Częstochowa 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów i Juniorów Młodszych [DMP]
100 m K
1 e 1 12.32 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.6 II
2 e 1 12.61 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.6 II
3 e 1 12.90 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.6 III
4 e 1 14.27 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL +0.6 --
5 e 1 14.33 SZYMANEK Monika KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.6 --
6 e 1 14.62 SALIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.6 --
7 e 1 14.69 FARY¦ Sandra MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.6 --
1 e 2 12.23 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.1 II #
2 e 2 12.85 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL -0.1 III B.D. BEZ
3 e 2 12.92 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL -0.1 III
4 e 2 12.95 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL -0.1 III
5 e 2 13.20 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.1 III B.D. B.D. 1
6 e 2 13.60 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.1 IV B.D. B.D. # BEZ
7 e 2 14.01 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL -0.1 --
1 e 3 12.69 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 91 U20 SL 0.0 II B.D. B.D. BEZ
2 e 3 12.83 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL 0.0 III
3 e 3 13.06 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 III B.D. BEZ
1 e 4 12.76 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -0.8 III #
2 e 4 13.42 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -0.8 IV
3 e 4 13.52 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -0.8 IV #
4 e 4 13.91 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -0.8 V
5 e 4 14.09 LIS Marlena CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.8 V
6 e 4 14.10 GRUCA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -0.8 V
1 f 1 12.33 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.1 II #
2 f 1 12.34 GWIAZDOŃ Katarzyna AZS-AWF Katowice 93 U18 SL +0.1 II
3 f 1 12.41 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.1 II
4 f 1 12.82 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL +0.1 III B.D. BEZ
5 f 1 12.89 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.1 III
6 f 1 12.91 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL +0.1 III
7 f 1 13.03 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.1 III
8 f 1 13.23 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.1 IV B.D. B.D. 1
200 m K
1 w 1 26.69 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.1 III B.D. # 3 738
2 w 1 27.21 KRYSZTOF Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP -0.1 III 694
3 w 1 27.93 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -0.1 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 636
4 w 1 28.68 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -0.1 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 578
5 w 1 29.23 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -0.1 -- # 537
1 w 2 27.62 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +0.1 IV # 661
2 w 2 28.67 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL +0.1 -- 579
3 w 2 28.90 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.1 V 562
4 w 2 29.71 MASTELA Anna TS AKS Chorzów 92 U20 SL +0.1 -- PILAREK Sławomir Z/0982/11 2011 BEZ 503
400 m K
1 s 1 57.88 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL II
2 s 1 58.47 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL II ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
3 s 1 59.86 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL III ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
4 s 1 60.51 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL III LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
5 s 1 63.24 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL IV #
1 s 2 64.37 KURKIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL IV
2 s 2 64.84 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
3 s 2 65.76 SMOŁKA Krystyna RMKS Rybnik 94 U18 SL --
4 s 2 67.50 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
5 s 2 69.13 PAWLIK Aleksandra GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
6 s 2 70.41 KAŁA Aleksandra MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
1 s 3 55.14 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 s 3 57.82 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II #
3 s 3 58.30 SOSNOWSKA Izabela CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL II CIUK Marek # Z/1853/11 2018 2
4 s 3 60.52 CZICHY Agnieszka UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III
5 s 3 61.66 ¦WIECA Katarzyna UKS-MOS Opole 92 U20 OP III B.D. B.D. BEZ
1 s 4 58.32 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL II MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 s 4 59.76 GŁOWACZ Marta KS Energetyk Jaworzno # 87 Sen SL III BEDNARCZYK Józef Z/4088/11 2016 3
3 s 4 61.03 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
4 s 4 62.40 CIE¦LAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL IV
5 s 4 69.12 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
1500 m K
1 f 1 4:37.76 CZYŻ Katarzyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 77 Sen SL II
2 f 1 4:43.74 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL II DMP B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1 76
3 f 1 4:46.45 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL III B.D. PASZTA Wiesław 1
4 f 1 4:46.89 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U20 MA III B.D. 3
5 f 1 4:47.00 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
