Kraków 05 - 06.06.2010 Eliminacje do OOM. Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych [DMP] |
|||||||||||||||||||||
800 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:13.46 | ORŁOWSKA Marta | AZS UMCS Lublin # | 1993 | U18 | LU | II | ||||||||||||
2 | s | 1 | 2:13.61 | WYKA-MAJECKA Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U18 | MZ | II | ||||||||||||
3 | s | 1 | 2:14.75 | WACŁAWSKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | II | ||||||||||||
4 | s | 1 | 2:15.98 | ZIMNICKA Marta | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | II | ||||||||||||
5 | s | 1 | 2:18.34 | RYBAK Martyna | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | III | ||||||||||||
6 | s | 1 | 2:21.77 | GĘGA Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | III | ||||||||||||
7 | s | 1 | 2:24.61 | SYREK Paulina | KKB MOSiR Krosno # | 1994 | U18 | PK | III | ||||||||||||
8 | s | 1 | 2:30.58 | WIELGOSZ Anna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U18 | PK | IV | DMP | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0598/11 | 2024 | MM | 32 | ||||||
9 | s | 1 | 2:33.13 | TABISZ Ilona | KKB MOSiR Krosno # | 1996 | U16 | PK | V | ||||||||||||
10 | s | 1 | 2:35.32 | CHRAST Karolina | LKS Grodzisko Raciechowice | 1993 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 2:34.86 | SUDOŁ Paulina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | -- | # | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:35.98 | TRZCIAŃSKA Justyna | KS Komunalni Sanok | 1994 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
3 | s | 2 | 2:37.36 | DZIEŃ Paulina | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U16 | PK | -- | ||||||||||||
4 | s | 2 | 2:40.40 | BIELEC Edyta | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1997 | U14 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/0067/13 | 2015 | 4 | ||||||||
5 | s | 2 | 2:42.98 | KOŻUCH Ewa | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1996 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
6 | s | 2 | 2:43.65 | KOBOS Kamila | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U16 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/0124/11 | 2012 | 4 | ||||||||
7 | s | 2 | 2:48.84 | LACHOWSKA Martyna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U14 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/0172/14 | 2015 | 4 | ||||||||
8 | s | 2 | 2:56.30 | BIELEC Joanna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U14 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/0170/14 | 2015 | BEZ | ||||||||
1 | w | 1 | 2:46.74 | MACIEJOWSKA Anita | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | 498 | |||||||||
2 | w | 1 | 3:11.91 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | -- | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | 262 | ||||||||
1500 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:50.01 | MARMON Sara | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | III | B.D. # | 2 | ||||||||||
2 | s | 1 | 4:52.36 | BULDA Aleksandra | UKS Jedynka Skawina | 1992 | U20 | MA | III | # | |||||||||||
3 | s | 1 | 5:00.84 | WÓJCIK Anna | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U18 | WP | IV | B.D. B.D. # | |||||||||||
4 | s | 1 | 5:33.62 | CIEŚLIK Aleksandra | LKS Kłos Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
5 | s | 1 | 5:36.08 | BAZAN Kinga | Wieliszew Heron Team # | 1994 | U18 | MZ | -- | B.D. | Z/2740/11 | 2024 | |||||||||
3000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | 11:15.22 | MARMON Sara | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | B.D. # | 2 | ||||||||||||
2 | 12:07.05 | KOTUŁA Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | -- | # | |||||||||||||
5000 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 18:55.57 | KULKA Regina | ULKS Lipinki | 1989 | U23 | MA | III | ||||||||||||
2 | s | 2 | 19:06.35 | PODSIADŁO Roksana | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | III | ||||||||||||
3 | s | 2 | 22:41.02 | ŁASKAWIEC Marta | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | ||||||||||||
4x100 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.56 |
GAUDYN Weronika ROJOWSKA Maria MARCHEWKA Angelika DUBAJ Justyna |
WKS Wawel Kraków | 1992 1992 1992 1992 |
U20 | MLP | -- |
|
|||||||||||
2 | s | 1 | 50.96 |
WESOŁOWSKA Małgorzata SOBASZEK Małgorzata JARZYNA Aleksandra NYCZ Nina |
WKS Wawel Kraków | 1994 1994 1994 1993 |
