Warszawa 24 - 26.01.2003
Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun Mł
200 m K
1 f a 25.99 DĄBROWSKA Sylwia MKS Unia Hrubieszów # 86 U18 LU II
2 f a 26.12 NOSZCZYK Martyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL II
3 f a 26.34 PATERKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP III
1 f b 26.71 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS III #
2 f b 27.20 BADZIO Ilona KS Wisła Puławy # 86 U18 LU III
3 f b 27.72 WŁODARCZYK Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ IV
300 m K
1 f a 41.69 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
2 f a 42.24 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów # 87 U18 LB --
3 f a 42.83 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
1 f b 41.70 REDEK Aleksandra OKS Start Otwock 87 U18 MZ --
2 f b 42.77 PYTKA Dorota MLUKS Tarnów 87 U18 MA --
3 f b 42.80 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ -- #
600 m K
1 f 1:36.59 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
2 f 1:37.05 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ -- #
3 f 1:37.90 KONSEK Magdalena RMKS Rybnik 86 U18 SL --
4 f 1:38.50 OSIŃSKA Marta TS Olimpia Poznań # 87 U18 WP --
5 f 1:38.53 BADURA Klaudia KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA --
6 f 1:39.34 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
60 m pł K J Mł K
1 e 2 8.90 BURNICKA Monika MKS Sambor Tczew # 87 U18 PM --
2 e 2 9.16 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ -- #
3 e 2 9.42 JONAK Marta KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ --
4 e 2 9.74 KAMIŃSKA Małgorzata MKS Osa Zgorzelec # 86 U18 DS --
1 e 3 9.04 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
2 e 3 9.05 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
3 e 3 9.19 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA --
4 e 3 9.24 WRÓBEL Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 86 U18 PK --
5 e 3 9.73 GRABISZEWSKA Maria RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ --
1 f 9.11 WRÓBEL Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 86 U18 PK --
3 f 9.38 JONAK Marta KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ --
5 f 9.66 GRABISZEWSKA Maria RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ --
1 8.83 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
1 9.17 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
2 8.94 BURNICKA Monika MKS Sambor Tczew # 87 U18 PM --
2 9.23 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
3 9.01 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ --
3 9.36 LENTKA Joanna MKS MOS Wrocław # 87 U18 DS --
4 9.08 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
4 9.66 ANDROSZ Beata TS AKS Chorzów # 87 U18 SL --
5 9.17 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA --
6 9.19 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U18 MZ -- #
Tyczka K
1 3.50 KLIMASZEWSKA Małgorzata KL Gdynia 86 U18 PM I
2 3.40 KŁAPTOCZ Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS I
3 3.40 ZALEWSKA Emilia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 85 U20 PM I
4 3.20 ADAMCZAK Justyna ZLKL Zielona Góra # 87 U18 LB II
5 2.60 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U18 PM IV
6 2.40 MICHALKIEWICZ Karolina MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS IV
W dal K
1 5.77 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ II
2 5.60 NIEWCZAS Agnieszka MLKS Sokół Lubin # 87 U18 DS II
3 5.25 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 U18 LB III #
Kula (4) K
2 f 12.57 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL I #
3 f 12.23 ARMACKA Aneta MKS Tomaszów Mazowiecki # 86 U18 LD II
4 f 12.04 GORCZYCA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM II
5 f 11.82 WOJTYŁA Paulina LKS Pomorze Stargard # 86 U18 ZP II
6 f 11.69 KASPRZAK Anna MKS Calisia Kalisz # 86 U18 WP III
7 f 11.66 CZAJA Marta SKLA Słupsk 87 U18 PM III
8 f 11.32 OTTO Daria MKS Calisia Kalisz # 87 U18 WP III
9 f 10.92 SMĘTEK Aneta AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III
200 m M
1 f a 22.96 ŁAZICKI Filip KS Orzeł Warszawa # 86 U18 MZ III
2 f a 23.47 CAŁKOWSKI Przemysław LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP III
3 f a 23.61 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U18 WP IV PTAK Krzysztof M
1 f b 23.31 ŁUKASIEWICZ Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS III
2 f b 23.57 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP III
3 f b 25.84 STOCHAJ Tomasz AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ -- #
300 m M
1 f a 36.85 RĘBISZ Łukasz MKS Stal Nowa Dęba # 86 U18 PK --
2 f a 37.83 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź # 87 U18 LD -- #
3 f a 38.15 NOWAK Krzysztof MLKS Echo Twardogóra # 86 U18 DS --
1 f b 36.51 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
2 f b 37.42 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ --
3 f b 37.44 MAZUREK Przemysław MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
600 m M
1 f 1:24.97 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
2 f 1:25.48 KOWALSKI Marcin AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB --
3 f 1:25.84 RUTKOWSKI Daniel LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ -- KORYTKOWSKI Andrzej
4 f 1:26.23 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
5 f 1:26.69 KRZEMIŃSKI Paweł TS Olimpia Poznań # 86 U18 WP -- #
6 f 1:27.30 GŁOGOWSKI Maciej KB Sporting Międzyzdroje # 86 U18 ZP --
1000 m M
1 s 1 2:38.13 NIKIEL Marcin MKS-SMS Victoria Racibórz # 87 U18 SL --
2 s 1 2:41.41 RUKAT Kamil MKS Polonia Warszawa # 87 U18 MZ --
3 s 1 2:43.02 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
4 s 1 2:43.42 DYBAŚ Piotr KS Agros Zamość # 87 U18 LU --
1 s 2 2:35.98 ADAMCZYK Tomasz MMKS Kędzierzyn Koźle # 86 U18 OP --
