Kutno 19.06.2010
VI Mityng o Różę Kutna - LPP [DMP]
100 m K
1 1 s 1 11.94 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -0.4 I
2 2 s 1 12.10 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok 83 Sen PD -0.4 I
3 3 s 1 12.29 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.4 II
4 4 s 1 12.31 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -0.4 II
5 5 s 1 12.60 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD -0.4 II
6 6 s 1 12.65 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -0.4 II #
1 8 s 2 13.04 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP -3.3 III MAŃKOWSKI Bogumił 2
2 9 s 2 13.22 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ -3.3 IV
3 10 s 2 13.27 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD -3.3 IV
4 11 s 2 13.27 MISIURSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ -3.3 IV GĄSIEWSKI Artur # Z/3695/11 2013 3
5 13 s 2 13.45 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD -3.3 IV B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
1 12 s 3 13.29 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP -1.8 IV #
2 15 s 3 13.71 MARKOWSKA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL -1.8 IV
3 19 s 3 14.33 CHOJNOWSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -1.8 --
1 7 s 4 12.95 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP -1.1 III #
2 14 s 4 13.51 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD -1.1 IV
3 16 s 4 13.77 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD -1.1 IV
4 17 s 4 14.07 STASIAK Katarzyna RKS Łódź 94 U18 LD -1.1 --
5 18 s 4 14.08 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U20 LD -1.1 --
200 m K
1 1 s 1 24.41 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -0.3 I
2 2 s 1 24.71 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok 83 Sen PD -0.3 I
3 3 s 1 25.72 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.3 II B.D. # M
1 4 s 2 26.93 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP -0.7 III #
2 5 s 2 27.96 DZIEDZIC Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP -0.7 IV ZIÓŁKOWSKI Marek 4
3 6 s 2 29.05 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U20 LD -0.7 --
4 7 s 2 29.22 STASIAK Katarzyna RKS Łódź 94 U18 LD -0.7 --
400 m K
1 1 s 1 54.50 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82 Sen PM M
2 2 s 1 55.83 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ I B.D. # 1 LDK!
3 3 s 1 56.63 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD II B.D. 3
4 4 s 1 57.30 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U23 PK II #
5 5 s 1 58.44 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ II B.D. BEZ
6 6 s 1 59.01 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD III
1 7 s 2 59.67 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP III NOWAKOWSKI Marian B.D. , Z/2737/19 , 2019 3
2 8 s 2 60.89 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD III JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
3 9 s 2 62.59 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD IV
4 10 s 2 62.94 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD IV #
5 11 s 2 63.74 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 95 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
1500 m K
1 1 s 1 4:26.91 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 Sen MZ I
2 2 s 1 4:27.83 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN I
3 3 s 1 4:31.76 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD I B.D. BEZ
4 4 s 1 4:32.40 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
5 5 s 1 4:35.19 WOJTULEWICZ Anna KS Podlasie Białystok 87 Sen PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3346/11 2019 2
6 6 s 1 4:40.78 WIĄZEK Justyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD II
7 7 s 1 4:45.19 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90 U23 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2019 M
8 8 s 1 4:49.26 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 86 Sen OP III
9 9 s 1 4:51.18 KLIMKOWSKA Agata RKS Łódź 93 U18 LD III
10 10 s 1 4:55.08 OBARSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III
11 11 s 1 5:26.08 SABELA Dominika RKS Łódź 91 U20 LD --
400 m pł K K
1 1 s 1 63.87 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD II
2 2 s 1 65.52 GRZYWACZ Aleksandra AZS Łódź 93 U18 LD II
3 3 s 1 66.37 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
4 4 s 1 68.00 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD III #
4x100 m K
1 s 1 49.79 ZALEWSKA Martyna
MAKOWSKA Paulina
KALINOWSKA Zuzanna
CURYŁO Małgorzata
MKL Toruń 94
94
93
94
U18 KPO --
BUTKIEWICZ Jacek B.D.

B.D.
Z/2418/11
2018
3
M
2 s 1 50.09 MIŁASZEWSKA Emilia
DZIEŻYK Ewelina
DMOCHOWSKA Monika
CHMUR Magdalena
KS Podlasie Białystok 94
93
93
93
U18 POD --

B.D.
2
3 s 1 50.24 WIERUSZEWSKA Marta
RZEPECKA Karolina
MOJSIEJ Zuzanna
LENARCZYK Aleksandra
RKS Łódź 94
93
93
93
U18 LDZ -- B.D.

