Toruń 13.06.2010
Mityng LA (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 11.75 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 Sen PM -0.5 M #
2 s 1 12.68 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -0.5 II
3 s 1 12.84 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP -0.5 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
4 s 1 12.96 KRAWCZYK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP -0.5 III
5 s 1 12.97 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.5 III B.D. BEZ
1 s 2 12.71 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM +0.2 II
2 s 2 12.88 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP +0.2 III MAŃKOWSKI Bogumił 2
3 s 2 13.25 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +0.2 IV #
4 s 2 13.46 PISKORSKA Jagoda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.2 IV
1 s 3 13.51 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +1.1 IV
2 s 3 14.03 MIELEWCZYK Katarzyna MUKS Płock 96 U16 MZ +1.1 V
3 s 3 14.19 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U16 MZ +1.1 V
4 s 3 14.31 SADOWSKA Karolina MUKS Płock 95 U16 MZ +1.1 V
200 m K
1 s 1 23.41 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 Sen PM +0.9 M #
2 s 1 26.25 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +0.9 II B.D. 3
3 s 1 26.29 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP +0.9 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
4 s 1 26.37 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.9 III #
5 s 1 26.78 WOJCIECHOWSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.9 III
6 s 1 27.86 BARTKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.9 IV
1 s 2 25.87 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.0 II B.D. # M
2 s 2 25.89 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM +1.0 II
3 s 2 28.08 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +1.0 IV
4 s 2 29.69 LASKOWSKA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +1.0 --
5 s 2 30.14 NERS Weronika MUKS Płock 93 U18 MZ +1.0 --
400 m K
1 s 1 59.16 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III B.D. B.D. BEZ
2 s 1 62.53 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV #
3 s 1 63.86 ZAŁĘSKA Monika MUKS Płock 93 U18 MZ IV
4 s 1 67.02 NOWICKA Alicja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
5 s 1 70.24 BRZYKCY Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP --
800 m K
1 s 1 2:12.81 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
2 s 1 2:22.20 GROCHALA Mariola MLKS Sparta Złotów 94 U18 WP III KOWALSKI Dariusz Z/0876/11 2014 2
3 s 1 2:22.32 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
4 s 1 2:24.00 NOWICKA Amanda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP III #
5 s 1 2:25.92 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
6 s 1 2:30.39 MUSZYŃSKA Agata MUKS Płock 95 U16 MZ IV
7 s 1 2:34.37 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
8 s 1 2:37.90 DYMEK Adrianna MUKS Płock 95 U16 MZ --
1500 m K
1 s 1 4:51.83 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz 79 Sen KP III DMP B.D. # Z/0770/11 2019 1 59
2 s 1 5:01.60 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ IV
3 s 1 5:02.05 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV #
5000 m K
1 s 1 19:38.68 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń 89 U23 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3249/11 , 2019
2 s 1 19:54.04 KUTA Krystyna LUKS Pomorzanin Serock 67 Masters KP -- KUTA Kazimierz KUTA Kazimierz # Z/0527/13 2013 1
3 s 1 19:54.27 KUTA Patrycja LUKS Pomorzanin Serock 92 U20 KP -- KUTA Kazimierz B.D. KUTA Kazimierz # Z/0537/12 2013 BEZ
4 s 1 21:30.45 LUDWICHOWSKA Katarzyna MKL Toruń 79 Sen KP --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.38 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +0.1 I #
100 m pł K
2 s 1 15.33 ZIÓŁKOWSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP +0.1 II
3 s 1 16.41 MURAWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP +0.1 III
400 m pł K K
1 s 1 62.07 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 s 1 65.75 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
3 s 1 67.36 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
4 s 1 67.65 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP III
5 s 1 68.30 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN III
Wzwyż K
1 f 1 1.65 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM II
2 f 1 1.55 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
2 f 1 1.55 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
4 f 1 1.50 MAĆKOWIAK Klaudia MKL Toruń 94 U18 KP IV
Tyczka K
