Łódź 12.06.2010
Memoriał im. Red. Ludwika Szumlewskiego (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.02 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +0.8 I #
2 s 1 12.43 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ +0.8 II
3 s 1 12.54 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD +0.8 II
4 s 1 12.62 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +0.8 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
5 s 1 12.63 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP +0.8 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
6 s 1 12.64 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +0.8 II
1 s 2 13.30 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.6 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
2 s 2 13.30 LENARCZYK Aleksandra RKS Łódź 93 U18 LD +0.6 IV
3 s 2 14.26 STELMASIAK Jowita MKS Aleksandrów Łódzki 97 U14 LD +0.6 V
4 s 2 14.41 SIEKIERA Anna UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD +0.6 V
5 s 2 14.43 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD +0.6 --
6 s 2 15.50 KWIATKOWSKA Jaśmina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +0.6 --
1 f 11.86 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +1.2 I #
2 f 12.29 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ +1.2 II
3 f 12.35 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD +1.2 II
4 f 12.43 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +1.2 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
5 f 12.52 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.2 II
6 f 12.60 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP +1.2 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
7 f 13.00 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +1.2 III BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
200 m K
1 s 1 25.09 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ +1.2 II
2 s 1 25.48 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.2 II
3 s 1 25.58 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP +1.2 II NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
4 s 1 26.04 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD +1.2 II B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
5 s 1 26.67 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD +1.2 III GOWORSKI Tomasz 2
1 s 2 26.99 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +1.4 III #
2 s 2 27.55 RZEPECKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD +1.4 IV
3 s 2 28.09 GRABARCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +1.4 IV
4 s 2 28.19 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno 91 U20 LD +1.4 IV B.D. BEZ
400 m K
1 59.83 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 Sen LD III B.D. BEZ
2 61.46 WILK Martyna RKS Łódź 94 U18 LD III
3 63.31 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD IV #
4 63.80 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD IV
5 68.08 JANKOWSKA Marta KS Żeglina Sieradz 94 U18 LD --
800 m K
1 2:15.73 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ II B.D. # 1
2 2:21.45 KLIMKOWSKA Agata RKS Łódź 93 U18 LD III
3 2:25.65 WŁODARCZYK Natalia KS Żeglina Sieradz 88 U23 LD -- B.D. BEZ
4 2:29.95 SOBIERAJ Agata RKS Łódź 94 U18 LD IV #
5 2:38.97 BARSZCZEWSKA Gabriela SKS Start Łódź 93 U18 LD --
100 m pł J MŁ K
4 s 1 15.80 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +2.4 III
4 s 2 15.84 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD +1.4 III
100 m pł K
1 s 1 14.28 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD +2.4 I
2 s 1 15.11 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD +2.4 II B.D. BEZ
3 s 1 15.29 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +2.4 II
5 s 1 16.16 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U20 LD +2.4 III
1 s 2 14.48 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD +1.4 I
2 s 2 15.24 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD +1.4 II B.D. BEZ
3 s 2 15.34 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +1.4 II
5 s 2 16.22 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U20 LD +1.4 III
400 m pł K K
1 63.67 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
2 63.85 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II
3 65.04 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD II
4 65.38 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD II #
Wzwyż K
1 1.61 URBANEK Karolina AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III #
2 1.56 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD III
3 1.56 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III #
4 1.51 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD IV
5 1.46 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD IV B.D. # BEZ
5 1.46 KUBIAK Kinga MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV
7 1.46 SZYMANIAK Izabela UKS Dziewiątka Kutno 93 U18 LD IV
8 1.26 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
Tyczka K
1 3.60 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 3.30 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD I WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
3 3.20 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź 93 U18 LD II WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
Trójskok K
1 12.24 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +0.7 I KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
2 12.12 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD +1.5 I
3 11.94 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U23 LD +0.8 II B.D. BEZ
4 11.12 KRYŁOWICZ Joanna AZS Łódź 93 U18 LD +0.9 III
5 11.09 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ +0.5 III
6 10.48 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD +0.3 IV B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
7 10.44 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD 0.0 IV
