Wrocław 13.06.2010
Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików. Memoriał Cz. Ząbeckiego F. Malanowskiego
100 m K
1 s 1 12.30 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 II #
2 s 1 12.31 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
3 s 1 12.48 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS 0.0 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
4 s 1 12.48 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS 0.0 II
5 s 1 12.49 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
6 s 1 13.08 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 III
7 s 1 13.32 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS 0.0 IV
1 s 2 12.55 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.4 II
2 s 2 12.69 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.4 II
3 s 2 12.75 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS +1.4 II
4 s 2 12.77 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +1.4 III #
5 s 2 13.01 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +1.4 III
6 s 2 13.06 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.4 III ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
1 s 3 12.42 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP 0.0 II
2 s 3 12.99 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III
3 s 3 13.35 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 IV
4 s 3 13.37 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS 0.0 IV
5 s 3 13.47 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 IV B.D. # BEZ
6 s 3 13.72 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 --
7 s 3 13.85 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS 0.0 -- B.D.
1 s 4 13.89 FRĄCZEK Urszula MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS 0.0 --
2 s 4 14.28 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS 0.0 --
3 s 4 14.38 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS 0.0 --
1 e 1 12.94 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.2 III ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 e 1 13.49 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +0.2 IV
3 e 1 13.64 MAGNOWSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS +0.2 IV
4 e 1 13.74 POLAK Honorata MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS +0.2 IV
5 e 1 14.18 AJCHEL Karolina Maria LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +0.2 V #
6 e 1 14.46 KACPERSKA Nikola MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS +0.2 V
7 e 1 15.00 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.2 --
1 e 2 13.02 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS 0.0 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
2 e 2 13.50 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV B.D. # 3
3 e 2 13.55 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV
4 e 2 13.60 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS 0.0 IV
5 e 2 13.61 GRZYWCZAK Emilia MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV
6 e 2 14.54 NOSAL Edyta MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS 0.0 --
7 e 2 14.93 SKUBISZ Marta ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS 0.0 --
8 e 2 15.46 SAMSONOWICZ Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
1 e 3 13.30 SIUDY Agata WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS +0.1 IV
2 e 3 13.37 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS +0.1 IV #
3 e 3 13.40 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.1 IV
4 e 3 14.40 BORYCZKA Olga MLKS Rakowice # 95 U16 DS +0.1 V
5 e 3 14.44 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.1 V
6 e 3 14.70 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.1 --
7 e 3 14.74 KURAŚ Natalia MLKS Echo Twardogóra 96 U16 DS +0.1 -- #
1 e 4 13.37 WOJCIECHOWSKA Alicja MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS +0.1 IV
2 e 4 13.69 JAROSZEWICZ Julia WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS +0.1 IV
3 e 4 14.18 ZAMOŻNA Kaja MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.1 V
4 e 4 14.42 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.1 V
5 e 4 14.56 WESOŁOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS +0.1 --
6 e 4 14.89 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.1 -- #
1 e 5 13.25 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 e 5 13.83 BIELAWSKA Katarzyna MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS 0.0 V
3 e 5 14.16 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS 0.0 V
4 e 5 14.28 LASKOWSKA Romana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS 0.0 V #
5 e 5 15.11 ZAMROZIEWICZ Ewelina ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS 0.0 --
1 e 6 14.66 DURAJ Alicja MKS Piast Głogów 96 U16 DS 0.0 --
2 e 6 14.81 WITKOWSKA Klaudia MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS 0.0 --
3 e 6 14.99 GIRSA Angelika MUKS Legnica 95 U16 DS 0.0 --
4 e 6 15.41 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 -- #
1 f 1 12.91 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.6 III ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 f 1 13.11 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.6 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
3 f 1 13.17 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.6 III STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
4 f 1 13.27 SIUDY Agata WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS +0.6 IV
5 f 1 13.30 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS +0.6 IV #
6 f 1 13.48 WOJCIECHOWSKA Alicja MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS +0.6 IV
7 f 1 13.53 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.6 IV
8 f 1 13.54 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +0.6 IV
200 m K
1 s 1 25.05 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
2 s 1 25.74 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS 0.0 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
3 s 1 25.77 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS 0.0 II
4 s 1 25.78 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
5 s 1 25.90 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
1 s 2 26.27 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +0.6 III
2 s 2 26.45 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +0.6 III
3 s 2 26.71 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS +0.6 III
4 s 2 27.77 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS +0.6 IV
5 s 2 28.19 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS +0.6 IV
6 s 2 29.17 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.6 --
300 m K
1 s 1 45.47 BUZAŁA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS IV
2 s 1 46.28 BIELAWSKA Katarzyna MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS IV
3 s 1 46.47 KASZUBA Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS IV
4 s 1 47.88 POLAK Honorata MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS V
5 s 1 49.63 PORTIANKO Martyna MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS --
1 s 2 43.78 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS III SZCZUPAK Andrzej 4
2 s 2 45.01 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 2 46.84 GAJEWSKA Marika MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS V #
4 s 2 48.06 LASKOWSKA Romana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V #
1 s 3 45.37 ATŁACHOWICZ Justyna LUKS Dwójka Namysłów 96 U16 OP IV
2 s 3 48.51 KURAŚ Natalia MLKS Echo Twardogóra 96 U16 DS -- #
3 s 3 50.35 JAŁOSZYŃSKA Anna LKS Zorza Niemil # 95 U16 DS -- B.D. BEZ
4 s 3 50.89 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
5 s 3 51.17 SAMSONOWICZ Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
1 s 4 48.06 BORYCZKA Olga MLKS Rakowice # 95 U16 DS V
2 s 4 49.00 MATKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
3 s 4 49.34 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
1 s 5 48.09 JUTRUSIŃSKA Kamila WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS V
2 s 5 48.31 SZPEJEWSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V
3 s 5 50.29 TOKARSKA Dominika WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS -- #
4 s 5 54.75 SMOLNIK Daria WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
400 m K
1 s 1 58.62 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
2 s 1 59.24 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U23 DS III
3 s 1 62.17 KLOC Marta MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U20 DS IV
4 s 1 66.67 HERWY Ewelina niest. Opole # 88 U23 OP -- B.D.
