Sosnowiec 02.06.2010
Ogólnopolski Mityng Młodzików. Mistrzostwa ¦l±ska II dzień
100 m K
1 s 1 12.93 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
2 s 1 12.97 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 III
3 s 1 13.24 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 IV
4 s 1 13.29 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 IV
5 s 1 13.45 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 IV #
6 s 1 13.63 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL 0.0 IV
1 s 2 13.61 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik # 96 U16 SL 0.0 IV #
2 s 2 13.61 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV B.D. BEZ
3 s 2 13.85 KURKIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 --
4 s 2 14.16 NAJDUCH Ewelina MKS-MOS Katowice 95 U16 SL 0.0 V
5 s 2 14.20 KOWALSKA Natalia TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir 4
6 s 2 14.44 MUSZYŃSKA Katarzyna KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 --
1 s 3 13.47 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn # 97 U14 SL 0.0 IV #
2 s 3 13.89 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL 0.0 V #
3 s 3 14.09 KOZIARSKA Iga TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 V
4 s 3 14.27 ZYCH Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL 0.0 --
5 s 3 14.51 GAJ Małgorzata MKS Żywiec 95 U16 SL 0.0 --
6 s 3 15.36 GOŁY Marta MKS Żywiec 95 U16 SL 0.0 --
1 s 4 14.16 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL -0.9 V
2 s 4 14.37 SOBIECKA Zuzanna RMKS Rybnik 97 U14 SL -0.9 V
3 s 4 14.40 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.9 V
4 s 4 14.53 NOWAK Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.9 --
5 s 4 14.76 HERNIK Anna MUKS SZS Cieszyn # 96 U16 SL -0.9 --
6 s 4 15.58 KLIMZA Dagmara MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.9 --
1 s 5 13.99 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL +0.5 V
2 s 5 14.88 KALFAS Angelika UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL +0.5 -- B.D.
3 s 5 14.94 PRÓCHNO Paulina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.5 --
4 s 5 15.11 KOCOT Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL +0.5 --
5 s 5 15.16 ZASADZIAK Malwina GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL +0.5 --
6 s 5 15.29 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 99 U12 SL +0.5 --
1 s 6 15.38 WOREK Klaudia MKS-MOS Katowice # 97 U14 SL 0.0 --
2 s 6 15.58 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
3 s 6 15.65 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
4 s 6 16.51 TOMALA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
5 s 6 16.86 BAJDAŁA Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
1 s 7 17.35 JEZIORSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
2 s 7 18.44 SIWIEC Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
3 s 7 18.47 SIWIEC Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
4 s 7 18.56 MI¦ Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
5 s 7 19.80 PENKATY Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
1 s 8 13.67 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.1 IV
2 s 8 13.95 WO¬NIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.1 V
3 s 8 13.99 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.1 V B.D. BEZ
4 s 8 14.44 RˇCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL +0.1 V
5 s 8 15.10 OBRYCKA Krystyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL +0.1 --
6 s 8 15.40 ZACZKOWSKA Dorota MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.1 --
200 m K
1 s 1 24.88 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 I #
2 s 1 25.62 HELBIK Joanna LKS Pszczyna 93 U18 SL 0.0 II B.D. BEZ
3 s 1 25.73 GORZKOWSKA Anna MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL 0.0 II
4 s 1 26.13 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 II
5 s 1 26.46 LONCIERZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 III
6 s 1 26.92 HETMAŃCZYK Beata TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 III
1 s 2 27.13 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL +0.3 III #
2 s 2 27.16 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.3 III B.D. B.D. # BEZ
3 s 2 27.53 MUCHA Marta KS Energetyk Jaworzno # 93 U18 SL +0.3 IV
4 s 2 27.73 RASZEWSKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +0.3 IV
5 s 2 27.89 KOSMAN Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +0.3 IV
6 s 2 28.85 SMOŁKA Krystyna RMKS Rybnik 94 U18 SL +0.3 --
1 s 3 28.21 NAGENGAST Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL 0.0 IV
2 s 3 28.41 KURKIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
3 s 3 28.59 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
4 s 3 28.69 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL 0.0 -- #
5 s 3 28.89 POLNIK Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL 0.0 --
6 s 3 29.90 MUSZYŃSKA Katarzyna KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 --