U18 | MLP | -- |
|
|||||||||||
3 | s | 1 | 51.35 |
KILIAN Justyna GĄBKA Martyna TOMCZYK Agnieszka MAZIARZ Beata |
LKS Stal Mielec | 1993 1994 1994 1994 |
U18 | PDK | -- |
|
|||||||||||
4 | s | 1 | 52.33 |
DRAGOSZ Justyna KWINTA Natalia KRZYWDA Malwina KUŹMA Maja |
SKS Kusy Kraków | 1994 1994 1994 1994 |
U18 | MLP | -- |
|
|||||||||||
2000 m prz K | |||||||||||||||||||||
1 | 7:21.03 | DULAK Katarzyna | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1993 | U18 | MA | II | KLIMEK Józef # | Z/0369/11 | 2018 | 3 | ||||||||||
2 | 7:37.93 | SZWARNÓG Jolanta | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | III | ||||||||||||||
3 | 7:53.57 | RZYMEK Sabina | MLUKS Tarnów | 1994 | U18 | MA | III | # | |||||||||||||
4 | 8:05.90 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | MKS Stal Nowa Dęba | 1995 | U16 | PK | III | # | |||||||||||||
5 | 8:36.71 | ŁASKAWIEC Marta | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
4x400 m K | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:02.03 |
SERAFIN Maria BAK Diana LIS Katarzyna JÓŹWIK Joanna |
KKS Victoria Stalowa Wola | 1991 1991 1991 1991 |
U20 | PDK | -- |
B.D. OGONOWSKI Jakub |
Z/4322/11 |
2022 |
BEZ |
||||||||
2 | s | 1 | 4:02.30 |
GĘGA Monika GAŻEŁ Katarzyna MIKLER Anna RYBAK Martyna |
KS AZS AWF Kraków | 1994 1993 1993 1994 |
U18 | MLP | -- |
B.D. |
BEZ |
||||||||||
3 | s | 1 | 4:13.57 |
KUZIORA Sylwia CZACHÓR Katarzyna NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agata |
KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 1994 1993 1993 |
U18 | PDK | -- |
|
|||||||||||
4 | s | 1 | 4:20.17 |
STROJNA Maria ŁABNO Ewa NAWROCKA Aneta ZAJĄC Katarzyna |
ZKS Unia Tarnów | 1994 1994 1993 1993 |
U18 | MLP | -- |
|
|||||||||||
5 | s | 1 | 4:29.50 |
PUZIO Anna SUDOŁ Paulina KOTUŁA Anna BARTMAN Agata |
MKL Sparta Stalowa Wola | 1994 1994 1994 1994 |
U18 | PDK | -- |
|
|||||||||||
Wzwyż K | |||||||||||||||||||||
1 | 1.82 | BUKOWCZYK Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1992 | U20 | MZ | M | B.D. # | 1 | ||||||||||||
2 | 1.75 | MAŁEK Sonia | WLKS Nowe Iganie # | 1991 | U20 | MZ | I | B.D. # | 2 | ||||||||||||
3 | 1.75 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | I | B.D. B.D. | 2 | ||||||||||||
4 | 1.65 | PRAŻUCH Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | II | ||||||||||||||
5 | 1.45 | KALANDYK Mariola | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U16 | PK | IV | ||||||||||||||
6 | 1.40 | ZAJĄC Zuzanna | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | V | ||||||||||||||
1 | w | 1 | 1.50 | MACIEJOWSKA Anita | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | IV | B.D. | BEZ | 621 | |||||||||
2 | w | 1 | 1.44 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | V | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | 555 | ||||||||
W dal K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 5.45 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | +0.1 | II | ŁYSEK Tadeusz # | Z/0846/11 | 2018 | 1 | ||||||||
2 | 1 | 5.32 | BENEDYK Karina | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | -0.3 | III | ||||||||||||
3 | 1 | 5.32 | JARZYNA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.1 | III | # | |||||||||||
4 | 1 | 5.22 | KALMUK Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | -0.8 | III | ||||||||||||
5 | 1 | 5.21 | DYLĄG Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | -1.1 | III | ||||||||||||
6 | 1 | 5.07 | FAKA Paulina | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | +0.4 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
7 | 1 | 4.93 | DZIECH Justyna | UKS Gminy Brzeszcze # | 1994 | U18 | MA | -1.1 | IV | ||||||||||||
8 | 1 | 4.84 | KOZAK Agnieszka | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -0.4 | IV | ||||||||||||
9 | 1 | 4.64 | STÓJ Anna | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | -1.4 | -- | ||||||||||||
10 | 1 | 4.53 | SZAFARZ Monika | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | +0.4 | -- | ||||||||||||
11 | 1 | 4.48 | GORCZYCA Karolina | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U18 | PK | -1.9 | -- | ||||||||||||
12 | 1 | 4.44 | FRANCZAK Alicja | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | -1.2 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
1 | 2 | 5.72 | GAUDYN Weronika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -1.0 | II | ||||||||||||