8 10.13 ZAKRZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 93 U18 MZ +0.2 --
Kula (4) K
1 12.58 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 10.91 GOŹDZIK Beata MKS Tomaszów Mazowiecki 69 Masters LD III
3 9.87 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
4 9.11 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
5 8.73 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
6 7.38 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ
7 7.37 SZYMANIAK Izabela UKS Dziewiątka Kutno 93 U18 LD --
Dysk (1) K
1 47.94 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 37.84 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U23 LD II
3 36.72 GOŹDZIK Beata MKS Tomaszów Mazowiecki 69 Masters LD III
4 32.46 NAWROTEK Joanna MKLA Łęczyca 94 U18 LD III #
5 30.84 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
6 30.45 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV
7 29.38 KOWALSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
8 24.82 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -- B.D. 2
100 m M
2 s 1 10.76 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD +1.8 I #
3 s 1 10.87 WASIAK Jarosław AZS Łódź 84 Sen LD +1.8 I #
4 s 1 10.97 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD +1.8 II B.D. # 3
5 s 1 11.11 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa 83 Sen MZ +1.8 II
6 s 1 11.27 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +1.8 II BIEDERMANN Roman # Z/1631/16 2019 2
1 s 2 10.82 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +1.8 I B.D. # 1
2 s 2 11.08 ANDRYSIAK Tomasz RKS Łódź 93 U18 LD +1.8 II
3 s 2 11.14 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD +1.8 II #
4 s 2 11.42 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U18 LD +1.8 III
5 s 2 11.54 KONSTAŃCZUK Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 79 Sen PD +1.8 III B.D. GOWORSKI Tomasz # Z/5451/15 2015 BEZ
1 s 3 11.00 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +1.8 II B.D. 2
2 s 3 11.07 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +1.8 II #
3 s 3 11.44 CHUDZICKI Kamil KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP +1.8 III BIEDERMANN Roman 3
4 s 3 11.58 KWIATKOWSKI Bartłomiej RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ +1.8 III
5 s 3 11.77 MARKOWSKI Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD +1.8 --
6 s 3 11.81 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD +1.8 IV
7 s 3 12.93 KORDALA Piotr SKS Start Łódź 95 U16 LD +1.8 -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
1 s 4 11.30 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U20 LD +0.2 II #
2 s 4 11.52 MĄKINA Arkadiusz KS AZS AWF Poznań # 86 Sen WP +0.2 III
3 s 4 11.57 BARSKI Norbert RKS Łódź # 94 U18 LD +0.2 III B.D. # BEZ
4 s 4 11.88 HADDAD Kamil AZS Łódź 92 U20 LD +0.2 IV
5 s 4 12.31 URBAŃSKI Jan AZS Łódź 94 U18 LD +0.2 --
6 s 4 12.51 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD +0.2 --
2 f 10.80 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD +0.6 I #
3 f 10.86 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +0.6 I B.D. # 1
4 f 10.98 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL +0.6 II B.D. 2
5 f 11.12 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.6 II #
6 f 11.17 WASIAK Jarosław AZS Łódź 84 Sen LD +0.6 II #
7 f 11.25 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD +0.6 II B.D. # 3
200 m M
1 s 1 22.08 WASIAK Jarosław AZS Łódź 84 Sen LD +0.2 II #
2 s 1 22.14 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD +0.2 II B.D. # 3
3 s 1 22.62 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa 83 Sen MZ +0.2 II
4 s 1 23.01 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U18 LD +0.2 III
5 s 1 23.14 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD +0.2 III #
1 s 2 23.89 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD +0.3 IV
2 s 2 24.33 HADDAD Kamil AZS Łódź 92 U20 LD +0.3 IV
3 s 2 24.65 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ +0.3 V KRET Waldemar RADKE Karol # Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
4 s 2 25.24 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.3 --
5 s 2 25.62 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD +0.3 --
400 m M
1 s 1 47.73 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD I B.D.
2 s 1 48.16 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP I B.D. 2
3 s 1 50.17 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U20 LD II #
4 s 1 50.27 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD II #
5 s 1 52.31 FIRLIK Patryk RKS Łódź 91 U20 LD III #
6 s 1 53.20 MIKULSKI Przemysław SKS Start Łódź 93 U18 LD IV MĘDRZYCKI Dariusz 4
7 s 1 55.16 ŚCIBOR Dominik UKS Jedynka Łowicz 92 U20 LD --
1 s 2 51.88 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
2 s 2 52.13 CHABELSKI Łukasz AZS Łódź 90 U23 LD III
3 s 2 53.72 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD IV
4 s 2 54.22 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
5 s 2 55.34 WITKOWSKI Amadeusz RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ --
6 s 2 57.03 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD --
7 s 2 57.42 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U18 LD -- B.D. 2
8 s 2 59.90 FRYDRYCH Damian RKS Łódź 94 U18 LD --
800 m M
1 s 1 1:54.30 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
2 s 1 1:56.45 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
3 s 1 1:56.56 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II
4 s 1 1:59.07 WOJTCZAK Radosław MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD III
5 s 1 1:59.66 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III
6 s 1 2:00.22 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD III
7 s 1 2:11.94 KISIEL Tomasz RKS Łódź # 94 U18 LD --
1 s 2 2:00.35 WŁODARCZYK Dawid RKS Łódź 92 U20 LD III