1 s 4 27.96 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U18 SL 0.0 IV BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
2 s 4 29.13 PLE¦NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 --
3 s 4 30.20 KAŁA Aleksandra MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL 0.0 --
4 s 4 31.08 TOPORSKA Karolina MKS-MOS Katowice 94 U18 SL 0.0 --
5 s 4 32.89 WODARSKA Santia UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
1 s 5 24.90 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL 0.0 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 s 5 25.36 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL 0.0 II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2019 MM
3 s 5 25.93 KOWALSKA Hanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL 0.0 II
4 s 5 25.96 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 II
5 s 5 26.26 GIELATA Marlena AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL 0.0 III #
6 s 5 27.51 WALICZEK Agnieszka LKS Pszczyna 92 U20 SL 0.0 IV
1 s 6 26.80 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 III B.D. BEZ
2 s 6 27.72 CIE¦LAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 IV
3 s 6 28.12 JARGUZ Żaneta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 IV
4 s 6 28.48 MATUSZKA Anna LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL 0.0 IV
5 s 6 31.04 TYTKO Sylwia MKS-MOS Katowice 92 U20 SL 0.0 -- B.D. BEZ
6 s 6 31.67 ZIĘBA Patrycja MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 --
1 s 7 26.25 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +0.1 II #
2 s 7 27.25 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.1 III
3 s 7 27.42 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL +0.1 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
4 s 7 27.69 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.1 IV
5 s 7 28.08 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 95 U16 SL +0.1 IV #
6 s 7 28.08 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn # 97 U14 SL +0.1 IV #
1 s 8 27.04 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL 0.0 III #
2 s 8 28.10 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV B.D. BEZ
3 s 8 28.41 WATKOWSKA Arleta MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 IV
4 s 8 28.54 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 V
5 s 8 28.63 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
6 s 8 29.27 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL 0.0 V
1 s 9 27.93 HAŁAS Justyna LUKS Zabrzeg 96 U16 SL 0.0 IV #
2 s 9 28.53 WO¬NIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
3 s 9 28.67 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U14 SL 0.0 V MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
4 s 9 29.24 KOWALSKA Natalia TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 V PILAREK Sławomir 4
5 s 9 29.33 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 V B.D. BEZ
6 s 9 30.52 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
1 s 10 29.76 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL 0.0 V #
2 s 10 29.77 RˇCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
3 s 10 30.25 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 V
4 s 10 31.03 WO¬NIAK Magdalena MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 --
5 s 10 31.76 WORONOWICZ Wiktoria UKS Kometa Gliwice 95 U16 SL 0.0 --
6 s 10 33.40 TOMASZEWSKA Emilia RMKS Rybnik 97 U14 SL 0.0 --
1 s 11 28.87 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL +0.2 V MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
2 s 11 30.00 KOZIARSKA Iga TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.2 V
3 s 11 31.41 SPOREK Marlena KB MOSiR Jastrzębie 96 U16 SL +0.2 --
4 s 11 31.43 SURLAS Karolina GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL +0.2 --
5 s 11 32.86 SZMAJDUCH Agata RMKS Rybnik 99 U12 SL +0.2 --
600 m K
1 s 1 1:38.44 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL II
2 s 1 1:39.00 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U16 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
3 s 1 1:42.04 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III #
4 s 1 1:42.74 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL III
5 s 1 1:42.79 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III
6 s 1 1:43.40 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
7 s 1 1:43.47 CZAIŃSKA Izabela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
8 s 1 1:44.15 STĘPAK Sandra GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
9 s 1 1:44.42 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
11 s 1 1:47.84 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U16 SL V #
1 s 2 1:45.42 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV #
2 s 2 1:46.12 KOTYRBA Paulina GKS Piast Gliwice 94 U18 SL --
3 s 2 1:46.80 ZACZEK Justyna MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
4 s 2 1:47.57 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
5 s 2 1:47.95 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V B.D. B.D.
