Bydgoszcz 19.06.2010
Ogólnopolski Mityng Klasy M (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 f 1 12.77 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP 0.0 III
2 f 1 12.85 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN 0.0 III
3 f 1 13.59 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK 0.0 -- #
4 f 1 14.13 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ 0.0 V
200 m K
1 s 1 25.83 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.1 II B.D. BEZ
2 s 1 26.91 WOJCIECHOWSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.1 III
3 s 1 27.57 BARTKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.1 IV
4 s 1 27.74 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ +0.1 IV
5 s 1 28.86 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U16 MZ +0.1 V
6 s 1 30.11 LASKOWSKA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.1 --
400 m K
1 s 1 58.50 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M 90
2 s 1 58.74 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
3 s 1 59.66 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III #
4 s 1 60.08 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U20 WP III
5 s 1 60.44 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ III
6 s 1 61.86 ŁUKASIEWICZ Wioletta TS Olimpia Poznań 90 U23 WP III SZUDROWICZ Stanisław # Z/5015/11 2011 BEZ
7 s 1 63.19 PAWLAK Sandra UKB Szubin 94 U18 KP IV
8 s 1 64.41 ROGOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 94 U18 KP IV
1 s 2 62.93 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV #
2 s 2 63.90 KARNAS Kinga UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
3 s 2 64.05 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
4 s 2 66.06 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
5 s 2 67.13 DYMEK Adrianna MUKS Płock 95 U16 MZ --
6 s 2 67.93 SZPANKIEWICZ Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
7 s 2 68.80 FRĄTCZAK Katarzyna MKL Gniezno 91 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł BEZ
8 s 2 71.81 NERS Weronika MUKS Płock 93 U18 MZ --
1500 m K
1 f 1 4:42.82 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz 79 Sen KP II DMP B.D. # Z/0770/11 2019 1 78
2 f 1 4:55.79 KLONOWSKA Marta MUKL Brodnica 92 U20 KP III
3 f 1 5:01.42 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV #
4 f 1 5:07.95 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
5 f 1 5:14.50 KUTA Patrycja LUKS Pomorzanin Serock 92 U20 KP -- KUTA Kazimierz B.D. KUTA Kazimierz # Z/0537/12 2013 BEZ
3000 m K
1 f 1 10:17.92 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
2 f 1 10:26.04 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
3 f 1 10:55.33 KULPA Paulina KS Wda Świecie 93 U18 KP III
4 f 1 10:59.30 JANKOWSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN III
5 f 1 11:00.90 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN III #
6 f 1 11:09.83 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV #
7 f 1 11:14.51 GÓRNIAK Natalia UKS 12 Kalisz 94 U18 WP IV
8 f 1 11:18.27 BOJARSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP IV
9 f 1 11:28.79 SZYLAKOWSKA Alina MUKL Brodnica 94 U18 KP IV
10 f 1 11:29.02 ZABOROWSKA Sylwia LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP IV #
11 f 1 11:30.68 SZCZYGŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 91 U20 KP IV
12 f 1 12:30.05 BOJARSKA Kamila MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP --
100 m pł J MŁ K
2 f 1 16.58 DYCZEK Maria MKL Toruń 94 U18 KP -0.7 III
4 f 1 17.25 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.7 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
100 m pł K
1 f 1 15.50 ZIÓŁKOWSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP -0.7 II
3 f 1 16.68 MURAWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP -0.7 III
400 m pł K K
1 f 1 62.22 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 f 1 64.19 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
3 f 1 65.79 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP II
Wzwyż K
1 f 1 1.70 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM I SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
2 f 1 1.65 GAJEWSKA Monika MLKL Płock 93 U18 MZ II
3 f 1 1.60 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
4 f 1 1.60 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
5 f 1 1.55 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
6 f 1 1.55 KALINOWSKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno 90 U23 KP III
Tyczka K
1 f 1 4.00 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK M #
2 f 1 4.00 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin 83 Sen LU M
3 f 1 3.80 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M #
4 f 1 3.80 BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM M
5 f 1 3.70 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
6 f 1 3.20 STASIAK Aleksandra SKLA Sopot 92 U20 PM II
7 f 1 2.40 GRZELAK Magdalena KS Gwardia Piła 94 U18 WP IV
8 f 1 2.40 HERKA Katarzyna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 93 U18 PM IV