5 s 1 67.77 PIOTROWSKA Kamila KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS --
600 m K
1 s 1 1:38.30 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS II #
2 s 1 1:41.88 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U16 DS III B.D. # 2
3 s 1 1:44.54 CIEŚLA Beata MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS IV
4 s 1 1:47.06 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa # 97 U14 MZ V RZEPKA Marek # Z/0347/13 2016 3
5 s 1 1:47.08 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS V #
6 s 1 1:49.02 GLINKA Jagoda GLKS Świdnica 95 U16 DS V
7 s 1 1:49.52 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V #
8 s 1 1:50.24 MARCINIAK Lidia MKS Piast Głogów 96 U16 DS -- #
9 s 1 1:53.56 KRÓLIKOWSKA Gabriela UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
10 s 1 1:54.04 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
11 s 1 1:56.26 PIOTROWSKA Maja UKS Sprint Legnica 95 U16 DS --
12 s 1 1:59.18 SIWKO Paulina MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS --
13 s 1 2:02.02 MAJDER Daria WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
14 s 1 2:08.52 WIATRAK Nikola ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS --
1 s 2 1:48.82 MOOR Justyna ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 98 U14 DS V B.D. 4
2 s 2 1:50.60 STRÓZIK Adriana MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS --
3 s 2 1:52.68 KRÓLICZEK Sara GLKS Świdnica 96 U16 DS -- GLINKA Waldemar #
4 s 2 1:53.04 KOZAK Paula UKS Sprint Legnica 97 U14 DS --
5 s 2 1:53.40 JANKOWSKA Joanna MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS --
6 s 2 1:54.92 KUZYNKÓW Aleksandra UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
7 s 2 1:57.46 WIATRAK Monika ULKS Muflon Bielawa 97 U14 DS --
8 s 2 1:57.56 PIEKARCZUK Anna UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
9 s 2 1:58.42 KACZOROWSKA Magda WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
10 s 2 1:58.84 SZYMANEK Milena WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
11 s 2 2:04.02 CZERWIŃSKA Anna ULKS Muflon Bielawa 97 U14 DS --
12 s 2 2:10.10 HOFFMAN Monika WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U14 DS -- #
13 s 2 2:22.66 SZUMSKA Zuzanna niest. Wrocław # 94 U18 DS --
800 m K
1 s 1 2:14.08 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD II B.D. 3
2 s 1 2:19.18 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS III
3 s 1 2:19.86 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS III
4 s 1 2:22.64 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III B.D. # 2
5 s 1 2:23.42 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III #
6 s 1 2:23.80 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS III BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
7 s 1 2:26.86 STAWIARSKA Aneta IKS Olkusz 89 U23 MA --
1 s 2 2:35.74 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
2 s 2 2:37.21 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
3 s 2 3:00.89 KRAUZE Sylwia UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław # 93 U18 DS --
1000 m K
1 s 1 3:09.56 FELISZEK Weronika MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
2 s 1 3:10.38 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS III
3 s 1 3:14.64 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS IV WOSIEK Jacek B.D. # Z/0798/12 2019 1
4 s 1 3:17.58 SALLOUM Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS IV
5 s 1 3:18.96 Ł. M. KS AZS AWF Poznań # 92 U20 WP --
6 s 1 3:20.80 KAMIŃSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS IV
7 s 1 3:24.36 MICHTA Iwona MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V #
8 s 1 3:25.16 WÓJCIAK Magdalena UKS Piast Bolków 96 U16 DS V #
9 s 1 3:25.40 PAŃKOWSKA Aleksandra ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 97 U14 DS V B.D. BEZ
10 s 1 3:28.58 CICHOŃ Kinga LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V #
11 s 1 3:35.26 DUDZIK Klaudia ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS --
12 s 1 3:38.96 ŁAGOCKA Magdalena MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS --
13 s 1 3:45.54 GEBEL Aleksandra MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS --
14 s 1 3:49.66 MASIERAK Nikola SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.77 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 II
2 s 1 15.92 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 III #
3 s 1 16.24 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS 0.0 III #
4 s 1 16.35 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 III
1 s 2 16.95 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS 0.0 IV
2 s 2 17.74 OMIATACZ Daria MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS 0.0 V #
3 s 2 18.50 PASEK Justyna MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS 0.0 V
4 s 2 19.06 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS 0.0 --
5 s 2 21.38 HERING Patrycja MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS 0.0 --
1 s 3 18.29 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP -0.1 V
2 s 3 19.63 FUKSIEWICZ Roksana WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS -0.1 -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 2 15.84 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.2 III
2 s 2 15.98 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS +0.2 III
100 m pł K
1 s 1 14.60 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
2 s 1 14.78 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II #
3 s 1 15.04 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
4 s 1 15.39 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS 0.0 II
5 s 1 15.82 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III B.D. # BEZ
6 s 1 16.09 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP 0.0 III BIERNACKI Jacek # BEZ
7 s 1 16.16 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III B.D.