6 s 2 1:48.29 BZDAK Oliwia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL V #
7 s 2 1:48.51 NOWAK Dorota UKS Czwórka Żory 95 U16 SL V
8 s 2 1:52.58 ŻÓŁCIAK Klaudia MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
9 s 2 1:53.46 BRAUN Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
10 s 2 1:53.93 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
1 s 3 1:54.45 MATRACZ Klaudia KS Energetyk Jaworzno # 96 U16 SL --
2 s 3 1:56.36 DYRCZ Paulina MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
3 s 3 1:57.59 LAUER Daria GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
4 s 3 2:01.79 ŻÓŁCIAK Patrycja MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
5 s 3 2:01.82 KRASOŃ Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
6 s 3 2:02.32 KLIMASZ Magdalena MOSiR Łaziska Górne 95 U16 SL --
7 s 3 2:02.82 KOŁDRAS Magdalena MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
8 s 3 2:05.00 WIECZOREK Daria RMKS Rybnik 97 U14 SL --
9 s 3 2:06.58 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U12 SL -- HOMA Wioleta B.D. # Z/0362/15 2019
10 s 3 2:07.74 PYSZ Magdalena UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL --
11 s 3 2:18.65 SÓWKA Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL --
800 m K
1 s 1 2:18.69 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL III B.D. PASZTA Wiesław 1
2 s 1 2:21.62 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesi±tka Radomsko 94 U18 LD III
3 s 1 2:24.32 BAJOR Roksana MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL III
4 s 1 2:27.96 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U18 SL IV B.D. 1
5 s 1 2:29.70 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL IV B.D. 3
6 s 1 2:32.04 FLASZKA Anita UKS Dziesi±tka Radomsko 93 U18 LD --
7 s 1 2:33.30 DYRCZ Justyna niest. Kraków # 93 U18 MA -- #
8 s 1 2:33.34 MADZIA Daria MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL -- ŻWAK Adam Z/5244/11 2013 4
9 s 1 2:33.40 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 96 U16 LD V #
1 s 2 2:24.68 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 94 U18 SL III #
2 s 2 2:29.06 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL IV
3 s 2 2:30.00 WI¦NIEWSKA Wiktoria MOSiR Łaziska Górne 94 U18 SL IV
4 s 2 2:31.06 GAMBUSZ Agata MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL IV
5 s 2 2:38.24 ADAMIK Sylwia LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
6 s 2 2:41.90 HANDZLIK Dorota KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL --
7 s 2 2:42.22 ¦LˇSKA Emilia MUKS SZS Cieszyn # 93 U18 SL --
1 s 3 2:15.04 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL II MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
2 s 3 2:16.89 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
3 s 3 2:17.54 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U20 MA III B.D. 3
4 s 3 2:19.10 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
5 s 3 2:26.24 MATACZYŃSKA Anna UKS Olimpia Zabrze # 87 Sen SL -- B.D. 3
6 s 3 2:27.37 GŁOWACZ Marta KS Energetyk Jaworzno # 87 Sen SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4088/11 2016 3
1 s 4 2:28.62 KOWALCZYK Natalia MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL IV
2 s 4 2:29.27 STAŃKOWSKA Emilia KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV BEDNARCZYK Józef KOLODZIEJ Roman B.D. B.D. # Z/1000/11 2011 BEZ
3 s 4 2:31.48 WITOSZYŃSKA Ewa UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL --
4 s 4 2:34.74 DZIUK Dagmara KB MOSiR Jastrzębie 87 Sen SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0737/11 2018 2
5 s 4 2:41.43 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
3000 m K
1 9:42.21 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84 Sen SL I
2 10:46.45 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL III B.D. 3
3 10:53.30 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne # 92 U20 SL III BONK Anna B.D. # Z/1549/11 2019 1
4 11:06.34 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV #
5 11:36.09 MENDECKA Daria MOSiR Łaziska Górne 90 U23 SL -- BONK Anna Z/1674/11 2019 BEZ
6 11:57.38 ZUGA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL --
7 12:36.92 SZAFARCZYK Kinga LKS Pogórze Skoczów 92 U20 SL -- B.D. BEZ
100 m pł MŁ K
1 16.18 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 III
2 17.31 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL 0.0 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
3 20.03 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL 0.0 -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 17.14 GÓRA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL -0.3 IV
2 17.64 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -0.3 IV PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
3 17.66 JACKOWSKA Sylwia TS AKS Chorzów 94 U18 SL -0.3 IV #
4 18.96 STRZELCZYK Karolina TS AKS Chorzów 93 U18 SL -0.3 --
5 18.98 PIECYK Sandra MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -0.3 --
100 m pł K
6 20.84 MASTELA Anna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -0.3 -- PILAREK Sławomir Z/0982/11 2011 BEZ
Wzwyż K
1 1.40 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
2 1.30 MISIARZ Joanna UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL -- B.D. BEZ
3 1.30 SZCZOTKA Iwona UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL --
3 1.30 ZWOLIŃSKA Oliwia MKS Żywiec 96 U16 SL -- B.D.