2 | 2 | 5.59 | WŁODARCZYK Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -0.6 | II | # | |||||||||||
3 | 2 | 5.56 | GIEŁBAGA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.5 | II | # | |||||||||||
4 | 2 | 5.39 | KOWALSKA Patrycja | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | +0.2 | III | ||||||||||||
5 | 2 | 5.27 | WOLSKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | +0.4 | III | # | |||||||||||
6 | 2 | 5.26 | SZCZUREK Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -0.2 | III | ||||||||||||
7 | 2 | 5.18 | ŁAZARZ Patrycja | MKS Tempo Kęty | 1995 | U16 | MA | +1.2 | III | # | |||||||||||
8 | 2 | 4.99 | OLECHOWSKA Sylwia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1991 | U20 | PK | +0.8 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||||
9 | 2 | 4.97 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | +0.5 | IV | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | |||||||||||
1 | w | 4.99 | MACIEJOWSKA Anita | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | 557 | |||||||||
2 | w | 4.93 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | -0.2 | IV | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | 540 | ||||||||
Trójskok K | |||||||||||||||||||||
1 | 11.32 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | -0.2 | III | ŁYSEK Tadeusz # | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||||||
1 | 1 | 11.65 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U18 | MA | +3.2 | II | ŁYSEK Tadeusz # | Z/0846/11 | 2018 | 1 | ||||||||
2 | 1 | 10.40 | FAKA Paulina | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | 1 | 10.34 | DYLĄG Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | 0.0 | IV | ||||||||||||
4 | 1 | 9.88 | FRANCZAK Alicja | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | +1.5 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
1 | 2 | 13.14 | STARZAK Anna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | +1.5 | I | # | |||||||||||
2 | 2 | 12.94 | PŁONKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1988 | U23 | PM | +0.4 | I | ||||||||||||
3 | 2 | 12.63 | GAUDYN Weronika | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | -1.0 | I | ||||||||||||
4 | 2 | 12.06 | HEJNA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | Sen | MA | +0.9 | I | ||||||||||||
5 | 2 | 11.89 | GIEŁBAGA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +1.2 | II | # | |||||||||||
6 | 2 | 11.79 | WŁODARCZYK Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | -1.0 | II | # | |||||||||||
7 | 2 | 11.30 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | -0.3 | III | B.D. B.D. | 2 | ||||||||||
8 | 2 | 11.06 | WOLSKA Natalia | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | +0.7 | III | # | |||||||||||
9 | 2 | 10.31 | OLECHOWSKA Sylwia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1991 | U20 | PK | -0.6 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (3) K | |||||||||||||||||||||
2 | w | 1 | 8.16 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | -- | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | 410 | ||||||||
Kula (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 9.96 | ANDRES Magdalena | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 1 | 7.96 | DURAŃSKA Sabina | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
3 | 1 | 7.03 | DAŃDA Anna | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
1 | 2 | 11.42 | MIŁOŚ Sylwana | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | III | |||||||||||||
2 | 2 | 10.08 | ZEMAN Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 2 | 9.58 | KACZOR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||||
4 | 2 | 8.25 | TOLARCZYK Patrycja | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
5 | 2 | 7.09 | WILK Marzena | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
6 | 2 | 6.15 | GRZYBOWSKA Beata | MUKS ILKUS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
1 | w | 1 | 8.73 | MACIEJOWSKA Anita | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | 447 | |||||||||
Dysk (1) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 35.10 | LABUT Martyna | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | III | |||||||||||||
2 | 1 | 33.60 | GIMPEL Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | III | |||||||||||||
3 | 1 | 27.73 | ANDRES Magdalena | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
4 | 1 | 27.25 | BURDA Katarzyna | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
