B.D. # BEZ
6 f 1 29.92 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot 92 U20 PM --
6 f 1 31.51 KWACA Paulina SKLA Słupsk 94 U18 PM IV
7 f 1 26.28 DOBSKA Paulina LKS Jantar Ustka 92 U20 PM --
7 f 1 30.56 PIĄTKOWSKA Magdalena KL Gdynia 93 U18 PM IV B.D. BEZ
8 f 1 25.60 WDOWIAREK Honorata LKS Jantar Ustka 92 U20 PM --
7-bój J MŁ K
1 1 3979 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2
2 1 3931 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM III
4 1 3808 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM III RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
9 1 1792 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- #
7-bój K
3 1 3843 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III B.D. BEZ
Chód 5 km K
1 1 s 1 30:35.98 GOSTOMCZYK Weronika ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM III
2 2 s 1 31:27.16 RAPANT Klaudia KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM IV STASIEWICZ Mirosław 3
Chód 10 km K
1 s 1 56:16.17 ROKITA Sandra KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM III
2 s 1 57:42.66 IDZIKOWSKA Natalia KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4788/11 2014 BEZ
100 m M
1 e 1 10.77 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +2.0 I B.D. 2
1 e 1 11.13 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.2 II #
2 e 1 10.95 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +2.0 II B.D. # 3
2 e 1 11.39 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +1.2 III #
3 e 1 11.06 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +2.0 II #
3 e 1 11.45 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM +1.2 III
4 e 1 11.11 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +2.0 II #
4 e 1 11.60 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM +1.2 III WIETEK Zbigniew Z/4786/11 2013 2
5 e 1 11.22 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM +2.0 II
5 e 1 11.63 GRABOWSKI Marek AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.2 III #
6 e 1 11.23 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP +2.0 II
7 e 1 11.27 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +2.0 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
8 e 1 12.10 SULEWSKI Krzysztof KL Gdynia 93 U18 PM +2.0 IV
1 e 2 11.12 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.2 II
1 e 2 11.21 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +2.0 II
2 e 2 11.27 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM +2.0 II
2 e 2 11.55 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +0.2 III B.D. BEZ
3 e 2 11.34 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +2.0 III KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2019 MM
3 e 2 11.60 MORGAŚ Tomasz UKS Atos Woźnice 90 U23 WN +0.2 III BRODOWSKI Wojciech # Z/4792/15 2018 2
4 e 2 11.45 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +2.0 III
4 e 2 11.63 DOBRUCKI Maciej SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.2 III #
5 e 2 11.48 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM +2.0 III #
5 e 2 11.69 SKWIERAWSKI Cezary MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM +0.2 III
6 e 2 11.53 ŁASZEWSKI Marcin MMKS Gdańsk 94 U18 PM +2.0 III #
7 e 2 11.59 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +2.0 III
8 e 2 11.62 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +2.0 III #
1 e 3 10.95 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +0.5 II
1 e 3 11.69 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +1.9 III
2 e 3 11.08 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM +0.5 II
2 e 3 11.74 SYNAK Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +1.9 III #
3 e 3 11.18 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U23 PM +0.5 II B.D. 3
3 e 3 11.79 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.9 IV
4 e 3 11.52 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.5 III #
4 e 3 11.91 DOBRZEŃSKI Bartosz MKL Toruń 93 U18 KP +1.9 IV
5 e 3 11.70 BUKOWSKI Dariusz SKLA Sopot 89 U23 PM +0.5 III B.D. BEZ
1 e 4 11.39 WITOŃ Bartosz SKLA Sopot 93 U18 PM +0.2 III #
2 e 4 11.68 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM +0.2 III B.D. BEZ
3 e 4 12.01 PIĄTKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 94 U18 PM +0.2 IV B.D. 3
4 e 4 12.08 TROJANOWSKI Igor BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.2 IV
5 e 4 12.39 KOBUS Paweł MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +0.2 --
6 e 4 12.49 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM +0.2 --
7 e 4 13.07 SKRZECZKOWSKI Mateusz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +0.2 --
1 e 5 11.68 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +1.6 III
2 e 5 11.79 SOKOŁOWSKI Jakub KL Gdynia 94 U18 PM +1.6 IV
3 e 5 12.07 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.6 IV #
1 f 1 10.76 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +2.0 I B.D. 2
1 f 1 10.98 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.5 II #
2 f 1 10.90 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +2.0 I B.D. # 3
2 f 1 11.00 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.5 II
3 f 1 11.05 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +2.0 II #
3 f 1 11.44 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +1.5 III #
4 f 1 11.09 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +2.0 II #
4 f 1 11.52 GRABOWSKI Marek AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.5 III #
5 f 1 11.22 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM +2.0 II
5 f 1 11.55 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.5 III #
6 f 1 11.36 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM +2.0 III
6 f 1 11.57 DOBRUCKI Maciej SKLA Słupsk 91 U20 PM +1.5 III #
7 f 1 11.41 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +2.0 III
7 f 1 11.63 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM +1.5 III WIETEK Zbigniew Z/4786/11 2013 2
8 f 1 12.15 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +1.5 IV B.D. BEZ
1 1 w 1 11.50 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +0.4 III MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 753
2 2 w 1 11.55 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +0.4 III 742
3 3 w 1 11.86 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP +0.4 IV # 679
400 m M
1 s 1 48.80 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U18 ZP II BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