GOWORSKI Tomasz

2
4x400 m K
1 s 1 3:58.95 PIEŁOWSKA Roma
KUTA Bianka
HRYCAJEWSKA Agnieszka
GRZESIK Katarzyna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93
94
94
93
U18 KPO -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
2 s 1 4:00.30 MIŁASZEWSKA Emilia
GRABOWSKA Ewelina
DMOCHOWSKA Monika
CHMUR Magdalena
KS Podlasie Białystok 94
93
93
93
U18 POD --

B.D.
2
3 s 1 4:03.87 STEMPLEWSKA Marta
KOZAK Katarzyna
JARZĄBEK Sabina
DRYJA Ewelina
KKL Kielce 93
93
93
93
U18 SWK --

WOŹNIAK Łukasz B.D.
Z/1585/11
2019
1
4 s 1 4:11.75 WSZELAK Sandra
SOBKA Marta
MUSIALIK Katarzyna
JANKOWSKA Marlena
LKS Vectra Włocławek 94
94
94
93
U18 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek


NOWAKOWSKA Agnieszka
Z/3677/11
Z/3678/11


3
BEZ
5 s 1 4:19.00 SŁUMIŃSKA Olga
KRYSIAK Aleksandra
BRZEZIŃSKA Marta
BIELSKA Wioleta
MKS Durasan Płońsk 93
94
94
93
U18 MAZ --


