Wrocław 16.06.2010
Memoriał Edwarda Listosa - LPP [DMP]
200 m K
1 4 s 1 26.06 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.1 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 5 s 1 26.11 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.1 II
3 7 s 1 26.33 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.1 III
4 8 s 1 26.80 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.1 III B.D. # 2
5 9 s 1 27.22 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.1 III
6 10 s 1 27.65 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +0.1 IV PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
7 11 s 1 28.13 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP +0.1 IV
8 12 s 1 29.13 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.1 --
1 1 s 2 25.24 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II
2 2 s 2 25.50 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II
3 3 s 2 25.79 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS -0.3 II #
4 6 s 2 26.24 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U23 WP -0.3 II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
400 m K
1 1 f 1 59.43 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
2 2 f 1 59.71 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III #
3 3 f 1 62.10 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
4 4 f 1 63.29 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. # 3
800 m K
1 1 s 1 2:04.95 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 U23 LU I B.D. B.D. # 1
2 2 s 1 2:05.10 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS I
3 3 s 1 2:06.57 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
4 4 s 1 2:07.73 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M
5 5 s 1 2:08.35 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
6 6 s 1 2:10.19 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP I
7 7 s 1 2:11.53 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U20 WP II
8 8 s 1 2:14.35 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U23 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
9 9 s 1 2:15.58 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
10 10 s 1 2:19.95 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS III
11 11 s 1 2:27.34 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
12 12 s 1 2:28.53 STAWIARSKA Aneta IKS Olkusz 89 U23 MA --
13 13 s 1 2:31.12 HERWY Ewelina niest. Opole # 88 U23 OP -- B.D.
14 14 s 1 2:32.48 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
1500 m K
1 f 1 4:25.76 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
2 f 1 4:31.61 GŁUCHOWSKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS I
3 f 1 4:34.47 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD II B.D. 3
4 f 1 4:38.34 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów 89 U23 ZP II B.D. B.D. 3
5 f 1 4:40.38 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U23 ZP II
6 f 1 4:44.60 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 86 Sen OP III
7 f 1 4:52.84 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS III
8 f 1 4:54.01 PIOTRKOWSKA Agnieszka UKS-MOS Opole 93 U18 OP III B.D. 4
9 f 1 5:02.63 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
10 f 1 5:04.60 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS IV #
11 f 1 5:07.47 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV #
12 f 1 5:08.44 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP IV B.D. BEZ
13 f 1 5:10.80 GAWLIKOWSKA Beata WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
14 f 1 5:18.90 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
100 m pł J MŁ K
2 5 s 1 15.39 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -0.3 II
3 6 s 1 15.70 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.3 II
100 m pł K
1 4 s 1 15.36 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.3 II #
4 7 s 1 16.07 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.3 III B.D. # BEZ
5 8 s 1 16.26 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.3 III B.D.
1 1 s 2 13.69 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS -0.1 I
2 2 s 2 14.74 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.1 II #
3 3 s 2 14.75 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.1 II
400 m pł K K
1 6 s 1 64.92 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
2 7 s 1 65.18 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
3 9 s 1 67.66 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS III
4 10 s 1 68.29 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP III
5 11 s 1 69.85 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV #
1 1 s 2 61.42 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD I
2 2 s 2 62.74 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
3 3 s 2 64.46 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP II B.D. 2
4 4 s 2 64.69 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
5 5 s 2 64.76 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U23 DS II
6 8 s 2 66.16 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS III
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II
2 2 f 1 1.40 LEWANDOWSKA Katarzyna KS Stal Ostrów Wlkp. 93 U18 WP --
W dal K
1 f 1 5.72 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +1.9 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 f 1 5.44 REK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno 90 U23 LD +2.2 II
3 f 1 5.07 ZIELIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.2 IV
4 f 1 4.63 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +2.0 V PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
Kula (4) K
1 1 f 1 12.74 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
2 2 f 1 11.95 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
3 3 f 1 11.27 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
4 4 f 1 11.09 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