Tyczka K
1 3.81 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA M #
2 3.21 NYCZ Patrycja KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA II
3 2.71 SOBOLEWSKA Daria UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL III
4 2.51 PUZOŃ Anna UKS Olimp Mazańcowice 95 U16 SL IV #
5 2.51 MADZIA Karolina UKS Olimp Mazańcowice 93 U18 SL IV
6 2.31 WIZNER Barbara UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL V
7 1.91 GRECZKA Małgorzata UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
7 1.91 RELIGA Aleksandra UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
9 1.91 PASIK Aleksandra UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL -- B.D. BEZ
W dal K
1 5.27 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +0.3 III #
2 5.15 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U23 SL 0.0 III B.D. B.D. BEZ
3 5.03 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 IV B.D. # 3
4 4.41 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.3 --
5 4.35 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL 0.0 -- BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
6 4.34 BIERNAT Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL +1.0 -- #
7 4.16 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.3 --
8 4.09 GRZEGORZEK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL +0.1 --
9 3.54 PEREK Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.5 --
Trójskok K
1 11.98 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +0.6 II B.D. 3
2 11.39 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL +0.3 III
3 11.03 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +0.7 III
4 10.66 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL +0.5 IV
5 10.49 KRZANOWSKA Dorota MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +0.1 IV
6 10.13 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +0.4 V #
Kula (3) K
1 11.78 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III BONK Stanisław 3
2 11.61 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
3 10.16 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
4 9.46 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
5 9.14 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA V TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
6 8.99 TUTAJ Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V
7 8.11 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
8 7.96 PLATA Katarzyna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL -- KAMIŃSKI Krzysztof # BEZ
9 7.69 KANIA Karolina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
10 7.64 COJG Natalia RMKS Rybnik 97 U14 SL --
11 7.52 WAWRZYNEK Agnieszka TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # BEZ
12 7.30 LOREK Angelika TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
13 6.18 KOLOSKA Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL --
14 5.76 ŻĘGOTA Magdalena GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
Kula (4) K
1 15.82 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 86 Sen SL I
2 12.39 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL II
3 11.33 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
4 10.57 ¦WIĘCZYK Natalia LKS Pogórze Skoczów 93 U18 SL III #
5 10.42 ZROBEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL III
6 10.09 WŁOSZCZYK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL III
7 10.05 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik # 94 U18 SL III #
8 8.83 SETLA Anna UKS Junior Kamesznica 94 U18 SL -- B.D. 4
9 7.83 GO¬DZIŃSKA Natalia MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
Młot (4) K
1 57.47 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I #
2 54.85 JELONKIEWICZ Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL I
3 42.56 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
4 37.65 NORAS Maria MKS-MOS Katowice # 94 U18 SL III B.D. BEZ
5 34.22 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
6 32.60 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP IV B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
Oszczep (600) K
1 38.90 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice 90 U23 SL III B.D. 2
2 35.89 KADUK Sandra TS AKS Chorzów 88 U23 SL III GRZESIK Zygmunt Z/3233/11 2011 BEZ
3 35.35 DURAJ Kinga KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
4 31.43 SOWA Paulina KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL IV
5 31.32 SZLAGOR Wiktoria LUKS Zabrzeg 94 U18 SL IV #
6 29.94 BOĆKO Sylwia MKS-MOS Katowice 92 U20 SL --
7 25.69 STOLARSKA Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS -- #
8 23.97 JAGODA Emilia UKS Skaut Będzin # 94 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. # Z/0979/11 2013 BEZ
9 23.95 BRODNICKA Roksana niest. Katowice # 90 U23 SL -- BONK Stanisław BEZ
10 23.37 GO¬DZIŃSKA Natalia MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
11 22.31 SZUTKA Agata RMKS Rybnik 96 U16 SL --
12 16.83 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
13 13.94 ZWIERZYŃSKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -- #
