Siedlce 04.06.2008
Memoriał H. Guta .LPP
100 m K
1 12.39 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ -3.2 II
200 m K
1 24.47 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ -1.9 I
2 25.21 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD -1.9 II #
1500 m K
1 4:24.63 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość # 82 Sen LU I #
2 4:28.38 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 Sen MZ I #
3 4:28.94 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce 84 Sen SK I
4 4:33.76 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 88 U23 LU II JAKUBOWSKI Marek JAKUBOWSKI Marek # Z/2651/11 2020
5 4:34.24 KORDUS Anna TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP II MOTYL Edward 1
6 4:34.89 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U18 WP II #
7 4:39.90 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
8 4:43.88 JAKUBIAK Wioletta WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II B.D. # 2
10 4:50.03 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa # 91 U18 MZ III #
13 4:53.57 OLKOWICZ Ewelina WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ III
W dal K
1 6.62 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +2.0 MM #
2 6.29 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +2.0 M
3 5.96 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ +1.0 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
5 5.79 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U20 LD +1.9 II #
6 5.56 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU +4.1 II #
7 5.52 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ +1.8 II B.D. # BEZ
Kula (4) K
1 18.23 ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok # 68 Masters PD MM
3 15.16 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
4 14.91 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ I #
6 13.93 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
7 11.79 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU II #
Oszczep (600) K
3 45.95 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U20 WP I
100 m M
1 s 1 10.85 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD -3.2 I NIEDŹWIECKI Wojciech # Z/0790/11 2018 M
2 s 1 10.96 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -3.2 II #
3 s 1 10.97 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP -3.2 II
1 s 2 10.96 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU -1.9 II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
4 s 2 11.20 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD -1.9 II
2 s 5 11.19 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -2.2 II
200 m M
1 s 1 21.37 KRYŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD -2.4 M NIEDŹWIECKI Wojciech # Z/0790/11 2018 M
2 s 1 21.72 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU -2.4 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
3 s 1 21.82 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP -2.4 I
4 s 1 22.16 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -2.4 II #
1 s 2 22.19 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U23 MZ -1.2 II RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
2 s 2 22.23 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 Sen LD -1.2 II #
800 m M
1 1:51.98 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN II
2 1:52.10 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ II OGONOWSKI Jakub # Z/1812/12 2020 2
3 1:52.12 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
4 1:52.98 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
5 1:54.25 SITEK Grzegorz AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ II
7 1:54.93 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa # 84 Sen MZ II ROSŁON Sławomir # Z/5134/11 2019 3
10 1:59.24 MROCZEK Krzysztof WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III #
1500 m M
1 3:44.58 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń # 83 Sen KP I GĘSICKI Marian # Z/2657/11 2020 1
2 3:50.01 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
3 3:51.35 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość # 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. # Z/0851/11 2020 2
4 3:51.56 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP II #
6 3:59.94 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U20 MZ II #
7 4:02.57 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP III B.D. # 2
Wzwyż M
1 2.20 WOLSKI Robert MKLA Łęczyca 82 Sen LD I
2 2.18 GLAUBERT Marcin MKS Truso Elbląg # 83 Sen WN I
3 2.18 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U20 LD I B.D. # Z/2877/11 2020 MM
5 2.12 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS I #
6 2.08 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN I
7 2.08 KAZIMIERCZAK Rafał RKS Skra Warszawa # 74 Sen MZ I
8 2.04 MRÓZ Łukasz KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD II #
9 2.00 SIBIGA Wojciech RKS Skra Warszawa # 83 Sen MZ II #
10 2.00 WOŹNIAK Konrad WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ II #
11 2.00 OLSZEWSKI Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II
12 1.92 GOŁAWSKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U20 MZ III
Kula (7.26) M
1 18.24 KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD M
2 17.97 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
3 17.60 RADZIWON Piotr KS Podlasie Białystok # 87 U23 PD I #
4 17.17 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
5 16.77 BEŁZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I
6 16.77 BUDNIK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I #
7 16.63 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU I B.D. # Z/2117/11 2019 1
8 15.77 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.87497901916504 sekund