Wrocław 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Mityng LA [DMP]
100 m K
1 s 1 12.36 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.7 II
2 s 1 12.49 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.7 II #
3 s 1 12.50 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.7 II
4 s 1 12.50 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.7 II
5 s 1 12.52 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.7 II
6 s 1 12.61 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary 92 U20 LB -0.7 II #
7 s 1 12.64 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.7 II
1 s 2 12.65 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
2 s 2 12.90 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III
3 s 2 13.26 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS 0.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
4 s 2 13.38 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 IV
5 s 2 13.42 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 --
6 s 2 14.20 FRĄCZEK Urszula MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS 0.0 --
1 s 3 12.88 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.7 III ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 s 3 13.17 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +0.7 III
3 s 3 13.18 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.7 III ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
4 s 3 13.33 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS +0.7 IV #
5 s 3 13.46 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +0.7 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
1 s 4 13.38 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 s 4 13.49 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV
3 s 4 13.61 JAROSZEWICZ Julia WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS 0.0 IV
4 s 4 13.91 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 V
1 s 5 13.79 MARSZAŁEK Patrycja LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +0.9 IV
2 s 5 14.01 ZATKA Martyna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.9 V
3 s 5 14.06 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.9 --
4 s 5 14.63 WOLSZTYNIAK Olga LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.9 -- #
1 e 1 13.07 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.3 III
2 e 1 13.15 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U18 WP +0.3 III #
3 e 1 13.49 LINDNER Emilia MKS Calisia Kalisz 93 U18 WP +0.3 IV BARTKOWSKI Jerzy 4
4 e 1 13.83 MATYLA Jagoda LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +0.3 -- #
5 e 1 13.99 JAGIEŁA Kinga LKS Maraton Turek 93 U18 WP +0.3 --
6 e 1 14.23 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.3 --
1 e 2 13.41 MAŁAS Malwina ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.2 IV B.D. BEZ
2 e 2 13.79 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.2 IV #
3 e 2 13.81 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +0.2 --
4 e 2 14.69 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS +0.2 --
1 e 3 12.69 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS -0.2 II #
2 e 3 12.97 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -0.2 III #
3 e 3 13.31 ZAPOTOCZNA Gabriela ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.2 IV
4 e 3 13.77 JARTYŚ Aleksandra MUKS Legnica 94 U18 DS -0.2 IV
5 e 3 14.01 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS -0.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
1 e 4 13.20 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -1.2 III #
2 e 4 13.34 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -1.2 IV
3 e 4 13.86 ZALWERT Kamila MLKS Agros Żary 94 U18 LB -1.2 --
4 e 4 13.92 STEFKO Paulina MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -1.2 --
5 e 4 14.28 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -1.2 --
6 e 4 14.30 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -1.2 --
1 f 1 12.77 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS -1.9 III #
2 f 1 12.97 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -1.9 III #
3 f 1 13.10 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB -1.9 III
4 f 1 13.30 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -1.9 IV #
5 f 1 13.45 ZAPOTOCZNA Gabriela ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -1.9 IV
6 f 1 13.47 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -1.9 IV
7 f 1 13.49 MAŁAS Malwina ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -1.9 IV B.D. BEZ
8 f 1 14.00 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -1.9 -- #