300 m pł K
1 s 1 48.11 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS III
2 s 1 48.51 KRAWIEC Ewelina MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III #
3 s 1 48.99 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
4 s 1 50.89 CHAREWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
5 s 1 52.90 PIÓRKOWSKA Arina LKS Polkowice 95 U16 DS V
6 s 1 57.11 HERING Patrycja MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
1 s 2 54.62 OMIATACZ Daria MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS V #
2 s 2 56.06 GODEK Justyna MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS --
3 s 2 65.40 CHMIELEWSKA Manuela LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
400 m pł K K
1 s 65.78 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS II
4x100 m K
1 s 1 51.52 TUSZAKOWSKA Laura
KURYŁO Joanna
SZTUCKA Julia
PAŁYS Anna
MKS MOS Wrocław 95
95
95
95
U16 DOL --
STOLARCZYK Grzegorz B.D.
B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
Z/3313/11
Z/1435/11
2019
2019

3

2 s 1 52.87 WESOŁOWSKA Marta
SIUDY Agata
JAROSZEWICZ Julia
ŻUKOWSKA Agnieszka
WKS Śląsk Wrocław 95
95
96
96
U16 DOL --


3 s 1 52.88 WOJCIECHOWSKA Alicja
MAGNOWSKA Karolina
KRAWIEC Ewelina
BUZAŁA Aleksandra
MKS Osa Zgorzelec 95
96
95
96
U16 DOL --


4 s 1 53.31 FRĄCZEK Roksana
WOJTANIA Joanna
BOLINGER Daria
ZAMOŻNA Kaja
MKS Szerszeń Bogatynia 96
96
96
96
U16 DOL --


5 s 1 53.88 KOWALIK Paula
OCHOCKA Ewa
POLAK Honorata
SADLAK Katarzyna
MKS Bolesłavia Bolesławiec 95
96
96
95
U16 DOL --
SKRZYPACZ Adrian B.D.

Z/0778/12
2019

6 s 1 54.46 RUTKOWSKA Gabriela
WŁODARSKA Izabela
GRZYWCZAK Emilia
KRUPIŃSKA Paulina
MKS MOS Wrocław 95
95
95
95
U16 DOL --


7 s 1 57.40 GAJEWSKA Marika
MATKOWSKA Ewelina
WITKOWSKA Klaudia
KUBUJ Wiktoria
MKS MOS Wrocław 96
96
96
96
U16 DOL --


1 s 2 47.10 KIĄCA Magdalena
GADZIŃSKA Anna
KARPOWICZ Katarzyna
SZCZEPANIAK Aleksandra
KS AZS AWF Wrocław 90
90
90
90
U23 DOL --


2 s 2 48.10 GRZESZEK Dominika
KARPOWICZ Anna
KORZENIECKA Martyna
LINKIEWICZ Małgorzata
MKS MOS Wrocław 91
91
92
92
U20 DOL --


ROŻEJ Marek
Z/1295/11
2019
1
Wzwyż K
1 f 1 1.45 WOJTASIK Dagmara MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS IV
1 f 1 1.70 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP I BIERNACKI Jacek # BEZ
1 f 1 1.70 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS I
2 f 1 1.45 PAWŁOWICZ Joanna MKS Piast Lwówek Śląski # 95 U16 DS IV
3 f 1 1.45 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup # 95 U16 OP IV
3 f 1 1.60 KASPRZAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 91 U20 DS III
4 f 1 1.40 MALEC Izabella MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
4 f 1 1.40 BILINIEWICZ Kinga MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS --
4 f 1 1.40 BOGACKA Marta ULKS Muflon Bielawa 95 U16 DS V
6 f 1 1.35 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/4465/11 2012 3
6 f 1 1.35 GRUCA Emila LUKS Podium Kup # 96 U16 OP --
8 f 1 1.35 CZERWNIŃSKA Joanna MUKS Legnica 95 U16 DS --
9 f 1 1.35 TYSZKIEWICZ Natalia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
10 f 1 1.35 KUREK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
11 f 1 1.30 OSTROWSKA Katarzyna MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
12 f 1 1.20 KOZAK Paulina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
13 f 1 1.20 NOSAL Edyta MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.00 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II
2 f 1 2.80 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III #
3 f 1 2.60 RUTKOWSKA Gabriela MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
4 f 1 2.30 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V B.D. # 3
W dal K
1 f 1 5.14 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.9 III STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
1 f 1 5.67 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.4 II
2 f 1 5.09 KOWALIK Paula MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -0.4 IV
2 f 1 5.29 REK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno 90 U23 LD -0.1 III
3 f 1 5.02 ZIELIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.5 IV #
3 f 1 5.03 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +0.1 IV #
4 f 1 4.88 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +1.2 IV SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
4 f 1 5.03 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +0.7 IV
5 f 1 4.83 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +0.8 IV
6 f 1 4.79 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -0.3 V
7 f 1 4.67 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.4 V
8 f 1 4.40 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.9 --
