Kraków 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM. Ponadwojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych (brak fotofiniszu)
100 m K
1 e 1 12.82 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.6 III #
2 e 1 13.05 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.6 III B.D. B.D. 2
3 e 1 13.31 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK -0.6 IV #
4 e 1 13.56 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -0.6 IV
5 e 1 13.61 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -0.6 IV #
6 e 1 13.72 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.6 IV
7 e 1 13.78 ZAJĄC Katarzyna ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -0.6 IV
8 e 1 13.93 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA -0.6 -- B.D. B.D. #
1 e 2 13.69 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK -1.4 IV #
2 e 2 13.72 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK -1.4 IV
3 e 2 13.91 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.4 --
4 e 2 13.92 PASTERNAK Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -1.4 --
5 e 2 13.96 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -1.4 -- #
6 e 2 14.25 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.4 --
1 e 3 13.90 ŻULIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.2 --
2 e 3 14.11 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.2 --
3 e 3 14.12 STROJNA Maria ZKS Unia Tarnów 94 U18 MA -1.2 --
4 e 3 14.29 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.2 --
5 e 3 14.31 NAWROCKA Aneta ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -1.2 --
6 e 3 14.58 PADŁO Anna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.2 --
1 e 4 13.41 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.1 IV B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
2 e 4 13.42 WOLNICKA Izabela SKS Kusy Kraków 95 U16 MA -0.1 IV B.D. BEZ
3 e 4 13.54 DOROZ Izabela KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.1 IV
4 e 4 13.68 GÓRKIEWICZ Barbara LKS Brzezina Osiek # 95 U16 MA -0.1 IV #
5 e 4 14.18 TEKIELA Julita KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.1 V
6 e 4 14.26 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.1 V
1 e 5 12.58 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U23 MA -0.5 II KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
2 e 5 12.88 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.5 III #
3 e 5 12.90 MAŚLANKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.5 III #
4 e 5 13.01 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.5 III B.D. M
5 e 5 13.12 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -0.5 III
6 e 5 13.16 BODURKA Agnieszka WKS Wawel Kraków 89 U23 MA -0.5 III #
7 e 5 13.59 BYCZEK Anna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.5 --
8 e 5 13.60 GRZYBOWSKA Beata MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA -0.5 IV BORAWSKI Krzysztof BEZ
1 e 6 13.22 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.2 --
2 e 6 13.57 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.2 -- #
3 e 6 13.64 MARTYNIAK Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.2 IV
4 e 6 13.96 WÓJCIGA Dorota UKS Gminy Brzeszcze # 92 U20 MA -0.2 --
5 e 6 14.09 MROZOWSKA Ewelina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.2 V
6 e 6 14.33 SOBALA Katarzyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.2 --
7 e 6 14.37 JASZCZYŃSKA Anna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.2 -- B.D. BEZ
1 f 1 12.89 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -1.7 III #
2 f 1 12.98 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -1.7 III B.D. B.D. 2
3 f 1 13.32 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK -1.7 IV #
4 f 1 13.38 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -1.7 IV #
5 f 1 13.49 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -1.7 IV
6 f 1 13.63 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK -1.7 IV #
7 f 1 13.64 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.7 IV
8 f 1 13.97 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK -1.7 --
1 f 2 13.09 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.1 III #
2 f 2 13.12 MAŚLANKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -1.1 III #
3 f 2 13.69 GRZYBOWSKA Beata MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA -1.1 IV BORAWSKI Krzysztof BEZ
4 f 2 13.86 WÓJCIGA Dorota UKS Gminy Brzeszcze # 92 U20 MA -1.1 --
5 f 2 14.42 SOBALA Katarzyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.1 --
200 m K
1 s 1 26.95 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA -0.5 III
2 s 1 27.96 BOMBA Kinga KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.5 -- #
1 w 1 28.00 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -0.5 IV B.D. BEZ 631
2 w 1 28.86 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.5 V BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 565
400 m K
1 s 1 60.38 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
2 s 1 61.87 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
3 s 1 62.10 ŚLĘZAK Karolina IKS Olkusz 93 U18 MA IV
4 s 1 62.62 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV #
5 s 1 64.60 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
1 s 2 62.66 KUZIORA Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV KLESZOWSKI Leszek BEZ
2 s 2 65.58 MUSIAŁ Ewa KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA --
3 s 2 67.59 WIERTEL Iwona UKS Polfin Oświęcim 94 U18 MA -- KRZYZAK Stanislaw # Z/5239/11 2013 BEZ
4 s 2 67.91 NOWAK Wioletta LKS Kłos Olkusz # 93 U18 MA --
1 s 3 55.77 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
2 s 3 58.07 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
3 s 3 58.53 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA II #
4 s 3 58.69 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
5 s 3 59.37 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA III #
6 s 3 61.93 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III
1 s 4 59.74 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
2 s 4 61.49 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III B.D. BEZ
3 s 4 61.96 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III
4 s 4 64.81 MAZUR Dominika CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -- B.D.
