Siedlce 10.06.2010
Memoriał Henryka Guta (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 1 s 1 11.72 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 Sen MZ +1.7 M #
2 3 s 1 11.88 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok 83 Sen PD +1.7 I
3 4 s 1 11.93 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +1.7 I
4 9 s 1 12.29 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ +1.7 II
5 12 s 1 12.48 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.7 II
1 10 s 2 12.38 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +0.8 II
2 11 s 2 12.46 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ +0.8 II
3 13 s 2 12.69 ROGUCKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +0.8 II
4 14 s 2 12.72 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.8 II
5 17 s 2 13.09 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +0.8 III #
1 2 s 3 11.87 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U18 LD +0.4 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
2 5 s 3 11.93 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +0.4 I SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
3 6 s 3 11.95 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.4 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek NABIAŁEK Łukasz , Z/0903/11 , 2019 M
4 7 s 3 12.02 SKOCZYLAS Ewelina SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.4 I B.D. # 1
5 8 s 3 12.10 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +0.4 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
6 15 s 3 12.78 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +0.4 III
1 16 s 4 12.94 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 96 U16 LD +2.7 III SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
2 20 s 4 14.05 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +2.7 V ZIĘCINA Kazimierz # Z/5096/11 2014 2
3 22 s 4 14.41 LEŚNIAK Paulina MKS Pogoń Siedlce # 96 U16 MZ +2.7 V
4 25 s 4 15.52 RABIŃSKA Amanda MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ +2.7 --
1 18 s 5 13.37 KRUPA Anna MKS Pogoń Siedlce 96 U16 MZ +0.7 IV
2 19 s 5 13.79 PIEKART Katarzyna IKS Siedlce # 86 Sen MZ +0.7 -- NOWOSIELSKI Winicjusz # BEZ
3 21 s 5 14.34 LEWCZUK Natalia MKS Pogoń Siedlce 96 U16 MZ +0.7 V
4 23 s 5 14.68 SAWICKA Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +0.7 --
5 24 s 5 15.37 PERCZYŃSKA Paulina MKS Pogoń Siedlce 96 U16 MZ +0.7 --
200 m K
1 1 s 1 24.17 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok 83 Sen PD +0.3 I
2 2 s 1 24.41 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.3 I
3 3 s 1 24.70 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 Sen MZ +0.3 I #
4 4 s 1 24.94 MALINOWSKA Magda UKS 19 Bojary Białystok 92 U20 PD +0.3 II SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0909/11 2016 2
5 5 s 1 25.15 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ +0.3 II
1 6 s 2 25.33 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.1 II B.D. # 1
2 7 s 2 25.56 MŁYNARSKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU -0.1 II
3 8 s 2 26.12 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ -0.1 II
1 9 s 3 26.86 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.3 III
2 10 s 3 27.16 ROGUCKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +0.3 III
3 11 s 3 27.97 SAWICKA Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +0.3 IV
4 12 s 3 28.13 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 96 U16 LD +0.3 IV SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
5 13 s 3 30.12 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +0.3 V ZIĘCINA Kazimierz # Z/5096/11 2014 2
400 m K
1 1 s 1 54.09 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość 84 Sen LU M
2 2 s 1 56.17 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ I #
3 3 s 1 56.28 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD I B.D. 3
4 4 s 1 58.45 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
5 5 s 1 59.11 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III B.D. # 1
1 6 s 2 59.91 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ III #
2 7 s 2 62.73 SZAJDECKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU --
3 8 s 2 63.08 ZYGUŁA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU IV
100 m M
1 1 s 1 10.30 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +1.4 M STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 2 s 1 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +1.4 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
3 4 s 1 10.58 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.4 M B.D. 1
4 6 s 1 10.65 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA +1.4 M
5 7 s 1 10.70 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +1.4 I
6 8 s 1 10.72 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.4 I B.D. M
1 3 s 2 10.45 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU +1.5 M B.D. 1
2 5 s 2 10.63 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU +1.5 M
3 9 s 2 10.73 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.5 I #
4 10 s 2 10.73 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +1.5 I B.D. 2
5 11 s 2 10.79 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.5 I
6 13 s 2 10.96 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN +1.5 II KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
7 15 s 2 11.10 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.5 II
1 12 s 3 10.80 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.7 I
2 14 s 3 11.08 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.7 II
3 16 s 3 11.32 KOSZYK Rafał KS Agros Zamość # 89 U23 LU +0.7 III #
4 17 s 3 11.35 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +0.7 III # LDK!
