Warszawa 05 - 06.06.2010
Eliminacje do OOM [DMP]
200 m K
1 s 1 24.75 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -0.9 I #
1 s 1 25.79 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -1.5 II LEWANDOWSKI Jacek
2 s 1 25.21 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ -0.9 II
2 s 1 26.08 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -1.5 II #
3 s 1 25.65 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ -0.9 II
3 s 1 26.12 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -1.5 II #
4 s 1 26.03 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ -0.9 II B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 27.78 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -1.5 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
5 s 1 26.13 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP -0.9 II NOWAKOWSKI Marian B.D. # , Z/2737/19 , 2019 3
5 s 1 27.81 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -1.5 IV #
6 s 1 26.22 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ -0.9 II
6 s 1 28.15 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -1.5 IV #
7 s 1 26.48 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ -0.9 III
7 s 1 28.61 SADŁOWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -1.5 -- #
1 s 2 25.57 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.4 II #
1 s 2 25.89 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -0.8 II
2 s 2 26.77 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ -0.4 III B.D. # 1
2 s 2 28.56 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.8 --
3 s 2 27.32 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP -0.4 IV ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. BEZ
3 s 2 28.68 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.8 -- #
4 s 2 27.80 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.4 IV #
4 s 2 29.64 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.8 -- #
5 s 2 28.34 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -0.4 IV #
5 s 2 29.99 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -0.8 --
6 s 2 30.36 ZAWADZKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -0.8 -- #
7 s 2 30.49 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -0.8 -- #
8 s 2 30.80 GRALEWICZ Karolina MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ -0.8 --
1 s 3 26.51 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -1.5 III B.D. # 1
2 s 3 26.53 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ -1.5 III
3 s 3 27.56 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -1.5 IV
4 s 3 28.04 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 92 U20 MZ -1.5 IV B.D. Z/3710/11 2012 3
5 s 3 28.17 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -1.5 -- #
800 m K
1 s 1 2:11.22 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
1 s 1 2:14.14 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 s 1 2:15.85 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
2 s 1 2:16.51 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ II
3 s 1 2:17.20 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ II #
3 s 1 2:18.35 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN III
4 s 1 2:18.85 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
4 s 1 2:26.49 SOBKA Marta LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP IV
5 s 1 2:26.75 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
5 s 1 2:27.69 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV #
6 s 1 2:27.09 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
6 s 1 2:37.90 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
400 m pł K K
1 s 1 62.96 POLKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM II BORYSEWICZ Zbigniew Z/2406/11 1
2 s 1 65.82 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ II
3 s 1 67.48 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
4 s 1 69.32 SMOLIŃSKA Milena RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ IV #
5 s 1 70.17 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN IV
6 s 1 70.46 JANKOWSKA Marlena LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3678/11 BEZ
7 s 1 73.74 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- B.D.
1 s 2 65.01 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ II #
2 s 2 71.25 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ IV #
3 s 2 71.65 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU IV
2000 m prz K
1 s 1 7:26.84 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP II MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
2 s 1 7:57.58 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ III MISZTAL Janusz B.D. # Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
3 s 1 8:29.60 SIWEK Paulina UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- B.D. 4
4x400 m K
1 s 1 3:56.02 BANACH Joanna
SĘK Marta
WOJCIECHOWSKA Karolina
GAŁĄZKA Natalia
UKS Kusy Warszawa 92
91
92
92
U20 MAZ -- GIZA Andrzej B.D.


B.D.
Z/3686/11
2019
M
BEZ
2 s 1 4:13.03 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra
DZIĄŻAK Malwina
GADOMSKA Dominika
SZYMA Karolina
MKS Polonia Warszawa 93
94
93
93
U18 MAZ --