5 | 1 | 27.10 | MATUŁA Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
6 | 1 | 24.14 | DURAŃSKA Sabina | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||||
7 | 1 | 18.81 | SZEWCZYK Joanna | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
8 | 1 | 14.62 | DAŃDA Anna | MUKS ILKUS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
1 | 2 | 27.87 | KACZOR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | IV | # | ||||||||||||
2 | 2 | 15.27 | WILK Marzena | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
Młot (4) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 33.19 | SZWARNÓG Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -- | |||||||||||||
2 | 1 | 25.12 | SŁOWIK Joanna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 1 | 22.65 | POLARCZYK Patrycja | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 31.68 | GRENDA Kinga | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
1 | 2 | 29.07 | GORAJ Magdalena | MUKS ILKUS Olkusz | 1990 | U23 | MA | -- | B.D. BONK Stanisław | BEZ | |||||||||||
1 | w | 27.12 | MACIEJOWSKA Anita | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | 422 | ||||||||||
2 | w | 12.38 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | -- | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | 149 | |||||||||
7-bój J MŁ K | |||||||||||||||||||||
1 | 3844 | MACIEJOWSKA Anita | KS Komunalni Sanok | 1993 | U18 | PK | III | B.D. | BEZ | ||||||||||||
2 | 2829 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | -- | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | |||||||||||
800 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:52.80 | GURDAK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba | 1990 | U23 | PK | II | ZIĘBA Julian # | Z/4890/11 | 2016 | 1 | ||||||||
2 | s | 1 | 1:53.65 | BRONIATOWSKI Maciej | WKS Wawel Kraków | 1987 | Sen | MA | II | ||||||||||||
3 | s | 1 | 1:54.10 | SIÓDMIAK Andrzej | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | II | ||||||||||||
4 | s | 1 | 1:56.34 | WIKTORSKI Hubert | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U23 | MA | II | OLEKSYK Grzegorz | 2 | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:57.51 | ZIELINKIEWICZ Arkadiusz | niest. Kraków # | 1985 | Sen | MA | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:58.91 | KOS Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | # | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:59.97 | MICHNIAK Jan | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | III | ||||||||||||
8 | s | 1 | 2:00.06 | DADEJ Dawid | ZKS Unia Tarnów | 1991 | U20 | MA | III | B.D. | 2 | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:57.86 | KNAPIK Michał | RKS Łódź # | 1993 | U18 | LD | III | ||||||||||||
2 | s | 2 | 1:59.13 | PIWOWAR Stanisław | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:59.14 | MATYCZ Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U16 | PK | III | ||||||||||||
4 | s | 2 | 2:01.90 | MAJCHERKIEWICZ Grzegorz | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | III | # | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:05.22 | FRĄK Patryk | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | IV | ||||||||||||
6 | s | 2 | 2:05.52 | GALICIA PEREZ Arnold | KKS Victoria Stalowa Wola | 1993 | U18 | PK | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:05.70 | RADWAN Michał | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | IV | ||||||||||||
8 | s | 2 | 2:05.92 | NOWAK Dawid | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U18 | MA | IV | ||||||||||||
9 | s | 2 | 2:07.13 | ARMACIŃSKI Patryk | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1992 | U20 | PK | IV | ||||||||||||
1 | s | 3 | 2:04.27 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U16 | MA | IV | B.D. B.D. # | , Z/0830/11 | , 2024 | |||||||||
2 | s | 3 | 2:05.63 | SĘDŁAK Rafał | LKS Stal Mielec | 1993 | U18 | PK | IV | ||||||||||||
3 | s | 3 | 2:07.51 | DEREWECKI Mateusz | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | V | ||||||||||||
4 | s | 3 | 2:11.18 | MURYJAS Arkadiusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U16 | PK | V | ||||||||||||
5 | s | 3 | 2:11.82 | WOŁOSZ Tomasz | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | -- | ||||||||||||
6 | s | 3 | 2:12.91 | BARAŃSKI Maciej | KKB MOSiR Krosno # | 1996 | U16 | PK | -- | KATAN Wacław | Z/11125/21 | 2022 | |||||||||