9 f 1 2.30 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -- #
W dal K
1 f 1 4.95 JASZKOWSKA Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.5 IV
2 f 1 4.45 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
Trójskok K
1 f 1 11.09 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -0.3 III
2 f 1 10.95 CICHOCKA Dagmara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP 0.0 III
3 f 1 10.79 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +2.0 III #
Kula (4) K
1 f 1 15.21 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I
2 f 1 13.72 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 f 1 12.29 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U23 MZ II
4 f 1 11.53 KMINIKOWSKA Agnieszka KS Wda Świecie 91 U20 KP III
5 f 1 10.75 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
6 f 1 9.69 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U18 KP IV HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
7 f 1 9.22 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ IV
8 f 1 8.79 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ V
9 f 1 8.33 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
Dysk (1) K
1 f 1 42.41 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
2 f 1 38.18 ULICKA Monika MLKL Płock 90 U23 MZ II
3 f 1 37.73 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
Młot (4) K
1 f 1 63.16 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M
2 f 1 57.02 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U23 KP I
3 f 1 55.08 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
4 f 1 47.57 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II B.D. BEZ
5 f 1 43.08 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
6 f 1 31.91 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
7 f 1 28.67 KUROWSKA Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0530/11 2011 3
8 f 1 27.55 TECŁAW Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
Oszczep (600) K
1 f 1 36.03 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
2 f 1 34.01 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM IV SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
3 f 1 33.75 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
4 f 1 32.56 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ IV
5 f 1 32.50 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV
6 f 1 29.94 FILIPIAK Aleksandra LUKS Inowrocław 96 U16 KP V DRELISZAK Ryszard # Z/1576/12 2012 3
7 f 1 29.12 PIĄTKOWSKA Magdalena KL Gdynia 93 U18 PM -- B.D. BEZ
8 f 1 26.32 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
9 f 1 25.13 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
100 m M
1 s 1 10.98 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.7 II B.D. 2
2 s 1 11.24 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP -0.7 II B.D. 2
3 s 1 11.28 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD -0.7 II
4 s 1 11.45 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP -0.7 III BIEDERMANN Roman # Z/1631/16 2019 2
5 s 1 11.47 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP -0.7 III
6 s 1 11.60 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP -0.7 III B.D. B.D. BEZ
1 s 2 11.44 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -1.0 III
2 s 2 11.61 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -1.0 III
3 s 2 11.63 SULEWSKI Krzysztof KL Gdynia 93 U18 PM -1.0 III
4 s 2 11.71 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -1.0 III #
5 s 2 11.78 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.0 IV
6 s 2 11.92 GRABOWSKI Marek AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -1.0 IV #
7 s 2 12.34 ORZECHOWSKI Dawid MKL Toruń 90 U23 KP -1.0 --
1 s 3 11.72 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -1.6 III B.D. BEZ
2 s 3 11.85 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.6 IV
3 s 3 11.89 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ -1.6 IV
4 s 3 11.91 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -1.6 IV
5 s 3 12.13 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP -1.6 IV
6 s 3 12.16 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -1.6 IV
7 s 3 12.60 SZYSZKOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -1.6 --
1 s 4 11.55 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +0.3 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
2 s 4 11.75 WITT Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +0.3 III
3 s 4 12.00 JAKUBIAK Mateusz LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM +0.3 IV
4 s 4 12.02 SZCZYPKA Marcin BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.3 IV B.D. BEZ
5 s 4 12.22 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ +0.3 V
200 m M
1 s 1 21.84 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.7 I B.D. 2
2 s 1 22.10 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP -0.7 II #
3 s 1 22.28 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP -0.7 II B.D. 2
4 s 1 22.45 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.7 II B.D. # 3
5 s 1 22.72 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -0.7 II #