6 f 1 4:58.36 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne # 92 U20 SL IV BONK Anna B.D. # Z/1549/11 2019 1
7 f 1 4:59.95 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV #
8 f 1 5:08.24 KARA¦ Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
9 f 1 5:08.83 MATACZYŃSKA Anna UKS Olimpia Zabrze # 87 Sen SL -- B.D. 3
10 f 1 5:11.54 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
11 f 1 5:21.64 GAMBUSZ Agata MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
12 f 1 5:43.03 HAŁAS Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL --
100 m pł J MŁ K
1 w 1 14.88 KRYSZTOF Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP -0.5 II 858
2 w 1 15.66 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.5 II B.D. # 3 756
3 w 1 16.92 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -0.5 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 606
4 w 1 17.77 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -0.5 -- # 512
5 w 1 17.80 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.5 -- # 509
6 w 1 17.81 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -0.5 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 508
7 w 1 18.42 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL -0.5 -- 446
100 m pł K
1 w 1 18.00 MASTELA Anna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -0.7 -- PILAREK Sławomir Z/0982/11 2011 BEZ 488
400 m pł K K
1 s 1 65.07 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA II
2 s 1 66.28 JASTRZĘBSKA Kamila UKS-MOS Opole 94 U18 OP III
3 s 1 66.62 DYRCZ Justyna niest. Kraków # 93 U18 MA III #
4 s 1 70.61 GÓRA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
5 s 1 77.62 PARZOCH Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL --
1 s 2 62.44 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL I MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
2 s 2 62.69 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
3 s 2 63.35 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II DMP JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M 103
4 s 2 63.68 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II
5 s 2 63.87 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP II
4x100 m K
1 s 1 48.94 KALISZ Magdalena
HETMAŃCZYK Beata
STĘPIEŃ Angelika
LONCIERZ Magdalena
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93
93
93
93
U18 SLK --


2 s 1 50.87 CIBA Kamila
KRASOŃ Marta
LEWICKA Paulina
JUSZCZYK Karolina
MOS CSiR D±browa Górnicza 95
95
95
96
U16 SLK -- OSIK Tadeusz B.D.


Z/3200/11
2019
M
Wzwyż K
1 f 1 1.50 KUCHARZAK Izabela LUKS MGOKSiR Korfantów 91 U20 OP IV
1 f 1 1.50 SUDUŁ Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 96 U16 OP IV ROSIŃSKI Stanisław # BEZ
1 f 1 1.67 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL II B.D. 3
2 f 1 1.40 WRÓBEL Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -- #
1 w 1.44 MASTELA Anna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- PILAREK Sławomir Z/0982/11 2011 BEZ 555
1 w 1.59 KRYSZTOF Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III 724
2 w 1.50 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # 3 621
3 w 1.47 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP IV # 588
4 w 1.41 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL V 523
5 w 1.35 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 460
6 w 1.35 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 460
7 w 1.26 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- 369
8 w 1.26 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 369
W dal K
1 f 1 5.41 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.8 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
1 f 1 5.42 SZYMAŃSKA Anna LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.1 II
2 f 1 5.02 WOLSZCZAK Maria LKS Pszczyna 94 U18 SL 0.0 IV
2 f 1 5.30 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL -0.4 III B.D. B.D. BEZ
3 f 1 4.93 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL +0.6 IV B.D. 3
3 f 1 5.14 SZOPA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL +0.2 III B.D. BEZ
4 f 1 3.98 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +1.5 --
4 f 1 4.66 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL 0.0 -- #
5 f 1 4.51 PLE¦NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 --
6 f 1 4.46 KRZANOWSKA Dorota MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL -0.1 --
Kula (3) K
5 f 1 7.82 WAWRZYNEK Aleksandra TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
Kula (4) K
1 f 1 10.28 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik # 94 U18 SL III #
1 f 1 12.75 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I
2 f 1 10.10 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
2 f 1 11.41 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
3 f 1 9.79 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
4 f 1 9.34 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL IV B.D. 4
4 f 1 9.94 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
5 f 1 9.23 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
6 f 1 9.01 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL IV B.D. # 3
7 f 1 8.55 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V #
8 f 1 7.67 NOWAK Monika CKS Budowlani Częstochowa 81 Sen SL -- NOWAK Monika BEZ
1 w 7.89 MASTELA Anna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- PILAREK Sławomir Z/0982/11 2011 BEZ 392
1 w 8.46 KRYSZTOF Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP -- 429
2 w 8.09 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- 405
3 w 8.06 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ 403
4 w 7.59 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ 373