5 18 s 3 11.36 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.7 III
1 20 s 4 11.37 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ +1.4 III #
2 21 s 4 11.48 KREKORA Daniel KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 Sen LU +1.4 III
3 22 s 4 11.68 SACHANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU +1.4 III
4 23 s 4 11.83 TCHÓRZNICKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ +1.4 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/4962/11 2011 4
5 24 s 4 11.94 KARCZEWSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +1.4 IV
6 31 s 4 12.64 MICHAŁOWSKI Łukasz MKS Pogoń Siedlce 94 U18 MZ +1.4 --
1 19 s 5 11.37 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ +1.3 III RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
2 27 s 5 12.41 PRZEWOŹNY Łukasz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ +1.3 --
3 28 s 5 12.42 BASZKIEWICZ Dominik MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +1.3 V
4 32 s 5 12.93 GRZEBISZ Piotr MKS Pogoń Siedlce 96 U16 MZ +1.3 --
5 33 s 5 13.05 CZARNECKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ +1.3 --
1 25 s 6 12.20 SOĆKO Arkadiusz MKS Pogoń Siedlce 94 U18 MZ -0.1 IV
2 26 s 6 12.30 WÓJCIK Jakub MKS Pogoń Siedlce 95 U16 MZ -0.1 V MACIEJEWSKI Janusz # Z/4952/11 2011 4
3 29 s 6 12.53 KAZIMIERUK Rafał MKS Pogoń Siedlce 94 U18 MZ -0.1 --
4 30 s 6 12.55 OMILIAN Paweł MKS Pogoń Siedlce 92 U20 MZ -0.1 --
5 34 s 6 13.05 STELEGOWSKI Patryk MKS Pogoń Siedlce 94 U18 MZ -0.1 --
200 m M
1 1 s 1 20.97 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU -0.4 M STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 2 s 1 21.17 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP -0.4 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
3 3 s 1 21.25 ROSZKOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU -0.4 M
4 8 s 1 21.36 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U20 LU -0.4 M B.D. 1
1 4 s 2 21.27 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN -0.3 M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
2 5 s 2 21.40 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -0.3 M B.D. M
3 6 s 2 21.51 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ -0.3 I
4 7 s 2 21.52 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP -0.3 I
5 9 s 2 21.68 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -0.3 I
1 10 s 3 21.85 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 U20 PD +0.1 I B.D. 2
2 12 s 3 22.35 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.1 II #
3 13 s 3 22.63 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.1 II
4 14 s 3 22.76 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.1 II
1 15 s 4 22.93 MARCZYK Mikołaj AZS UMCS Lublin 90 U23 LU -0.3 III #
2 16 s 4 23.07 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ -0.3 III #
3 18 s 4 23.14 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.3 III
4 19 s 4 23.83 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.3 IV B.D. # 1
1 11 s 5 22.15 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ -0.8 II
2 17 s 5 23.09 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.8 III #
3 20 s 5 24.28 TCHÓRZNICKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ -0.8 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/4962/11 2011 4
4 21 s 5 25.72 PRZEWOŹNY Łukasz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ -0.8 --
5 22 s 5 25.95 OMILIAN Paweł MKS Pogoń Siedlce 92 U20 MZ -0.8 --
800 m M
1 1 s 1 1:50.46 NOWICKI Bartosz MKL Szczecin # 84 Sen ZP I #
2 2 s 1 1:51.59 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I #
3 3 s 1 1:52.94 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ II
4 4 s 1 1:55.84 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
5 5 s 1 1:56.37 GILETA Tomasz MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ II
6 6 s 1 1:57.99 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ III #
7 7 s 1 1:58.91 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 82 Sen MZ III
8 8 s 1 1:59.70 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo # 88 U23 PM III B.D. Z/1513/11 2018 2
9 9 s 1 2:00.31 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
W dal M
1 1 f 1 7.63 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.1 I
2 2 f 1 7.50 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok # 86 Sen PD +0.2 I DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
3 3 f 1 7.50 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa 89 U23 MZ +0.3 I GRABOLUS Marek BEZ
4 4 f 1 7.33 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U23 SL +1.2 I B.D. 3
5 5 f 1 7.22 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL +0.9 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019 LDK!
6 6 f 1 7.19 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +1.6 II B.D. # 3
7 7 f 1 7.07 AMBROZIK Przemysław AZS UMCS Lublin 88 U23 LU +1.7 II
8 8 f 1 6.77 PASZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU +0.2 III
9 9 f 1 6.67 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ +1.5 III
10 10 f 1 6.58 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.4 III
11 11 f 1 6.37 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U18 LU 0.0 III B.D. # 2
12 12 f 1 6.26 NIEZNAŃSKI Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +1.6 --
13 13 f 1 5.92 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U16 LU +2.4 IV STANISLAWSKI Krzysztof

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8540229797363 sekund