Zielona Góra 07 - 08.06.2008
Eliminacje do OOM
200 m K
1 s 1 25.18 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS +0.4 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
2 s 1 25.53 DĘBIŃSKA Monika MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U18 DS +0.4 II #
3 s 1 26.40 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB +0.4 III B.D. # 2
1 s 2 25.75 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +0.1 II #
2 s 2 26.02 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U20 DS +0.1 II
3 s 2 26.11 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS +0.1 II #
800 m K
1 2:18.07 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice # 92 U18 LB III
2000 m prz K
1 7:18.14 KOŁOMYJSKA Łucja MKS Piast Lwówek ¦l±ski # 90 U20 DS II #
2 7:20.03 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych # 91 U18 DS II #
3 7:37.58 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U20 DS III #
4 7:58.54 JANKOWSKA Sonia GLKS ¦widnica # 90 U20 DS III #
5 8:07.88 JURASIK Magdalena MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U20 DS III
6 8:12.39 SONDEJ Monika MLKS Rakowice 91 U18 DS --
7 8:14.71 CZABATOR Aleksandra LLKS Gubin 92 U18 LB --
8 8:18.64 SPYTA Weronika LLKS Gubin 92 U18 LB --
9 8:21.57 SZEREMETA Justyna MLKS Rakowice 90 U20 DS --
Trójskok K
1 11.10 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U20 DS +0.2 III
2 11.04 BEDNAREK Anna AZS-AWF Gorzów 92 U18 LB -1.7 III #
3 10.58 MICHALKIEWICZ Paulina MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS +1.8 IV #
4 10.58 STAŃCZAK Kinga MKS Piast Głogów # 92 U18 DS +1.7 IV
5 10.55 CZAPLA Ewa ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB +0.4 IV #
6 10.53 KOWALEWSKA Paula LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB -0.4 IV
7 10.26 KRYCIŃSKA Agnieszka MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS -1.1 IV
8 9.87 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 92 U18 DS +1.1 --
Oszczep (600) K
1 42.51 HOFFMAN Martyna ULKS Uczniak Szprotawa # 91 U18 LB II #
2 36.66 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS III B.D. #
3 35.12 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS III #
4 34.27 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec # 93 U16 DS IV #
5 31.35 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS ¦widnica # 92 U18 DS IV #
6 31.31 TOMASIUK Anna WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS IV #
7-bój J MŁ K
1 4312 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U18 DS II
2 4257 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS II #
3 4002 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS III B.D. # 2
4 3752 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP III
5 3643 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/0005/11 2012 4
6 3337 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U18 DS IV #
7 2927 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
200 m M
1 s 1 22.45 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS +2.2 II #
2 s 1 23.01 SZCZUREK Mateusz MKS Piast Głogów # 91 U18 DS +2.2 III
3 s 1 23.17 PU¬NIAK Robert LKS Lubusz Słubice # 91 U18 LB +2.2 III #
1 s 3 23.11 GRUCA Damian WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS +1.9 III
1 s 4 21.92 HUDZIAK Marek O¦ AZS Poznań # 87 U23 WP -0.4 II REJEWSKI Robert B.D. # Z/5131/11 2020 3
800 m M
1 s 1 1:57.75 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U18 ZP III #
2 s 1 1:58.15 MOJSIEJ Michał ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
3 s 1 1:58.65 KWAPICH Piotr LLKS Gubin 92 U18 LB III
4 s 1 1:59.68 BUDZISZ Damian MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III
5 s 1 2:00.20 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek ¦l±ski # 91 U18 DS III #
1 s 2 1:53.04 GREF Rafał WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS II #
2 s 2 1:53.09 TRZˇSALSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 90 U20 LB II
110 m pł J MŁ M
1 14.21 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -3.0 II #
3 14.94 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U18 LB -3.0 II #
4 15.18 JASZOWSKI Łukasz MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS -3.0 III #
5 15.28 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS -3.0 III
6 15.79 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec # 91 U18 DS -3.0 IV #
2000 m prz M
1 6:05.59 PAWLIK Paweł WLKS Wrocław 89 U20 DS II
2 6:11.28 KONOPACKI Piotr LLKS Gubin 89 U20 LB III
3 6:13.62 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych # 90 U20 DS III
4 6:25.68 BURA Łukasz LLKS Osowa Sień 90 U20 LB III #
5 6:30.74 BARAN Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych # 92 U18 DS IV
6 6:40.03 KULCZYŃSKI Kamil niest. Z.Góra # 91 U18 LB IV
7 6:42.40 LEWANDOWSKI Kamil LLKS Osowa Sień 91 U18 LB IV
9 6:49.84 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin # 92 U18 DS IV
Wzwyż M
1 w 1.86 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III
Tyczka M
1 5.00 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS I ŁO¦ Dariusz # Z/4015/11 2020 MM
2 4.80 ŁO¦ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I
3 4.70 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I #
4 4.20 ADAMCZYK Piotr KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II
5 3.60 MICHALSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
6 3.40 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U16 LB IV
7 3.20 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U16 LB IV B.D. # BEZ
Trójskok M
1 13.88 RABOWSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 89 U20 DS -0.4 III
2 13.79 MATUSZCZAK Damian WKS ¦l±sk Wrocław # 90 U20 DS +0.3 III B.D. 2
3 13.64 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów # 89 U20 DS +0.2 III B.D. # 3
4 13.38 TŁUSZCZ Jacek LKS Polkowice 92 U18 DS -1.2 III BARTKOWSKI Jerzy KOŁODZIEJCZYK-IWANOWSKA Dorota # 3
6 12.91 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U18 DS +0.8 IV #
7 12.62 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U18 DS +0.8 IV
8 12.39 WILMA Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U18 LB -0.6 -- #
8-bój J MŁ M
1 4897 KRASOWSKI Mariusz ZLKL Zielona Góra 91 U18 LB III
2 4874 MAŁACZYŃSKI Rafał AZS-AWF Gorzów 91 U18 LB III
3 4588 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS III #
4 4524 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS III #
5 4145 FRˇSZCZAK Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 91 U18 DS IV
6 4115 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5185739994049 sekund