Wrocław 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Mityng LA [DMP]
200 m K
1 s 1 24.80 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 I
2 s 1 25.09 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
3 s 1 25.16 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 II #
4 s 1 25.34 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
5 s 1 25.59 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS 0.0 II
6 s 1 25.68 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS 0.0 II #
1 s 2 25.98 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.4 II
2 s 2 26.10 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.4 II
3 s 2 26.32 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.4 III ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
4 s 2 26.44 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -0.4 III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
5 s 2 26.52 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -0.4 III #
6 s 2 26.88 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.4 III #
7 s 2 27.06 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB -0.4 III
1 s 3 25.99 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.6 II #
2 s 3 26.61 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS -0.6 III
3 s 3 27.03 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.6 III
4 s 3 27.15 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.6 III
5 s 3 27.25 ZAPOTOCZNA Gabriela ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.6 III
6 s 3 27.43 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS -0.6 IV
7 s 3 27.61 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS -0.6 IV
1 s 4 27.73 CHOJNIAK Sandra MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS -0.7 IV SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek # BEZ
1 s 4 28.67 MARSZAŁEK Patrycja LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -0.7 V
2 s 4 28.63 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -0.7 --
3 s 4 28.91 ZALWERT Kamila MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.7 --
4 s 4 29.47 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.7 --
1 s 5 27.55 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -0.8 IV
2 s 5 28.10 MAŁAS Malwina ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.8 IV B.D. BEZ
3 s 5 28.46 GOGOL Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 97 U14 DS -0.8 IV
4 s 5 30.52 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS -0.8 --
800 m K
1 s 1 2:17.22 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS II
2 s 1 2:20.54 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
3 s 1 2:22.08 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III B.D. # 2
4 s 1 2:23.36 STAWICKA Alicja LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB III
5 s 1 2:23.56 STAWIARSKA Aneta IKS Olkusz 89 U23 MA III
6 s 1 2:26.46 DROZD Paulina LKS Polkowice 94 U18 DS IV
7 s 1 2:26.70 GAWLIKOWSKA Beata WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV
8 s 1 2:29.54 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. # 3
9 s 1 2:30.98 SZUCA Agata LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB IV
10 s 1 2:35.44 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
1 s 2 2:27.71 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
2 s 2 2:31.19 HERWY Ewelina niest. Opole # 88 U23 OP -- B.D.
3 s 2 2:31.97 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
4 s 2 2:36.03 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
5 s 2 2:39.19 MOLEK Małgorzata MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
6 s 2 2:41.37 SZYPUŁA Paulina MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
7 s 2 2:42.75 RASAŁA Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS --
8 s 2 2:43.31 MAJDER Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS --
9 s 2 2:46.75 JANIK Justyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
10 s 2 2:48.13 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
11 s 2 3:03.99 NIWA Izabela WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
1 w 1 2:43.02 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 539
2 w 1 2:44.96 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 517
3 w 1 2:49.01 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- # 474
4 w 1 2:52.25 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 440
5 w 1 3:07.83 KOSOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -- 296
400 m pł K K
1 s 1 63.99 MANDZIEJEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS II
2 s 1 66.61 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS III
3 s 1 67.73 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS III
4 s 1 69.27 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
5 s 1 75.67 MYSZKUN Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS -- #
2000 m prz K
1 s 1 7:11.09 JENDRO Justyna LUKS Podium Kup 92 U20 OP II
2 s 1 7:30.01 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS III #
3 s 1 7:54.83 SPYTA Weronika LLKS Gubin 92 U20 LB III
4 s 1 8:06.65 SERWATKA Bernadetta ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB III
5 s 1 8:34.72 RYŚ Kinga ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB --
4x400 m K
1 s 1 4:12.99 BASZAK Agata
BOSIAK Patrycja
BROWARCZYK Agata
JANKOWSKA Karolina
SL GKS Olsza Olszyna 93
93
93
93
U18 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0015/11
Z/0014/11
Z/0013/11
Z/0010/11
2012
2012
2012
2012
4
1
3
3
2 s 1 4:44.45 RASAŁA Karolina
GAWLIKOWSKA Beata
JANIK Justyna
MOZOL Amanda
WKS Oleśniczanka Oleśnica 93
94
95
94
U18 DOL --