200 m K
1 w 1 27.72 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -1.3 IV # 653
2 w 1 28.47 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -1.3 IV # 594
3 w 1 28.88 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -1.3 -- # 563
4 w 1 28.90 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -1.3 -- # 562
5 w 1 30.68 KOSOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -1.3 -- 436
6 w 1 32.98 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -1.3 -- 294
400 m K
1 s 1 59.23 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
2 s 1 59.65 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III #
3 s 1 59.80 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
4 s 1 64.51 MATYLA Jagoda LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- #
5 s 1 76.11 WOLSZTYNIAK Olga LLKS Osowa Sień 92 U20 LB -- #
6 s 1 76.71 KAMIŃSKA Dorota LKS Lubusz Słubice 97 U14 LB --
7 s 1 77.41 BIENIEK Paulina MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan Z/3598/11 2011 BEZ
1 s 2 65.33 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
2 s 2 65.52 HERWY Ewelina niest. Opole # 88 U23 OP -- B.D.
3 s 2 65.91 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
4 s 2 65.94 LEPAK Justyna MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -- SATORA Jan
5 s 2 68.42 MOCZULSKA Marta WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
1500 m K
1 s 1 4:26.57 GŁUCHOWSKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS I
2 s 1 4:30.77 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 91 U20 KP I GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2019 1
3 s 1 4:31.27 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD I B.D. 3
4 s 1 4:39.51 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB II
5 s 1 4:40.31 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS II
6 s 1 4:41.01 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB II #
7 s 1 4:48.01 SCHIEWE Michelle GLKS Świdnica 92 U20 DS III MYDŁOWSKI Ryszard Z/1327/11 2011 2
8 s 1 5:00.69 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS IV #
9 s 1 5:05.94 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
10 s 1 5:06.26 STAWICKA Alicja LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB IV
11 s 1 5:07.03 STAWIARSKA Aneta IKS Olkusz 89 U23 MA --
12 s 1 5:13.57 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. # 3
13 s 1 4:59.88 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
3000 m K
1 s 1 10:59.60 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS III #
2 s 1 11:27.64 SEMKŁO Agata LLKS Osowa Sień # 94 U18 LB IV #
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.65 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.1 II
2 e 1 15.79 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +0.1 III
3 e 1 16.01 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP +0.1 III
4 e 1 16.19 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS +0.1 III
5 e 1 17.45 KRÓLAK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 94 U18 LB +0.1 IV
6 e 1 18.25 ŁOZIŃSKA Małgorzata MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.1 --
1 f 1 15.32 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP 0.0 II
2 f 1 15.34 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS 0.0 II
3 f 1 15.58 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS 0.0 II
4 f 1 16.16 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS 0.0 III
5 f 1 17.64 KRÓLAK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 94 U18 LB 0.0 IV
1 w 1 16.08 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.4 III # 704
2 w 1 16.36 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -0.4 III # 671
3 w 1 17.72 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -0.4 IV # 518
4 w 1 18.74 KOSOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -0.4 -- 415
5 w 1 17.40 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.4 IV # 552
6 w 1 19.72 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.4 -- 326
100 m pł K
1 s 1 14.76 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.6 II
2 s 1 15.04 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.6 II
3 s 1 15.96 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.6 III B.D. # BEZ
4 s 1 16.26 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.6 III B.D.
5 s 1 16.45 JANKOWSKA Klaudia MKS Calisia Kalisz 92 U20 WP -0.6 III BARTKOWSKI Jerzy 3
4x100 m K
1 s 1 47.78 KARPOWICZ Katarzyna
GADZIŃSKA Anna
KIĄCA Magdalena
SZCZEPANIAK Aleksandra
KS AZS AWF Wrocław 90
90
90
90
U23 DOL --