100 m M
1 s 1 11.65 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 III #
2 s 1 11.85 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
3 s 1 11.90 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
4 s 1 12.09 KONIECZNY Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 IV
5 s 1 12.15 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 IV B.D. 3
6 s 1 12.31 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 V #
1 s 2 12.05 JEDYŃSKI Szymon LUKS Zabrzeg 97 U14 SL 0.0 IV #
2 s 2 12.22 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 V #
3 s 2 12.39 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 V #
4 s 2 12.43 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL 0.0 V
5 s 2 12.43 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 V
6 s 2 12.54 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 V B.D. # BEZ
7 s 2 12.59 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
1 s 3 12.38 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.2 V B.D. # BEZ
2 s 3 12.45 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.2 V
3 s 3 12.68 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.2 V
4 s 3 12.73 KLUSZCZYŃSKI Michał UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL +0.2 V
5 s 3 12.75 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.2 V
6 s 3 14.33 GĘSIKOWSKI Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.2 --
7 s 3 14.38 STENCEL Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL +0.2 --
1 s 4 13.05 ROŻEK Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL 0.0 --
2 s 4 13.44 STĘPIEŃ Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL 0.0 --
3 s 4 13.65 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U14 SL 0.0 --
4 s 4 14.78 BUCHTA Kamil KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
5 s 4 15.02 PAŁKA Łukasz GKS Piast Gliwice 97 U14 SL 0.0 -- #
6 s 4 15.08 ZGÓRKA Patryk KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
200 m M
1 s 1 22.10 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.2 II B.D. # BEZ
2 s 1 22.32 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL +1.2 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
3 s 1 22.52 OLE¦ Damian TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +1.2 II #
4 s 1 22.53 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.2 II GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
1 s 2 22.70 HELBIK Błażej KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.3 II #
2 s 2 22.95 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL +1.3 III
3 s 2 22.99 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL +1.3 III
4 s 2 23.20 PRENCEL Paweł AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +1.3 III B.D. B.D. 2
5 s 2 23.51 IDZIAK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL +1.3 III
6 s 2 23.95 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL +1.3 IV #
1 s 3 23.05 SZYMOSZEK Krzysztof UKS Czwórka Żory 94 U18 SL +0.6 III #
2 s 3 23.19 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +0.6 III #
3 s 3 23.53 NISZCZUK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.6 III
4 s 3 23.65 JONDA Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL +0.6 IV
5 s 3 23.71 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL +0.6 IV
6 s 3 24.56 MURAS Arkadiusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +0.6 -- B.D. # BEZ
1 s 4 23.70 WYCZYŃSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL 0.0 IV
2 s 4 24.03 PAKOSZ Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
3 s 4 24.42 HELIOSZ Daniel TL ROW Rybnik # 94 U18 SL 0.0 -- #
4 s 4 24.67 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL 0.0 -- BONK Stanisław BEZ
5 s 4 25.15 KATRYNIOK Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL 0.0 --
6 s 4 25.62 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL 0.0 --
1 s 5 24.74 STASZUK Krystian MKS-MOS Katowice 93 U18 SL +1.3 --
2 s 5 25.15 GÓRNY Kamil MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL +1.3 --
3 s 5 25.28 PŁACZEK Marek MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL +1.3 --
4 s 5 25.98 ZARZYCKA Dawid LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +1.3 --
5 s 5 26.32 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +1.3 -- #
6 s 5 26.40 TALARCZYK Mateusz MOSiR Łaziska Górne 94 U18 SL +1.3 -- #
1 s 6 21.89 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL +1.0 I B.D. # BEZ
2 s 6 22.06 CHOCZYŃSKI Dawid KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.0 II B.D. B.D. # 3
3 s 6 22.19 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +1.0 II #
4 s 6 22.81 MUSIOLIK Martin MKS-SMS Victoria Racibórz 91 U20 SL +1.0 III
5 s 6 22.82 LENARTOWICZ Sławomir KS Energetyk Jaworzno # 92 U20 SL +1.0 III
6 s 6 23.30 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 91 U20 SL +1.0 III ISKRA Janusz B.D. # Z/3049/11 2019 M
1 s 7 22.77 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 II
2 s 7 23.41 WRÓBEL Michał GKS Piast Gliwice 91 U20 SL 0.0 III #