9 f 1 4.39 KRAWIEC Ewelina MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -0.4 -- #
10 f 1 4.29 BUZAŁA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -0.2 --
11 f 1 4.26 CHOŁA Aleksandra LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.7 --
12 f 1 4.26 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +1.0 --
13 f 1 4.17 SZYMAŃCZAK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.4 --
14 f 1 4.13 KURCZABA Karolina LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -0.6 --
15 f 1 4.08 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.1 --
16 f 1 3.99 MARCZYŃSKA Karolina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS 0.0 --
17 f 1 3.92 SZPEJEWSKA Joanna MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -0.9 --
18 f 1 3.85 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -0.6 --
19 f 1 3.77 PAWLUK Klaudia MLKS Echo Twardogóra 96 U16 DS -0.6 --
20 f 1 3.58 SKUBISZ Marta ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS -0.6 --
Kula (3) K
1 f 1 10.38 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
2 f 1 10.24 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
3 f 1 9.94 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS IV SZCZUPAK Andrzej Z/4465/11 2012 3
4 f 1 9.71 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V #
5 f 1 9.70 GUZEK Adriana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V
6 f 1 9.18 BEKACZ Ewa MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V #
7 f 1 8.86 CZAPNIK Monika UKS Sprint Legnica 96 U16 DS V
8 f 1 8.63 BYSIEC Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
9 f 1 8.37 PIEŃKOWSKA Natalia UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
10 f 1 8.07 MROZIK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
11 f 1 7.84 STEFANIAK Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS --
12 f 1 7.84 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
13 f 1 7.18 SOKOŁOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
14 f 1 7.02 MASIERAK Nikola SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
15 f 1 6.51 KACPERSKA Nikola MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS --
16 f 1 6.00 STADNIK Natalia MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
Kula (4) K
1 f 1 12.50 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
2 f 1 11.96 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.03 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III #
2 f 1 30.85 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
3 f 1 27.61 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS V
4 f 1 24.50 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
5 f 1 22.41 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/4465/11 2012 3
6 f 1 22.40 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
7 f 1 21.80 FIGIELA Patrycja ULKS Zielony Dąb Żarów 95 U16 DS -- B.D. kl
8 f 1 20.73 POTOCKA Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
9 f 1 19.90 STRÓZIK Paulina MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
10 f 1 19.72 GUZEK Adriana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
11 f 1 18.91 SZCZEPANIAK Laura WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS -- #
12 f 1 18.90 BYSIEC Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
13 f 1 18.74 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
14 f 1 16.38 CZAPNIK Monika UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 61.23 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice 72 Masters DS MM B.D. Z/4389/11 2019 M
2 f 1 38.08 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
3 f 1 35.82 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP III
4 f 1 29.61 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019
5 f 1 29.35 MARKOWSKA Magdalena LKS Polkowice 93 U18 DS IV PIERZCHALA Robert # Z/4384/11 2012 BEZ
Młot (3) K
2 f 1 39.77 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
3 f 1 33.87 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
4 f 1 32.23 BEKACZ Ewa MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V #
5 f 1 23.93 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS -- SZCZUPAK Andrzej Z/4465/11 2012 3
6 f 1 23.02 FIGIELA Patrycja ULKS Zielony Dąb Żarów 95 U16 DS -- B.D. kl
7 f 1 22.87 POTOCKA Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
8 f 1 20.38 MROZIK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
Młot (4) K
1 f 1 46.70 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS II
Oszczep (600) K
1 f 1 34.74 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS III
1 f 1 37.68 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
2 f 1 32.97 MATKOWSKA Aleksandra MLKS Rakowice 95 U16 DS IV #
2 f 1 37.40 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III B.D.
