Kraków 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych (brak fotofiniszu)
200 m K
1 s 1 26.02 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.1 II #
2 s 1 27.24 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.1 III B.D. # 1
3 s 1 27.28 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +0.1 III B.D. B.D. #
4 s 1 27.72 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +0.1 IV
5 s 1 28.44 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.1 IV
1 s 2 28.75 ŻULIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.7 --
2 s 2 28.87 WIERTEL Iwona UKS Polfin Oświęcim 94 U18 MA -0.7 -- KRZYZAK Stanislaw # Z/5239/11 2013 BEZ
3 s 2 29.25 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.7 --
4 s 2 29.37 PUZIO Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -0.7 --
1 s 3 25.91 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.7 II B.D. Z/4322/11 2019
2 s 3 26.58 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.7 III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
3 s 3 26.59 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.7 III #
4 s 3 27.05 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.7 III
5 s 3 27.08 BODURKA Agnieszka WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +0.7 III #
6 s 3 27.17 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.7 III
7 s 3 27.55 GŁOWNIAK Magdalena UKS Żaczek Połaniec 91 U20 SK +0.7 IV #
8 s 3 28.04 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.7 IV B.D. BEZ
1 s 4 26.81 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.7 III B.D. # 3
2 s 4 27.00 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.7 III B.D. #
3 s 4 27.39 WOLNICKA Izabela SKS Kusy Kraków 95 U16 MA +0.7 IV B.D. BEZ
4 s 4 27.55 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.7 -- #
5 s 4 28.75 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.7 V
6 s 4 28.87 DOROZ Izabela KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.7 V
7 s 4 31.40 KRATA Natalia MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA +0.7 -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
400 m pł K K
1 s 1 67.82 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK III
2 s 1 68.06 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK III B.D. 3
3 s 1 68.36 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
4 s 1 92.33 PTASZEK Paulina LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
1 s 2 60.98 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA I KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
2 s 2 65.17 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA II B.D. M
3 s 2 65.28 ŚLIŻ Anna CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK II
4 s 2 68.11 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA III #
5 s 2 69.06 RUSAK Eliza UKS Trójka Sandomierz 92 U20 SK IV
6 s 2 70.37 BYCZEK Anna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA --
7 s 2 71.38 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
200 m M
1 s 1 22.56 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU -1.3 II WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 s 1 23.07 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -1.3 III
3 s 1 23.44 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.3 III B.D. # 1
4 s 1 24.04 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.3 IV
5 s 1 24.43 MACIOŁEK Piotr WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.3 --
6 s 1 24.88 GAJEWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -1.3 --
1 s 2 23.96 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -1.1 IV
2 s 2 24.09 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK -1.1 IV
3 s 2 24.30 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.1 IV #
4 s 2 24.94 OLEJARSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -1.1 --
5 s 2 25.00 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA -1.1 -- #
6 s 2 25.82 SUROWANIEC Robert KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -1.1 --
1 s 3 22.04 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +0.2 II
2 s 3 22.19 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA +0.2 II KOLODZIEJ Roman 2
3 s 3 23.10 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.2 III
4 s 3 23.11 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA +0.2 III KOLODZIEJ Roman 2
5 s 3 23.46 DUNAL Michał KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.2 III
6 s 3 23.47 ZIĘBA Szymon WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +0.2 III
7 s 3 23.89 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty 91 U20 MA +0.2 IV #
1 s 4 23.38 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -1.3 III B.D. BEZ
2 s 4 23.89 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA -1.3 IV
3 s 4 24.01 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK -1.3 IV #
4 s 4 24.06 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.3 IV #
5 s 4 24.08 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.3 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
6 s 4 24.71 DROŻDŻ Filip SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -1.3 --
1 s 5 23.36 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.1 III
2 s 5 23.75 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK +0.1 IV B.D. # BEZ
3 s 5 24.22 SUPERSON Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej # 88 U23 MA +0.1 -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/1356/12 , 2012 3
4 s 5 24.39 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.1 --
5 s 5 24.41 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.1 -- B.D. # BEZ
6 s 5 25.09 WOŹNICZKO Dawid MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA +0.1 --
7 s 5 25.76 ZIARNO Bartłomiej LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA +0.1 --
1 s 6 24.68 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK +0.4 V
2 s 6 25.20 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.4 V #
3 s 6 25.97 MIREK Krzysztof SKS Kusy Kraków 96 U16 MA +0.4 --
4 s 6 27.37 GŁUSZEK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa # 96 U16 MA +0.4 --
5 s 6 27.67 ŻELAZNY Patryk MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA +0.4 --
400 m pł J MŁ M
4 f 1 61.05 ŁUKASIK Łukasz ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4313/11 2011 4
5 f 1 62.41 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
6 f 1 62.99 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -- B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
7 f 1 63.13 LEŚNIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
400 m pł M
1 f 1 56.28 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
2 f 1 57.04 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK III MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
3 f 1 60.20 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.90545201301575 sekund