3 s 7 23.53 MILEWSKI Marek TS AKS Chorzów 92 U20 SL 0.0 III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3237/11 2014 BEZ
4 s 7 24.14 KONIECZNY Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 IV
1 s 8 24.38 STASZEK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 92 U20 SL +1.1 IV
2 s 8 24.72 KĘDZIOR Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.1 -- B.D. # BEZ
3 s 8 26.26 SZYMCZAK Piotr MOSiR Łaziska Górne 91 U20 SL +1.1 --
1 s 9 21.68 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 90 U23 SL +0.7 I #
2 s 9 21.77 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +0.7 I
3 s 9 21.82 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków # 89 U23 MA +0.7 I B.D. #
4 s 9 22.18 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +0.7 II #
5 s 9 22.62 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL +0.7 II
1 s 10 23.16 DYSZLEWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 87 Sen SL +0.8 III #
2 s 10 23.54 GARCZARCZYK Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 87 Sen SL +0.8 III B.D. BEZ
3 s 10 23.57 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL +0.8 III B.D. BEZ
4 s 10 23.61 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL +0.8 --
5 s 10 23.98 MARUNOWSKI Mateusz KS Energetyk Jaworzno # 88 U23 SL +0.8 --
1 s 11 24.26 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 IV BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
2 s 11 24.64 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 V #
3 s 11 24.87 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 V #
4 s 11 25.20 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.1 V B.D. # BEZ
5 s 11 25.43 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.1 V #
6 s 11 26.71 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 -- B.D. # BEZ
1 s 12 25.80 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +0.7 --
2 s 12 26.35 SIARKA Kacper MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL +0.7 --
3 s 12 26.65 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +0.7 --
4 s 12 28.92 GĘSIKOWSKI Marcin MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.7 --
5 s 12 29.70 PAWŁOWICZ Damian GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.7 --
1 s 13 26.51 KIEŁKOWSKI Patryk MUKS SZS Cieszyn # 96 U16 SL 0.0 --
2 s 13 26.57 KĘDRAK Kewin MOSiR Łaziska Górne 95 U16 SL 0.0 --
3 s 13 27.68 ŁACH Grzegorz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL 0.0 --
4 s 13 28.09 KURLBAUM Michał MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL 0.0 --
1 s 14 26.12 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 --
2 s 14 28.73 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/1147/13 2013 4
3 s 14 29.75 MIZERA Marcel GKS Piast Gliwice # 97 U14 SL 0.0 --
4 s 14 30.85 KACZMARZ Damian RMKS Rybnik 97 U14 SL 0.0 --
5 s 14 31.58 KOWALSKI Artur TKKF Czarni Katowice 99 U12 SL 0.0 --
1 s 15 25.16 ŻEBROWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 V
2 s 15 26.32 SĘDZIAK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 -- #
3 s 15 27.45 FURTOK Damian MKS Iskra Pszczyna 98 U14 SL 0.0 --
4 s 15 29.17 TURKOWSKI Andrzej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 --
5 s 15 29.98 BAJKOWSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna 97 U14 SL 0.0 -- LDK!
6 s 15 31.47 HRYŃ Dawid TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL 0.0 --
800 m M
1 s 1 1:56.14 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II B.D. 2
2 s 1 1:57.80 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. 2
3 s 1 2:00.42 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL III B.D. # 3
4 s 1 2:00.63 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. B.D. 2
5 s 1 2:00.89 POPCZYK Jakub UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL III
6 s 1 2:01.79 PARADOWSKI Marcin AZS-AWF Katowice 94 U18 SL III
7 s 1 2:05.01 OBLIZAJEK Kacper GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
8 s 1 2:09.28 KULIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
1 s 2 2:02.19 GAMZA Maciej MKS Iskra Pszczyna 94 U18 SL IV
2 s 2 2:06.90 FLIEGERT Mateusz RMKS Rybnik 94 U18 SL IV
3 s 2 2:07.32 MIODOŃSKI Wojciech MKS Żywiec 94 U18 SL IV
4 s 2 2:07.70 GOŁOMBEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
5 s 2 2:10.37 WÓJCIK Bartłomiej MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
6 s 2 2:13.70 FIGURA Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL -- #
7 s 2 2:15.69 DUDEK Paweł MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
8 s 2 2:16.40 HANZEL Dominik MUKS SZS Cieszyn # 94 U18 SL --
1 s 3 2:13.11 RACZKOWSKI Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
2 s 3 2:14.44 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
3 s 3 2:15.53 BARTECKI Marek KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
4 s 3 2:15.70 KRUPPA Patryk MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL --
5 s 3 2:17.78 GAWEŁCZYK Jakub KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
6 s 3 2:18.41 ZARZYCKI Michał KB MOSiR Jastrzębie 93 U18 SL --
7 s 3 2:18.48 BARTECKI Adam KB MOSiR Jastrzębie 91 U20 SL --