1 f 1 3.80 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK M #
2 f 1 3.80 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M #
3 f 1 3.60 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
4 f 1 3.60 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin 85 Sen LU I
5 f 1 3.40 STASIAK Aleksandra SKLA Sopot 92 U20 PM I
6 f 1 2.20 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -- #
W dal K
1 f 1 5.32 DRABIK Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U18 PM 0.0 III DZIĄBA Boguslaw # Z/0113/11 2016 3
2 f 1 5.28 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP 0.0 III
3 f 1 5.08 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -0.5 IV #
4 f 1 4.90 KOTOWICZ Karolina MKL Toruń 90 U23 KP -0.5 --
5 f 1 4.14 JASZKOWSKA Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.9 --
Trójskok K
1 f 1 11.27 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -0.3 III
2 f 1 10.93 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP 0.0 III
3 f 1 10.73 CICHOCKA Dagmara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP 0.0 IV
4 f 1 10.70 RZĄDKOWSKA Alicja KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # 91 U20 MZ -0.4 IV B.D. BEZ
5 f 1 10.25 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.2 IV
Kula (4) K
1 f 1 13.49 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 f 1 11.10 KMINIKOWSKA Agnieszka KS Wda Świecie 91 U20 KP III
3 f 1 10.47 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
Dysk (1) K
1 f 1 39.72 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
2 f 1 38.94 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 f 1 34.62 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
Młot (4) K
1 f 1 60.43 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M
2 f 1 46.45 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II B.D. BEZ
3 f 1 28.88 TECŁAW Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
4 f 1 23.87 FURGOL Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
Oszczep (600) K
1 f 1 38.02 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
2 f 1 36.31 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP III
3 f 1 36.15 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
4 f 1 32.85 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ IV
5 f 1 32.04 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
6 f 1 31.78 NOWAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 93 U18 KP IV
7 f 1 31.40 KOWALSKA Marta MKL Toruń 92 U20 KP IV
8 f 1 29.25 KOPROWSKA Dorota MKL Toruń 91 U20 KP --
9 f 1 24.91 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
10 f 1 21.15 OŚMIAŁOWSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
100 m M
1 s 1 10.88 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP -0.3 I #
2 s 1 11.02 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.3 II B.D. 2
3 s 1 11.20 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.3 II #
4 s 1 11.32 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP -0.3 III
5 s 1 11.37 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -0.3 III
6 s 1 11.57 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -0.3 III B.D. B.D. BEZ
7 s 1 11.82 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.3 IV
1 s 2 11.24 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +1.3 II B.D. # 1
2 s 2 11.49 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U23 KP +1.3 III B.D. 1
3 s 2 11.57 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +1.3 III #
4 s 2 11.74 GRABOWSKI Marek AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.3 III #
5 s 2 11.77 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +1.3 IV
6 s 2 11.98 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.3 IV #
1 s 3 11.58 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +1.0 III
2 s 3 11.75 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92 U20 WN +1.0 III
3 s 3 11.78 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +1.0 IV
4 s 3 12.04 SZCZYPKA Marcin BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +1.0 IV B.D. BEZ
5 s 3 12.15 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +1.0 IV B.D. 1
1 s 4 12.39 GORZKA Mateusz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 91 U20 WN +0.1 --
2 s 4 12.40 SIEMIEŃSKI Patryk MLKS Tucholanka Tuchola 92 U20 KP +0.1 -- #
3 s 4 12.62 DOBBEK Mateusz MLKS Tucholanka Tuchola 94 U18 KP +0.1 --
4 s 4 12.78 JANKOWSKI Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.1 --
5 s 4 13.09 SIEROCKI Wojciech MKL Toruń 94 U18 KP +0.1 --
200 m M
1 s 1 21.59 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN +0.6 I KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
2 s 1 21.96 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.6 II #
