Kraków 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych [DMP]
1500 m K
1 s 1 4:50.01 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 2
2 s 1 4:52.36 BULDA Aleksandra UKS Jedynka Skawina 92 U20 MA III #
3 s 1 5:00.84 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
4 s 1 5:33.62 CIEŚLIK Aleksandra LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA --
5 s 1 5:36.08 BAZAN Kinga CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
5000 m K
1 s 2 18:55.57 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA III WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
2 s 2 19:06.35 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
3 s 2 22:41.02 ŁASKAWIEC Marta IKS Olkusz 92 U20 MA --
4x100 m K
1 s 1 50.56 GAUDYN Weronika
ROJOWSKA Maria
MARCHEWKA Angelika
DUBAJ Justyna
WKS Wawel Kraków 92
92
92
92
U20 MLP --


2 s 1 50.96 WESOŁOWSKA Małgorzata
SOBASZEK Małgorzata
JARZYNA Aleksandra
NYCZ Nina
WKS Wawel Kraków 94
94
94
93
U18 MLP --


3 s 1 51.35 KILIAN Justyna
GĄBKA Martyna
TOMCZYK Agnieszka
MAZIARZ Beata
LKS Stal Mielec 93
94
94
94
U18 PDK --


4 s 1 52.33 DRAGOSZ Justyna
KWINTA Natalia
KRZYWDA Malwina
KUŹMA Maja
SKS Kusy Kraków 94
94
94
94
U18 MLP --


Wzwyż K
1 1.82 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ M RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
2 1.75 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I B.D. # 2
3 1.75 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
4 1.65 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
5 1.45 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
6 1.40 ZAJĄC Zuzanna WKS Wawel Kraków 95 U16 MA V
1 w 1 1.50 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK IV B.D. BEZ 621
2 w 1 1.44 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA V BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 555
Trójskok K
  1 11.32 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.2 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
1 1 11.65 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +3.2 II ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
2 1 10.40 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK 0.0 IV B.D. BEZ
3 1 10.34 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK 0.0 IV
4 1 9.88 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.5 -- B.D. BEZ
1 2 13.14 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU +1.5 I #
2 2 12.94 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.4 I
3 2 12.63 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.0 I
4 2 12.06 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.9 I
5 2 11.89 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.2 II #
6 2 11.79 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -1.0 II #
7 2 11.30 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -0.3 III B.D. B.D. 2
8 2 11.06 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.7 III #
9 2 10.31 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91 U20 PK -0.6 IV B.D. B.D. BEZ
Kula (3) K
2 w 1 8.16 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -- BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 410
Kula (4) K
1 1 9.96 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
2 1 7.96 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
3 1 7.03 DAŃDA Anna MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA --
1 2 11.42 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
2 2 10.08 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III B.D. BEZ
3 2 9.58 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
4 2 8.25 TOLARCZYK Patrycja LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
5 2 7.09 WILK Marzena IKS Olkusz 91 U20 MA --
6 2 6.15 GRZYBOWSKA Beata MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
1 w 1 8.73 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ 447
Dysk (1) K
1 1 35.10 LABUT Martyna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
2 1 33.60 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
3 1 27.73 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
4 1 27.25 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA IV B.D. B.D. 2
5 1 27.10 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
6 1 24.14 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
7 1 18.81 SZEWCZYK Joanna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
8 1 14.62 DAŃDA Anna MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA --
1 2 27.87 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
2 2 15.27 WILK Marzena IKS Olkusz 91 U20 MA --
Młot (4) K
1 1 33.19 SZWARNÓG Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA --
2 1 25.12 SŁOWIK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
3 1 22.65 POLARCZYK Patrycja LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
1500 m M
1 4:09.20 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
2 4:11.99 RYGIEL Jakub KU AZS PWSZ w Krośnie # 92 U20 PK III ZATORSKI Andrzej Z/4757/11 2013 3
3 4:12.50 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
4 4:13.82 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA IV KOLODZIEJ Roman # BEZ
5 4:17.39 KOCOŃ Michał KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA --
6 4:18.25 MOLEK Dariusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV B.D. BEZ
7 4:18.40 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA IV
8 4:28.40 BIELAT Kacper LKS Kłos Olkusz # 94 U18 MA -- #
9 4:31.35 RAJCA Kamil KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
10 4:32.01 GAWLE Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK --
11 4:40.99 SOPEL Piotr CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
12 5:25.35 GURGUL Kamil IKS Olkusz 92 U20 MA --
5000 m M
1 14:52.99 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA II #
2 15:36.28 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
3 15:40.83 KAROŃ Bartosz KS Olkusz # 91 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/3437/11 2017
4 16:23.01 WRONA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 91 U20 MA IV B.D. 3
5 16:33.73 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 U23 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
6 18:22.18 GOŁĘBIOWSKI Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA --
4x100 m M
1 s 1 45.03 IDZINIAK Wojciech
PAWŁOWSKI Tomasz
SZKÓŁKA Damian
GRZYBOWSKI Jacek
MKL Sparta Stalowa Wola 91
92
92
92
U20 PDK -- B.D.


