Słupsk 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Jun i Jun Mł + Wieloboje [DMP]
200 m K
1 s 1 25.11 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U23 KP +0.2 II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2019 MM
1 s 1 25.28 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +1.9 II B.D. BEZ
2 s 1 25.82 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP +1.9 II
2 s 1 25.84 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM +0.2 II B.D. # BEZ
3 s 1 25.92 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.9 II B.D. BEZ
3 s 1 26.33 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U23 ZP +0.2 III B.D. # 2
4 s 1 26.00 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.9 II B.D. # M
4 s 1 26.60 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.2 III #
5 s 1 27.15 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.2 III B.D. B.D. BEZ
5 s 1 27.19 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP +1.9 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
6 s 1 27.21 KUREK Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +0.2 III B.D. 2
6 s 1 27.53 WOJCIECHOWSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.9 IV
7 s 1 27.88 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +1.9 IV
1 s 2 25.35 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +1.2 II #
2 s 2 25.72 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +1.2 II B.D. B.D. BEZ
3 s 2 27.25 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP +1.2 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
4 s 2 26.46 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +1.2 III B.D. 3
5 s 2 27.25 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 U23 PM +1.2 III DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
6 s 2 27.57 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +1.2 IV
7 s 2 27.86 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +1.2 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria Z/3953/11 2018 1
800 m K
1 s 1 2:14.28 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II B.D. B.D. BEZ
2 s 1 2:17.75 KAHS Natalia KS Wejher Wejherowo # 92 U20 PM III
3 s 1 2:18.55 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP III B.D. # BEZ
4 s 1 2:21.46 SYNAKIEWICZ Monika KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM III #
5 s 1 2:22.30 DAJEK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
6 s 1 2:25.92 NOWICKA Amanda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV #
7 s 1 2:30.33 KARNAS Kinga UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
8 s 1 2:33.44 CZARNOWSKA Joanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM -- #
1 w 1 2:36.96 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 608
2 w 1 2:40.70 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 565
3 w 1 2:42.93 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM -- B.D. BEZ 540
4 w 1 2:50.04 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 463
5000 m K
1 s 1 20:38.98 BOJARSKA Kamila MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP --
2 s 1 21:39.49 STRUPIŃSKA Dorota LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U23 PM -- B.D. BEZ
3 s 1 22:38.94 STRUPIŃSKA Beata LKB im. Braci Petk Lębork # 92 U20 PM -- B.D. Z/2026/11 2013 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 64.86 BASIUKIEWICZ Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
2 s 1 66.97 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
3 s 1 69.05 PAWLAK Sandra UKB Szubin 94 U18 KP IV
4 s 1 73.02 URBANIAK Monika UKS Lipusz 94 U18 PM --
4x400 m K
1 s 1 3:58.12 BASIUKIEWICZ Martyna
KOŁTONOWSKA Katarzyna
KUŹNICKA Martyna
ELLWARD Syntia
AZS-AWFiS Gdańsk 93
94
93
93
U18 POM --


2 s 1 4:02.52 KUTA Bianka
HRYCAJEWSKA Agnieszka
PIEŁOWSKA Roma
GRZESIK Katarzyna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94
94
93
93
U18 KPO -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
3 s 1 4:11.10 TEKLIŃSKA Ewa
WOJCIECHOWSKA Sara
NOWICKA Amanda
PARFIENIUK Anna
GKS Olimpia Grudziądz 94
93
94
93
U18 KPO -- B.D. B.D.


BEZ
4 s 1 4:13.48 TAS Adrianna
HANAS Anna
KOSTYRKA Karolina
SYNAKIEWICZ Monika
KKL Rodło Kwidzyn 94
94
94
93
U18 POM --
B.D.