W dal K
1 f 1 5.17 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.0 III #
2 f 1 4.45 BACŁAWSKA Katarzyna OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.3 --
Trójskok K
  f 1 10.55 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD +1.9 IV
  f 1 10.87 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD +1.8 III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
  f 1 11.13 RZĄDKOWSKA Alicja KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # 91 U20 MZ +1.7 III B.D. BEZ
  f 1 11.81 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.6 II ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
1 f 1 13.52 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +1.4 M JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM
2 f 1 11.96 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL +1.8 II B.D. 3
3 f 1 11.84 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD +0.8 II KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
4 f 1 11.33 WIĘCŁAWEK Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL +0.6 III
5 f 1 11.26 RZĄDKOWSKA Alicja KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # 91 U20 MZ +3.4 III B.D. BEZ
6 f 1 11.08 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U18 LD +3.9 III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
7 f 1 10.85 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +2.1 III ZGLESZEWSKI Daniel Z/4900/11 2011 4
8 f 1 10.84 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD +2.3 III
9 f 1 9.55 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.7 --
100 m M
1 1 s 1 10.96 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -2.6 II OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 2 s 1 10.98 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP -2.6 II #
3 5 s 1 11.10 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD -2.6 II #
4 4 s 1 11.10 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -2.6 II #
5 7 s 1 11.12 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok 86 Sen PD -2.6 II SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
6 10 s 1 11.20 ROSZKO Jacek KS Podlasie Białystok 87 Sen PD -2.6 II
1 3 s 2 11.09 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -2.0 II
2 8 s 2 11.15 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -2.0 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
3 9 s 2 11.16 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ -2.0 II
4 11 s 2 11.31 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD -2.0 III B.D. # 3
5 12 s 2 11.31 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP -2.0 III
6 13 s 2 11.33 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -2.0 III B.D. 2
1 6 s 3 11.11 SKUBINA Paweł KS Podlasie Białystok 92 U20 PD -0.8 II
2 14 s 3 11.40 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD -0.8 III #
3 15 s 3 11.41 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok 90 U23 PD -0.8 III
4 20 s 3 11.50 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.8 III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
1 16 s 4 11.41 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -1.1 III
2 18 s 4 11.44 HOFFMANN Karol MKS Aleksandrów Łódzki 89 U23 LD -1.1 III LIPIŃSKI Leszek ŁUKASIAK Michał # Z/3512/11 2019 M
3 19 s 4 11.49 KARNAS Kamil SKLA Sopot # 93 U18 PM -1.1 III
4 21 s 4 11.50 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U23 KP -1.1 III
5 24 s 4 11.64 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -1.1 III
6 31 s 4 11.90 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM -1.1 IV
1 17 s 5 11.43 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U20 LD -1.9 III #
2 22 s 5 11.52 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL -1.9 III #
3 25 s 5 11.64 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ -1.9 III
4 28 s 5 11.74 SŁOWIKOWSKI Przemysław AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -1.9 III KOTUŁA Krzysztof # Z/3333/11 2019 MM
5 33 s 5 11.92 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -1.9 IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
1 27 s 6 11.71 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD -1.7 III
2 29 s 6 11.74 KONSTAŃCZUK Arkadiusz KS Podlasie Białystok # 79 Sen PD -1.7 III B.D. GOWORSKI Tomasz # Z/5451/15 2015 BEZ
3 30 s 6 11.90 GIESZCZYŃSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -1.7 IV #
4 32 s 6 11.91 MARKOWSKI Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD -1.7 IV B.D. BEZ
5 34 s 6 12.01 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD -1.7 IV
1 26 s 7 11.67 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD -1.1 III ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
2 36 s 7 12.29 DOBRZEŃSKI Bartosz MKL Toruń 93 U18 KP -1.1 --
1 23 s 8 11.62 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD -1.0 III
2 35 s 8 12.24 GUTORSKI Piotr MKL Toruń 93 U18 KP -1.0 --
3 37 s 8 12.35 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD -1.0 --
4 38 s 8 12.59 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD -1.0 --
200 m M
1 1 s 1 21.62 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -0.2 I DMP OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M 125
2 2 s 1 22.03 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP -0.2 II #
3 3 s 1 22.37 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 Sen LD -0.2 II
4 4 s 1 22.47 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 U23 LD -0.2 II B.D. # 3
5 5 s 1 22.80 KWIATKOWSKI Tomasz RKS Łódź 91 U20 LD -0.2 II #
6 8 s 1 23.29 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM -0.2 III
1 6 s 2 22.92 BĄCZYK Jarosław UKS Lisy Zgierz 88 U23 LD -1.6 III #
2 7 s 2 22.95 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP -1.6 III
3 9 s 2 23.53 KURAŚ Emil RKS Łódź 93 U18 LD -1.6 III
4 12 s 2 23.75 DROŻDŻ Patryk RKS Łódź 94 U18 LD -1.6 IV #
5 14 s 2 24.40 RACHUBIŃSKI Piotr RKS Łódź 94 U18 LD -1.6 IV
1 11 s 3 23.73 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD 0.0 IV
2 13 s 3 23.92 FIRLIK Patryk RKS Łódź 91 U20 LD 0.0 IV #
3 15 s 3 24.51 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP 0.0 -- B.D. # 3
4 16 s 3 24.95 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD 0.0 --
1 10 s 4 23.68 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD -0.1 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
2 17 s 4 25.08 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 94 U18 LD -0.1 --
3 18 s 4 26.07 KIETLA Robert RKS Łódź 94 U18 LD -0.1 --
400 m M
1 1 s 1 47.72 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 Sen LD I B.D.
2 2 s 1 47.86 WASIAK Jarosław AZS Łódź 84 Sen LD I #
3 3 s 1 48.77 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
4 6 s 1 50.54 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP III
5 10 s 1 52.40 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD III #
1 4 s 2 50.25 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
2 5 s 2 50.34 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II
3 7 s 2 51.21 SZCZEPANIAK Kamil AZS Łódź 93 U18 LD III
4 9 s 2 51.90 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ III
5 12 s 2 53.23 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD --
1 11 s 3 52.54 SZEWCZYK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL III
2 13 s 3 53.30 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
3 17 s 3 54.80 KRUPIŃSKI Grzegorz OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ -- #
1 8 s 4 51.68 IWICKI Artur MKL Toruń 91 U20 KP III
2 14 s 4 53.66 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD IV #
3 15 s 4 53.68 LAUK Wojciech AZS Łódź 93 U18 LD IV
4 16 s 4 53.76 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
5 18 s 4 55.19 FLOREK Łukasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 94 U18 LD --
1500 m M
1 1 s 1 3:57.98 JÓŹWIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa # 83 Sen MZ II
2 2 s 1 3:58.85 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław Z/2641/11 2019 2
3 3 s 1 3:59.12 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
4 4 s 1 3:59.21 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 2
5 5 s 1 4:01.74 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP II
6 6 s 1 4:03.65 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
7 7 s 1 4:05.35 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN III
8 8 s 1 4:06.84 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
9 9 s 1 4:10.39 PASZYŃSKI Piotr AZS Łódź 81 Sen LD III
10 10 s 1 4:10.62 JURZYK Maciej MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0213/11 2012 3
11 11 s 1 4:18.45 WŁODARCZYK Dawid RKS Łódź 92 U20 LD IV
12 12 s 1 4:30.80 ZIELIŃSKI Dawid RKS Łódź 93 U18 LD --
400 m pł J MŁ M
4 8 s 2 57.63 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
5 9 s 2 60.89 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV B.D. 3
400 m pł M
1 1 s 1 52.12 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
2 2 s 1 52.61 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 Sen LD I
3 3 s 1 52.63 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD I
4 4 s 1 54.68 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
1 5 s 2 54.68 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 Sen LD II
2 6 s 2 56.31 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD II B.D. 3
3 7 s 2 56.56 MISTYGACZ Adam AZS Łódź 91 U20 LD III
4x100 m M
1 s 1 42.75 WOŁOSZYK Piotr
WISZNIEWSKI Sebastian
SZYDEL Piotr
STAŚKIEWICZ Dominik
LKS Olimpic Szczecin 93
93
93
93
U18 ZPO --