5 w 7.11 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- # 342
6 w 7.00 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 335
7 w 6.49 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- 302
8 w 5.82 ANTONOWICZ Agnieszka LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- # 260
Dysk (1) K
1 f 1 34.35 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
1 f 1 38.99 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL II
2 f 1 25.91 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL -- B.D. 4
2 f 1 38.57 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 f 1 24.88 KU¦MIERCZYK Natalia MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
3 f 1 37.87 LYTEK Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II
4 f 1 22.36 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
4 f 1 36.47 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
5 f 1 32.41 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL III
6 f 1 26.90 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL --
7 f 1 25.26 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -- #
Chód 5 km K
1 f 1 25:23.75 WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL II LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
2 f 1 27:11.13 HEPPNER Beata CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1864/11 2016 1
3 f 1 31:42.65 KRETSCHMER Paulina LUKS Zabrzeg 94 U18 SL IV #
100 m M
1 e 1 11.04 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL 0.0 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
2 e 1 11.31 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL 0.0 III #
3 e 1 11.36 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL 0.0 III
4 e 1 11.72 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 III
5 e 1 11.72 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 III GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
6 e 1 11.99 PAKOSZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
1 e 2 11.07 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.9 II DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 97
2 e 2 11.42 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL +0.9 III
3 e 2 11.64 WIˇCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL +0.9 III
4 e 2 11.64 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.9 III
5 e 2 11.93 WOREK Jarosław MKS Żywiec 93 U18 SL +0.9 IV
6 e 2 12.04 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 94 U18 MA +0.9 IV B.D. OSTROWSKA Justyna # , Z/2032/11 , 2019
7 e 2 12.10 KATRYNIOK Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +0.9 IV
1 e 3 11.12 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA 0.0 II #
2 e 3 11.34 OLE¦ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL 0.0 III #
3 e 3 11.73 IDZIAK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL 0.0 III
4 e 3 11.80 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL 0.0 IV
5 e 3 12.04 JONDA Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 IV
6 e 3 12.44 PˇCZKO Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL 0.0 --
7 e 3 13.24 RADZIWOLSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL 0.0 --
1 e 4 10.85 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL 0.0 I #
2 e 4 11.01 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL 0.0 II B.D. # BEZ
3 e 4 11.24 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 II B.D. 1
4 e 4 11.45 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL 0.0 III B.D. BEZ
5 e 4 11.75 WRÓBEL Michał GKS Piast Gliwice 91 U20 SL 0.0 III #
6 e 4 12.05 MALESZKA Karol KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 IV #
7 e 4 12.44 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 --
1 e 5 10.94 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków # 89 U23 MA -0.6 II B.D. #
2 e 5 10.99 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.6 II #
3 e 5 11.12 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -0.6 II B.D. # 1
4 e 5 11.21 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL -0.6 II
5 e 5 11.25 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL -0.6 II #
6 e 5 11.46 DYSZLEWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 87 Sen SL -0.6 III #
7 e 5 11.50 HUĆ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP -0.6 III
1 e 6 11.83 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL 0.0 IV #
2 e 6 11.97 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL 0.0 -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
3 e 6 12.18 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL 0.0 IV B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
4 e 6 12.31 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 V
5 e 6 12.44 BUBEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL 0.0 --
1 f 1 11.18 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 II DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 88
2 f 1 11.32 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL -0.1 III ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
3 f 1 11.34 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 III #
4 f 1 11.47 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -0.1 III #
5 f 1 11.48 OLE¦ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL -0.1 III #
6 f 1 11.57 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -0.1 III
7 f 1 11.68 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -0.1 III
8 f 1 11.73 WIˇCEK Paweł MOSM Tychy 93 U18 SL -0.1 III
1 w 1 12.52 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 V 552
2 w 1 12.46 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP 0.0 -- 563
400 m M
1 s 1 48.99 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