6 s 1 23.14 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -0.7 III
1 s 2 22.94 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP +0.9 III B.D. B.D. # 3
2 s 2 23.07 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.9 III
3 s 2 23.09 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP +0.9 III
4 s 2 23.19 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.9 III
5 s 2 23.42 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.9 III
6 s 2 23.44 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +0.9 III #
7 s 2 23.45 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.9 III B.D. B.D. BEZ
1 s 3 23.39 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ -0.1 III
2 s 3 23.88 GRABOWSKI Marek AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -0.1 IV #
3 s 3 24.05 WITT Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -0.1 IV
4 s 3 24.11 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.1 IV #
5 s 3 24.48 SOKOŁOWSKI Jakub KL Gdynia 94 U18 PM -0.1 --
400 m M
1 f 1 49.39 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 f 1 49.71 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław 88 U23 KP II DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
3 f 1 50.54 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP III B.D. # 2
4 f 1 51.20 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III
5 f 1 51.71 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN III #
6 f 1 52.14 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 92 U20 KP III
7 f 1 52.64 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III
8 f 1 53.76 SZYMON Patryk GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP IV
9 f 1 55.45 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- B.D. 3
800 m M
1 s 1 1:56.49 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP II
2 s 1 1:57.25 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
3 s 1 1:57.37 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP III
4 s 1 1:58.08 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U20 KP III STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
5 s 1 1:58.50 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. 2
6 s 1 1:58.70 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 93 U18 KP III
7 s 1 1:59.16 LESZCZYŃSKI Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 90 U23 KP III
8 s 1 1:59.92 GRYCKIEWICZ Szymon MKL Toruń 89 U23 KP III #
9 s 1 2:00.15 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 94 U18 MZ III
10 s 1 2:00.36 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 94 U18 MZ III
11 s 1 2:03.02 GOLENIEWSKI Mateusz MKL Toruń 92 U20 KP IV #
1 s 2 2:02.24 KAPELA Paweł KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz BEZ
2 s 2 2:02.57 BUŚ Szymon LKS Ostromecko 92 U20 KP IV STANKIEWICZ Błażej STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0180/11 2017 BEZ
3 s 2 2:06.43 BORKOWSKI Cezary MUKS Roszak Solec Kujawski 94 U18 KP IV B.D.
4 s 2 2:07.22 SKOWROŃSKI Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 94 U18 KP IV
5 s 2 2:08.61 CHYLEWSKI Damian MKL Toruń # 94 U18 KP -- #
6 s 2 2:09.09 MYSERA Cezary MUKS Płock # 93 U18 MZ --
7 s 2 2:09.36 CHOTOMSKI Arkadiusz MUKS Płock 94 U18 MZ --
8 s 2 2:10.70 KRAKÓWKA Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V #
1500 m M
1 f 1 3:59.74 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
2 f 1 4:09.24 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP III
3 f 1 4:09.72 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III #
4 f 1 4:10.95 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
5 f 1 4:11.23 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
6 f 1 4:14.13 PODGÓRSKI Jerzy LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 92 U20 KP IV
7 f 1 4:19.96 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN IV
8 f 1 4:26.91 SZMEJTER Patryk LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
9 f 1 4:36.37 AUGUSTYNIAK Mateusz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 94 U18 KP --
3000 m M
1 f 1 8:21.20 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
2 f 1 8:31.50 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
3 f 1 8:49.25 MUŚLEWSKI Maciej niest. Poznań # 87 Sen WP III MOTYL Edward Z/0640/11 2011 3
4 f 1 9:14.58 WOROBIEC Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 90 U23 WN III #
5 f 1 9:36.46 STEFANIAK Dawid PLKS Gwda Piła 93 U18 WP IV
6 f 1 10:03.63 GRZEŚKOWIAK Kornel MKS Gniezno # 93 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł Z/0940/12 2012 4
110 m pł J MŁ M
1 f 1 14.83 SULEWSKI Krzysztof KL Gdynia 93 U18 PM -0.3 II
2 f 1 15.51 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.3 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
3 f 1 15.88 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.3 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
4 f 1 17.20 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.3 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
110 m pł M (99.1) M
2 f 1 15.43 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +0.4 II #