B.D. B.D.
BEZ
Tyczka K
1 3.20 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ II
2 3.00 ŚLADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ II
3 2.80 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ III
4 2.60 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
W dal K
  1 5.23 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.2 III #
1 1 5.53 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +1.5 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1
2 1 5.32 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.3 III
3 1 5.30 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +2.5 III #
4 1 4.98 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +1.6 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
5 1 4.93 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +0.1 IV ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
6 1 4.90 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +1.0 IV #
7 1 4.86 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.3 IV
8 1 4.68 GŁĘBOCKA Natalia UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.8 --
  2 4.02 MUSIALIK Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -2.0 --
1 2 5.86 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ +0.9 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
2 2 5.10 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +1.9 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
3 2 4.45 BURDECKA Marta MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.3 --
4 2 4.34 MUSIALIK Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP +2.2 --
Dysk (1) K
1 1 35.53 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
2 1 34.28 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III
3 1 31.88 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ IV
1 2 30.99 ŻEBRYK Agata KS Polonia Pasłęk 93 U18 WN IV BORYSEWICZ Zbigniew Z/2410/11 2011 1
2 2 28.27 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV
3 2 28.13 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV
4 2 23.27 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
200 m M
1 s 1 22.35 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +0.4 II B.D. 2
1 s 1 22.66 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ -0.6 II #
2 s 1 23.06 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.6 III #
2 s 1 23.14 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD +0.4 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
3 s 1 23.30 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.4 III
3 s 1 24.00 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.6 IV #
4 s 1 23.49 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.4 III #
4 s 1 24.24 IDZIAK Tomasz RLMKS Orlęta Radom 93 U18 MZ -0.6 IV
5 s 1 23.71 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ +0.4 --
5 s 1 24.40 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.6 IV
6 s 1 24.46 NASTAJ Mateusz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN +0.4 --
6 s 1 24.79 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -0.6 -- #
1 s 2 22.01 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.0 II #
1 s 2 22.22 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ -2.3 II B.D. # 1
2 s 2 22.53 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ -0.6 II
2 s 2 23.36 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -1.0 III B.D. B.D. # 2
3 s 2 22.85 WOLSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 88 U23 MZ -0.6 III
3 s 2 23.74 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -1.0 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
4 s 2 23.12 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ -0.6 III #
4 s 2 24.33 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -1.0 IV
5 s 2 23.40 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.6 III #
5 s 2 24.51 ŻURALSKI Michał KS Jeziorak Iława 93 U18 WN -1.0 --
6 s 2 23.72 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.6 IV #
7 s 2 24.78 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ -0.6 --
1 s 3 22.31 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.8 II
1 s 3 22.73 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ -0.9 II
2 s 3 23.13 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ -0.9 III
2 s 3 23.50 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.8 III #
3 s 3 23.24 MROZEK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.9 III #
3 s 3 24.12 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.8 IV #
4 s 3 23.80 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ -0.9 --
4 s 3 24.48 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ -0.8 --
5 s 3 24.12 ŚWIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ -0.9 IV #
5 s 3 24.51 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ -0.8 -- #
6 s 3 24.21 BUDZANOWSKI Marcin LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -0.9 IV WIERZBICKI Dariusz Z/2636/11 3
6 s 3 25.24 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ -0.8 --
7 s 3 25.91 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.8 --
1 s 4 22.46 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.5 II
1 s 4 23.72 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.1 IV
2 s 4 23.53 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP -0.5 III WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
2 s 4 24.34 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.1 IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 s 4 24.58 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +0.1 --
4 s 4 24.90 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.1 -- #
5 s 4 25.22 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN +0.1 --
6 s 4 26.56 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +0.1 -- #
800 m M
1 s 1 1:51.38 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN I
1 s 1 1:56.41 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ II WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
2 s 1 1:52.40 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ II #
2 s 1 1:57.94 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ III B.D. B.D. 1
3 s 1 1:56.72 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN II
3 s 1 1:58.01 BRZOZA Rafał MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0214/11 2011 BEZ
4 s 1 1:56.75 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ II #
4 s 1 1:59.62 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
5 s 1 1:58.16 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
5 s 1 2:00.12 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ III WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
6 s 1 1:59.76 MICHALAK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ III
6 s 1 2:00.50 ZAWACKI Sylwester NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN III
7 s 1 2:02.55 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ IV #
7 s 1 2:07.72 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
1 s 2 1:59.99 OLSZEWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ III B.D. # BEZ
1 s 2 2:05.57 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. # Z/2902/11 2019
2 s 2 2:02.18 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 92 U20 WN IV
2 s 2 2:08.45 KONICZ Arkadiusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
3 s 2 2:08.49 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
3 s 2 2:10.21 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
4 s 2 2:08.64 MICHAŁOWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4363/11 2011 4
4 s 2 2:19.63 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
5 s 2 2:09.66 ŻAKOWSKI Daniel UKS Filipides Teresin # 92 U20 MZ --
5 s 2 2:29.95 POTEREK Sylwester UKS Filipides Teresin # 94 U18 MZ --
6 s 2 2:09.72 KAMIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 92 U20 WN --
7 s 2 2:13.41 ANDRYSZCZYK Andrzej UKS Filipides Teresin # 70 Masters MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0417/12 2012 BEZ LDK!
3000 m M
1 s 1 8:56.21 DYKOWSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP III
2 s 1 8:57.11 ZAWACKI Przemysław NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN III
3 s 1 9:04.79 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2637/11 3
4 s 1 9:06.62 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III
5 s 1 9:09.34 SZAŁECKI Dariusz MUKS Płock 92 U20 MZ III #
6 s 1 9:31.68 DOMŻALSKI Krystian NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV
7 s 1 9:35.03 GASKA Mikołaj MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ IV
8 s 1 9:41.61 SIEKIERSKI Rafał AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ --
9 s 1 9:42.53 DŁUGOZIMA Wojciech KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ IV
10 s 1 9:47.53 MYSERA Emil MLKL Płock 93 U18 MZ IV
11 s 1 9:59.11 FRELIK Karol LKS Osuchów # 92 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław # Z/2993/11 2019 3
12 s 1 10:14.56 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- B.D. BEZ
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.85 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ II #
2 s 1 56.11 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN III B.D. BEZ
3 s 1 56.18 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III #
4 s 1 57.65 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
5 s 1 59.55 GAŁĄZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV B.D. # BEZ
6 s 1 62.89 RYBIŃSKI Daniel KS Jeziorak Iława 94 U18 WN --
400 m pł M
1 s 54.50 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 s 55.56 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II
3 s 57.80 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ III
4 s 58.37 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ III RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
2000 m prz M
1 s 1 6:05.57 WICHOWSKI Jacek AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ --
2 s 1 6:46.03 KORNATOWSKI Marcin MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ IV
3 s 1 6:50.41 ZALEWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ --
4 s 1 7:38.50 MORAWSKI Sebastian UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ -- # LDK!
5 s 1 7:38.67 MIŚKIEWICZ Sebastian UKS Olimp Kozienice 93 U18 MZ --
4x400 m M
1 s 1 3:26.34 KOWALCZYK Rafał
ZYCHOWSKI Mateusz
CZAJKOWSKI Bartłomiej
BOGUCKI Michał
UKS Kusy Warszawa 93
93
93
93
U18 MAZ --
RADKE Karol
BŁASIŃSKI Artur
Z/3721/11
Z/3688/11
2012
2019
1
M
2 s 1 3:30.91 HUPAŁO Anatol
PLEWIŃSKI Krystian
DOBROWOLSKI Kamil
KRAWCZYK Daniel
ULKS Jedlińsk 94
93
94
94
U18 MAZ --