2 s 1 49.85 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II B.D. 2
3 s 1 51.24 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
4 s 1 51.57 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
5 s 1 51.87 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL III
1 s 2 55.31 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -- BONK Stanisław BEZ
2 s 2 55.43 MARSIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
3 s 2 58.01 TOMCZAK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
4 s 2 59.56 PŁACZEK Marek MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
5 s 2 60.70 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL --
1 s 3 50.11 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
2 s 3 50.62 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL III
3 s 3 51.75 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
4 s 3 53.05 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL IV KRUPA Iwona # Z/3778/11 2019 2
1 s 4 51.05 BARTOLEWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III
2 s 4 52.00 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III B.D. 1
3 s 4 52.88 KOZIOŁ Michał ULKS Technik Trzcinica 87 Sen PK --
4 s 4 57.32 KUCHAREK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- B.D. 3
1 s 5 49.39 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa 90 U23 SL II
2 s 5 50.28 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II
3 s 5 50.57 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
4 s 5 51.64 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL III #
5 s 5 52.56 GÓRALCZYK Daniel UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III
6 s 5 54.60 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/1844/11 2016 BEZ
1 s 6 52.13 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL III B.D. BEZ
2 s 6 52.47 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 87 Sen SL III B.D. BEZ
3 s 6 53.03 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL --
4 s 6 54.29 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL --
1 s 7 57.10 PINDYCH Marcel CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL --
2 s 7 59.77 KUCHARCZYK Tomasz WKB Meta Lubliniec 89 U23 SL -- B.D. Z/0270/12 2018 BEZ
3 s 7 65.37 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL -- B.D. Z/1147/13 2013 4
4 s 7 72.43 KOWALSKI Artur TKKF Czarni Katowice 99 U12 SL --
1 w 1 56.75 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V 530
2 w 1 60.38 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP -- 400
1500 m M
1 s 1 4:18.30 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
2 s 1 4:18.95 MIKUS Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
3 s 1 4:23.54 RDZANEK Jakub LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -- #
4 s 1 4:29.05 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
5 s 1 4:30.49 FIGURA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -- #
6 s 1 4:31.50 WÓJCIK Bartłomiej MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
7 s 1 4:31.61 SĘDZIWY Damian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -- B.D. BEZ
8 s 1 4:32.37 RACZKOWSKI Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
9 s 1 4:35.25 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
10 s 1 4:41.88 KRUPPA Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
1 s 2 3:57.22 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II B.D. # 2
2 s 2 4:00.41 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL II B.D. 3
3 s 2 4:01.55 WOCH Daniel CKS Budowlani Częstochowa 88 U23 SL II B.D. 2
4 s 2 4:01.79 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL II
5 s 2 4:03.68 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
6 s 2 4:08.36 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
7 s 2 4:13.22 KAWIK Tomasz TL ROW Rybnik # 91 U20 SL IV B.D. B.D. # Z/4750/11 2017 3
8 s 2 4:13.51 DULSKI Daniel WKB Meta Lubliniec # 92 U20 SL IV B.D. Z/3420/11 2018 3
9 s 2 4:19.50 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
10 s 2 4:35.49 ZEMBROŃ Mariusz WKB Meta Lubliniec 74 Masters SL --
11 s 2 4:39.75 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
400 m pł J MŁ M
2 s 1 54.43 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL II
3 s 1 55.79 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL II #
400 m pł M
1 s 1 54.42 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL I ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
4 s 1 60.41 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV B.D. # BEZ
5 s 1 61.86 STASZEK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL IV
1 s 2 55.91 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II
2 s 2 57.14 GÓRALCZYK Daniel UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III
3 s 2 57.56 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP III B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
3000 m prz M
1 f 1 9:23.57 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 75 Masters SL II DMP NOWAK Monika # Z/1856/11 2019 2 85
2 f 1 9:27.89 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 U23 SL II DMP B.D. # Z/1863/11 2019 3 80
3 f 1 9:41.53 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL III CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
4 f 1 10:30.82 DURKALEC Paweł LUKS Zabrzeg 91 U20 SL IV
4x100 m M
1 s 1 43.96 BRZEZIŃSKI Maciej
KUBANEK Przemysław
HARĘDZA Krzysztof
WYCZYŃSKI Krzysztof
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93
94
93
93
U18 SLK -- GIZA Andrzej


Z/0148/11
2019
1
2 s 1 45.01 MARSIK Grzegorz
NOWAK Michał
LAMCH Jakub
IDZIAK Łukasz
CKS Budowlani Częstochowa 94
93
93
93
U18 SLK --

LAMCH Czesław B.D. B.D.