2 s 1 48.36 GRZESZEK Dominika
LINKIEWICZ Małgorzata
KORZENIECKA Martyna
KARPOWICZ Anna
MKS MOS Wrocław 91
92
92
91
U20 DOL --
ROŻEJ Marek

Z/1295/11
2019
1
3 s 1 48.98 CHOJNIAK Sandra
KNULL Marta
IDZIKOWSKA Karolina
ZIĘBA Anita
MLKS Sokół Lubin 94
93
93
93
U18 DOL -- SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek


BEZ
4 s 1 51.56 BASZAK Agata
BROWARCZYK Agata
KOZAK Patrycja
ZŁOTEK Sylwia
SL GKS Olsza Olszyna 93
93
94
94
U18 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław

CHORZĘPA Przemysław
Z/0015/11
Z/0013/11
Z/0139/11
2012
2012
2012
4
3
BEZ
5 s 1 51.67 ZAPOTOCZNA Gabriela
MAŁAS Malwina
HENNIG Marta
NAUMCZYK Agnieszka
ZLKL Zielona Góra 94
94
93
94
U18 LBU --
B.D.

BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.55 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
2 f 1 1.55 FRĄCKIEWICZ Karolina ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
3 f 1 1.30 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
1 w 1 1.49 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV # 610
2 w 1 1.46 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV # 577
3 w 1 1.43 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 544
4 w 1 1.37 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 481
5 w 1 1.28 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 389
6 w 1 1.28 KOSOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -- 389
Tyczka K
1 f 1 3.20 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II #
2 f 1 2.40 KWIATKOWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV #
3 f 1 2.30 SIKORSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
4 f 1 2.20 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
5 f 1 1.90 OLEJNIK Wiktoria ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
W dal K
1 f 1 5.67 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 88 U23 WP -0.6 II KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2013 1
2 f 1 5.66 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS 0.0 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
3 f 1 5.58 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.9 II
4 f 1 5.57 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.6 II
5 f 1 5.43 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS +1.8 II
6 f 1 5.19 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 94 U18 WP +0.6 III KACZOR Mieczysław Z/2494/11 2012 3
7 f 1 5.19 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +0.7 III #
8 f 1 5.01 FRĄCKIEWICZ Karolina ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.9 IV
9 f 1 4.84 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +0.3 IV
10 f 1 4.24 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.6 --
11 f 1 3.92 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS +0.7 --
Kula (4) K
1 f 1 12.68 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
2 f 1 12.26 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB II #
3 f 1 11.46 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
4 f 1 11.41 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
5 f 1 11.33 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
6 f 1 11.10 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
7 f 1 10.59 WIDCZAK Alicja LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB III
8 f 1 9.78 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
9 f 1 9.70 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U18 KP IV HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
10 f 1 9.29 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
11 f 1 9.06 ŚWITALSKA Paulina MLKS Agros Żary 94 U18 LB IV
12 f 1 8.49 KORALEWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB -- #
13 f 1 4.85 JURKIEWICZ Karolina MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -- SATORA Jan 4
1 w 1 8.68 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 443
2 w 1 7.89 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 392
3 w 1 7.53 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 369
4 w 1 7.22 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 349
5 w 1 6.85 KOSOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -- 325
6 w 1 6.13 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- # 280
Dysk (1) K
1 f 1 37.07 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
2 f 1 34.86 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
3 f 1 34.70 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
4 f 1 31.16 WIDCZAK Alicja LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
5 f 1 30.82 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
6 f 1 30.67 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV KORBUT Piotr 3
7 f 1 29.94 MARKOWSKA Magdalena LKS Polkowice 93 U18 DS IV PIERZCHALA Robert # Z/4384/11 2012 BEZ
8 f 1 22.46 KORALEWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB -- #
Młot (4) K
1 f 1 43.72 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB II #
2 f 1 42.83 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS III
3 f 1 41.98 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
4 f 1 41.79 WOSZCZYK Nikola MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
5 f 1 34.30 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
6 f 1 30.92 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -- #
7 f 1 30.89 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- B.D. 2
Oszczep (600) K
1 f 1 37.88 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III B.D.
2 f 1 37.70 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
3 f 1 36.99 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
4 f 1 35.85 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
5 f 1 34.50 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS III
6 f 1 32.29 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
7 f 1 31.85 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
8 f 1 30.75 POŁUKORD Daria SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0004/11 2012
9 f 1 29.30 STANKOWIAK Karolina LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP -- B.D. BEZ
10 f 1 28.33 SZKRABKO Magdalena MLKS Rakowice 93 U18 DS --
11 f 1 27.38 MATKOWSKA Aleksandra MLKS Rakowice 95 U16 DS V #