5 5 f 1 10.96 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III
6 6 f 1 10.27 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS III
Dysk (1) K
1 f 1 40.78 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
2 f 1 38.24 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
3 f 1 35.50 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP III
4 f 1 35.07 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
5 f 1 32.36 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS III
6 f 1 29.36 MARKOWSKA Magdalena LKS Polkowice 93 U18 DS IV PIERZCHALA Robert # Z/4384/11 2012 BEZ
200 m M
1 15 s 1 23.73 KARWOWSKI Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +0.4 IV #
2 16 s 1 23.99 KĘDROŃ Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy 90 U23 OP +0.4 --
3 17 s 1 24.00 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.4 IV B.D. BEZ
4 20 s 1 25.18 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS +0.4 --
5 19 s 1 25.18 PERZ Grzegorz KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +0.4 --
6 21 s 1 25.43 ŻAKIEWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.4 V
7 22 s 1 26.12 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS +0.4 --
1 5 s 2 22.39 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +0.1 II
2 6 s 2 22.60 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.1 II B.D. 3
3 7 s 2 22.86 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.1 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
4 8 s 2 22.93 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.1 III
5 10 s 2 22.95 WŁODARCZAK Arkadiusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.1 III B.D. #
6 11 s 2 22.99 GĄGAŁA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.1 III
7 14 s 2 23.22 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +0.1 III #
8 18 s 2 24.66 JENDRZEJCZUK Damian WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS +0.1 --
1 1 s 3 21.25 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław 83 Sen DS +2.0 M
2 2 s 3 21.30 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS +2.0 M
3 3 s 3 21.52 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP +2.0 I PTAK Krzysztof M
4 4 s 3 22.07 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +2.0 II
5 9 s 3 22.95 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +2.0 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
6 12 s 3 23.04 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 Sen DS +2.0 III
7 13 s 3 23.17 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP +2.0 III ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
400 m M
1 4 s 1 51.22 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS III
2 7 s 1 52.62 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
3 8 s 1 53.03 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV
4 9 s 1 53.38 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV
5 10 s 1 54.62 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS IV CIERPIAŁ Andrzej BEZ
6 11 s 1 54.73 BANAT Rafał SSMKS Parasol Wrocław # 94 U18 DS IV #
7 12 s 1 56.15 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
1 1 s 2 49.04 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań 89 U23 WP II SZUDROWICZ Stanisław Z/1192/11 2011 1
2 2 s 2 49.45 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań 87 Sen WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
3 3 s 2 51.04 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP III MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
4 5 s 2 51.39 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
5 6 s 2 51.80 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III #
800 m M
1 9 s 1 1:56.25 PRĄDZYŃSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II
2 11 s 1 1:58.24 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
3 12 s 1 1:58.50 PASZYŃSKI Piotr AZS Łódź 81 Sen LD III
4 14 s 1 2:00.63 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
5 15 s 1 2:00.87 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. 2
6 16 s 1 2:02.34 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
7 17 s 1 2:02.73 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
8 18 s 1 2:04.68 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
9 19 s 1 2:05.37 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
10 20 s 1 2:06.81 DOMAŃSKI Dawid MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
11 21 s 1 2:08.43 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
12 22 s 1 2:19.85 MAZUR Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP --
1 1 s 2 1:49.71 JÓŹWIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa # 83 Sen MZ I
2 2 s 2 1:49.80 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD I
3 3 s 2 1:51.47 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS I B.D. 3
4 4 s 2 1:53.21 PERZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
5 5 s 2 1:53.23 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP II B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
6 6 s 2 1:54.34 WOŹNIAK Mariusz UKL Ósemka Police 88 U23 ZP II
7 7 s 2 1:55.43 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 88 U23 SL II
8 8 s 2 1:56.10 KOZŁOWSKI Jarosław OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II
9 10 s 2 1:57.17 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS III
10 13 s 2 1:59.06 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS III
1500 m M
1 21 s 1 3:59.47 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL II
2 24 s 1 4:00.68 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP II DMP DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3 68
3 25 s 1 4:01.33 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 84 Sen LB II
4 26 s 1 4:03.91 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
5 27 s 1 4:04.20 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS III BIALIC Marek Z/0381/11 2015 3
6 28 s 1 4:07.07 DEC Michał UKS Barnim Goleniów 92 U20 ZP III KOSTRZEBA Jacek Z/1332/11 2018 2