BEZ
2 s 1 47.05 NOWAK Tomasz
SOBOTA Marcin
ZIAJA Piotr
ARCZYŃSKI Grzegorz
SKS Kusy Kraków 95
95
95
95
U16 MLP --


3 s 1 49.38 ZIARNO Bartłomiej
GÓRA Michał
MYSTEK Kamil
MAJCHERKIEWICZ Grzegorz
LKS Kłos Olkusz 91
92
91
91
U20 MLP --


KOLODZIEJ Roman
BEZ
1 s 2 44.05 SARNECKI Paweł
STAWIARZ Dariusz
SZCZUPAK Michał
PIETRYKA Filip
KS AZS AWF Kraków 94
93
94
93
U18 MLP -- B.D.


1
2 s 2 44.51 CZERWIENIEC Bartłomiej
ŻAK Marcin
OLSZOWY Dawid
CHOŁODY Mariusz
MKL Sparta Stalowa Wola 93
93
93
93
U18 PDK --

B.D.
B.D.
1
2
3 s 2 45.32 STRAWIŃSKI Michał
PODHALICZ Lech
POLESKI Rafał
BŁAŻKOWSKI Damian
UKS Tempo 5 Przemyśl 94
94
94
94
U18 PDK --


W dal M
1 1 6.52 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.8 III
2 1 6.40 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 III
3 1 6.23 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.6 IV #
4 1 6.09 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 IV
5 1 6.02 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.2 IV
1 2 7.35 WALA Sylwester KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.5 I
2 2 6.81 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -1.1 II
3 2 6.76 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 Sen MA -0.1 III
4 2 6.58 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.9 III B.D. # 3
5 2 6.50 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK -1.0 III
6 2 6.38 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK -0.8 III B.D. 3
7 2 6.28 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK -0.4 IV
8 2 6.03 DONIEC Andrzej KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -1.7 -- B.D. B.D. # BEZ
9 2 5.76 GADZINA Jakub UKS Budowlani Nowy Sącz 92 U20 MA -1.4 --
10 2 5.61 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.1 V
11 2 5.59 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -1.7 --
12 2 5.44 JASIOWICZ Daniel ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -1.8 --
13 2 5.05 SOBOTA Marcin KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -2.0 --
14 2 4.95 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -1.9 --
15 2 4.93 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.6 --
16 2 4.87 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.7 --
Młot (5) M
1 57.95 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK III
2 44.49 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
3 41.95 POŁEĆ Edwin LKS Stal Mielec 94 U18 PK IV
Młot (6) M
1 1 44.32 ŁÓJ Patryk KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
2 1 36.64 MICHALIK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
3 1 21.84 HAŁAT Mateusz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
Oszczep (700) M
1 62.26 DYBAŁ Kamil UKS Gminy Brzeszcze # 93 U18 MA II B.D. 2
2 52.93 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
3 45.73 LASKA Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
4 37.25 MIGDAŁ Robert ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
5 25.13 SMENTEK Marcin LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
6 24.04 CZART Bartosz IKS Olkusz 94 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 60.54 ROKHOV Taras KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. B.D. 2
2 50.58 GĄSIOR Marcin KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III
3 48.48 KURNIK Kamil KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
4 38.99 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- B.D. # BEZ
5 34.10 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4463272094727 sekund