12 f 1 22.65 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
13 f 1 18.75 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
14 f 1 18.01 JACKOWSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
100 m M
1 s 1 10.89 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP 0.0 I PTAK Krzysztof M
2 s 1 11.15 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
3 s 1 11.23 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin 90 U23 DS 0.0 II
4 s 1 11.45 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 Sen DS 0.0 III
5 s 1 11.47 ŁAGAN Radosław OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP 0.0 III
6 s 1 11.59 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III
7 s 1 11.86 KAPELA Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP 0.0 --
1 s 2 11.48 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -1.0 III
2 s 2 11.62 SOCHACKI Roman AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ -1.0 III
3 s 2 11.75 KOZERA Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -1.0 III
4 s 2 11.94 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.0 IV #
5 s 2 12.02 BOCER Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -1.0 IV
6 s 2 12.29 FULARA Maciej LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB -1.0 --
1 s 3 12.04 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP -0.9 IV SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
2 s 3 12.20 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -0.9 IV
3 s 3 12.58 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.9 V
4 s 3 12.60 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.9 V
1 s 4 11.91 GROBELNY Piotr LKS Orkan Ostrzeszów 95 U16 WP 0.0 IV #
2 s 4 12.57 MAKÓWKA Adrian MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP 0.0 V
3 s 4 12.87 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS 0.0 --
4 s 4 13.00 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS 0.0 --
5 s 4 13.26 RATAJCZYK Michał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB 0.0 --
6 s 4 13.97 GAGATEK Dominik MKS Ekonomik Nysa 96 U16 OP 0.0 -- SATORA Jan
7 s 4 14.47 STĘPIEŃ Wojciech LLKS Bielawianka 95 U16 DS 0.0 --
1 e 1 11.22 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS -0.4 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
2 e 1 11.26 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.4 II #
3 e 1 11.90 KULIG Krzysztof LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.4 IV
4 e 1 12.08 GAGATEK Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP -0.4 IV SATORA Jan 4
5 e 1 13.54 OLECH Szymon MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -0.4 -- SATORA Jan
1 e 2 11.17 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.5 II #
2 e 2 11.37 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -0.5 III #
3 e 2 11.87 KULIG Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.5 IV
4 e 2 12.01 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB -0.5 IV
5 e 2 12.23 RYGIELSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.5 --
1 e 3 11.44 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ 0.0 III B.D. #
2 e 3 11.72 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP 0.0 III
3 e 3 11.90 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
4 e 3 12.00 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS 0.0 IV SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
5 e 3 12.24 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 -- B.D. 3
6 e 3 12.42 PAZDAN Mariusz LLKS Bielawianka 93 U18 DS 0.0 -- B.D. CIERPIAŁ Andrzej BEZ
1 e 4 11.52 PIĄTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB 0.0 III
2 e 4 11.56 KARWOWSKI Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III #
3 e 4 12.02 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 IV
4 e 4 12.04 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB 0.0 IV #
5 e 4 12.10 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS 0.0 IV
1 e 5 11.81 URBAŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS 0.0 IV
2 e 5 11.89 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS 0.0 IV
3 e 5 12.17 TUNK Michał LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB 0.0 IV
4 e 5 12.39 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS 0.0 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
5 e 5 12.65 BLUJ Marcin KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 --
6 e 5 12.73 DUDEK Maciej MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS 0.0 --
1 f 1 11.23 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS 0.0 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
2 f 1 11.26 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 II #
3 f 1 11.28 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP 0.0 II #
4 f 1 11.38 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III #
5 f 1 11.55 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ 0.0 III B.D. #
6 f 1 11.60 PIĄTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB 0.0 III
7 f 1 11.72 KARWOWSKI Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III #
8 f 1 11.92 URBAŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS 0.0 IV
1 w 1 11.68 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.9 III # 715
2 w 1 11.76 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.9 IV 699
3 w 1 11.80 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.9 IV # 691
4 w 1 12.12 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -0.9 IV 628
5 w 1 12.28 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -0.9 -- 597
6 w 1 12.68 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.9 -- 523
400 m M
1 s 1 49.25 MAURY Mateusz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II #
2 s 1 49.48 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
3 s 1 49.50 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. 3
4 s 1 49.65 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. BEZ
5 s 1 50.23 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
6 s 1 50.61 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
1 s 2 49.77 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP II SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 s 2 49.79 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS II B.D. Z/1703/11 2019
