Słubice 18.06.2010
Grand Prix Odry - LPP [DMP]
100 m K
1 19 e 1 13.23 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +2.0 IV SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 21 e 1 13.55 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP +2.0 IV SOBKOWSKI Przemysław # Z/1033/13 2019 BEZ
3 23 e 1 13.65 NUCKOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB +2.0 IV
4 24 e 1 13.83 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +2.0 V
5 25 e 1 13.84 LISTOSZ Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +2.0 --
6 26 e 1 14.11 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS +2.0 -- B.D. BEZ
7 27 e 1 14.21 MAJŁOWSKA Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +2.0 V WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/0620/12, Z/0620/12 , 2015 BEZ
8 28 e 1 14.36 STECYK Agata AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +2.0 -- #
1 8 e 2 12.27 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB +1.6 II B.D. 2
2 12 e 2 12.43 FABIAŃCZYK Sylwia MKL Szczecin 94 U18 ZP +1.6 II #
3 16 e 2 12.80 SROKA Olga MKL Szczecin 93 U18 ZP +1.6 III B.D. B.D. BEZ
4 18 e 2 12.97 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +1.6 III #
5 20 e 2 13.34 SCHUBERT Magdalena PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +1.6 IV
6 22 e 2 13.59 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +1.6 IV #
7 29 e 2 14.58 SARBAK Paulina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP +1.6 -- #
8 30 e 2 14.69 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB +1.6 -- B.D. BEZ
1 7 e 3 12.16 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM +0.5 II #
2 9 e 3 12.32 FISZER Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +0.5 II
3 13 e 3 12.60 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.5 II #
4 14 e 3 12.66 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB +0.5 II #
5 15 e 3 12.67 KIBATSHI Delfina MKL Szczecin 94 U18 ZP +0.5 II
6 17 e 3 12.95 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.5 III
1 1 e 4 11.87 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.6 I #
2 2 e 4 11.88 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +1.6 I
3 3 e 4 11.99 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.6 I
4 4 e 4 12.05 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +1.6 I
5 5 e 4 12.15 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +1.6 I #
6 6 e 4 12.15 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U23 PM +1.6 I
7 10 e 4 12.36 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +1.6 II
8 11 e 4 12.42 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +1.6 II
1 f 1 11.93 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.5 I #
2 f 1 11.98 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +0.5 I
3 f 1 12.03 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.5 I
4 f 1 12.05 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.5 I
5 f 1 12.11 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U23 PM +0.5 I
6 f 1 12.25 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM +0.5 II #
7 f 1 12.30 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP +0.5 II #
8 f 1 12.44 FISZER Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +0.5 II
200 m K
1 13 s 1 27.88 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +3.4 IV #
2 14 s 1 28.30 NOSKOWICZ Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +3.4 IV
3 17 s 1 29.25 LISTOSZ Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +3.4 --
4 18 s 1 29.80 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra # 67 Masters LB +3.4 -- B.D. BEZ
5 19 s 1 30.43 WALCZAK Alicja AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB +3.4 -- #
1 10 s 2 27.09 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +2.8 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 11 s 2 27.11 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +2.8 III
3 12 s 2 27.17 SCHUBERT Magdalena PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +2.8 III
4 15 s 2 28.42 NUCKOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB +2.8 IV
5 16 s 2 29.22 STECYK Agata AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +2.8 -- #
1 4 s 3 24.53 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB +1.9 I B.D. 2
2 5 s 3 24.72 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U23 PM +1.9 I
3 6 s 3 24.89 WESOŁOWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 90 U23 PM +1.9 I #
4 8 s 3 25.86 FISZER Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +1.9 II
5 9 s 3 25.89 KOTLICKA Kamila MKL Szczecin 93 U18 ZP +1.9 II #
1 1 s 4 23.38 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS +0.7 M #
2 2 s 4 24.22 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.7 I #
3 3 s 4 24.26 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.7 I
4 7 s 4 24.98 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.7 II
400 m K
1 5 s 1 63.24 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB IV
2 9 s 1 67.37 MIERZEJEWSKA Patrycja LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
3 12 s 1 69.96 TOMALA Ewelina LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -- #
4 13 s 1 70.74 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
1 4 s 2 62.80 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB IV #
2 7 s 2 64.76 MARSZAŁEK Patrycja LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
3 10 s 2 69.41 WOLFF Ksenia AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB --
4 11 s 2 69.89 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 92 U20 DS --
1 1 s 3 56.36 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB I
2 2 s 3 60.50 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB III
3 3 s 3 61.57 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
4 6 s 3 64.17 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV
5 8 s 3 64.89 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:19.00 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP III SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