2 s 2 2:02.86 POPŁAWSKI Piotr AZS Łódź 86 Sen LD --
3 s 2 2:03.40 LAUK Wojciech AZS Łódź 93 U18 LD IV
4 s 2 2:03.92 NOWAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD IV
5 s 2 2:04.95 ADAMSKI Michał LKS Koluszki 90 U23 LD --
6 s 2 2:04.99 ZIELIŃSKI Dawid RKS Łódź 93 U18 LD IV
7 s 2 2:10.73 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD --
8 s 2 2:13.57 BUKATO Konrad RKS Łódź 94 U18 LD -- B.D. BEZ
110 m pł J MŁ M
1 15.69 BARTNIAK Mateusz AZS Łódź 93 U18 LD +1.2 III
2 16.24 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start Łódź 94 U18 LD +1.2 IV MĘDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
110 m pł M
1 s 1 15.38 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD +0.8 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
2 s 1 18.61 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD +0.8 -- LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
3 s 1 16.91 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +0.8 IV
4 s 1 17.29 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD +0.8 --
1 s 2 14.97 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD +0.6 I LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
2 s 2 15.44 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD +0.6 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1
3 s 2 15.64 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +0.6 II
400 m pł J MŁ M
1 s 2 57.08 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD III
2 s 2 58.41 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD III #
3 s 2 59.05 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD IV
4 s 2 65.56 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 U16 LD -- MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
400 m pł M
1 s 1 52.83 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD I
2 s 1 54.92 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. # Z/1044/11 2019 2
3 s 1 56.65 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD III B.D. 3
4 s 1 56.66 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD III
5 s 1 57.24 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U23 LD III
Wzwyż M
1 1.86 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
2 1.81 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
3 1.71 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD --
Tyczka M
1 3.40 JAKUBOWSKI Maciej AZS Łódź 94 U18 LD IV
W dal M
1 6.79 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD +1.8 III B.D. # BEZ
2 6.74 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ +1.4 III PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
3 6.25 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD +1.9 -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
4 6.15 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD +0.8 IV
5 5.79 ŚMIECHOWSKI Tomasz LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U18 PD +0.3 --
6 5.41 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD +0.9 -- #
7 5.03 KACPRZAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +0.4 -- #
8 4.94 MYSIALA Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 96 U16 LD +0.6 --
Kula (5) M
1 14.75 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
2 8.34 SOBCZAK Maciej MKS Aleksandrów Łódzki # 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0669/11 3
Kula (6) M
1 11.30 KOWALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 92 U20 LD IV
Kula (7.26) M
1 14.96 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 14.00 ROGALSKI Tomasz AZS Łódź 86 Sen LD II
3 13.82 GAWŁOWSKI Tomasz SKS Start Łódź 73 Masters LD II B.D.
4 13.52 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
5 13.10 KAPUŚCIŃSKI Patryk AZS Łódź 87 Sen LD III
6 11.34 OSIEJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD --
7 11.30 CELMER Damian RKS Łódź 87 Sen LD --
Dysk (1.75) M
1 44.52 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD II
2 43.86 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD III
3 38.98 KOWALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 92 U20 LD III
4 37.74 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD IV #
5 37.53 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD IV GOŹDZIK Beata #
6 30.22 SOBCZAK Maciej MKS Aleksandrów Łódzki # 93 U18 LD -- JUDA Jerzy Z/0669/11 3
Dysk (2) M
1 49.21 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
2 44.42 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD II B.D. B.D. 1
3 43.42 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
4 38.35 JANKOWSKI Rafał AZS Łódź 89 U23 LD III
5 35.76 KOWALSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 92 U20 LD III
6 34.20 KĘPSKI Bartek MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD IV
7 30.47 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD IV GOŹDZIK Beata #
Młot (5) M
1 56.93 KOŹBIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK III
2 18.10 RYDZYŃSKI Igor MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD --
3 33.33 RACHUCKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD V #
4 42.79 SITEK Paweł MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD IV #
5 37.84 SZEWCZYK Mateusz MKS Zduńska Wola # 94 U18 LD --
Młot (6) M
1 62.09 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK I #
2 53.63 STUPSKI Adrian MUKS Park Zduńska Wola 91 U20 LD II
3 41.05 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK IV
4 36.68 KUŚWIK Artur MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD IV
5 33.50 KACZMAREK Janusz MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD IV
6 32.70 SZEWCZYK Mateusz MKS Zduńska Wola # 94 U18 LD --
Młot (7.26) M
1 57.20 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 Sen SK I #
2 54.32 SZEWCZYK Marcin MUKS Park Zduńska Wola 83 Sen LD I
3 45.96 SZEWCZYK Tomasz LKS Maraton Turek 71 Masters WP II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0343210697174 sekund