1 s 1 49.80 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM II
2 s 1 50.59 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP III
2 s 1 53.40 MIELEWCZYK Rafał LKB im. Braci Petk Lębork # 94 U18 PM IV B.D. B.D. BEZ
3 s 1 51.98 KLOSKOWSKI Patryk MKS Sambor Tczew 92 U20 PM III
3 s 1 54.28 MAKIŁA Mikołaj LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 94 U18 PM IV
4 s 1 54.11 NOWAKOWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew 91 U20 PM IV
5 s 1 58.15 SKIBA Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
1 s 2 50.64 ŚWIGOŃ Jaromir SKLA Sopot 90 U23 PM III
2 s 2 50.92 PRĄDZYŃSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III B.D. B.D. # 2
3 s 2 54.34 BORKOWSKI Michał LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM IV
4 s 2 55.03 JACYNO Oskar MLKS Ostróda 90 U23 WN --
5 s 2 55.77 KIEDROWSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
1 w 1 52.23 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP III # 715
2 w 1 52.23 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP III MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 715
3 w 1 53.37 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM IV 666
1500 m M
1 s 1 3:57.74 KOWALSKI Marek GKS Żukowo # 91 U20 PM II B.D. B.D. # Z/0988/11 2018 2
1 s 1 4:04.70 BRZESKI Karol ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM III
2 s 1 3:58.79 KLAWIKOWSKI Jakub KS Wejher Wejherowo 92 U20 PM II
2 s 1 4:05.28 CZAJA Dominik SKLA Sopot 94 U18 PM III #
3 s 1 4:00.83 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 91 U20 PM II ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2019 BEZ
3 s 1 4:08.10 WOŁOSZYK Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo # 93 U18 PM III ZBLEWSKI Leszek B.D. # Z/4433/11 2016 BEZ
4 s 1 4:02.56 HERING Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4205/11 2011 BEZ
4 s 1 4:10.96 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP III #
5 s 1 4:03.02 SŁAWIŃSKI Damian LKS Zorza Gdynia # 87 Sen PM III WALENDZIAK Renata Z/2251/11 2019 3
5 s 1 4:13.07 ŻYCHSKI Marcin UKS Wiking Rychnowy 94 U18 PM IV #
6 s 1 4:09.08 KOPICKI Paweł KS Wejher Wejherowo 91 U20 PM III
6 s 1 4:13.99 PRZEPIÓRKA Jacek LKB im. Braci Petk Lębork # 93 U18 PM IV
7 s 1 4:09.91 PRĄDZIŃSKI Maciej KUKS Remus Kościerzyna 92 U20 PM III
7 s 1 4:18.84 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 94 U18 PM IV
8 s 1 4:10.59 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/4213/11 2017 2
8 s 1 4:23.96 ZBLEWSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 93 U18 PM --
9 s 1 4:12.55 GÓRSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP IV
9 s 1 4:30.97 SZMEJTER Patryk LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
10 s 1 4:13.76 TREDER Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/4219/11 2011 3
10 s 1 4:35.69 WNUK Błażej KUKS Remus Kościerzyna 94 U18 PM -- B.D. 5
11 s 1 4:14.33 JAKUBEK Artur ULKS Talex Borzytuchom 91 U20 PM IV #
11 s 1 4:55.09 KACZYŃSKI Aleksander UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP --
12 s 1 4:14.71 KRÓL Rafał LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U23 PM -- B.D. 4
12 s 1 4:58.57 GABIS Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
13 s 1 4:16.07 RUDNIK Sebastian ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV
14 s 1 4:17.62 GUMIENNY Paweł ULKS Talex Borzytuchom 92 U20 PM IV
15 s 1 4:18.34 DORSZYŃSKI Grzegorz ULKS Talex Borzytuchom 83 Sen PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0521/12 2012 BEZ
16 s 1 4:19.56 ZAPOLSKI Piotr WKS Flota Gdynia 90 U23 PM --
17 s 1 4:20.28 SAMBORSKI Marcin KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM --
18 s 1 4:25.62 BUCZKO Bartosz CMKL Człuchów # 91 U20 PM --
19 s 1 4:35.68 PYTLAK Michał SKLA Słupsk 91 U20 PM --
3000 m M
1 s 1 8:51.95 ŁUDZIK Piotr KUKS Remus Kościerzyna 86 Sen PM III
2 s 1 8:54.78 BYLICA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III #
3 s 1 8:59.26 NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U20 PD III B.D. # Z/4502/11 2019
4 s 1 9:02.49 ROGIEWICZ Andrzej LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM III MAZERSKI Bartosz # Z/0610/11 2016 1
5 s 1 9:03.61 KRYSZEWSKI Adam GKS Żukowo 93 U18 PM III
6 s 1 9:04.30 NASZKO Michał UKB Szubin 93 U18 KP III WOCHNA Marek # Z/4396/11 2014 3
7 s 1 9:07.62 CYBULSKI Grzegorz RKS Rumia 93 U18 PM III
8 s 1 9:20.66 KAMIŃSKI Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM IV B.D. 2
9 s 1 9:25.60 KERSZEN Maciej UKS Olimpijczyk Skorzewo # 93 U18 PM IV B.D. BEZ
10 s 1 9:25.91 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM IV MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2019 3
11 s 1 9:49.25 HEBDZIŃSKI Grzegorz MKS Sambor Tczew 92 U20 PM IV
12 s 1 10:52.94 SZPAJCHER Zbigniew LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.27 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.9 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 2 s 1 14.66 SULEWSKI Krzysztof KL Gdynia 93 U18 PM +0.9 II
3 3 s 1 14.69 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.9 II
4 4 s 1 14.85 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.9 II
5 5 s 1 15.24 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.9 III #
6 6 s 1 15.64 ŻOŁDOWICZ Marcin LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM +0.9 III #
7 7 s 1 16.54 GELO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.9 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.08 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +2.0 II #
2 s 1 15.15 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +2.0 II #
3 s 1 15.40 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP +2.0 II B.D. 3
5 s 1 15.83 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +2.0 III #
110 m pł M
4 s 1 15.45 MAŁKIEWICZ Krzysztof MKS Sambor Tczew 73 Masters PM +3.2 II
2000 m prz M
1 s 1 5:57.46 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP I
2 s 1 6:20.10 RAJKOWSKI Wojciech SKS Sokół Malbork 92 U20 PM III B.D. 4
3 s 1 6:24.52 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
4 s 1 6:43.88 GIL Waldemar UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
5 s 1 6:46.05 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM IV #
6 s 1 7:09.72 PŁOTKA Eryk KKB Starogard Gdański # 93 U18 PM --
4x100 m M
1 s 1 42.99 RUSZKIEWICZ Damian
WITOŃ Bartosz
DOBEK Patryk
NASTKIEWICZ Maciej
SKLA Sopot 94
93
94
93
U18 POM -- B.D.