W dal K
1 w 1 4.95 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.3 IV # 546
2 w 1 4.89 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS 0.0 IV # 530
3 w 1 4.60 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS +0.3 -- # 454
4 w 1 4.17 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.3 -- # 347
5 w 1 4.15 KOSOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -0.1 -- 343
6 w 1 4.09 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.7 -- 329
Trójskok K
1 f 1 11.52 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +1.2 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 f 1 10.29 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +1.2 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
Oszczep (600) K
1 w 1 34.21 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV 557
2 w 1 24.18 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 367
3 w 1 20.61 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -- # 300
4 w 1 20.42 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 297
5 w 1 19.46 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- # 279
6 w 1 17.28 KOSOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -- 239
7-bój J MŁ K
  1 2338 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS --
1 1 3669 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III #
2 1 3475 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV #
3 1 3194 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
4 1 3171 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- #
5 1 2443 KOSOWSKA Marta LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP --
200 m M
1 s 1 22.41 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS -1.3 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
2 s 1 22.55 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin 90 U23 DS -1.3 II
3 s 1 22.78 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS -1.3 II PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
4 s 1 22.79 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -1.3 II #
5 s 1 23.06 CZUCHRAJ Kajetan ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB -1.3 III
6 s 1 23.74 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL -1.3 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
1 s 2 22.46 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
2 s 2 22.62 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
3 s 2 22.74 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
4 s 2 22.75 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 II #
5 s 2 23.01 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III
6 s 2 23.38 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS 0.0 III
7 s 2 24.29 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB 0.0 IV #
1 s 3 22.53 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.1 II #
2 s 3 22.55 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP -0.1 II B.D. M
3 s 3 22.97 GUC Dominik LLKS Gubin 93 U18 LB -0.1 III
4 s 3 23.04 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.1 III
5 s 3 23.39 KARPIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.1 III
6 s 3 23.43 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP -0.1 III ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
7 s 3 23.97 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -0.1 IV
8 s 3 24.59 MIKOŁAJCZYK Amadeusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -0.1 -- #
1 s 4 23.79 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.1 IV
2 s 4 23.80 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.1 IV #
3 s 4 23.97 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.1 IV #
4 s 4 23.97 BŁAŻEJEWSKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -0.1 IV #
5 s 4 24.01 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.1 IV
6 s 4 24.26 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS -0.1 IV B.D. BEZ
7 s 4 24.79 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.1 --
1 s 5 24.19 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB +0.2 IV
2 s 5 24.31 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +0.2 IV
3 s 5 24.53 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +0.2 V
4 s 5 24.70 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS +0.2 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
5 s 5 24.76 FULARA Maciej LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB +0.2 --
6 s 5 24.89 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS +0.2 -- SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
7 s 5 25.33 PAZDAN Mariusz LLKS Bielawianka 93 U18 DS +0.2 -- B.D. CIERPIAŁ Andrzej BEZ
1 s 6 22.82 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP -0.7 III SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
2 s 6 25.45 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS -0.7 --
3 s 6 25.79 PAŁYS Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -0.7 --
4 s 6 25.85 BLUJ Marcin KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.7 --
5 s 6 25.97 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS -0.7 --
6 s 6 26.30 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.7 --
7 s 6 26.54 RATAJCZYK Michał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -0.7 --
800 m M
1 s 1 1:51.95 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS II B.D. Z/1703/11 2019
2 s 1 1:54.92 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP II B.D. BEZ
3 s 1 1:55.12 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS II
4 s 1 1:55.28 PERZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
5 s 1 1:55.34 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1333/11 2017 1
6 s 1 1:56.72 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP II #
7 s 1 1:56.94 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
8 s 1 1:57.50 ROGALA Patryk MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
9 s 1 1:59.02 KUTKA Dawid LLKS Osowa Sień 91 U20 LB III
10 s 1 2:00.42 PAŃKOWSKI Łukasz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 90 U23 DS III BARTKOWSKI Jerzy 3
1 s 2 1:58.32 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III B.D. # BEZ
2 s 2 1:59.53 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III
3 s 2 2:01.07 ŻARCZYŃSKI Piotr MKL 12 Jelenia Góra 90 U23 DS III
4 s 2 2:01.71 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP III
5 s 2 2:01.91 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS III #
6 s 2 2:03.55 SUDÓŁ Hubert WLKS Wrocław 92 U20 DS IV
7 s 2 2:04.15 NOWICKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV
8 s 2 2:06.07 MEHLICH Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 94 U18 OP IV
9 s 2 2:06.63 KARKOSZKA Łukasz MUKS Legnica 92 U20 DS IV B.D. BEZ
10 s 2 2:07.57 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
1 s 3 2:04.87 BRATKOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
2 s 3 2:07.95 MAZUR Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP --
3 s 3 2:10.93 KUCHARCZYK Paweł MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
4 s 3 2:11.85 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP V
5 s 3 2:11.97 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
6 s 3 2:15.63 SIENKIEWICZ Hubert LKS Polkowice 93 U18 DS -- #
7 s 3 2:15.97 PIÓRCZYŃSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
8 s 3 2:28.37 NIEZGÓDKA Patryk MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1000 m M
1 w 1 2:47.21 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 795
2 w 1 3:01.37 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 651
3 w 1 3:01.93 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 645
4 w 1 3:07.69 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -- 591
5 w 1 3:13.23 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 540
110 m pł J MŁ M
1 w 1 15.81 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -0.7 IV 754
2 w 1 16.41 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -0.7 IV 687
3 w 1 17.33 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.7 -- 590
4 w 1 17.37 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.7 -- # 586
5 w 1 17.52 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.7 -- 571
6 w 1 18.01 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.7 -- # 523
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.37 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.3 I B.D. BEZ
2 s 1 14.67 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.3 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 s 1 14.81 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB -0.3 II #
110 m pł M
4 s 1 15.83 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 III #
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.56 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III
2 s 1 56.60 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS III
3 s 1 57.38 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III #
4 s 1 58.97 GRAJZER Tomasz GLKS Świdnica 94 U18 DS IV
5 s 1 59.83 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
6 s 1 60.73 ERHARDT Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
7 s 1 61.69 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS --
8 s 1 63.06 BAŃBURA Marcin MLKS Agros Żary 93 U18 LB -- #
400 m pł M
1 s 1 53.98 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB I
2 s 1 55.38 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
3 s 1 55.56 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS II
4 s 1 55.61 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II
5 s 1 56.46 PAŁKIEWICZ Piotr GLKS Świdnica 91 U20 DS II
6 s 1 58.59 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP III #
2000 m prz M
1 s 1 6:09.83 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
2 s 1 6:20.21 KLIMCZAK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS III B.D. 2
3 s 1 6:25.87 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej # Z/1813/11 2014 3
4 s 1 6:38.41 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U18 WP IV B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
5 s 1 6:53.21 JARDEL Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
6 s 1 6:54.89 KATARZYŃSKI Dariusz LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/4965/11 2011 3
7 s 1 6:58.44 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
4x400 m M
1 s 1 3:29.23 WÓJTOWICZ Adrian
SIERADZAN Tomasz
OLEK Grzegorz
UCIECHOWSKI Mateusz
MKS MOS Wrocław 93
93
94
93
U18 DOL --
SKRZYPIŃSKI Jacek