7 | s | 3 | 2:20.37 | KOWALIK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
1500 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 4:09.20 | POTOK Daniel | ULKS Lipinki # | 1993 | U18 | MA | III | # | |||||||||||||
2 | 4:11.99 | RYGIEL Jakub | KU AZS PWSZ w Krośnie # | 1992 | U20 | PK | III | ZATORSKI Andrzej | Z/4757/11 | 2013 | 3 | ||||||||||
3 | 4:12.50 | JASZCZUR Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
4 | 4:13.82 | MAJCHERKIEWICZ Grzegorz | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | IV | # | |||||||||||||
5 | 4:17.39 | KOCOŃ Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1984 | Sen | MA | -- | ||||||||||||||
6 | 4:18.25 | MOLEK Dariusz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||||
7 | 4:18.40 | RADWAN Michał | WKS Wawel Kraków # | 1991 | U20 | MA | IV | ||||||||||||||
8 | 4:28.40 | BIELAT Kacper | LKS Kłos Olkusz # | 1994 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||||
9 | 4:31.35 | RAJCA Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
10 | 4:32.01 | A E | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1992 | U20 | PK | -- | ||||||||||||||
11 | 4:40.99 | SOPEL Piotr | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
12 | 5:25.35 | GURGUL Kamil | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
3000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 8:53.83 | KULKA Szymon | RLTL GGG Radom # | 1993 | U18 | MZ | III | TRZOS Leszek # | Z/2485/11 | 2024 | |||||||||||
2 | 8:58.12 | KAROŃ Bartosz | KS Olkusz # | 1991 | U20 | MA | III | # | |||||||||||||
3 | 9:04.71 | MOTAK Jakub | KS Cracovia 1906 Kraków | 1992 | U20 | MA | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||||
4 | 9:11.96 | PIECH Kacper | WKS Wawel Kraków | 1990 | U23 | MA | III | ||||||||||||||
5 | 9:20.51 | JACHYM Tomasz | WKS Wawel Kraków # | 1993 | U18 | MA | IV | # | |||||||||||||
6 | 9:22.74 | KLUBA Marcin | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1993 | U18 | MA | IV | ||||||||||||||
7 | 9:28.93 | OLEJARCZYK Henryk | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
8 | 9:35.99 | JANUSZEK Artur | LKS Kłos Olkusz | 1994 | U18 | MA | IV | ||||||||||||||
9 | 9:35.56 | LACHOWSKI Patryk | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U16 | PK | IV | OLEKSYK Grzegorz | Z/0122/11 | 2014 | BEZ | ||||||||||
10 | 10:03.94 | HACZELA Mateusz | KKB MOSiR Krosno # | 1994 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
11 | 13:45.06 | PLUTKA Rafał | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
5000 m M | |||||||||||||||||||||
1 | 14:52.99 | OGORZAŁY Tomasz | UKS Lider Siercza # | 1986 | Sen | MA | II | B.D. # | Z/5128/11 | 2022 | |||||||||||
2 | 15:36.28 | MUSZYŃSKI Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | ||||||||||||||
3 | 15:40.83 | KAROŃ Bartosz | KS Olkusz # | 1991 | U20 | MA | III | # | |||||||||||||
4 | 16:23.01 | WRONA Łukasz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1991 | U20 | MA | IV | ||||||||||||||
5 | 16:33.73 | WOJCIECHOWSKI Michał | KB Witar Tarnobrzeg | 1988 | U23 | PK | -- | MAŚLANKA Adam | Z/3618/15 | 2024 | 2 | LDK! | |||||||||
6 | 18:22.18 | GOŁĘBIOWSKI Paweł | UKS Gimpel Nowy Targ | 1992 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
4x100 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.03 |
IDZINIAK Wojciech PAWŁOWSKI Tomasz SZKÓŁKA Damian GRZYBOWSKI Jacek |
MKL Sparta Stalowa Wola | 1991 1992 1992 1992 |
U20 | PDK | -- |
|
|||||||||||
2 | s | 1 | 47.05 |
NOWAK Tomasz SOBOTA Marcin ZIAJA Piotr ARCZYŃSKI Grzegorz |
SKS Kusy Kraków | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | MLP | -- |
|
|||||||||||
3 | s | 1 | 49.38 |
ZIARNO Bartłomiej GÓRA Michał MYSTEK Kamil MAJCHERKIEWICZ Grzegorz |
LKS Kłos Olkusz | 1991 1992 1991 1991 |
U20 | MLP | -- |
|
|||||||||||
1 | s | 2 | 44.05 |
SARNECKI Paweł STAWIARZ Dariusz SZCZUPAK Michał PIETRYKA Filip |
KS AZS AWF Kraków | 1994 1993 1994 1993 |
U18 | MLP | -- |
B.D. |
1 |
||||||||||
2 | s | 2 | 44.51 |
CZERWIENIEC Bartłomiej ŻAK Marcin OLSZOWY Dawid CHOŁODY Mariusz |
MKL Sparta Stalowa Wola | 1993 1993 1993 1993 |
U18 | PDK | -- |
B.D. B.D. |
1 2 |
||||||||||
3 | s | 2 | 45.32 |
STRAWIŃSKI Michał PODHALICZ Lech POLESKI Rafał BŁAŻKOWSKI Damian |
UKS Tempo 5 Przemyśl | 1994 1994 1994 1994 |
U18 | PDK | -- |
|
|||||||||||
2000 m prz M | |||||||||||||||||||||
1 | 5:52.15 | ŻĄDŁO Jacek | LKS Stal Mielec | 1991 | U20 | PK | I | ||||||||||||||