BONDARENKO Valentyn
B.D.
Z/0373/11
2019
BEZ
MM
2
2 s 1 43.02 KLUCZYŃSKI Tomasz
MAJEWSKI Mikołaj
RATAJCZAK Mateusz
GRABOWICZ Krystian
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93
94
94
93
U18 KPO -- B.D.


2
3 s 1 43.63 BLUMKOWSKI Patryk
HULISZ Michał
DOBRZEŃSKI Bartosz
DROZDOWSKI Filip
MKL Toruń 93
93
93
93
U18 KPO --


4 s 1 43.70 TARANOWSKI Wociech
SZUFREIDA Damian
OTTO Damian
KOBYLARZ Radosław
BKS Bydgoszcz 93
94
93
94
U18 KPO --

B.D.
B.D.
3
3
5 s 1 43.81 BYKOWSKI Michał
KAMIŃSKI Mariusz
SŁOWIKOWSKI Przemysław
KARNAS Kamil
MMKS Gdańsk 93
94
93
93
U18 POM --

KOTUŁA Krzysztof
Z/3333/11
2019
MM
6 s 1 43.99 GELO Patryk
TOMASZEWSKI Wiktor
SZMYTKOWSKI Tomasz
KASYNA Wojciech
AZS-AWFiS Gdańsk 94
93
93
93
U18 POM --


7 s 1 44.87 MEGGER Karol
FRANKIEWICZ Mateusz
HENCLIK Jacek
KALINOWSKI Michał
GKS Olimpia Grudziądz 94
93
94
93
U18 KPO -- B.D.