W dal K
1 w 1 4.81 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +1.8 IV B.D. BEZ 508
1 w 1 5.06 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +2.1 IV 576
2 w 1 5.01 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM +2.4 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 562
3 w 1 4.81 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +2.1 IV B.D. BEZ 508
4 w 1 4.25 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.4 -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 367
5 w 1 4.00 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.4 -- # 308
Trójskok K
1 f 1 10.44 KALINOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP +1.2 IV
1 f 1 10.96 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.0 III #
2 f 1 10.80 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM 0.0 III B.D. # 2
3 f 1 10.79 CICHOCKA Dagmara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.4 III
Dysk (1) K
1 f 1 41.04 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
1 f 1 43.74 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U20 PM I B.D. 1
2 f 1 37.06 KISIEL Martyna KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM II #
2 f 1 38.46 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM II #
3 f 1 36.86 WIŚNIEWSKA Janina SKLA Sopot 93 U18 PM III
3 f 1 38.29 WIŚNIEWSKA Natalia SKLA Sopot 91 U20 PM II
4 f 1 36.83 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL III KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
5 f 1 36.40 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III #
6 f 1 34.51 MAJKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
7 f 1 34.22 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
8 f 1 29.98 WENTA Patrycja MKS Sambor Tczew 94 U18 PM IV #
9 f 1 27.30 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
10 f 1 27.03 LIETZ Karolina MKS Sambor Tczew 94 U18 PM IV
11 f 1 26.82 TUL Marta KKL Rodło Kwidzyn 94 U18 PM -- #
Oszczep (600) K
1 w 1 29.47 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4675/11 2016 2 467
1 w 1 35.90 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III B.D. BEZ 589
2 w 1 27.18 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1 423
3 w 1 24.08 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -- 365
4 w 1 22.72 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. BEZ 340
200 m M
1 s 1 22.02 HRYSZKIEWICZ Marcin SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP +2.0 II #
1 s 1 22.33 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.3 II #
2 s 1 22.78 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.3 II
2 s 1 22.85 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +2.0 III
3 s 1 22.87 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP +0.3 III
3 s 1 23.22 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +2.0 III #
4 s 1 23.00 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.3 III JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
4 s 1 23.25 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM +2.0 III
5 s 1 23.11 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM +0.3 III
5 s 1 23.29 PRĄDZYŃSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +2.0 III B.D. B.D. # 2
6 s 1 23.18 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.3 III
7 s 1 23.19 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM +0.3 III
1 s 2 23.19 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.4 III
1 s 2 23.22 MUDLAFF Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +0.2 III
2 s 2 23.23 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.2 III
2 s 2 23.30 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.4 III KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2019 MM
3 s 2 23.38 SKWIERAWSKI Cezary MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM +0.2 III
3 s 2 23.96 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.4 IV
4 s 2 23.42 BORKOWSKI Michał LKS Ziemi Puckiej Puck 91 U20 PM +0.2 III
4 s 2 23.97 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.4 IV #
5 s 2 23.54 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 92 U20 PM +0.2 III WIETEK Zbigniew Z/4786/11 2013 2
5 s 2 24.11 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM -0.4 IV #
6 s 2 24.39 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -0.4 IV
7 s 2 24.54 MIELEWCZYK Rafał LKB im. Braci Petk Lębork # 94 U18 PM -0.4 -- B.D. B.D. BEZ
1 s 3 22.26 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.7 II B.D. # 3
2 s 3 23.60 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.7 III
3 s 3 24.17 SYNAK Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +0.7 IV #
4 s 3 24.26 PONIEWIERKA Andrzej MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.7 IV
5 s 3 24.69 BISHA Maciej RKS Rumia 94 U18 PM +0.7 --
6 s 3 24.71 KOBUS Paweł MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +0.7 --
400 m M