2 | 6:03.71 | CEDRO Miłosz | WKS Wawel Kraków | 1986 | Sen | MA | -- | B.D. | |||||||||||||
3 | 6:06.15 | ZABAWSKI Jarosław | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | -- | ||||||||||||||
4 | 6:09.76 | KONDRAT Mariusz | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U20 | SK | II | ||||||||||||||
5 | 6:24.71 | NIEZGODA Marcin | KKB MOSiR Krosno # | 1990 | U23 | PK | -- | KATAN Wacław | Z/3583/11 | 2019 | 3 | ||||||||||
6 | 6:28.27 | IWANIEC Mariusz | KU AZS PWSZ w Tarnowie # | 1992 | U20 | MA | IV | # | |||||||||||||
7 | 6:36.58 | PIEKARZ Krystian | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1993 | U18 | MA | IV | # | |||||||||||||
8 | 6:47.55 | AMS Tomasz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1993 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
9 | 7:00.23 | KACZMARCZYK Tomasz | MLUKS Tarnów | 1990 | U23 | MA | -- | ||||||||||||||
10 | 7:13.39 | PASICH Wojciech | IKS Olkusz | 1993 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
11 | 7:42.85 | SADECKI Piotr | MKS Stal Nowa Dęba | 1994 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
12 | 8:36.26 | GURGUL Kamil | IKS Olkusz | 1992 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
4x400 m M | |||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:26.69 |
WACHTA Bartłomiej ŻĄDŁO Jacek SIÓDMIAK Andrzej GNAT Krystian |
LKS Stal Mielec | 1992 1991 1992 1991 |
U20 | PDK | -- |
|
|||||||||||
2 | s | 1 | 3:30.37 |
STYBAK Aleksander ATAMAN Amadeusz KUNYSZ Patryk KALANDYK Hubert |
CWKS Resovia Rzeszów | 1994 1994 1994 1994 |
U18 | PDK | -- |
WIERZBICKI Mirosław |
Z/2748/11 |
2019 |
1 |
||||||||
3 | s | 1 | 3:35.14 |
HONKOWICZ Marcin ALIBOŻEK Grzegorz PIWOWAR Stanisław GAJDA Marcin |
ULKS Technik Trzcinica | 1993 1993 1993 1993 |
U18 | PDK | -- |
B.D. |
BEZ |
||||||||||
4 | s | 1 | 3:42.69 |
KASPRZAK Patryk MASTALSKI Daniel BIEDA Norbert BIEDA Robert |
UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 1993 1993 1993 |
U18 | MLP | -- |
B.D. B.D. |
BEZ BEZ |
||||||||||
5 | s | 1 | 3:43.75 |
OLEJARSKI Kamil SUROWANIEC Robert GALICIA PEREZ Arnold FRĄK Patryk |
KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 1994 1993 1994 |
U18 | PDK | -- |
B.D. |
BEZ |
||||||||||
6 | s | 1 | 4:10.08 |
GÓRKIEWICZ Michał CIEŚLA Przemysław SMENTEK Marcin JANUSZEK Artur |
LKS Kłos Olkusz | 1993 1994 1994 1994 |
U18 | MLP | -- |
|
|||||||||||
Wzwyż M | |||||||||||||||||||||
1 | 2.06 | RĘKAŚ Piotr | CWKS Resovia Rzeszów | 1987 | Sen | PK | II | ||||||||||||||
2 | 1.94 | ŚNIEĆ Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | III | ||||||||||||||
3 | 1.90 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | III | # | |||||||||||||
4 | 1.88 | CIEŚLIK Miłosz | LKS Narew Łomża # | 1993 | U18 | PD | III | KOTOWSKI Jan | Z/3911/23 | 2023 | |||||||||||
5 | 1.82 | ZAWADA Karol | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1993 | U18 | PK | III | ||||||||||||||
6 | 1.82 | SABAT Piotr | MKL Sparta Stalowa Wola | 1993 | U18 | PK | III | # | |||||||||||||
7 | 1.82 | CZERW Grzegorz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1994 | U18 | PK | III | ||||||||||||||
8 | 1.74 | PRZYWARA Dawid | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U18 | MA | -- | # | |||||||||||||
9 | 1.70 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
W dal M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 6.52 | LEŚKÓW Maciej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | +0.8 | III | ||||||||||||
2 | 1 | 6.40 | KORZEŃ Radosław | LKS Stal Mielec | 1994 | U18 | PK | +1.2 | III | ||||||||||||
3 | 1 | 6.23 | SĄCZAWA Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 1993 | U18 | MA | -1.6 | IV | # | |||||||||||
4 | 1 | 6.09 | MARTYNA Bogusz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | +0.7 | IV | ||||||||||||
5 | 1 | 6.02 | PANEK Grzegorz | LKS Stal Mielec | 1993 | U18 | PK | +0.2 | IV | ||||||||||||
1 | 2 | 7.35 | WALA Sylwester | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | -0.5 | I | ||||||||||||
2 | 2 | 6.81 | KOZIK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U20 | PK | -1.1 | II | ||||||||||||
3 | 2 | 6.76 | MIODOŃSKI Robert | niest. Kraków # | 1986 | Sen | MA | -0.1 | III | ||||||||||||
4 | 2 | 6.58 | BERKOWICZ Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | -1.9 | III | # | |||||||||||