5 s 4 66.88 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U14 PK V KULIG Marzena # Z/0835/13 2019 BEZ
6 s 4 68.37 STANEK Żaneta UKS Budowlani Nowy Sącz 91 U20 MA -- #
100 m pł MŁ K
2 w 1 19.47 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +0.6 -- BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M 0
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.31 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.6 II
2 e 1 15.32 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.6 II #
3 e 1 15.76 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.6 III
4 e 1 16.76 KWINTA Natalia SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +1.6 III
1 f 15.12 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.3 II
2 f 15.25 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.3 II #
3 f 15.92 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK -0.3 III
4 f 16.96 KWINTA Natalia SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -0.3 IV
100 m pł K
1 e 1 15.59 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.2 II
2 e 1 17.08 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.2 IV B.D. 3
3 e 1 20.52 ZAJĄC Natalia WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.2 --
1 f 15.43 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -1.3 II
2 f 16.28 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.3 III
3 f 16.90 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -1.3 III B.D. 3
1 w 1 16.38 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.6 III B.D. BEZ 668
100 m M
1 e 1 11.36 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU -2.2 III WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 e 1 11.61 WIKAR Mateusz KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -2.2 III #
3 e 1 11.62 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -2.2 III
4 e 1 11.64 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -2.2 III #
5 e 1 11.66 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -2.2 III B.D. # 1
6 e 1 11.79 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -2.2 IV B.D. # 2
7 e 1 11.84 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -2.2 IV #
8 e 1 11.88 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -2.2 IV
1 e 2 11.82 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -0.7 IV
2 e 2 11.98 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.7 IV #
3 e 2 11.99 CZERWIENIEC Bartłomiej MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -0.7 IV
4 e 2 12.03 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.7 IV
5 e 2 12.12 MACIOŁEK Piotr WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.7 IV
6 e 2 12.16 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.7 IV #
7 e 2 12.17 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.7 IV
8 e 2 12.28 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK -0.7 --
1 e 3 12.14 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.6 IV
2 e 3 12.18 HONKOWICZ Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -1.6 IV
3 e 3 12.20 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA -1.6 IV #
4 e 3 12.21 OLEJARSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -1.6 --
5 e 3 12.39 POLESKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK -1.6 --
1 e 4 11.81 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +1.0 IV
2 e 4 12.42 DROŻDŻ Filip SKS Kusy Kraków 94 U18 MA +1.0 --
3 e 4 12.44 BISAGA Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa # 94 U18 MA +1.0 --
4 e 4 12.64 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.0 -- B.D. # BEZ
5 e 4 12.78 MAŁEK Krzysztof LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.0 --
1 e 5 12.12 SOBOTA Marcin KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 IV
2 e 5 12.16 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -0.6 IV
3 e 5 12.19 NOWAK Tomasz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 IV
4 e 5 12.23 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.6 V
5 e 5 12.41 OSTROMĘCKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -0.6 V
6 e 5 12.67 ZIAJA Piotr KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 V
7 e 5 12.68 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -0.6 V
1 e 6 11.09 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +1.1 II #
2 e 6 11.18 SUSZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.1 II B.D. # BEZ
3 e 6 11.48 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.1 III B.D. BEZ
4 e 6 11.51 DUNAL Michał KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +1.1 III
5 e 6 11.53 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 III
6 e 6 11.62 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 III
7 e 6 11.95 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.1 IV #
8 e 6 12.63 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +1.1 -- B.D. # 3
1 e 7 11.65 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA -0.4 III KOLODZIEJ Roman 2
2 e 7 11.67 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK -0.4 III #
3 e 7 11.68 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA -0.4 III
4 e 7 11.71 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.4 III #
5 e 7 11.77 LIZAK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -0.4 IV
6 e 7 12.04 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.4 IV B.D. # BEZ
7 e 7 12.11 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -0.4 --