3 f 1 32.02 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
3 f 1 37.08 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III
4 f 1 31.87 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS IV
4 f 1 34.70 LECHMAN Katarzyna MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
5 f 1 29.75 PIOSNA Nikola MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
5 f 1 33.74 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
6 f 1 29.14 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
6 f 1 31.86 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS IV
7 f 1 26.04 JASIŃSKA Monika MLKS Rakowice # 96 U16 DS -- #
7 f 1 31.20 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS IV
8 f 1 22.80 DEJNAKA Aleksandra MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
8 f 1 29.74 POŁUKORD Daria SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0004/11 2012
9 f 1 21.43 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- #
9 f 1 21.82 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
10 f 1 21.15 STEFANIAK Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS --
Chód 3 km K
1 s 1 18:31.67 ZAWADZKA Urszula MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
2 s 1 18:40.12 KULIŃSKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
3 s 1 19:24.61 KOZAKIEWICZ Magda LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
4 s 1 19:53.63 WOJTCZAK Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP V
5 s 1 20:08.60 SADLIK Aleksandra UKS Sprint Legnica 96 U16 DS V
100 m M
1 s 1 10.79 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP 0.0 I PTAK Krzysztof M
2 s 1 11.17 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 II
3 s 1 11.18 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
4 s 1 11.32 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 s 1 11.37 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS 0.0 III
1 s 2 11.36 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +1.3 III
2 s 2 11.40 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 Sen DS +1.3 III
3 s 2 11.74 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.3 III #
4 s 2 11.80 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +1.3 IV
5 s 2 11.94 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +1.3 IV
6 s 2 11.94 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS +1.3 IV SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
1 s 3 11.67 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III
2 s 3 11.76 ŚLEDŹ Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP 0.0 IV
3 s 3 12.13 ŁYSOŃ Michał GLKS Świdnica 91 U20 DS 0.0 IV MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
4 s 3 12.32 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS 0.0 --
5 s 3 12.32 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS 0.0 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
1 s 4 11.29 WŁODARCZAK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 II B.D. #
2 s 4 12.43 BRZEMIŃSKI Dawid MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS 0.0 --
3 s 4 12.66 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS 0.0 --
4 s 4 12.66 BLUJ Marcin KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 --
1 e 1 11.67 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -2.0 III #
2 e 1 12.04 OKOŃ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -2.0 IV
3 e 1 12.38 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA -2.0 V GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
4 e 1 12.64 RUBIS Patryk MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS -2.0 V
5 e 1 14.38 MONASTERSKI Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS -2.0 --
1 e 2 11.79 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV #
2 e 2 12.23 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS 0.0 V
3 e 2 12.82 ŻAKIEWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
4 e 2 13.50 SMOLIK Mateusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS 0.0 --
1 e 3 12.80 KRZYŻANOWSKI Arwid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS +0.3 --
2 e 3 12.89 ŚWIERCZYŃSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS +0.3 --
3 e 3 12.96 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.3 --
4 e 3 13.73 TUMIŃSKI Kamil LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +0.3 -- #
1 e 4 11.99 KOZIARA Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS +0.3 IV
2 e 4 12.45 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.3 V
3 e 4 12.52 SZARAPOW Sebastian MULKS Olimpia Świdnica # 95 U16 DS +0.3 V TEODOSIADIS Micios #
4 e 4 12.60 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.3 V B.D. # 3
5 e 4 12.96 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS +0.3 --
6 e 4 13.33 KWIATKOWSKI Piotr SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS +0.3 -- TEODOSIADIS Micios # 4
1 f 1 11.73 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS +1.3 III #
2 f 1 11.88 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +1.3 IV #
3 f 1 12.05 KOZIARA Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS +1.3 IV
4 f 1 12.34 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS +1.3 V
5 f 1 12.37 OKOŃ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS +1.3 V
6 f 1 12.46 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +1.3 V GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
7 f 1 12.46 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +1.3 V
200 m M
1 s 1 21.53 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS 0.0 I
2 s 1 21.67 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP 0.0 I PTAK Krzysztof M
3 s 1 22.18 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 II
4 s 1 22.91 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III B.D. 3
1 s 2 22.17 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP 0.0 II
2 s 2 22.61 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
3 s 2 22.81 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
4 s 2 23.17 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
5 s 2 23.23 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III
1 s 3 24.38 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP 0.0 IV SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
2 s 3 24.54 ŁYSOŃ Michał GLKS Świdnica 91 U20 DS 0.0 -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
3 s 3 24.70 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS 0.0 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 3 24.75 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 94 U18 DS 0.0 -- #
5 s 3 25.09 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS 0.0 --
6 s 3 25.48 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS 0.0 --
300 m M
1 s 1 41.13 MICHALIK Piotr GLKS Świdnica 96 U16 DS V