5 | 2 | 6.50 | KĘDZIOR I Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1992 | U20 | PK | -1.0 | III | ||||||||||||
6 | 2 | 6.38 | RUCKI Piotr | KKS Victoria Stalowa Wola | 1992 | U20 | PK | -0.8 | III | ||||||||||||
7 | 2 | 6.28 | LENTOWICZ Jarosław | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | -0.4 | IV | ||||||||||||
8 | 2 | 6.03 | DONIEC Andrzej | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -1.7 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||
9 | 2 | 5.76 | GADZINA Jakub | UKS Budowlani Nowy Sącz | 1992 | U20 | MA | -1.4 | -- | ||||||||||||
10 | 2 | 5.61 | NOWAK Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | +0.1 | V | ||||||||||||
11 | 2 | 5.59 | CHRZANOWSKI Łukasz | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U20 | PK | -1.7 | -- | ||||||||||||
12 | 2 | 5.44 | JASIOWICZ Daniel | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U20 | PK | -1.8 | -- | ||||||||||||
13 | 2 | 5.05 | SOBOTA Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | -2.0 | -- | ||||||||||||
14 | 2 | 4.95 | ZIAJA Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | -1.9 | -- | ||||||||||||
15 | 2 | 4.93 | OSTROMĘCKI Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -0.6 | -- | ||||||||||||
16 | 2 | 4.87 | ARCZYŃSKI Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U16 | MA | -0.7 | -- | ||||||||||||
Trójskok M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 13.22 | PANEK Grzegorz | LKS Stal Mielec | 1993 | U18 | PK | -0.4 | III | ||||||||||||
2 | 1 | 12.99 | LEŚKÓW Maciej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | -1.1 | IV | ||||||||||||
3 | 1 | 12.70 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | -1.5 | IV | # | |||||||||||
4 | 1 | 12.30 | ZAŃCZAK Patryk | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | +0.8 | -- | ||||||||||||
5 | 1 | 12.04 | MARTYNA Bogusz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -1.7 | -- | ||||||||||||
6 | 1 | 11.93 | KOCAJ Przemysław | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | +1.8 | -- | ||||||||||||
1 | 2 | 15.41 | BODZEK Tomasz | WKS Wawel Kraków | 1988 | U23 | MA | -0.5 | I | ||||||||||||
2 | 2 | 14.42 | MATKOWSKI Grzegorz | MKS Tempo Kęty | 1990 | U23 | MA | +0.1 | II | # | |||||||||||
3 | 2 | 13.85 | KĘDZIOR I Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1992 | U20 | PK | +0.2 | III | ||||||||||||
4 | 2 | 13.82 | DONIEC Andrzej | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | -0.1 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||||
5 | 2 | 13.67 | KĘDZIOR II Mateusz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1992 | U20 | PK | -1.8 | III | ||||||||||||
6 | 2 | 13.08 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U23 | SL | +0.3 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | 13.54 | SUM Przemysław | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | III | # | |||||||||||||
1 | 15.86 | KWAŚNIK Kamil | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | II | ||||||||||||||
2 | 10.27 | PIWOWAR Michał | WKS Wawel Kraków | 1994 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
2 | 15.22 | KACHNIC Artur | KS Cracovia 1906 Kraków | 1993 | U18 | MA | II | ||||||||||||||
3 | 14.29 | JAREK Karol | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | III | ||||||||||||||
4 | 13.15 | SZYLAK Sergiusz | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U18 | PK | IV | WŁADYKA Jacek | Z/2217/11 | 2013 | BEZ | ||||||||||
5 | 12.33 | TKACZYK Michał | UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
6 | 11.00 | CZART Bartosz | IKS Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
7 | 9.59 | SMENTEK Marcin | LKS Kłos Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
Kula (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | 15.78 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1992 | U20 | SL | II | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | ||||||||||
2 | 15.39 | MISZCZYSZYN Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1991 | U20 | PK | II | ||||||||||||||
3 | 14.19 | GUŚCIORA Mateusz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1991 | U20 | PK | II | ||||||||||||||
4 | 13.93 | GRZYWACZ Tomasz | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U20 | PK | III | WŁADYKA Jacek | Z/2220/11 | 2014 | BEZ | ||||||||||
5 | 13.70 | WOJTASZEK Dawid | WKS Wawel Kraków # | 1992 | U20 | MA | III | # | |||||||||||||
6 | 12.77 | ŁÓJ Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | IV | ||||||||||||||