1 s 4 1:54.32 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL II B.D. # 2
2 s 4 1:56.65 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/0998/11 2018 BEZ
3 s 4 1:56.66 NAWROT Adam MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL II
4 s 4 1:57.80 GACZOREK Adrian AZS-AWF Katowice 92 U20 SL III
5 s 4 1:58.15 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
6 s 4 1:58.47 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III
7 s 4 1:58.90 KOZIEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL III
8 s 4 2:00.46 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III KRUPA Iwona # Z/3778/11 2019 2
9 s 4 2:05.40 POŁEĆ Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 92 U20 SL IV
10 s 4 2:06.21 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów # 91 U20 SL IV CZECH Klaus Z/3220/11 2011 BEZ
1 s 5 1:55.25 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice 87 Sen SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
2 s 5 1:59.87 WO¬NIAK Łukasz KKL Kielce # 90 U23 SK III WO¬NIAK Łukasz B.D. # Z/5025/11 2019 BEZ
3 s 5 2:03.57 WOSZCZYŃSKI Damian TS AKS Chorzów # 90 U23 SL -- CZECH Klaus Z/3222/11 2011 BEZ
4 s 5 2:03.85 KURAS Grzegorz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL --
5 s 5 2:06.96 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
1000 m M
1 s 1 2:45.28 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
2 s 1 2:46.70 BOREK Mateusz UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
3 s 1 2:51.07 KAJSTURA Krzysztof LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
4 s 1 2:52.45 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 97 U14 SL V #
5 s 1 2:54.73 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
6 s 1 2:55.08 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
7 s 1 2:57.15 PUDEŁKO Marcin LUKS Zabrzeg 94 U18 SL --
8 s 1 2:58.12 KLIMCZYK Kamil MKS-MOS Katowice 96 U16 SL V
9 s 1 3:01.78 ANDAŁA Robert MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
10 s 1 3:05.47 BANET Jakub LUKS Zabrzeg 95 U16 SL --
11 s 1 3:09.75 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
12 s 1 3:15.49 SOKOŁOWSKI Patryk UKS Kometa Gliwice 95 U16 SL --
1 s 2 3:04.55 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
2 s 2 3:10.47 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
3 s 2 3:12.74 KEMPNY Błażej KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
4 s 2 3:16.65 ADAMCZYK Jan UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
5 s 2 3:17.24 WAWRZYNIAK Kamil MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
6 s 2 3:23.10 JABŁOŃSKI Konrad RMKS Rybnik 97 U14 SL --
7 s 2 3:26.28 KOWALIK Marcin MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
8 s 2 3:27.56 MOSARCZYK Artur RMKS Rybnik 97 U14 SL --
9 s 2 3:28.01 BORONOWSKI Julian UKS Czwórka Żory 96 U16 SL --
10 s 2 3:29.22 FEDORUK Radosław KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
11 s 2 3:38.29 CUDAK Miłosz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL --
12 s 2 3:38.82 GRODZICKI Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL --
13 s 2 3:40.25 JANUSZ Paweł LUKS Zabrzeg 97 U14 SL --
14 s 2 3:41.33 ŻELAZNY Dawid LUKS Zabrzeg 99 U12 SL --
5000 m M
1 15:40.25 KAWIK Tomasz TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III B.D. B.D. # Z/4750/11 2017 3
2 15:43.96 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III B.D. B.D. # BEZ
3 16:00.86 SLADEK Dominik UKS Olimpia Zabrze # 88 U23 SL III B.D. 3
4 16:17.60 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL III CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
5 16:21.32 GAŁUSZKA Rafał MOSiR Łaziska Górne 84 Sen SL -- #
6 16:32.10 HARĘŻA Marek LUKS Zabrzeg 88 U23 SL --
7 16:39.13 MAZUREK Daniel LUKS Azymek Zdzieszowice # 90 U23 OP -- B.D. ANTOSIAK Tomasz , Z/4439/11 , 2012 BEZ
8 17:26.39 BIELIŃSKI Piotr MOSiR Łaziska Górne 88 U23 SL -- #
9 18:54.60 CZINKUS Jakub MKS Żywiec 94 U18 SL --
110 m pł MŁ M
1 16.92 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 III
2 17.18 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 IV
3 17.32 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 IV
110 m pł J MŁ M
1 14.31 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 II B.D. # BEZ
2 14.92 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL 0.0 II B.D. # 1
3 15.18 RZEWNICKI Szymon MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL 0.0 III
4 15.55 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
6 17.18 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL 0.0 --
110 m pł M (99.1) M
5 16.67 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 IV
2000 m prz M
1 5:48.03 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL I
2 5:52.89 O¦LIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/2967/11 2019 1
3 6:03.17 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U23 SL -- GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
4 6:12.31 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL III CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