RĄCZKA Paweł
Z/4587/11
2019
1
2 s 1 43.55 WYCZYŃSKI Krzysztof
KUBANEK Przemysław
HARĘDZA Krzysztof
BRZEZIŃSKI Maciej
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93
94
93
93
U18 SLK --


GIZA Andrzej
Z/0148/11
2019
1
3 s 1 43.75 HULISZ Michał
DROZDOWSKI Filip
DOBRZEŃSKI Bartosz
BLUMKOWSKI Patryk
MKL Toruń 93
93
93
93
U18 KPO --


1 s 2 43.13 RAJCZAK Kamil
MIKOŁAJEWSKI Jakub
KOWALSKI Mariusz
BARCZAK Łukasz
MKS Durasan Płońsk 91
92
92
91
U20 MAZ --


2 s 2 45.54 MILEWSKI Patryk
JÓZEFOWICZ Adrian
FIGAT Piotr
BARANOWSKI Szymon
MKS Durasan Płońsk 93
93
93
93
U18 MAZ --


4x400 m M
1 s 1 3:21.63 UCIECHOWSKI Mateusz
SIERADZAN Tomasz
MŁYNARCZYK Jan
KOZŁOWSKI Mateusz
MKS MOS Wrocław 93
93
93
93
U18 DOL -- B.D.
SKRZYPIŃSKI Jacek

TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
Z/0272/14
Z/1302/11
2019
2018
3
1
1
2 s 1 3:21.87 MAĆKOWIAK Igor
GÓRNY Szymon
CIEŚLAWSKI Bartosz
ARENZ Arkadiusz
TS Olimpia Poznań 93
94
93
94
U18 WLP --


CIEŚLICKA Elżbieta

3 s 1 3:23.89 ZYCHOWSKI Mateusz
JUNIEC Denis
JAGÓRA Rafał
CZAJKOWSKI Bartłomiej
UKS Kusy Warszawa 93
94
93
93
U18 MAZ -- RADKE Karol
B.D.

BŁASIŃSKI Artur
Z/3721/11
Z/1575/12
Z/3688/11
2012
2013
2019
1
2
M
4 s 1 3:27.88 ZALEWSKI Karol
SZABLEWSKI Tomasz
OZDARSKI Łukasz
GIESZCZYŃSKI Rafał
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
94
94
U18 WMZ -- OGONOWSKI Jakub

B.D. B.D.
Z/2480/11
2019
MM
2
5 s 1 3:33.18 SZCZEPANEK Konrad
SKUPIŃSKI Michał
KUCIAPSKI Artur
BUKATO Konrad
RKS Łódź 94
94
93
94
U18 LDZ --

WOŁKOWYCKI Andrzej
B.D.
Z/1899/11
2019
MM
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.28 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP MM #
2 f 1 2.06 KIECANA Szymon KS Agros Zamość 89 U23 LU II
3 f 1 2.01 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 1
3 f 1 2.01 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 Sen SK II B.D. 1
5 f 1 1.91 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP III B.D. BEZ
6 f 1 1.86 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
7 f 1 1.81 ANDREJEWICZ Hubert KS Podlasie Białystok 91 U20 PD IV
8 f 1 1.76 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
W dal M
  f 1 6.17 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP +1.1 IV B.D. # 3
  f 1 7.13 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.1 II
1 f 1 7.42 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +2.7 I
2 f 1 7.29 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 Sen KP +1.8 I ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
3 f 1 6.69 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD +1.4 III B.D. # BEZ
4 f 1 6.59 BORKOWSKI Rafał KS Podlasie Białystok 89 U23 PD +3.3 III B.D. BEZ
5 f 1 6.51 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.8 III #
6 f 1 6.33 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP +2.4 III B.D. # 3
7 f 1 6.28 JAŚCZAK Artur AZS Łódź 91 U20 LD +2.1 IV B.D. 3
8 f 1 5.95 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ -1.6 IV
9 f 1 5.56 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +1.0 -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
10 f 1 4.92 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +2.7 --
11 f 1 4.84 SZCZEPANEK Konrad RKS Łódź 94 U18 LD +1.3 --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8537540435791 sekund