Rzeszów 13.06.2010
IV Mityng Kwalifikacyjny POZLA (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.69 BARAN Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK +0.4 II
2 s 1 12.81 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.4 III
3 s 1 12.90 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.4 III #
4 s 1 12.92 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +0.4 III #
5 s 1 12.92 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.4 III
6 s 1 13.04 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.4 III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
7 s 1 13.46 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.4 IV WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
1 s 2 13.15 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +1.7 III
2 s 2 13.26 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.7 IV #
3 s 2 13.34 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +1.7 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
4 s 2 13.39 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.7 IV #
5 s 2 13.46 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.7 IV
6 s 2 13.73 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +1.7 IV B.D. BEZ
1 s 3 13.40 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK 0.0 IV
2 s 3 13.50 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK 0.0 IV #
3 s 3 13.57 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK 0.0 IV #
4 s 3 13.59 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK 0.0 IV
5 s 3 13.73 DZIEWIT Monika LKS Stal Mielec 95 U16 PK 0.0 IV
6 s 3 14.42 ZIELIŃSKA Iga LKS Stal Mielec 95 U16 PK 0.0 V
200 m K
1 s 1 26.39 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.1 III
2 s 1 26.46 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.1 III
3 s 1 27.27 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.1 III #
4 s 1 27.28 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.1 III #
5 s 1 27.46 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.1 IV WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
6 s 1 27.65 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.1 IV B.D. BEZ
1 s 2 27.99 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK 0.0 IV
2 s 2 28.07 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK 0.0 IV #
3 s 2 28.09 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK 0.0 IV #
4 s 2 28.39 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK 0.0 IV
1 s 3 28.07 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +0.2 IV #
2 s 3 28.44 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U14 PK +0.2 IV KULIG Marzena # Z/0835/13 2019 BEZ
3 s 3 28.89 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.2 V
4 s 3 29.83 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU +0.2 V B.D. # 3
400 m K
1 s 1 59.58 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
2 s 1 60.17 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
3 s 1 61.88 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III
4 s 1 62.77 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK IV B.D. BEZ
5 s 1 63.66 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
6 s 1 65.33 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK --
1 s 2 61.49 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
2 s 2 64.21 MAZUR Dominika CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK IV B.D.
3 s 2 66.89 RĘBISZ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK V #
4 s 2 67.77 SUDOŁ Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
800 m K
1 s 1 2:30.04 KUKUŁKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 97 U14 PK IV
2 s 1 2:34.33 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
3 s 1 2:40.72 HERDZIK Ewelina KB Witar Tarnobrzeg 93 U18 PK --
1500 m K
1 5:02.04 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
100 m pł K
1 15.78 ROŚ Paula CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK +1.6 III
400 m pł K K
1 65.54 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK II
Wzwyż K
1 1.45 KURIAŃCZYK Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK IV
2 1.45 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
2 1.45 SOKOŁOWSKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK IV
4 1.40 MICHALIK Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK V
W dal K
1 5.61 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 II #
2 5.35 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +0.6 III BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
3 5.20 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.6 III
4 5.16 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.2 III
5 5.05 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +0.2 IV #
6 5.01 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.5 IV B.D. BEZ
7 4.96 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91 U20 PK +0.2 IV B.D. B.D. BEZ
8 4.56 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.8 V SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
9 4.25 ZIELIŃSKA Iga LKS Stal Mielec 95 U16 PK +0.5 --
Trójskok K
1 12.00 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.8 I #
2 10.38 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91 U20 PK +1.2 IV B.D. B.D. BEZ
3 10.21 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.7 IV B.D. BEZ
Kula (4) K
1 11.13 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
Młot (3) K
1 42.04 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
Młot (4) K
1 26.39 ŁYP Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
2 24.58 SŁOWIK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 31.85 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
100 m M
1 s 1 10.89 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK 0.0 I
2 s 1 11.08 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów 87 Sen PK 0.0 II B.D. 2
3 s 1 11.11 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU 0.0 II WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
4 s 1 11.37 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK 0.0 III
5 s 1 11.46 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK 0.0 III
6 s 1 11.53 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA 0.0 III
7 s 1 11.83 ZAŃCZAK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK 0.0 IV
1 s 2 11.32 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.9 III #
2 s 2 11.53 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.9 III #
3 s 2 11.61 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.9 III B.D. # 2
4 s 2 11.71 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.9 III #
5 s 2 11.79 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +0.9 IV
6 s 2 11.85 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.9 IV
7 s 2 11.86 DZIURA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.9 IV
1 s 3 11.42 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK 0.0 III B.D. # 1
2 s 3 11.56 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK 0.0 III #
3 s 3 11.57 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK 0.0 III
4 s 3 11.76 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK 0.0 IV
5 s 3 11.89 PORCZAK Michał niest. Rzeszów # 84 Sen PK 0.0 --
6 s 3 12.02 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK 0.0 IV
7 s 3 12.12 GAJ Marek KB Witar Tarnobrzeg 95 U16 PK 0.0 IV
1 s 4 11.76 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK 0.0 IV
2 s 4 11.92 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK 0.0 IV B.D. # BEZ
3 s 4 12.06 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK 0.0 IV
4 s 4 12.15 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK 0.0 IV
5 s 4 12.31 BOČEK Artur UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK 0.0 V
6 s 4 12.55 WITEK Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK 0.0 V #
7 s 4 12.81 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK 0.0 -- LDK!