1 s 2 50.73 NASTKIEWICZ Maciej SKLA Sopot 93 U18 PM III B.D. 2
2 s 2 51.72 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP III ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
3 s 2 51.98 STRYSZYK Przemysław MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM III
4 s 2 52.12 KOZIURA Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III B.D. # 2
5 s 2 54.05 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV B.D. BEZ
6 s 2 54.05 PLESS Karol GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
800 m M
1 s 1 1:57.44 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
1 s 1 1:57.90 ZAGULAK Damian GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # 92 U20 PM III B.D. Z/4925/11 2012 BEZ
2 s 1 1:58.11 KLOSKOWSKI Patryk MKS Sambor Tczew 92 U20 PM III
2 s 1 2:00.16 MARCZYŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 93 U18 PM III
3 s 1 1:58.28 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP III
3 s 1 2:00.78 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 93 U18 KP III
4 s 1 2:02.51 BORKOWSKI Cezary MUKS Roszak Solec Kujawski 94 U18 KP IV B.D.
4 s 1 2:04.31 KIEDROWSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM IV
5 s 1 2:07.81 GARUS Krzysztof LKS Prime Food Brda Przechlewo 91 U20 PM --
5 s 1 2:11.89 SKIBA Karol niest. Szczecin # 84 Sen ZP -- B.D.
1 s 2 1:57.18 MIELEWCZYK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U23 PD III B.D. # Z/1198/11 2019 2
1 s 2 1:59.51 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III
2 s 2 1:59.77 DWORAK Dawid MKL Szczecin # 88 U23 ZP III B.D. # BEZ
2 s 2 2:01.66 KOZIURA Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III B.D. # 2
3 s 2 2:02.06 MILERT Krzysztof BKS Bydgoszcz 94 U18 KP IV B.D. BEZ
3 s 2 2:08.40 KRÓL Rafał LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U23 PM -- B.D. 4
4 s 2 2:02.65 FALKOWSKI Adam RKS Rumia 94 U18 PM IV
4 s 2 2:11.40 CZERNIAK Robert UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 86 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0188/14 2019 3
5 s 2 2:03.67 MĘŻYK Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM IV #
6 s 2 2:06.56 SKOWROŃSKI Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 94 U18 KP IV
7 s 2 2:07.17 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV B.D. 3
8 s 2 2:07.38 CZARNIK Rafał KKL Rodło Kwidzyn 93 U18 PM IV
9 s 2 2:09.22 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM -- #
10 s 2 2:09.92 HERMAN Paweł KL Lechia Gdańsk 93 U18 PM --
11 s 2 2:22.23 OSTASZEWSKI Robert KL Lechia Gdańsk 94 U18 PM -- WIETEK Zbigniew Z/5023/11 2012 BEZ
1000 m M
1 w 1 2:49.65 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 769
2 w 1 2:54.15 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -- # 723
3 w 1 3:08.01 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM -- 588
5000 m M
1 s 1 15:16.31 SŁAWIŃSKI Damian LKS Zorza Gdynia # 87 Sen PM III WALENDZIAK Renata Z/2251/11 2019 3
2 s 1 15:34.20 WOROBIEC Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 90 U23 WN III #
3 s 1 16:44.40 PODGÓRSKI Jerzy LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 92 U20 KP IV
4 s 1 17:34.82 PYTLAK Michał SKLA Słupsk 91 U20 PM --
5 s 1 17:49.04 LEWANDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 92 U20 PM --
110 m pł J MŁ M
1 w 1 15.43 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +2.0 III MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 798
2 w 1 15.73 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +2.0 III 763
3 w 1 15.76 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +2.0 -- # 760
4 w 1 17.27 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP +2.0 -- # 596
5 w 1 18.67 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +2.0 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1 462
400 m pł J MŁ M
1 s 1 60.70 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM IV
2 s 1 60.72 LUBECKI Paweł UKS Lipusz 94 U18 PM IV
3 s 1 64.23 BATHIS Patryk MKS Sambor Tczew 94 U18 PM --
400 m pł M
1 s 1 54.14 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM I
2 s 1 54.16 SZYMAŃSKI Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM I B.D. 2
3 s 1 55.94 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM II B.D. 2
1 s 2 53.97 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I #
2 s 2 55.48 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP II
3 s 2 55.53 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS II #
4 s 2 60.01 BODNAR Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP IV #
1 s 3 56.57 MIERZEJEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
2 s 3 57.67 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM III #
3 s 3 61.15 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP IV #
4x400 m M
1 s 1 3:35.21 JAGUSCH Miłosz
KRÓL Marek
KARNAS Tomasz
GIL Waldemar
UKS Czapla Białe Błota 93
93
93
94
U18 KPO --