MAGDOWSKI Michał
Z/0429/11
2019
BEZ
2
1 s 2 43.51 CZAJKOWSKI Mariusz
JENDRZEJEWSKI Patryk
FOSTIAK Krzysztof
ODOOM Dawid
AZS-AWFiS Gdańsk 91
91
91
91
U20 POM --


W dal M
1 f 1 6.77 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP +0.6 III #
1 f 1 7.10 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +0.2 II B.D. # 1
2 f 1 6.58 ŻOŁDOWICZ Marcin LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM +0.3 III #
2 f 1 6.90 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +1.0 II #
3 f 1 6.55 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.5 III #
3 f 1 6.74 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.5 III DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
4 f 1 6.40 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -0.7 III B.D. 3
4 f 1 6.71 ODOOM Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.1 III
5 f 1 6.12 JENDRZEJEWSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.6 IV
5 f 1 6.32 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.0 III #
6 f 1 6.30 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.6 III #
7 f 1 6.02 KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM -0.6 IV WRZOSEK Zbigniew Z/1772/12 2015 2
8 f 1 5.91 SOKOŁOWSKI Jakub KL Gdynia 94 U18 PM +1.8 IV
9 f 1 5.87 KAMIŃSKI Mariusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.2 --
10 f 1 5.71 GURZYŃSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +1.2 --
11 f 1 5.67 PRZYTARSKI Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U18 PM +0.1 --
12 f 1 5.48 PRZYCHODZKI Krzysztof KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM +1.8 --
13 f 1 5.22 BRUSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +0.1 --
1 1 w 1 5.92 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +1.3 IV 569
2 2 w 1 5.63 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +1.0 -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 508
3 3 w 1 5.56 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP 0.0 -- # 494
Kula (5) M
1 f 1 17.35 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
2 f 1 16.71 KUBYLIS Piotr KL Gdynia 93 U18 PM II
3 f 1 13.85 KOLATOWSKI Marcin UKS I LO Viking Rumia 93 U18 PM III B.D. 3
4 f 1 13.34 REINHARDT Mariusz KL Gdynia 94 U18 PM IV
5 f 1 13.28 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP IV HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
6 f 1 12.48 ŻBIKOWSKI Maksymilian KL Gdynia 93 U18 PM --
7 f 1 12.16 BESZCZYŃSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
8 f 1 12.00 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
9 f 1 10.35 PIESIK Nikodem UKS I LO Viking Rumia 94 U18 PM -- B.D. Z/4672/11 2011 3
1 1 w 1 13.10 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 673
2 2 w 1 11.07 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM -- 550
3 3 w 1 9.21 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -- # 438
Kula (6) M
1 f 1 15.51 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U20 PM II
2 f 1 15.07 SAKWIŃSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 91 U20 PM II
Kula (7.26) M
1 f 1 18.19 PŁOSKI Przemysław KL Lechia Gdańsk 77 Sen PM M ANTCZAK Edmund Z/4792/11 2019 1
2 f 1 16.43 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
3 f 1 14.83 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U23 PM I #
4 f 1 14.36 DOMARADZKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 86 Sen PM II
Młot (5) M
1 f 1 63.65 GRAJEWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U18 PM II
Młot (6) M
1 f 1 42.10 PARTYKA Dawid LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 92 U20 PM IV
2 f 1 39.67 DIEMIENTIEW Grzegorz LKS Jantar Ustka 91 U20 PM IV
3 f 1 35.96 MIKOŁAJCZAK Szymon LKS Jantar Ustka 92 U20 PM IV
Oszczep (700) M
1 f 1 64.26 WIELICHOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
2 f 1 54.40 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III B.D. 1
3 f 1 53.95 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III #
4 f 1 53.11 JANIKOWSKI Grzegorz KUKS Remus Kościerzyna 93 U18 PM III
5 f 1 51.12 MURAWSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
6 f 1 46.18 KOSTEWICZ Mateusz UKS I LO Viking Rumia # 94 U18 PM IV B.D. Z/4674/11 2011 2
7 f 1 43.28 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP --
8 f 1 42.42 GUTORSKI Piotr MKL Toruń 93 U18 KP --
9 f 1 41.74 BŁASZKOWSKI Jacek UKS Lipusz 94 U18 PM --
10 f 1 37.71 NASUTOWICZ Karol SKLA Słupsk 94 U18 PM -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 75.68 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM M WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
2 f 1 70.95 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U23 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
3 f 1 65.18 WITEK Mirosław AML Słupsk # 67 Masters PM I B.D. WITEK Mirosław # , Z/1294/19 , 2019 BEZ
4 f 1 59.84 KAMELA Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
5 f 1 52.02 KROPIDŁOWSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
6 f 1 51.36 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
7 f 1 47.62 KACA Artur AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
8 f 1 39.80 HEWELT Łukasz KL Gdynia 92 U20 PM IV
8-bój J MŁ M
1 1 5185 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP II MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
2 1 4861 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM III
3 1 4478 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP IV #
Chód 10 km M
1 s 1 53:24.14 GOERICK Szymon KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM IV
2 s 1 53:24.23 BRANDT Dawid KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM IV
3 s 1 54:01.68 KAIM Sebastian KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM IV
4 s 1 57:45.57 MATUSZEWSKI Adrian KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/4784/11 2015 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.8812000751495 sekund