8 s 4 12.83 KUKLA Paweł UKS Jagiellonka Przeworsk 90 U23 PK 0.0 --
200 m M
1 s 1 21.89 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +0.1 I
2 s 1 22.79 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.1 II
3 s 1 23.34 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.1 III
4 s 1 23.58 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +0.1 III #
5 s 1 23.74 PORCZAK Michał niest. Rzeszów # 84 Sen PK +0.1 --
1 s 2 23.48 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK +1.0 III B.D. # BEZ
2 s 2 23.53 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.0 III
3 s 2 23.63 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.0 IV #
4 s 2 23.64 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.0 IV
5 s 2 24.07 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.0 IV #
6 s 2 24.22 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +1.0 IV
7 s 2 24.33 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.0 IV
1 s 3 23.33 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.2 III B.D. # 2
2 s 3 23.80 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.2 IV #
3 s 3 25.41 BOČEK Artur UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +1.2 V
4 s 3 25.66 MAŁEK Krzysztof LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 --
5 s 3 25.86 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +1.2 --
6 s 3 27.34 GORZELNIK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +1.2 --
400 m M
1 s 1 49.47 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 U23 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
2 s 1 53.48 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
3 s 1 55.21 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
4 s 1 56.43 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
5 s 1 56.47 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
6 s 1 57.58 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
1 s 2 55.78 TĘCZA Sławomir CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
2 s 2 55.91 PIKOR Rafał CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
3 s 2 56.91 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
4 s 2 58.26 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK -- LDK!
5 s 2 59.12 TARNAWSKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -- #
800 m M
1 2:06.28 MOTYL Damian LKS Stal Mielec 92 U20 PK IV
2 2:06.52 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
3 2:12.40 MURYJAS Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
4 2:15.72 KUSZ Artur MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
5 2:19.06 CZUCHRA Kamil KKB MOSiR Krosno # 93 U18 PK --
6 2:33.94 NOWAK Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
1500 m M
1 4:12.53 GAWLE Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK IV
2 4:16.53 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 3
3 4:19.78 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 U23 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
4 4:33.53 HACZELA Mateusz KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK --
5 4:35.34 ŁAŃCUCKI Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 58 Masters PK --
110 m pł J MŁ M
3 15.60 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +0.7 III B.D. # 1
4 18.29 KRYSTOSIAK Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.7 --
110 m pł M (99.1) M
2 15.50 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.7 II
110 m pł M
1 14.61 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów 87 Sen PK +0.7 I B.D. 2
400 m pł J MŁ M
3 60.31 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
400 m pł M
1 55.18 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II
2 55.78 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
Wzwyż M
1 1.97 RĘKAŚ Piotr CWKS Resovia Rzeszów 87 Sen PK II
2 1.80 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK IV #
3 1.73 ŁOJEK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK V #
4 1.60 SAJDAK Grzegorz LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
5 1.57 DELERT Tomasz LKS Stal Mielec 96 U16 PK -- #
6 1.45 KULIG Karol LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
W dal M
1 6.68 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.7 III
2 6.53 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.7 III
3 6.15 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.1 IV #
4 6.15 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.4 IV
5 5.88 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +0.6 V #
6 5.88 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +0.8 V
7 5.86 CZERW Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +0.9 --
8 5.84 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.5 V
Trójskok M
1 13.84 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.4 III
2 13.22 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.7 III
3 12.94 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 IV
Kula (5) M
1 12.33 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- #
Kula (6) M
1 14.40 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK II
2 13.41 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK III
Dysk (1) M
1 43.89 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
2 24.57 ZAKRZEWSKI Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
Dysk (1.5) M
1 47.51 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
2 32.84 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- #
3 30.77 HOCEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 38.69 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
2 34.75 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK IV
Młot (5) M
1 49.51 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
2 45.64 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
3 40.12 POŁEĆ Edwin LKS Stal Mielec 94 U18 PK IV
4 33.76 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- #
5 30.21 CZUBAK Sylwester UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
Oszczep (600) M
1 48.94 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
Oszczep (700) M
1 51.17 HOCEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
2 34.14 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -- #
3 25.38 CZUBAK Sylwester UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6873750686646 sekund