7 29 s 1 4:07.15 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP III ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
8 30 s 1 4:07.82 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP III B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
9 31 s 1 4:11.79 SZLENDAK Arkadiusz MLKS Sokół Lubin 90 U23 DS III
10 32 s 1 4:12.24 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS IV #
11 33 s 1 4:13.77 SUDÓŁ Hubert WLKS Wrocław 92 U20 DS IV
12 34 s 1 4:14.06 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1813/11 2014 3
13 35 s 1 4:14.11 DZIEDZIŃSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
14 36 s 1 4:20.94 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV
15 37 s 1 4:21.89 GÓRALSKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV
16 38 s 1 4:25.47 ŚLĘZAK Piotr KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS --
17 39 s 1 4:26.49 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP V
18 40 s 1 4:31.62 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
19 42 s 1 4:50.80 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 1 s 2 3:44.42 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
2 2 s 2 3:49.91 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS II B.D. 1
3 3 s 2 3:49.98 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
4 4 s 2 3:50.07 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz 86 Sen MA II
5 5 s 2 3:50.67 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 3
6 6 s 2 3:50.84 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
7 7 s 2 3:51.42 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
8 8 s 2 3:52.13 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
9 9 s 2 3:53.29 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań 88 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
10 10 s 2 3:53.89 WICHOWSKI Jacek AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ II
11 11 s 2 3:54.00 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
12 12 s 2 3:55.34 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB II #
13 13 s 2 3:55.72 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS II B.D. Z/1703/11 2019
14 14 s 2 3:56.56 BRAWATA Adam WLKS Wrocław 90 U23 DS II
15 15 s 2 3:56.61 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 92 U20 DS II B.D. 2
16 16 s 2 3:57.56 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 77 Sen PD II B.D. Z/2837/11 2015 3
17 17 s 2 3:57.82 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1333/11 2017 1
18 18 s 2 3:57.93 BILEWICZ Dawid WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS II
19 19 s 2 3:58.26 SOBAS Jacek MKS Siechnice # 85 Sen DS II B.D. Z/3377/11 2019
20 20 s 2 3:58.76 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II #
21 22 s 2 3:59.48 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 2
22 23 s 2 4:00.31 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U23 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
23 41 s 2 4:43.30 MAJDAN Stanisław MLKS Sokół Lubin 89 U23 DS --
110 m pł M (99.1) M
2 f 1 14.97 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP +1.1 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
110 m pł M
1 f 1 14.38 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +1.1 I
3 f 1 14.99 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.1 I DMP KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 106
4 f 1 15.76 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.1 III
400 m pł M
1 f 1 54.38 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP I
2 f 1 54.61 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
3 f 1 57.07 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP III #
4 f 1 57.07 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III #
5 f 1 60.99 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
3000 m prz M
1 f 1 9:35.73 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków 88 U23 MA III
2 f 1 9:37.27 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków 86 Sen MA III B.D.
3 f 1 9:39.26 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
4 f 1 9:47.17 KLIMCZAK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS III B.D. 2
5 f 1 9:57.45 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III ANTOSIAK Tomasz # Z/4771/11 2019
Tyczka M
1 f 1 5.01 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
W dal M
1 1 f 1 7.35 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +0.1 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
2 2 f 1 7.27 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.9 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 3 f 1 6.65 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.5 III B.D. # BEZ
4 4 f 1 6.62 KĘDROŃ Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy 90 U23 OP +2.1 III
5 5 f 1 6.56 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS +0.3 III
6 6 f 1 6.27 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.7 --
7 7 f 1 6.25 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS +1.4 IV B.D. BEZ
8 8 f 1 5.40 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS +0.7 --
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.62 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 2 f 1 16.13 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
3 3 f 1 15.64 CUDAK Mariusz WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS I
4 4 f 1 14.01 CZARNIK Marek LKS Polkowice 81 Sen DS II PIERZCHALA Robert 2
5 5 f 1 13.15 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS III B.D. BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 47.78 CUDAK Mariusz WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS I
2 f 1 44.59 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 f 1 41.55 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
4 f 1 36.98 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7108829021454 sekund