2 2 s 1 2:20.18 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB III B.D. 2
3 3 s 1 2:22.36 STAWICKA Alicja LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB III
4 4 s 1 2:32.96 SZUCA Agata LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
5 5 s 1 2:35.22 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U14 WP V #
6 6 s 1 2:35.67 LACHOWICZ Laura MKL Szczecin 93 U18 ZP --
7 7 s 1 2:35.87 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej # Z/0333/12 2017 3
8 8 s 1 2:36.24 BUCHHOLZ Klaudia AZS-PWSZ Gorzów 96 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka 4
9 9 s 1 2:39.67 TRZUPEK Dominika AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB --
10 10 s 1 2:46.26 WOŁODZIK Monika AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB --
11 11 s 1 2:53.33 ŚWIECZKOWSKA Magdalena LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB --
1500 m K
1 1 s 1 4:56.94 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III DMP SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM 49
2 2 s 1 4:58.44 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
3 3 s 1 5:00.01 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
4 4 s 1 5:08.44 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
5 5 s 1 5:12.99 SPYTA Weronika LLKS Gubin 92 U20 LB --
6 6 s 1 5:40.93 FRĄCKOWIAK Magdalena LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- B.D. BEZ
7 7 s 1 5:45.28 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
3000 m K
1 1 s 1 10:29.71 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III #
2 2 s 1 10:47.42 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
100 m pł J MŁ K
3 3 s 1 15.28 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB +1.6 II #
4 4 s 1 15.33 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +1.6 II
6 6 s 1 17.16 KRÓLAK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 94 U18 LB +1.6 IV
7 7 s 1 18.28 NOSKOWICZ Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +1.6 --
100 m pł K
1 1 s 1 14.40 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U23 PM +1.6 I
2 2 s 1 14.63 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.6 II
5 5 s 1 15.79 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +1.6 III B.D. 3
400 m pł K K
1 1 s 1 60.83 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB I
2 2 s 1 69.40 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
3 3 s 1 76.40 BŁASZCZYKIEWICZ Sonia ZLKL Zielona Góra # 92 U20 LB -- #
Wzwyż K
1 f 1 1.82 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB M B.D. # M
2 f 1 1.65 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP II FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
3 f 1 1.50 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
4 f 1 1.50 TROŚCIŃSKA Zuzanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
5 f 1 1.45 BŁASZCZYKIEWICZ Sonia ZLKL Zielona Góra # 92 U20 LB IV #
6 f 1 1.40 GRABOWSKA Klaudia MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
7 f 1 1.40 GRAUWINKEL Amanda LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB --
8 f 1 1.40 DURKALEC Sara LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB -- #
9 f 1 1.35 SKIBA Maria ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
W dal K
1 f 1 5.90 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +0.1 I
2 f 1 5.82 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP -0.1 I
3 f 1 5.37 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.2 III
4 f 1 5.31 KASYK Anna MKL Szczecin 93 U18 ZP 0.0 III #
5 f 1 5.14 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -0.4 III #
6 f 1 4.71 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB -0.8 -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
7 f 1 4.21 SKIBA Maria ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.5 --
Trójskok K
1 f 1 12.69 OLKIEWICZ Monika AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +0.6 I
2 f 1 10.34 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB +1.4 IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
3 f 1 10.24 CZAPLA Ewa ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.9 IV
4 f 1 9.11 NAWROCKA Maria AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +0.4 --
Kula (4) K
1 1 f 1 11.73 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP III
2 2 f 1 11.63 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
3 3 f 1 11.36 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
4 4 f 1 11.20 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
5 5 f 1 10.35 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
6 6 f 1 9.65 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
7 7 f 1 9.43 WIDCZAK Alicja LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
8 8 f 1 8.85 MANIA Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
9 9 f 1 8.55 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
10 10 f 1 8.40 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
11 11 f 1 8.33 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
12 12 f 1 7.95 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP --
13 13 f 1 7.83 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
14 14 f 1 7.55 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
Dysk (1) K
1 f 1 42.81 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
2 f 1 39.80 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2019 2
3 f 1 37.73 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP II POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
4 f 1 36.49 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP III
5 f 1 35.90 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
6 f 1 31.90 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV #
7 f 1 31.82 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV KORBUT Piotr 3
8 f 1 31.66 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