3 s 2 50.09 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ II #
4 s 2 50.27 ŻUBROWSKI Damian LKS Maraton Turek 89 U23 WP II B.D. 1
5 s 2 50.91 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III DMP SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1 75
6 s 2 51.55 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS III
1 s 3 50.85 SURZYKIEWICZ Jakub ULKS Uczniak Szprotawa 92 U20 LB III
2 s 3 50.97 GUC Dominik LLKS Gubin 93 U18 LB III
3 s 3 51.32 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB III
4 s 3 52.04 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U23 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
5 s 3 52.13 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP III #
6 s 3 52.35 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP III ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
1 s 4 51.48 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III B.D. B.D. # 2
2 s 4 52.95 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
3 s 4 53.40 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS IV #
4 s 4 53.42 BIEŃ Dawid LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB IV #
5 s 4 55.66 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS --
1 s 5 53.72 PIÓRCZYŃSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
2 s 5 54.26 ANTOSIK Jakub LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
3 s 5 54.34 BANAT Rafał SSMKS Parasol Wrocław # 94 U18 DS IV #
4 s 5 54.92 ERHARDT Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
5 s 5 55.26 ŁYSOŃ Michał GLKS Świdnica 91 U20 DS -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
6 s 5 55.34 ZARĘBA Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
1 s 6 53.34 WÓJTOWICZ Adrian MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
3 s 6 54.12 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
4 s 6 54.62 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV
5 s 6 58.10 BUCIAK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS --
6 s 6 58.76 JENDRZEJCZUK Damian WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS --
1 s 7 54.48 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV
2 s 7 56.16 BRATKOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
3 s 7 56.77 KATARZYŃSKI Dariusz LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/4965/11 2011 3
4 s 7 58.11 WOCH Hubert MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
5 s 7 70.74 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
1 w 1 53.99 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV 640
2 w 1 54.37 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV 624
3 w 1 54.76 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 608
4 w 1 55.35 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -- 585
5 w 1 55.61 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 575
6 w 1 57.61 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 498
1500 m M
1 s 1 3:59.53 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
2 s 1 4:01.96 BILEWICZ Dawid WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS II
3 s 1 4:05.13 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
4 s 1 4:08.78 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
5 s 1 4:10.59 SAMIŁO Krystian MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP III
6 s 1 4:13.88 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS IV
7 s 1 4:15.50 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
8 s 1 4:19.41 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U20 WP IV MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
9 s 1 4:20.81 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP IV SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
10 s 1 4:29.07 GÓRALSKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
11 s 1 4:29.93 BADEŃSKI Dawid LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
12 s 1 4:41.50 STRÓŻYŃSKI Piotr LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
3000 m M
1 s 1 8:26.96 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II #
2 s 1 8:27.69 SZYMAŃSKI Tomasz MKS Aurum Kobud Złotoryja 86 Sen DS II B.D. B.D. , Z/3526/11 , 2019
3 s 1 8:36.78 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB II #
4 s 1 8:37.60 BRAWATA Adam WLKS Wrocław 90 U23 DS II
5 s 1 8:42.58 KRAWCZYK Robert LKS Maraton Turek 91 U20 WP II
6 s 1 8:57.06 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
7 s 1 8:58.16 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP III #
8 s 1 8:58.34 WOSTAL Aleksander LLKS Osowa Sień # 92 U20 LB III ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/2297/11 2016 3
9 s 1 9:11.08 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS III
10 s 1 9:12.50 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 94 U18 ZP III NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
11 s 1 9:22.25 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS IV B.D. # 3
12 s 1 9:22.27 WERNER Piotr LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
13 s 1 9:41.87 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS IV #
14 s 1 9:45.41 KARPIEWSKI Mirosław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
15 s 1 9:54.39 POPKO Miłosz SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV
16 s 1 9:55.47 DROBNIK Piotr LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/1812/11, Z/1812/11 2017, 2019 1
17 s 1 10:29.69 NIKOROWSKI Piotr LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1815/11 2014 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.39 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +0.2 II
2 s 1 15.33 KUBALA Paweł MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.2 III
3 s 1 15.53 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +0.2 III
4 s 1 15.95 ŚCIBIÓR Eryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.2 IV #
5 s 1 15.97 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB +0.2 IV #
4x100 m M
1 s 1 43.37 KOZŁOWSKI Mateusz
OLEK Grzegorz
SIERADZAN Tomasz
UCIECHOWSKI Mateusz
MKS MOS Wrocław 93
94
93
93
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz

SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D.
Z/1302/11
Z/0272/14
2018
2019
1
1
3
2 s 1 44.05 CIECHANOWICZ Marcin
BIAZIK Bartosz
KOSZAŁKA Jacek
KOŁODZIEJ Mateusz
MLKS Agros Żary 94
94
94
93
U18 LBU -- B.D. B.D.


2
3 s 1 44.30 PIOSIK Mateusz
WOJTUŚ Krzysztof
GRYGLAK Patryk
KOPACZYŃSKI Michał
MKS Osa Zgorzelec 94
93
94
93
U18 DOL --


4 s 1 44.75 KARWOWSKI Krystian
CHŁOND Kacper
SALMONOWICZ Wojciech
MŁYNARCZYK Jan
MKS MOS Wrocław 94
94
93
93
U18 DOL --
ŁOŚ Dariusz

Z/1301/11
2019
1
5 s 1 45.13 PAŁYS Kamil
PIĄTEK Artur
RYGIELSKI Dawid
JANUSZ Wojciech
ZLKL Zielona Góra 93
94
94
93
U18 LBU -- B.D.


B.D.

3
6 s 1 45.26 KULIG Krzysztof
KULIG Kamil
PRZYBYŁ Sebastian
MATEJA Kamil
LKS Maraton Turek 93
93
93
93
U18 WLP --


7 s 1 46.48 JANDA Łukasz
SZMUCER Konrad
ŚLUSARCZYK Dominik
ZIELONKA Jakub
SL GKS Olsza Olszyna 93
93
93
93
U18 DOL --

CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0008/11
Z/0006/11
2012
2012
4
3
Wzwyż M
1 f 1 2.01 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS II
2 f 1 1.95 GUTEK Michał SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS II
3 f 1 1.95 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. 3
4 f 1 1.92 KUJAWA Tomasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP III
5 f 1 1.92 WRÓBLEWSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III #
6 f 1 1.85 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 94 U18 DS III #
7 f 1 1.80 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. 3
8 f 1 1.80 RUDNICKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP IV
8 f 1 1.80 TOROŃCZAK Kamil ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 93 U18 DS IV
10 f 1 1.75 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV
11 f 1 1.75 GOLEC Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV
12 f 1 1.70 WERSTLER Stanisław MLKS Agros Żary 93 U18 LB -- #
Tyczka M
1 f 1 4.40 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
2 f 1 4.00 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB II B.D. # BEZ
3 f 1 4.00 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS II
4 f 1 3.40 RUDKOWSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
5 f 1 3.20 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ IV DMP KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1 26
6 f 1 2.80 GARCZYK Błażej ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
7 f 1 2.60 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
8 f 1 3.60 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
9 f 1 2.40 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
W dal M
1 f 1 6.61 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS +0.1 III B.D. # BEZ
1 f 1 6.74 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.1 III B.D. 3
2 f 1 6.45 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +1.5 III
2 f 1 6.59 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III B.D. BEZ
3 f 1 6.44 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP +1.9 III
3 f 1 6.56 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.4 III B.D. # BEZ
4 f 1 6.26 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS +1.4 IV
4 f 1 6.38 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +0.8 III
5 f 1 6.20 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.5 IV
5 f 1 6.34 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.7 III
6 f 1 6.19 SKLEPOWICZ Patryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.3 IV #
6 f 1 6.29 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.4 IV OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
7 f 1 5.62 DĄBROWSKI Patryk MLKS Rakowice 94 U18 DS +0.8 -- #
7 f 1 6.26 ŁADO Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +0.3 --
8 f 1 5.16 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS +0.9 --
9 f 1 4.77 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP +0.4 -- SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
10 f 1 4.44 STĘPIEŃ Wojciech LLKS Bielawianka 95 U16 DS 0.0 --
1 w 1 6.00 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS +0.4 IV 587
2 w 1 5.90 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB +0.3 IV 565
3 w 1 5.79 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 -- 542
4 w 1 5.56 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.3 -- 494
5 w 1 5.38 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +1.2 -- # 457
6 w 1 5.15 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +0.5 -- # 411
Kula (5) M
1 f 1 16.28 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 f 1 15.47 KRZYŻANOWSKI Adrian LKS Polkowice 94 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/4402/11 2013 2
3 f 1 15.25 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS II
4 f 1 14.98 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
5 f 1 13.93 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS III
6 f 1 13.50 KACZMAREK Tomasz LKS Maraton Turek 94 U18 WP III #
7 f 1 13.43 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
8 f 1 12.86 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB IV
9 f 1 12.45 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/1805/11 2011 3
10 f 1 11.74 STASIKOWSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS --
11 f 1 11.54 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
12 f 1 11.45 RYBARCZYK Aleksander niest. Z.Góra # 93 U18 LB --
13 f 1 11.44 PĘCIAK Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
14 f 1 11.05 DRYZEK Damian ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
1 w 1 11.64 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -- 585
2 w 1 10.52 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 517
3 w 1 10.45 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 513
4 w 1 9.86 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 477
5 w 1 9.53 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 457
6 w 1 9.11 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 432
Kula (6) M
1 f 1 18.93 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 17.11 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
3 f 1 15.73 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II SATORA Jan # Z/0454/11 2
4 f 1 13.07 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
5 f 1 12.68 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
6 f 1 10.91 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS --
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.27 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 f 1 48.34 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
3 f 1 44.28 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS III
4 f 1 43.91 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS III
5 f 1 43.33 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
6 f 1 42.90 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
7 f 1 43.09 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB III
8 f 1 40.23 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP III
9 f 1 34.21 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
10 f 1 33.75 DRYZEK Damian ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
11 f 1 31.78 RYBARCZYK Aleksander niest. Z.Góra # 93 U18 LB --
12 f 1 30.38 OLECH Szymon MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan
13 f 1 30.17 ŚLIWA Mateusz MLKS Rakowice 93 U18 DS --
Młot (5) M
1 f 1 51.68 NOLBERT Krzysztof MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP III #
2 f 1 47.00 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV # LDK!
3 f 1 46.71 SOBOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
4 f 1 44.99 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
5 f 1 40.63 SAMIŁO Krystian MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV
6 f 1 38.86 KWASIGROCH Adam MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP --
Oszczep (700) M
1 f 1 59.45 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB II
2 f 1 58.42 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS II
3 f 1 55.40 ŁAWNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra 94 U18 DS III
4 f 1 52.78 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4383/11 2016 2
5 f 1 51.69 LECHMAN Damian MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
6 f 1 51.57 MAJCHROWICZ Gabriel MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
7 f 1 46.03 WIECZOREK Sebastian MLKS Rakowice 94 U18 DS IV #
8 f 1 41.67 ROMANOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 94 U18 LB -- #
9 f 1 41.04 BLARASINI Krystian MLKS Rakowice 93 U18 DS --
10 f 1 40.57 KIEŁB Artur MLKS Rakowice 93 U18 DS --
11 f 1 36.86 NAWROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
12 f 1 34.02 SMOLAK Kamil MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -- #
13 f 1 30.95 MIKUŁA Marek KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS --
14 f 1 30.75 ŚLIWA Mateusz MLKS Rakowice 93 U18 DS --
Oszczep (800) M
1 f 1 51.87 PIETRASIAK Damian MKS Calisia Kalisz 92 U20 WP III BARTKOWSKI Jerzy B.D. 3
2 f 1 50.81 WOLNY Norbert WLKS Wrocław 90 U23 DS III
3 f 1 44.24 PAWŁOWICZ Jakub LKS Polkowice 90 U23 DS -- B.D. 3
4 f 1 42.73 FIGIEL Michał MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP IV SATORA Jan BEZ
5 f 1 37.80 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS --
6 f 1 28.45 KOWALSKI Łukasz MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan 5
7 f 1 20.96 OBRZUD Michał MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP -- SATORA Jan Z/1805/11 2011 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.7380800247192 sekund