B.D.
Z/0272/14
2019
1
3
2 s 1 3:30.57 KUBALA Paweł
ROGALA Patryk
KOPACZYŃSKI Michał
WOJTUŚ Krzysztof
MKS Osa Zgorzelec 94
93
93
93
U18 DOL --


3 s 1 3:31.61 GOLIK Miłosz
OLIWA Jakub
ŚLIWIŃSKI Jacek
KAŹMIERCZAK Mateusz
LLKS Osowa Sień 93
93
94
93
U18 LBU --


ORŁOWSKI Andrzej
Z/1813/11
2014
3
4 s 1 3:31.97 BŁAŻEJEWSKI Dawid
GAD Artur
MACIASZEK Mariusz
RYNIA Karol
LKS Górnik Wałbrzych 92
92
91
92
U20 DOL --


5 s 1 3:34.23 CHOIŃSKI Stanisław
CHŁOND Kacper
MŁYNARCZYK Jan
MOSUR Krystian
MKS MOS Wrocław 93
94
93
94
U18 DOL --
ŁOŚ Dariusz

Z/1301/11
2019
1
6 s 1 3:36.57 JANDA Łukasz
SZMUCER Konrad
ŚLUSARCZYK Dominik
ZIELONKA Jakub
SL GKS Olsza Olszyna 93
93
93
93
U18 DOL --

CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0008/11
Z/0006/11
2012
2012
4
3
Wzwyż M
1 w 1 1.71 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -- 552
2 w 1 1.68 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 528
3 w 1 1.68 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 528
4 w 1 1.65 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 504
5 w 1 1.56 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 434
6 w 1 1.53 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 411
Trójskok M
1 f 1 12.90 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.8 IV
2 f 1 12.87 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +0.5 IV
3 f 1 12.75 SKLEPOWICZ Patryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.5 IV #
4 f 1 12.07 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +1.4 -- B.D. 3
5 f 1 11.95 KABZA Filip ULKS Uczniak Szprotawa 92 U20 LB +0.4 --
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.33 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
3 f 1 35.10 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB IV
Dysk (2) M
2 f 1 40.82 PENKALA Damian KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS II
Oszczep (700) M
1 w 1 42.74 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -- 482
2 w 1 40.66 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 452
3 w 1 39.34 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 433
4 w 1 32.21 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 330
5 w 1 31.64 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 322
6 w 1 29.81 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 297
8-bój J MŁ M
1 4675 WOŁKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB III
2 4560 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
3 4349 GNIADZIK Dawid MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV
4 4184 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV #
5 3984 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- #
6 3874 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2317290306091 sekund