9 f 1 31.45 MRUKOWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
10 f 1 31.12 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 91 U20 LB IV
11 f 1 29.59 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
12 f 1 28.89 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
13 f 1 28.50 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP IV
14 f 1 28.27 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
15 f 1 27.53 ŁABIAK Małgorzata ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB IV
16 f 1 23.35 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 40.18 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB II #
2 f 1 36.42 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
3 f 1 35.66 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
4 f 1 34.89 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
5 f 1 34.62 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
6 f 1 31.10 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 92 U20 DS IV
7 f 1 31.00 STANKOWIAK Karolina LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP IV B.D. BEZ
8 f 1 29.80 KACPERSKA Aleksandra PLKS Gwda Piła 93 U18 WP --
9 f 1 29.40 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
10 f 1 28.45 MANIA Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
11 f 1 27.89 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
12 f 1 26.77 MALINOWSKA Renata WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
13 f 1 22.38 KUBERSKA Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:10.67 DURAJCZYK Katarzyna AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB IV WOŹNIAK Agnieszka 5
Chód 5 km K
2 2 s 1 30:56.24 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
3 3 s 1 31:15.35 WOŹNIAK Agnieszka AZS-PWSZ Gorzów 79 Sen LB -- WOŹNIAK Agnieszka
4 4 s 1 31:15.36 TURCZYŃSKA Gabriela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB IV
100 m M
1 19 e 1 11.78 GWÓŹDŹ Jacek PLKS Gwda Piła 89 U23 WP +1.4 -- B.D. BEZ
2 20 e 1 11.81 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB +1.4 IV
3 21 e 1 11.88 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS +1.4 IV B.D. # BEZ
4 22 e 1 11.89 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP +1.4 IV STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
5 23 e 1 11.97 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +1.4 IV WALCZAK Zygmunt 4
6 24 e 1 12.02 CIOŁEK Jakub LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +1.4 IV
7 26 e 1 12.58 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +1.4 V #
8 27 e 1 13.24 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP +1.4 --
1 10 e 2 11.15 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP +3.0 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
2 13 e 2 11.36 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +3.0 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
3 14 e 2 11.37 PIĄTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +3.0 III
4 15 e 2 11.40 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ +3.0 III B.D. #
5 16 e 2 11.48 KOZERA Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +3.0 III
6 17 e 2 11.70 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP +3.0 III
7 18 e 2 11.73 BOCER Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +3.0 III
8 25 e 2 12.41 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +3.0 V
1 5 e 3 10.74 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +2.0 I #
2 7 e 3 11.02 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +2.0 II
3 8 e 3 11.09 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +2.0 II
4 9 e 3 11.14 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +2.0 II
5 11 e 3 11.20 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +2.0 II
6 12 e 3 11.24 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +2.0 II BIEDERMANN Roman # Z/1631/16 2019 2
7 28 e 3 13.51 PAWLAK Krzysztof PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +2.0 --
1 1 e 4 10.57 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM +2.4 M
2 2 e 4 10.63 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP +2.4 M #
3 3 e 4 10.65 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +2.4 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
4 4 e 4 10.74 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP +2.4 I PTAK Krzysztof M
5 6 e 4 10.94 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +2.4 II B.D. # 1
1 f 1 10.55 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP +0.8 M #
2 f 1 10.58 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +0.8 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 f 1 10.72 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP +0.8 I PTAK Krzysztof M
4 f 1 10.88 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +0.8 I B.D. # 1
5 f 1 11.02 SIROCKI Szymon SKLA Sopot 90 U23 PM +0.8 II
6 f 1 11.11 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.8 II
200 m M
1 13 s 1 23.93 GWÓŹDŹ Jacek PLKS Gwda Piła 89 U23 WP +4.2 -- B.D. BEZ
2 14 s 1 24.07 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +4.2 IV WALCZAK Zygmunt 4
3 18 s 1 27.19 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 95 U16 ZP +4.2 --
4 19 s 1 27.70 PAWLAK Krzysztof PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +4.2 --
1 10 s 2 23.28 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP +2.2 III
2 11 s 2 23.43 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +2.2 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
3 12 s 2 23.88 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP +2.2 IV STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
4 17 s 2 26.03 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U16 LB +2.2 --
1 5 s 3 22.12 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +2.4 II
2 7 s 3 22.50 PŁYTNIK Wojciech MKL Szczecin 92 U20 ZP +2.4 II B.D. # BEZ
3 8 s 3 22.73 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +2.4 II