8 e 7 12.19 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -0.4 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
1 e 8 11.54 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.1 III
2 e 8 11.74 BURY Dominik CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.1 III
3 e 8 11.81 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK +0.1 --
4 e 8 11.88 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK +0.1 IV B.D. # BEZ
5 e 8 12.11 ŚLĘZAK Marcin IKS Olkusz 92 U20 MA +0.1 IV
6 e 8 12.12 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.1 IV
7 e 8 12.54 ZIARNO Bartłomiej LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA +0.1 --
1 f 1 11.40 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU +0.5 III WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 f 1 11.54 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA +0.5 III
3 f 1 11.58 WIKAR Mateusz KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.5 III #
4 f 1 11.60 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.5 III B.D. # 2
5 f 1 11.61 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.5 III B.D. # 1
6 f 1 11.74 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +0.5 III
7 f 1 11.87 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +0.5 IV
1 f 2 11.59 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK -2.5 III
2 f 2 11.70 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -2.5 III
3 f 2 11.75 BURY Dominik CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -2.5 III
4 f 2 11.76 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK -2.5 IV #
5 f 2 11.85 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA -2.5 IV
6 f 2 11.88 LIZAK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -2.5 IV
7 f 2 11.90 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -2.5 IV #
400 m M
1 s 1 51.08 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
2 s 1 52.60 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA III
3 s 1 52.82 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA IV
4 s 1 52.86 GAJEWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 93 U18 MA IV
5 s 1 53.54 PASTERNAK Maciej KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV #
6 s 1 53.64 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
1 s 2 53.44 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
2 s 2 54.23 BUCZEK Damian CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
3 s 2 54.25 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK IV
4 s 2 55.64 PIKOR Rafał CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
5 s 2 56.10 TĘCZA Sławomir CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
6 s 2 60.50 MAJCHERKIEWICZ Mateusz LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
1 s 3 50.02 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA II KOLODZIEJ Roman 2
2 s 3 52.83 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK IV
3 s 3 53.81 SUPERSON Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej # 88 U23 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/1356/12 , 2012 3
4 s 3 53.82 LISOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV
5 s 3 54.35 PRZYBYŁA Wiktor UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
1 s 4 55.14 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
2 s 4 55.47 PABIJAN Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
3 s 4 55.77 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK V SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
4 s 4 57.81 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -- #
5 s 4 62.23 CIOCH Paweł LKS Kłos Olkusz 95 U16 MA -- MENTLEWICZ Janusz # Z/5178/11 2014 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 e 1 16.50 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK -0.7 IV B.D. # 1
2 e 1 16.59 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK -0.7 --
3 e 1 15.26 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -0.8 III B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
3 e 1 16.87 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA -0.7 -- #
1 f 1 15.47 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -0.9 III B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
2 f 1 15.65 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK -0.9 III B.D. # 1
3 f 1 16.40 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -0.9 IV
4 f 1 16.59 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA -0.9 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.82 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.8 II
2 e 1 14.96 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK -0.8 II
5 e 1 15.63 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK -0.8 II
6 e 1 16.92 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec 91 U20 PK -0.8 IV
1 f 1 15.00 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.9 II
2 f 1 15.26 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK -1.9 II
4 f 1 16.18 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK -1.9 III
5 f 1 16.39 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.9 III
110 m pł M
4 e 1 15.52 GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica 89 U23 PK -0.8 II
3 f 1 15.66 GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica 89 U23 PK -1.9 II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0768990516663 sekund