7 | 11.43 | KOWALEWSKI Jakub | WKS Wawel Kraków | 1992 | U20 | MA | IV | ||||||||||||||
8 | 10.39 | PODSIADŁO Wiktor | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
9 | 9.72 | STOLARSKI Kamil | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
10 | 7.69 | WOŹNICZKO Dawid | MUKS ILKUS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
Kula (7.26) M | |||||||||||||||||||||
1 | 10.13 | BRODZIAK Łukasz | KU AZS UJ Kraków | 1989 | U23 | MA | -- | ||||||||||||||
Dysk (1.5) M | |||||||||||||||||||||
1 | 47.58 | RYBIAŁEK Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1993 | U18 | PK | II | ||||||||||||||
2 | 43.66 | KRÓL Iwan | WKS Wawel Kraków | 1993 | U18 | MA | III | ||||||||||||||
3 | 37.73 | KWAŚNIK Kamil | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
4 | 35.21 | SUM Przemysław | WKS Wawel Kraków | 1995 | U16 | MA | IV | # | |||||||||||||
5 | 33.85 | JAREK Karol | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
6 | 32.14 | SZYLAK Sergiusz | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U18 | PK | -- | WŁADYKA Jacek | Z/2217/11 | 2013 | BEZ | ||||||||||
7 | 29.60 | MAZUR Daniel | UKS Żaczek Połaniec | 1993 | U18 | SK | -- | ||||||||||||||
Dysk (1.75) M | |||||||||||||||||||||
3 | 45.22 | GRZYWACZ Tomasz | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U20 | PK | II | WŁADYKA Jacek | Z/2220/11 | 2014 | BEZ | ||||||||||
4 | 38.53 | KROKOSZ Bartłomiej | UKS Żaczek Połaniec | 1992 | U20 | SK | III | ||||||||||||||
5 | 38.42 | MISZCZYSZYN Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1991 | U20 | PK | III | ||||||||||||||
6 | 36.57 | GUŚCIORA Mateusz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1991 | U20 | PK | IV | ||||||||||||||
7 | 32.41 | HARATYK Michał | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1992 | U20 | SL | IV | B.D. # | Z/0084/11 | 2024 | MM | ||||||||||
8 | 30.67 | PODSIADŁO Wiktor | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
10 | 22.17 | STOLARSKI Kamil | IKS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
11 | 16.24 | WOŹNICZKO Dawid | MUKS ILKUS Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
Dysk (2) M | |||||||||||||||||||||
1 | 49.99 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U23 | MA | I | ||||||||||||||
2 | 45.83 | DĘBICKI Sebastian | ULKS Technik Trzcinica | 1978 | Sen | PK | II | ||||||||||||||
9 | 29.57 | BRODZIAK Łukasz | KU AZS UJ Kraków | 1989 | U23 | MA | -- | ||||||||||||||
Młot (5) M | |||||||||||||||||||||
1 | 57.95 | MARSZAŁEK Wojciech | LKS Stal Mielec | 1993 | U18 | PK | III | ||||||||||||||
2 | 44.49 | RYBIAŁEK Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1993 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
3 | 41.95 | POŁEĆ Edwin | LKS Stal Mielec | 1994 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
Młot (6) M | |||||||||||||||||||||
1 | 1 | 44.32 | ŁÓJ Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | |||||||||||||
2 | 1 | 36.64 | MICHALIK Arkadiusz | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 1 | 21.84 | HAŁAT Mateusz | LKS Kłos Olkusz | 1991 | U20 | MA | -- | |||||||||||||
Oszczep (700) M | |||||||||||||||||||||
1 | 62.26 | DYBAŁ Kamil | UKS Gminy Brzeszcze # | 1993 | U18 | MA | II | ||||||||||||||
2 | 52.93 | KACHNIC Artur | KS Cracovia 1906 Kraków | 1993 | U18 | MA | III | ||||||||||||||
3 | 45.73 | LASKA Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1993 | U18 | PK | IV | ||||||||||||||
4 | 37.25 | MIGDAŁ Robert | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1994 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
5 | 25.13 | SMENTEK Marcin | LKS Kłos Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
6 | 24.04 | CZART Bartosz | IKS Olkusz | 1994 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
Oszczep (800) M | |||||||||||||||||||||
1 | 60.54 | ROKHOV Taras | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U23 | MA | II | B.D. B.D. | 2 | ||||||||||||
2 | 50.58 | GĄSIOR Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U23 | MA | III | ||||||||||||||
3 | 48.48 | KURNIK Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1991 | U20 | MA | III | ||||||||||||||
4 | 38.99 | KOLAWA Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||||||
5 | 34.10 | KĘPA Bogdan | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | -- | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 7.9793291091919 sekund |