3 s 1 22.33 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.6 II B.D. # 3
4 s 1 22.82 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP +0.6 III #
1 s 2 23.07 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica # 91 U20 KP +0.2 III B.D. B.D. # 3
2 s 2 23.39 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U23 KP +0.2 III B.D. 1
3 s 2 26.10 JANKOWSKI Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.2 --
1 s 3 23.26 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.4 III
2 s 3 23.27 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.4 III
3 s 3 24.27 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.4 IV
4 s 3 24.36 ROMANOWSKI Arkadiusz UKS Gimpas Pasłęk 92 U20 WN -0.4 IV
5 s 3 24.55 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -0.4 -- B.D. BEZ
1 s 4 24.14 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.5 IV #
2 s 4 24.55 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.5 --
3 s 4 25.38 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ +0.5 V
400 m M
1 s 1 50.33 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
2 s 1 51.29 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ III
3 s 1 51.82 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN III B.D. BEZ
4 s 1 52.11 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III
5 s 1 54.35 NASTAJ Mateusz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN IV
1 s 2 53.43 LESZCZYŃSKI Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 90 U23 KP --
2 s 2 53.95 FLAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM IV
3 s 2 55.17 ZAJĄC Kamil KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz # Z/3942/11 2012 BEZ
4 s 2 55.23 ŻURALSKI Michał KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
5 s 2 56.42 OKOŃSKI Arkadiusz MUKS Płock 95 U16 MZ V
6 s 2 57.71 SOBCZAK Kamil MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
800 m M
1 s 1 1:53.89 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U23 KP II WOŹNIAK Jacek Z/5137/15 2018 M
2 s 1 1:56.65 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP II
3 s 1 1:57.15 IWICKI Artur MKL Toruń 91 U20 KP III
4 s 1 1:58.51 CZYŻ Michał MLKS Sparta Złotów 91 U20 WP III KOWALSKI Dariusz # Z/1946/12 2014 3
5 s 1 1:59.60 GRYCKIEWICZ Szymon MKL Toruń 89 U23 KP III #
6 s 1 1:59.90 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 94 U18 MZ III
7 s 1 2:00.91 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 94 U18 MZ III
1 s 2 2:00.28 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 93 U18 KP III
2 s 2 2:01.02 WIĘCKOWSKI Mateusz MUKS Płock 89 U23 MZ III B.D. 3
3 s 2 2:01.83 JAKUSEWICZ Jan MLKS Tucholanka Tuchola 91 U20 KP III #
4 s 2 2:02.18 GOLENIEWSKI Mateusz MKL Toruń 92 U20 KP IV #
5 s 2 2:02.59 URBANOWSKI Mikołaj LKS Ostromecko # 93 U18 KP IV STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0692/12 2016 2
6 s 2 2:03.31 BUŚ Szymon LKS Ostromecko 92 U20 KP IV STANKIEWICZ Błażej STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0180/11 2017 BEZ
7 s 2 2:10.50 CHYLEWSKI Damian MKL Toruń # 94 U18 KP -- #
8 s 2 2:12.54 KENSIK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
9 s 2 2:14.31 WOŹNIAK Cezary MUKS Płock 95 U16 MZ --
1500 m M
1 s 1 4:07.90 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP III B.D. 2
2 s 1 4:08.52 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
3 s 1 4:08.85 GÓRSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III
4 s 1 4:14.67 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U20 KP IV STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
5 s 1 4:22.27 KAMIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 92 U20 WN --
6 s 1 4:24.66 SKOWROŃSKI Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 94 U18 KP --
5000 m M
1 s 1 15:54.68 SZAŁECKI Dariusz MUKS Płock 92 U20 MZ III #
2 s 1 16:04.90 KOWALSKI Mariusz LKS Zantyr Sztum # 89 U23 PM III B.D. # 3
3 s 1 16:21.78 PODGÓRSKI Jerzy LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 92 U20 KP IV
4 s 1 16:42.41 KOKOCKI Paweł MKL Toruń 90 U23 KP -- B.D. BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.49 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.8 III #
4 s 1 16.30 GELO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.8 IV #
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 15.59 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP +0.8 II B.D. 3
110 m pł M
3 s 1 15.81 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP +0.8 III B.D. # 3
400 m pł J MŁ M
1 s 2 57.16 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
2 s 2 62.65 RYBIŃSKI Daniel KS Jeziorak Iława 94 U18 WN --
400 m pł M
1 s 1 53.15 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 Sen LD I