3 s 1 3:31.44 MAŁKIŃSKI Mariusz
JAWOROWSKI Rafał
PIWOŃSKI Andrzej
POLAKOWSKI Piotr
UOLKA Ostrów Mazowiecka 93
93
92
93
U20 MAZ -- WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
Z/0424/12
Z/0426/12
Z/4933/11
2012
2012

3
4
4
2
4 s 1 3:36.48 GIESZCZYŃSKI Rafał
NAJMOWICZ Paweł
SZABLEWSKI Tomasz
OZDARSKI Łukasz
KS AZS UWM Olsztyn 94
93
93
94
U18 WMZ --


B.D. B.D.
2
Wzwyż M
1 2.00 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa 87 Sen MZ II
2 1.95 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
3 1.95 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ II #
4 1.90 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
5 1.90 KORNELUK Mateusz MKS Truso Elbląg 93 U18 WN III B.D. 3
6 1.85 GORGOL Marek KS Jeziorak Iława 94 U18 WN III
7 1.80 NOWAK Krzysztof MLKL Płock 93 U18 MZ IV B.D. BEZ
7 1.80 STANISZEWSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ IV
7 1.80 PAWŁOWSKI Jakub MLKL Płock 94 U18 MZ IV #
10 1.70 NOWACKI Artur RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ --
11 1.70 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ --
12 1.70 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
13 1.65 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ --
14 1.60 PAWŁOWSKI Damian MLKL Płock 94 U18 MZ --
Trójskok M
1 1 12.95 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -0.2 IV
2 1 11.98 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.8 -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
3 1 10.65 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +1.3 -- #
1 2 15.31 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ -0.2 I RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
2 2 11.98 BUDNY Łukasz RKS Skra Warszawa 86 Sen MZ -2.9 --
Dysk (1.5) M
1 61.86 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 51.24 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
3 49.74 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
4 46.47 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ II #
5 46.00 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ II #
6 45.68 OLESZCZUK Kacper KS Polonia Pasłęk 94 U18 WN II BORYSEWICZ Piotr # Z/2405/11 2019 1
7 45.46 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
8 44.87 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
9 36.37 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ IV B.D. M
10 31.55 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
11 27.70 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- #
Dysk (1.75) M
1 47.76 KOWALSKI Łukasz OKLA Ostrołęka # 91 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
2 44.74 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II B.D. 3
3 42.74 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ III
4 26.16 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
Dysk (2) M
1 35.31 TROJANOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.0495758056641 sekund