2 s 1 3:36.90 MILERT Krzysztof
SKOWROŃSKI Łukasz
GLONEK Waldemar
TOMASZEWSKI Krzysztof
BKS Bydgoszcz 94
94
94
93
U18 KPO -- B.D.

B.D.
BEZ
3
3 s 1 3:39.10 STECKA Szymon
KAMIŃSKI Mariusz
GABIS Kacper
PONIEWIERKA Andrzej
MMKS Gdańsk 94
94
94
94
U18 POM --


4 s 1 3:42.61 KASYNA Wojciech
PÓLKOWSKI Jakub
OSOWSKI Kamil
HOMOT Paweł
AZS-AWFiS Gdańsk 93
94
94
93
U18 POM --


5 s 1 4:05.88 RUMIŃSKI Patryk
BŁASZKOWSKI Jacek
LUBECKI Paweł
BORKOWSKI Krzysztof
UKS Lipusz 94
94
94
94
U18 POM --


Wzwyż M
1 f 1 1.90 BARZOWSKI Karol SKLA Sopot # 91 U20 PM III B.D. # 3
1 f 1 1.90 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
2 f 1 1.85 BŁAWAT Marcin KL Gdynia 93 U18 PM III
3 f 1 1.70 TRZCIŃSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
4 f 1 1.70 REKOWSKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM --
5 f 1 1.65 BORKOWSKI Krzysztof UKS Lipusz 94 U18 PM --
1 w 1 1.73 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM -- 569
2 w 1 1.67 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1 520
3 w 1 1.61 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 472
4 w 1 1.55 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -- # 426
Tyczka M
1 f 1 4.20 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
1 f 1 5.00 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
2 f 1 3.90 LEWANDOWSKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
2 f 1 4.80 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP I #
3 f 1 4.40 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
4 f 1 4.40 ANDRZEJEWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II #
Trójskok M
1 f 1 14.05 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.3 III #
1 f 1 15.15 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +2.1 I #
2 f 1 13.41 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +2.0 III DMP MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2 61
2 f 1 14.71 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +2.1 II B.D. # 1
3 f 1 12.90 STECKA Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -0.3 IV
3 f 1 14.34 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +0.8 III #
4 f 1 12.71 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -1.1 IV B.D. 3
5 f 1 11.32 PRZYTARSKI Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 93 U18 PM +0.4 --
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.03 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
2 f 1 48.58 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie 93 U18 KP II B.D. # 3
3 f 1 42.76 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
4 f 1 42.18 KUBYLIS Piotr KL Gdynia 93 U18 PM III
5 f 1 42.00 KOLATOWSKI Marcin UKS I LO Viking Rumia 93 U18 PM III B.D. 3
6 f 1 39.04 WACHOWSKI Adam MKS Sambor Tczew 94 U18 PM III B.D. BEZ
7 f 1 33.52 PIESIK Nikodem UKS I LO Viking Rumia 94 U18 PM -- B.D. Z/4672/11 2011 3
8 f 1 33.51 BAUMGARD Patryk UKS Lipusz 94 U18 PM --
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.86 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP II HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
2 f 1 46.21 NIEMKIEWICZ Marcin SKLA Sopot 91 U20 PM II B.D. BEZ
3 f 1 42.36 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
4 f 1 41.18 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP III
5 f 1 38.12 BARTCZAK Kamil MKS Sambor Tczew 92 U20 PM III
Dysk (2) M
1 f 1 47.88 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
2 f 1 45.78 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM II #
Oszczep (700) M
1 w 1 43.75 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2 497
2 w 1 38.05 ŁUNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM -- 414
3 w 1 37.60 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -- # 407

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6224339008331 sekund