2 s 1 54.29 KASZUBA Tomasz KL Gdynia 88 U23 PM I
3 s 1 55.59 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. # Z/1044/11 2019 2
4 s 1 55.59 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP II
5 s 1 55.71 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM II
6 s 1 56.54 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP III #
7 s 1 60.20 KIRYS Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP IV
4x100 m M
1 s 1 43.73 SZMYTKOWSKI Tomasz
PÓLKOWSKI Jakub
TOMASZEWSKI Wiktor
KASYNA Wojciech
AZS-AWFiS Gdańsk 93
94
93
93
U18 POM --


2 s 1 43.80 DROZDOWSKI Filip
BLUMKOWSKI Patryk
HULISZ Michał
GUTORSKI Piotr
MKL Toruń 93
93
93
93
U18 KPO --


Wzwyż M
1 f 1 2.00 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U23 WP II
2 f 1 1.95 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA II
3 f 1 1.95 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
4 f 1 1.90 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM III
5 f 1 1.85 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
6 f 1 1.85 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP III B.D. BEZ
6 f 1 1.85 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP III
8 f 1 1.80 GORGOL Marek KS Jeziorak Iława 94 U18 WN IV
9 f 1 1.80 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
10 f 1 1.70 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD --
11 f 1 1.70 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
12 f 1 1.50 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
Tyczka M
1 f 1 5.55 DIDENKOW Mateusz SKLA Sopot 87 Sen PM MM
2 f 1 5.40 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M #
3 f 1 5.20 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M #
3 f 1 5.20 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP M CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
5 f 1 5.00 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
6 f 1 4.80 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP I #
7 f 1 4.60 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I
8 f 1 4.00 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
9 f 1 3.80 KŁOS Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
W dal M
1 f 1 6.63 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP -0.6 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
2 f 1 6.35 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U18 MZ -0.3 III
3 f 1 5.98 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN +0.2 IV
4 f 1 5.93 TOMASZEWSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM 0.0 IV #
5 f 1 5.72 JANKOWSKI Damian KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 91 U20 WN +0.5 --
6 f 1 5.61 WOJTYŁKO Dragomir MUKS Płock 92 U20 MZ +0.2 --
7 f 1 5.38 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +0.9 -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
Trójskok M
1 f 1 14.71 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP 0.0 II
2 f 1 14.38 MODELSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM 0.0 III
3 f 1 13.14 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.7 IV B.D. 3
4 f 1 12.79 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN 0.0 IV
Kula (5) M
1 f 1 13.26 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie 93 U18 KP IV B.D. # 3
2 f 1 13.14 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
Kula (7.26) M
1 f 1 15.87 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I B.D. 3
2 f 1 15.62 KLEBS Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 77 Sen KP I
3 f 1 14.27 DOMARADZKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 86 Sen PM II
4 f 1 11.29 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP --
Oszczep (600) M
1 44.11 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP IV
Oszczep (700) M
1 f 1 41.80 GROMOWSKI Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -- JUSZCZAK Stanisław # Z/2157/11 2014 3
2 f 1 39.47 WRÓBEL Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
3 f 1 37.26 ŁUŻYŃSKI Kamil LKS Lubawa 94 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 f 1 71.12 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
2 f 1 70.92 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U23 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
3 f 1 62.16 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz 78 Sen KP I
4 f 1 60.14 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
5 f 1 45.61 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP IV B.D. # 3
6 f 1 43.70 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP IV #
7 f 1 39.10 GUTORSKI Piotr MKL Toruń 93 U18 KP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.698431968689 sekund