2 s 1 42.66 KRZYŻANOWSKI Arwid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
3 s 1 43.07 KULIG Kacper SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
1 s 2 39.50 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
2 s 2 40.53 LATUS Kamil MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V #
3 s 2 42.36 LIS Marek WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS V
4 s 2 42.57 ŚWIERCZYŃSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS --
5 s 2 43.79 PARTYKA Daniel WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
6 s 2 47.48 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
1 s 3 39.92 WÓJCIK Paweł ULKS Zielony Dąb Żarów 96 U16 DS IV B.D. kl
2 s 3 40.58 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS V
3 s 3 42.28 STRZELCZYK Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U14 OP V
4 s 3 46.94 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS -- #
1 s 4 37.49 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II #
2 s 4 37.57 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS III #
3 s 4 39.47 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
4 s 4 40.17 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
5 s 4 40.61 ORZOŁ Jarosław MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
6 s 4 41.49 LESMAN Dorian LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
7 s 4 44.15 RUBIS Patryk MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS --
400 m M
1 s 1 50.50 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP II
2 s 1 50.54 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
3 s 1 50.62 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS III
1 s 2 54.31 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. BEZ
2 s 2 54.37 BANAT Rafał SSMKS Parasol Wrocław # 94 U18 DS IV #
3 s 2 54.97 JENDRZEJCZUK Damian WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS --
4 s 2 55.49 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 s 3 56.27 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
2 s 3 57.93 MAKÓWKA Adrian MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP --
3 s 3 58.21 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP -- B.D. # BEZ
4 s 3 58.45 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
5 s 3 60.49 MAZUR Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP --
1 s 4 53.83 JASTRZĘBSKI Damian LUKS Olimpia Ostrzeszów 94 U18 WP IV WIEJA Piotr 4
2 s 4 56.21 ŚNIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP --
3 s 4 56.99 KUCHARCZYK Paweł MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
4 s 4 57.33 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
600 m M
1 s 1 1:29.02 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U16 DS III #
2 s 1 1:32.30 BUCIAK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS IV
3 s 1 1:33.35 OCZKO Bartłomiej SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS IV
4 s 1 1:34.04 DOBOSZ Michał MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
5 s 1 1:39.92 LIS Paweł WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U14 DS V #
6 s 1 1:41.09 NIEĆ Martin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
7 s 1 1:41.32 PTASZEK Konrad MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
8 s 1 1:41.44 SAMBOR Łukasz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS --
9 s 1 1:41.46 ROMANOWSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
10 s 1 1:44.16 STĘPIEŃ Wojciech LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
800 m M
1 s 1 1:54.14 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 92 U20 DS II B.D. 2
2 s 1 1:54.82 PERZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
3 s 1 1:55.96 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U23 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
4 s 1 1:56.48 BILEWICZ Dawid WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS II
5 s 1 1:56.58 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II
6 s 1 1:58.62 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
7 s 1 1:59.54 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS III #
8 s 1 2:00.28 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
9 s 1 2:01.40 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS III #
10 s 1 2:05.74 KONDZIOR Paweł MULKS Olimpia Świdnica # 75 Masters DS -- TEODOSIADIS Micios # Z/2636/18 2018 BEZ
1 s 2 2:01.09 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP III ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
3 s 2 2:01.81 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP III SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
4 s 2 2:02.05 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS IV B.D. # 3
5 s 2 2:02.23 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej # Z/1813/11 2014 3
6 s 2 2:03.77 SUDÓŁ Hubert WLKS Wrocław 92 U20 DS IV
6 s 2 2:05.31 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV
1 s 3 1:53.55 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 Sen KP II WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
2 s 3 2:09.81 KARKOSZKA Łukasz MUKS Legnica 92 U20 DS -- B.D. BEZ
3 s 3 2:16.17 OLEKSY Michał WLKS Wrocław 94 U18 DS --
4 s 3 2:16.53 BODZIONY Szymon WLKS Wrocław 94 U18 DS --
5 s 3 2:17.29 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
6 s 3 2:23.97 SPRINGER Jakub LIUKS Kruszwica 90 U23 KP -- WEGWERTH Włodzimierz
1000 m M
1 s 1 2:47.48 MAŃKOWSKI Kamil SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS IV
2 s 1 2:51.50 GÓRALSKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
3 s 1 2:56.22 BIAŁEK Przemysław MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
4 s 1 3:01.40 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -- B.D. # BEZ
5 s 1 3:01.58 RZĄDCZYK Marek MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
6 s 1 3:01.90 JURGOWSKI Wojciech MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
7 s 1 3:02.46 LOTA Marcin UKS Sprint Legnica 96 U16 DS --
8 s 1 3:05.93 SZYLER Paweł ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS -- B.D. BEZ
9 s 1 3:09.41 CZAPLIŃSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
10 s 1 3:09.51 BYCZEK Jakub MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS --
11 s 1 3:15.75 GWARA Dawid MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
12 s 1 3:16.41 LASKOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
13 s 1 3:27.73 MALUNG Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
2000 m M
1 s 1 6:12.14 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP IV
2 s 1 6:15.88 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM IV #
3 s 1 6:18.65 JURA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV #
4 s 1 6:26.17 KURCZEWSKI Sebastian SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS V #
5 s 1 6:30.59 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS V #