2 s 2 2:39.14 CZESNY Przemysław UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. # 86 U18 SK -- JAROS Kazimierz
1 s 3 2:32.15 DANILEWICZ Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS --
2 s 3 2:34.05 HEBEL Łukasz LKS Zantyr Sztum # 86 U18 PM --
1 s 4 2:34.70 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
2 s 4 2:38.07 TREPANOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce # 86 U18 WN --
3 s 4 2:41.90 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U18 KP -- LEWANDOWSKI Tomasz # Z/1659/11 2020 MM
2000 m M
1 s 1 5:46.99 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U18 MZ -- #
2 s 1 5:50.87 MEHLICH Dawid MKS Ekonomik Nysa # 86 U18 OP --
3 s 1 5:52.53 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
4 s 1 5:55.32 KUROPATWA Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
5 s 1 5:55.42 BARON Arkadiusz AZS-AWF Katowice 87 U18 SL --
1 s 2 5:57.11 BRIEGMAN Jarosław PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP --
2 s 2 6:07.36 CICHALSKI Paweł UKS Start Smólnik # 87 U18 KP --
3 s 2 6:12.50 WYLĘŻEK Łukasz MKS-MOSM Bytom 86 U18 SL --
4 s 2 6:14.56 KRÓLIKOWSKI Michał LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ --
5 s 2 6:15.37 SZCZEPAŃSKI Łukasz LUKS Orneta # 86 U18 WN --
1 s 3 5:35.51 PASTERNAK Andrzej PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP --
2 s 3 5:44.05 SKOCZYŃSKI Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS --
3 s 3 5:48.26 KAZIMIERSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 86 U18 KP --
5 s 3 5:53.49 DROŻDŻAK Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów # 86 U18 LU --
6 s 3 5:54.69 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U18 MA -- B.D. #
7 s 3 5:59.43 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U18 WN --
8 s 3 6:11.14 WOLF Sebastian MKS-MOSM Bytom 86 U18 SL --
9 s 3 6:17.19 SOBCZAK Marek MKS Aleksandrów Łódzki 86 U18 LD --
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.57 KOPACZ Przemysław LKS Stal Mielec # 86 U18 PK --
1 e 1 8.58 KONARSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS --
2 e 1 8.59 DENKIEWICZ Paweł KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD --
2 e 1 8.63 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra # 86 U18 DS --
3 e 1 8.77 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM -- #
3 e 1 8.80 MICHALAK Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS --
4 e 1 8.98 LENART Rafał RKS Łódź 86 U18 LD --
5 e 1 9.17 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U18 WP -- #
1 e 3 8.23 KOBAK Radosław MLKS Sokół Lubin # 86 U18 DS --
2 e 3 8.42 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
3 e 3 8.67 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U18 KP -- B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
4 e 3 9.05 WOJDALSKI Artur AZS Łódź # 86 U18 LD --
5 e 3 9.31 ŁĘCKI Piotr UKS Michałów Radom 86 U18 MZ --
1 e 4 8.35 KUNZ Konrad KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
2 e 4 8.45 ORŁOWSKI Adam KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA --
3 e 4 8.67 GAWRYLUK Piotr UKS 19 Bojary Białystok # 86 U18 PD --
4 e 4 8.96 ZIMOCH Kamil MKLA Łęczyca 87 U18 LD --
1 f a 8.12 KOBAK Radosław MLKS Sokół Lubin # 86 U18 DS --
2 f a 8.34 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA -- #
3 f a 8.40 KOPACZ Przemysław LKS Stal Mielec # 86 U18 PK --
4 f a 8.42 KONARSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS --
5 f a 8.46 ORŁOWSKI Adam KS AZS AWF Kraków # 86 U18 MA --
6 f a 8.58 KUNZ Konrad KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 f b 8.47 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra # 86 U18 DS --
2 f b 8.60 DENKIEWICZ Paweł KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD --
3 f b 8.67 GAWRYLUK Piotr UKS 19 Bojary Białystok # 86 U18 PD --
4 f b 8.68 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U18 KP -- B.D. BOCHENEK Dominik # , Z/2199/11 , 2020 M
5 f b 8.77 MICHALAK Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS --
6 f b 8.87 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM -- #
W dal M
1 6.73 KULPA Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III
2 6.72 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
3 6.67 PIĄTEK Norbert PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP III
4 6.61 SZAFRANIEC Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 87 U18 PK III
5 6.49 ŁOBODA Patryk MKS Start Lublin # 86 U18 LU III KLECZEK Andrzej B.D. Z/4193/11 2011 BEZ
6 6.49 DRAUS Cezary MKLA Łęczyca 87 U18 LD III
7 6.46 CHODUR Wojciech ULKS Technik Trzcinica # 86 U18 PK III
Kula (5) M
1 18.04 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ I #
2 17.09 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U18 LB II SZWARC Zygmunt 1
3 16.75 PIEBAK Wojciech MMKS Kędzierzyn Koźle # 86 U18 OP II
4 16.69 BUDNIK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU II #
5 16.10 RADZIWON Piotr KS Podlasie Białystok # 87 U18 PD II #
6 15.90 ROGOWIEC Sebastian SKLA Sopot 86 U18 PM II
7 15.46 MISZKURKA Daniel WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ II
8 15.36 GROCHOT Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U18 MA II
9 14.63 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ III
10 14.44 ŚWIĄTEK Łukasz MUKS Płock 86 U18 MZ III
11 14.35 CUDAK Mariusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III
12 14.34 WOŁYNIEC Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III
13 14.12 MAJEWSKI Paweł WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III
14 14.11 ZIELIŃSKI Paweł MKS Durasan Płońsk # 86 U18 MZ III
15 14.07 LIBERACKI Łukasz BKS Bydgoszcz 86 U18 KP III
16 13.88 JAGUSIAK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U18 SL III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.338595867157 sekund