Z/1881/11
2014
3
Wzwyż M
1 f 1 1.75 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole 93 U18 OP IV
1 f 1 1.90 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL III
2 f 1 1.75 KADŁUBEK Jarosław LUKS Dwójka Namysłów 94 U18 OP IV
2 f 1 1.85 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL III B.D. # 2
3 f 1 1.70 JAŁMUŻNIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
3 f 1 1.85 MANTYK Łukasz BKL Bełchatów 88 U23 LD III B.D. B.D. BEZ
4 f 1 1.65 DZIEDZIC Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP -- #
4 f 1 1.80 KŁOS Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL IV #
5 f 1 1.60 POLEWKO Dominik TS AKS Chorzów 93 U18 SL -- STAWOWY Andrzej BONK Stanisław BEZ
5 f 1 1.80 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL IV
6 f 1 1.75 ZARĘBA Krystian TS AKS Chorzów 92 U20 SL IV STAWOWY Andrzej Z/3951/11 2011 4
W dal M
1 f 1 6.22 HUĆ Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP +0.1 --
1 f 1 7.02 SZYMOSZEK Krzysztof UKS Czwórka Żory 94 U18 SL 0.0 II #
2 f 1 5.91 WIĘCKOWSKI-GAWRON Mateusz MKS-MOS Katowice 92 U20 SL -0.1 IV
2 f 1 6.57 TUROWSKI Arkadiusz WKS ¦l±sk Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III
3 f 1 5.74 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +1.0 --
3 f 1 6.14 CHOCHOROWSKI Mariusz UKS-MOS Opole 93 U18 OP 0.0 IV
4 f 1 6.14 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 IV #
5 f 1 5.92 PAKOSZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
6 f 1 5.86 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL +0.6 -- #
7 f 1 5.85 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL +0.1 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
8 f 1 5.62 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U18 SL +1.4 --
9 f 1 5.41 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 94 U18 SL +0.1 --
10 f 1 5.12 MIELCZAREK Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL -0.1 --
1 w 5.98 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP +0.1 IV 582
2 w 4.86 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 -- 356
Kula (5) M
1 f 1 21.08 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 f 1 13.90 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
3 f 1 13.81 KACZMAREK Remigiusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL III
4 f 1 13.08 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
5 f 1 12.61 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL IV
6 f 1 11.79 WOREK Jarosław MKS Żywiec 93 U18 SL --
7 f 1 11.75 GABDYL Damian MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL --
8 f 1 11.21 LECH Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
9 f 1 10.47 HELMRICH Kamil MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
10 f 1 10.45 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
11 f 1 10.45 KWOCZAŁA Edwin CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL --
12 f 1 8.85 MUCHA Rafał MOSM Tychy 94 U18 SL --
1 w 14.16 GEZ Jakub LUKS Podium Kup 94 U18 OP III 738
2 w 10.31 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -- 504
Kula (6) M
1 f 1 12.34 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
2 f 1 11.38 CIE¦LOK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV #
Kula (7.26) M
1 f 1 16.44 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U23 ZP I B.D. 3
Dysk (1) M
7 f 1 29.46 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. # Z/3225/11 2019
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.09 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL III
2 f 1 40.04 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL III
3 f 1 39.55 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
4 f 1 36.20 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL IV
5 f 1 33.43 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
6 f 1 30.13 MUCHA Rafał MOSM Tychy 94 U18 SL --
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.36 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
2 f 1 43.74 CIE¦LOK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III #
3 f 1 39.75 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL III
Chód 10 km M
1 f 1 49:35.98 RZE¬NIK Krzysztof UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 93 U18 SL III ¦LEZIONA Katarzyna # Z/1662/11 2018 2
2 f 1 53:10.39 KURPIEWSKI Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV
3 f 1 55:18.79 RYBAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.9130251407623 sekund