6 s 1 6:33.55 NOWIŃSKI Radosław MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS V #
7 s 1 6:39.53 PALITRZAK Jan SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS V #
8 s 1 6:40.23 KERNTKE Łukasz UKS Nowogrodziec 96 U16 DS --
9 s 1 6:43.07 KOZDRA Krzysztof MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -- #
10 s 1 6:47.23 STANKIEWICZ Paweł LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
11 s 1 7:14.43 MICHALIK Paskal MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
12 s 1 7:21.71 ANDRZEWSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
13 s 1 7:23.91 POMYKAŁA Kamil MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS --
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.47 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP 0.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 16.19 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS 0.0 III #
3 s 1 16.29 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS 0.0 III
4 s 1 16.57 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP 0.0 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
5 s 1 17.48 STERNIK Marcin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS 0.0 IV #
6 s 1 18.31 PATYK Mariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS 0.0 V
1 s 2 17.02 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS 0.0 IV #
2 s 2 17.99 BEDNARZ Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS 0.0 V
3 s 2 19.01 DZIĘGIELEWSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS 0.0 --
4 s 2 19.15 WOJTOWICZ Grzegorz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS 0.0 --
5 s 2 21.33 KOSARCZYN Kamil MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS 0.0 --
110 m pł J MŁ M
3 s 1 16.06 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.43 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
4 s 1 16.14 ŚLEDŹ Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP 0.0 III
110 m pł M
2 s 1 15.55 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
300 m pł M
1 s 1 41.30 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS II #
2 s 1 41.52 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
3 s 1 43.31 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
4 s 1 44.02 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
5 s 1 44.38 SOSNOWSKI Karol WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
6 s 1 44.92 DZIĘGIELEWSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
1 s 2 45.32 LISOWIK Paweł MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
2 s 2 45.62 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 s 2 45.94 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS V #
4 s 2 45.96 BANAŚ Bartosz MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
5 s 2 46.42 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
6 s 2 49.77 IGRAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
7 s 2 51.33 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
1 s 3 44.91 PATYK Mariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS V
2 s 3 46.85 WOJTOWICZ Grzegorz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS --
3 s 3 48.13 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS --
4 s 3 53.05 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
5 s 3 54.59 MIKOŁAJCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
400 m pł J MŁ M
3 s 1 59.26 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV #
4 s 1 59.37 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
5 s 1 61.80 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS --
400 m pł M
1 s 1 56.82 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III #
2 s 1 58.01 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP III MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
4x100 m M
1 s 1 47.00 WALCZAK Artur
ORZOŁ Jarosław
OKOŃ Krzysztof
BEDNARZ Grzegorz
MKS Osa Zgorzelec 96
95
95
95
U16 DOL --


2 s 1 48.95 LIS Marek
WOJTOWICZ Grzegorz
SOSNOWSKI Karol
PATYK Mariusz
WKS Oleśniczanka Oleśnica 95
96
94
95
U18 DOL --


3 s 1 56.47 OŚLAK Grzegorz
GOSS Maciej
IGRAS Kamil
KRZYŻANOWSKI Arwid
MKS Bolesłavia Bolesławiec 96
95
96
96
U16 DOL --
GIZA Andrzej B.D.

Z/1716/12
2018
2
Wzwyż M
1 f 1 1.80 WOŁCZYŃSKI Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS IV
1 f 1 1.85 BANASZAK Bartosz LKS Maraton Turek 89 U23 WP III
2 f 1 1.60 STERNIK Marcin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
2 f 1 1.80 TOROŃCZAK Kamil ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 93 U18 DS IV
3 f 1 1.60 PENARSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
3 f 1 1.75 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
4 f 1 1.55 FRĄCKIEWICZ Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
4 f 1 1.75 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 94 U18 DS IV #
5 f 1 1.55 NOWAK Maciej LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
6 f 1 1.50 KAMIŃSKI Sebastian MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS --
6 f 1 1.50 SOŚNICKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
8 f 1 1.50 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- #
9 f 1 1.50 NIEWIADOMSKI Adrian ULKS Muflon Bielawa 96 U16 DS --
10 f 1 1.40 DZIUMAKOWSKI Łukasz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS --
Tyczka M
1 f 1 4.80 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
2 f 1 4.40 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
3 f 1 3.60 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
4 f 1 3.40 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ IV KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
5 f 1 3.00 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
6 f 1 2.60 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
7 f 1 2.00 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
8 f 1 2.00 KOŁACZ Łukasz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
W dal M
1 f 1 5.82 WÓJCIK Paweł ULKS Zielony Dąb Żarów 96 U16 DS -0.4 V B.D. kl
1 f 1 6.65 TUROWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III
2 f 1 5.67 ŻAKIEWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.5 V
2 f 1 6.56 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS +0.4 III B.D. BEZ
3 f 1 5.47 ODZIOBA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -0.4 --
3 f 1 6.36 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS +0.4 III
4 f 1 5.43 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -0.4 -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
4 f 1 6.21 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 --
5 f 1 5.31 DZIUMAKOWSKI Łukasz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS -1.3 --
5 f 1 6.20 SZTUCZKA Rafał MKS Piast Głogów 90 U23 DS -0.5 -- #
6 f 1 5.15 NOGA Daniel MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.0 --