4 9 s 3 22.86 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +2.4 III
5 16 s 3 25.91 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +2.4 --
1 1 s 4 20.66 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM +3.1 MM
2 2 s 4 21.04 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno 86 Sen WP +3.1 M PTAK Krzysztof M
3 3 s 4 21.18 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM +3.1 M #
4 4 s 4 22.06 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP +3.1 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
5 6 s 4 22.19 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard # 83 Sen ZP +3.1 II B.D. Z/3085/18 2019 BEZ
6 15 s 4 25.46 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +3.1 V #
400 m M
1 7 s 1 51.95 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB III
2 8 s 1 52.66 BIEŃ Dawid LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB III #
3 11 s 1 53.96 PIÓRCZYŃSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
4 12 s 1 55.60 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
5 13 s 1 55.95 WIERZBA Przemysław AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB --
1 5 s 2 51.12 CZUPRYŃSKI Krzysztof AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB III
2 9 s 2 52.84 KUTKA Dawid LLKS Osowa Sień 91 U20 LB IV
3 10 s 2 53.15 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV
1 1 s 3 49.10 POTASIŃSKI Damian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB II
2 2 s 3 49.87 ŻUBROWSKI Damian LKS Maraton Turek 89 U23 WP II B.D. 1
3 3 s 3 50.81 GUC Dominik LLKS Gubin 93 U18 LB III
4 4 s 3 51.08 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
5 6 s 3 51.31 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP III ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
800 m M
1 1 s 1 1:57.32 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP III B.D. 2
2 2 s 1 1:57.84 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB III
3 3 s 1 1:58.23 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
4 4 s 1 1:58.39 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 84 Sen LB III
5 6 s 1 1:59.48 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III B.D. # BEZ
6 7 s 1 2:00.63 BARTOSIŃSKI Wojciech LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP III
1 5 s 2 1:59.34 WORONIAK Rafał MKL Szczecin 92 U20 ZP III
2 8 s 2 2:03.68 ANTOSIK Jakub LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
3 9 s 2 2:03.76 BRATKOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
4 10 s 2 2:06.64 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
5 11 s 2 2:10.08 STASIAK Oskar LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
6 12 s 2 2:14.81 FULARA Maciej LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB --
7 13 s 2 2:15.66 CHRIN Filip AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1817/11 2012 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:08.40 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
2 2 s 1 4:09.72 KRAWCZYK Robert LKS Maraton Turek 91 U20 WP III
3 3 s 1 4:10.04 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
4 4 s 1 4:12.07 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP IV #
5 5 s 1 4:25.33 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
6 6 s 1 4:32.96 DROBNIK Piotr LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/1812/11, Z/1812/11 2017, 2019 1
7 7 s 1 4:41.44 STRÓŻYŃSKI Piotr LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
8 8 s 1 4:45.65 NARUSZEWICZ Marcin LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
9 9 s 1 5:01.77 POKORA Paweł LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.77 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.3 II
2 2 s 1 14.93 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +1.3 II
3 3 s 1 15.02 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB +1.3 III
4 4 s 1 15.41 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +1.3 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
5 5 s 1 15.76 FURMAN Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +1.3 IV POLAK Mirosław Z/4553/11 2013 3
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.62 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.4 II B.D. BEZ
3 3 s 1 15.65 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP -0.4 II
110 m pł M
2 2 s 1 15.54 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB -0.4 II
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.24 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
2 3 s 1 57.49 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
3 4 s 1 59.49 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV #
1 2 s 2 56.48 MIASKOWSKI Rafał OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
2 5 s 2 60.23 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
3 6 s 2 62.34 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- #
4 7 s 2 62.43 ERHARDT Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
400 m pł M
1 1 s 1 53.25 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP I DMP MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M 123
2 2 s 1 53.91 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB I
3 3 s 1 56.41 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II
Wzwyż M
1 f 1 2.12 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB I LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
2 f 1 2.05 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB II
3 f 1 2.00 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ II
4 f 1 1.95 WRÓBLEWSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II #
5 f 1 1.95 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB II
5 f 1 1.95 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. 3
7 f 1 1.95 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP II
8 f 1 1.90 MICHALAK Piotr UKL Ósemka Police 91 U20 ZP III
9 f 1 1.90 KUJAWA Tomasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP III