5 6:21.48 STELMAŃSKI Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
6 6:24.85 DURKALEC Paweł LUKS Zabrzeg 91 U20 SL III
7 7:14.40 MACIEJCZYK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL --
Wzwyż M
1 2.00 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
2 1.85 DOMAGAŁA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL III
3 1.75 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
4 1.65 WROZA Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
5 1.55 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL --
5 1.55 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
Tyczka M
1 2.71 KRUPKA Artur UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
2 2.71 STROK Michał UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
3 2.51 KUPKA Kamil UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
4 2.31 ZEMAN Radosław UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
5 2.11 JARCZOK Krzysztof UKS Olimp Mazańcowice 96 U16 SL --
W dal M
1 6.09 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL +0.3 IV #
2 5.81 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL 0.0 -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
3 5.62 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL -0.8 -- #
4 5.61 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +1.5 V B.D. 3
5 5.59 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +0.1 -- #
6 5.35 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.6 --
7 5.28 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL +0.1 --
8 5.27 ŁACH Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.1 --
9 5.13 ZARZYKA Damian LUKS Zabrzeg 94 U18 SL -0.4 --
10 5.11 JUSZCZYK Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.2 --
11 5.00 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL +0.9 --
12 4.90 FURTOK Dominik MKS Iskra Pszczyna 98 U14 SL +0.1 -- #
13 4.85 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.2 --
14 4.57 BOJDOŁ Damian MKS Iskra Pszczyna 97 U14 SL +0.6 --
15 4.10 BAJGER Łukasz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL +0.1 --
Trójskok M
1 13.61 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik # 93 U18 SL +0.9 III #
2 13.02 BUBEL Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +1.4 IV #
3 12.44 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL +1.5 --
4 12.35 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 V
5 12.17 RADZIWOLSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL +0.3 --
6 11.86 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik # 94 U18 SL +1.8 -- B.D. B.D. # 2
Kula (5) M
1 12.52 DOBRZAŃSKI Kacper MKS Żywiec 95 U16 SL IV B.D. B.D.
1 21.21 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 11.71 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
2 13.77 SMALCERZ Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 94 U18 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4083/11 2015 4
3 10.44 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
3 13.59 WENDEL Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL III
4 10.05 BALIŃSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -- #
4 13.27 KACZMAREK Remigiusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL IV
5 9.54 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U16 SL --
5 11.18 FOLKERT Michał MOSM Tychy 93 U18 SL --
6 11.11 WOREK Jarosław MKS Żywiec 93 U18 SL --
7 10.63 NOWACKI Mirosław LKS Pogórze Skoczów 94 U18 SL --
8 10.21 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
Kula (6) M
1 19.11 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
2 15.49 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U20 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2019 1
Kula (7.26) M
1 13.79 KOT Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 86 Sen SL II
Młot (5) M
1 65.40 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL II
2 58.62 SKORUPA Dawid RMKS Rybnik 93 U18 SL II #
3 53.22 NITNER Mateusz TL ROW Rybnik # 94 U18 SL III #
4 49.13 RURAŃSKI Marcin TS AKS Chorzów 94 U18 SL IV #
6 47.36 PYSZNY Artur RMKS Rybnik 93 U18 SL IV #
7 42.49 WILCZYŃSKI Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
8 39.71 KONIECZNY Grzegorz MOS CSiR D±browa Górnicza 93 U18 SL --
Młot (6) M
1 48.08 CIESIELSKI Marcin RMKS Rybnik 92 U20 SL III
2 46.98 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL III
Młot (7.26) M
1 56.50 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I
2 55.93 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL I GRZESIK Zygmunt # Z/3204/11 2019 1
3 50.45 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL II
4 39.75 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 U23 SL III
5 36.48 KOT Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 86 Sen SL --
Oszczep (600) M
1 43.57 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik 95 U16 SL IV #
2 39.44 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
3 32.97 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
4 31.47 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8923630714417 sekund