6 f 1 6.10 BIENIASZ Paweł MKS Piast Głogów 90 U23 DS +0.6 -- #
7 f 1 5.14 WALKIEWICZ Marcin ULKS Zielony Dąb Żarów 96 U16 DS -0.4 -- B.D. kl
7 f 1 5.69 MALIŃSKI Bartosz MKS Piast Głogów 88 U23 DS -1.0 --
8 f 1 5.04 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS -0.3 --
8 f 1 5.43 PIOTROWICZ Krzysztof MKS Piast Głogów 91 U20 DS -0.4 -- #
9 f 1 5.01 PORTIANKO Dawid MLKS Sokół Lubin 96 U16 DS -0.3 --
9 f 1 5.08 SEMIK Łukasz MKS Piast Głogów 91 U20 DS +0.6 -- #
10 f 1 4.85 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.5 --
10 f 1 5.00 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.4 -- #
11 f 1 4.04 BLUJ Marcin KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.3 --
11 f 1 4.95 LISOWIK Paweł MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS -0.5 --
12 f 1 2.86 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.5 -- B.D. # BEZ
12 f 1 4.88 LATUS Kamil MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS -0.7 -- #
13 f 1 4.83 KOTWICA Dominik UKS Nowogrodziec 96 U16 DS -0.9 --
14 f 1 4.66 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.1 --
15 f 1 4.58 POPIWCZAK Jakub UKS Sprint Legnica 96 U16 DS -0.6 --
16 f 1 4.53 IGRAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS 0.0 --
17 f 1 4.43 MIKOŁAJCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.5 --
Trójskok M
1 f 1 14.70 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS -0.9 II
2 f 1 14.20 KOMAR Patryk AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.2 III OSIEWACZ Stefan # Z/0453/11 2019 1
3 f 1 13.48 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.3 III ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
4 f 1 13.28 SZTUCZKA Rafał MKS Piast Głogów 90 U23 DS 0.0 III #
5 f 1 12.83 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.5 --
6 f 1 11.62 PIOTROWICZ Krzysztof MKS Piast Głogów 91 U20 DS +0.3 -- #
7 f 1 10.97 SEMIK Łukasz MKS Piast Głogów 91 U20 DS -0.5 -- #
Kula (4) M
1 f 1 11.82 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V
2 f 1 11.64 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
3 f 1 11.26 CZEPIEL Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
4 f 1 10.21 WEICHERT Dawid MKS Piast Głogów 96 U16 DS --
5 f 1 10.18 ZAJĄC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
6 f 1 9.95 GRODZICKI Eryk LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
7 f 1 9.95 LEJA Michał ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 96 U16 DS --
8 f 1 9.84 GACEK Mateusz UKS Sprint Legnica 95 U16 DS --
9 f 1 9.71 LIANA Marcin MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -- #
10 f 1 8.76 JANKOWSKI Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
11 f 1 8.60 OLEŃSKI Igor MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
12 f 1 8.43 JANECZKO Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- #
13 f 1 7.82 MALUNG Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
14 f 1 7.48 PIWOWARCZYK Jonatan UKS Sprint Legnica 95 U16 DS --
15 f 1 7.38 MOKIJEWSKI Patryk MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
Kula (5) M
1 f 1 15.58 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
Kula (6) M
1 f 1 19.11 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 17.25 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
3 f 1 14.49 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II SATORA Jan # Z/0454/11 2
4 f 1 12.99 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
5 f 1 10.48 STROMBEK Adrian MKS Ekonomik Nysa 91 U20 OP -- SATORA Jan Z/2937/11 2011 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 45.90 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS III
2 f 1 42.95 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS III #
3 f 1 36.09 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS IV B.D. # 1
4 f 1 31.33 HOLTOŚ Dorian MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V
5 f 1 30.51 CZEPIEL Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS --
6 f 1 30.50 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
7 f 1 26.92 FIGIELA Patryk ULKS Zielony Dąb Żarów 95 U16 DS -- B.D. kl
8 f 1 24.50 KOSIOR Jakub UKS Nowogrodziec 96 U16 DS --
Dysk (1.5) M
1 f 1 50.03 DROŻDŻ Krzysztof LUKS Olimpia Ostrzeszów 94 U18 WP II WIEJA Piotr B.D. Z/4824/11 2011 BEZ
2 f 1 49.27 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
3 f 1 43.32 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS III
4 f 1 39.87 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.90 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
2 f 1 46.45 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
3 f 1 44.76 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
4 f 1 40.36 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
Młot (4) M
1 f 1 35.38 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS V B.D. # 1
2 f 1 32.44 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
3 f 1 22.69 JANECZKO Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- #
4 f 1 22.10 FIGIELA Patryk ULKS Zielony Dąb Żarów 95 U16 DS -- B.D. kl
5 f 1 20.18 KRAWCZYK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
6 f 1 18.95 OLEŃSKI Igor MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
7 f 1 16.95 MOTLOŚ Dorian MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS --
Oszczep (600) M
1 f 1 47.32 ODZIOBA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
2 f 1 45.51 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
3 f 1 44.27 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV #
4 f 1 42.06 CIĘCIEL Krzysztof MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
5 f 1 36.20 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
6 f 1 34.01 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- B.D. # 1
7 f 1 31.28 MOKIJEWSKI Patryk MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
8 f 1 30.56 KUS Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS --
9 f 1 30.31 ZAJĄC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
10 f 1 28.67 KOTWICA Dominik UKS Nowogrodziec 96 U16 DS --
11 f 1 27.66 KOSIOR Jakub UKS Nowogrodziec 96 U16 DS --
12 f 1 25.00 DUDZIC Radomir WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS --
13 f 1 22.38 KRAWCZYK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
Oszczep (700) M
1 f 1 55.00 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4383/11 2016 2
2 f 1 16.18 SMOLAK Kamil MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -- #
Chód 3 km M
1 f 1 17:47.82 KOPYŚĆ Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
2 f 1 18:06.48 OŚLAK Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
3 f 1 18:26.51 DUDZIC Radomir WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS --
4 f 1 20:10.41 SITARSKI Konrad MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2633879184723 sekund