10 f 1 1.80 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
11 f 1 1.80 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
12 f 1 1.80 DUSIŃSKI Adam MKL Szczecin 94 U18 ZP IV #
13 f 1 1.75 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB IV B.D. # 3
14 f 1 1.60 KOWALEWSKI Jakub CRS Barlinek # 94 U18 ZP -- STAWICKI Michał # Z/1591/13 2014 BEZ
W dal M
1 f 1 6.61 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS +1.9 III B.D. # BEZ
2 f 1 6.45 BRZEZICKI Marek MKL Szczecin 87 Sen ZP +1.1 III
3 f 1 6.41 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.3 III B.D. 3
4 f 1 6.28 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.4 IV
5 f 1 6.10 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.1 IV
6 f 1 6.08 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +0.5 IV
7 f 1 6.04 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +0.1 IV #
8 f 1 5.37 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.9 -- B.D. 1
Trójskok M
  f 1 12.22 TRUSZYŃSKI Karol AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -0.7 -- SASKA Tomasz BEZ
  f 1 13.35 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.3 III
1 f 1 14.46 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD +0.5 II DMP SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1 92
2 f 1 14.10 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +5.1 III
3 f 1 13.21 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +0.8 III
4 f 1 12.83 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +1.6 IV B.D. 3
5 f 1 12.58 TRUSZYŃSKI Karol AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +2.9 -- SASKA Tomasz BEZ
Kula (5) M
1 f 1 16.72 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 f 1 13.77 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB III #
3 f 1 13.04 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB IV
4 f 1 11.76 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
5 f 1 10.46 BLARASINI Krystian MLKS Rakowice 93 U18 DS --
6 f 1 10.02 OWADIUK Leszek LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
7 f 1 9.98 GÓROWSKI Kamil LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
Kula (6) M
1 f 1 18.92 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 18.16 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
3 f 1 11.67 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB IV
4 f 1 10.52 PACZKOWSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
5 f 1 9.80 ROMANOWSKI Tomasz MLKS Rakowice 91 U20 DS --
6 f 1 9.12 MASZNER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
Kula (7.26) M
1 f 1 17.37 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
2 f 1 15.99 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 86 Sen LB I SZWARC Zygmunt 1
3 f 1 12.90 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III
Dysk (1) M
2 2 f 1 55.78 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB II #
8 8 f 1 38.34 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
10 10 f 1 32.20 OLSZAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB V #
11 11 f 1 29.38 OWADIUK Leszek LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
12 12 f 1 25.34 GERŁOWICZ-RAMIREZ Tomasz AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -- #
13 13 f 1 24.01 ŚWIĘCICKI Norbert LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 62.20 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
3 3 f 1 45.21 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS II
4 4 f 1 44.35 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
5 5 f 1 44.10 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
6 6 f 1 42.25 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB III
7 7 f 1 41.31 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP III
9 9 f 1 32.47 LINDER Daniel LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB -- #
Dysk (1.75) M
1 f 1 58.71 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U20 ZP I #
2 f 1 50.28 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 f 1 46.77 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
4 f 1 42.58 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB III
5 f 1 40.00 MASZNER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP III
6 f 1 32.43 PACZKOWSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
7 f 1 31.80 KOZŁOWSKI Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
Dysk (2) M
1 f 1 60.87 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73 Masters LU M KOZŁOWSKI Robert # Z/3039/11 2019 1
2 f 1 51.77 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
3 f 1 50.28 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 86 Sen LB I SZWARC Zygmunt 1
4 f 1 48.84 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64 Masters LB I STOLARCZYK Marek Z/3898/18 2019 2
5 f 1 46.08 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB I PAWELSKI Grzegorz 2
6 f 1 44.41 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 80 Sen LB II CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2019 2
7 f 1 37.50 KULWIŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB III
Oszczep (700) M
1 f 1 62.58 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB II
2 f 1 56.17 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB III B.D. 3
3 f 1 51.94 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP III
4 f 1 51.01 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
5 f 1 49.74 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB IV
6 f 1 46.39 FABIAN Igor AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB IV
7 f 1 44.99 BLARASINI Krystian MLKS Rakowice 93 U18 DS --
Oszczep (800) M
1 f 1 57.83 RAKOWSKI Andrzej ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB II
2 f 1 57.30 KNAP Tomasz AZS-AWF Gorzów 82 Sen LB II
3 f 1 45.02 RIMKE Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
4 f 1 35.95 ROMANOWSKI Tomasz MLKS Rakowice 91 U20 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3300678730011 sekund