3 f 1 15.68 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP +0.4 II B.D. 3
110 m pł M
1 f 1 14.13 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 82 Sen KP +0.4 I #
400 m pł J MŁ M
1 f 1 56.48 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP III
2 f 1 56.96 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III
3 f 1 57.36 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
4 f 1 59.40 SKUBISZYŃSKI Wojciech MKS Gniezno # 93 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł B.D. Z/0942/12 2012 BEZ
5 f 1 61.15 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -- #
6 f 1 62.39 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
400 m pł M
1 f 1 54.44 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM I
2 f 1 61.55 DOMINIAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0543/11 2011 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.90 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ III
2 f 1 1.85 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
3 f 1 1.85 PAWŁOWSKI Jakub MLKL Płock 94 U18 MZ III #
4 f 1 1.85 RUDNICKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III
5 f 1 1.85 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
6 f 1 1.80 NOWAK Krzysztof MLKL Płock 93 U18 MZ IV B.D. BEZ
7 f 1 1.75 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ IV
8 f 1 1.70 TRZCIŃSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
9 f 1 1.65 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ --
10 f 1 1.60 PAWŁOWSKI Damian MLKL Płock 94 U18 MZ --
10 f 1 1.60 STRZEGOWSKI Jakub MLKL Płock 95 U16 MZ --
Tyczka M
1 f 1 5.30 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP M CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
2 f 1 5.00 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I #
3 f 1 5.00 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
4 f 1 4.80 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U23 ZP I #
5 f 1 4.60 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I #
5 f 1 4.60 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I
7 f 1 4.60 PEWIŃSKI Jakub SKLA Sopot 86 Sen PM I
8 f 1 4.20 ANDRZEJEWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II #
W dal M
1 f 1 7.47 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP 0.0 I B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
2 f 1 7.20 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.2 II MODELSKI Michał # Z/2170/11 2016 M
3 f 1 6.55 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +1.8 III
4 f 1 6.44 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.3 III
5 f 1 6.23 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +0.8 IV B.D. 3
6 f 1 6.06 GURZYŃSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +1.2 IV
7 f 1 5.86 SOKOŁOWSKI Jakub KL Gdynia 94 U18 PM +0.7 --
8 f 1 5.56 WOJTYŁKO Dragomir MUKS Płock 92 U20 MZ +1.1 --
9 f 1 4.93 KARAŚ Kamil LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 94 U18 KP +0.4 --
Trójskok M
1 f 1 14.78 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +0.3 II #
2 f 1 14.09 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP +1.3 III
3 f 1 12.83 KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -0.1 IV B.D. 3
Kula (5) M
1 f 1 17.14 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP II B.D. M
2 f 1 14.37 KUBYLIS Piotr KL Gdynia 93 U18 PM III
3 f 1 9.91 RACZYŃSKI Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 15.95 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II #
2 f 1 15.22 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U20 PM II
3 f 1 14.59 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ II
Kula (7.26) M
1 f 1 17.42 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U23 KP I LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
2 f 1 14.77 KLEBS Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 77 Sen KP I
3 f 1 14.77 DOMARADZKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 86 Sen PM I
4 f 1 13.02 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz 78 Sen KP III
Dysk (1.5) M
1 f 1 56.48 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
2 f 1 49.01 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie 93 U18 KP II B.D. # 3
3 f 1 46.66 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
Dysk (1.75) M
2 f 1 44.52 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ II
3 f 1 44.33 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II B.D. 3
4 f 1 39.15 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP III
5 f 1 31.96 JOPPEK Stanisław MUKS Bydgoszcz 92 U20 KP --
Dysk (2) M
1 f 1 48.26 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM I #
Młot (5) M
1 f 1 47.66 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV # LDK!
2 f 1 33.91 PRZYBYŁOWICZ Radosław MUKS Płock 94 U18 MZ --
Młot (6) M
3 f 1 60.91 DREGER Maciej BKS Bydgoszcz 91 U20 KP I
Młot (7.26) M
1 f 1 72.82 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 U23 LU M DMP KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM 169
2 f 1 67.01 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 88 U23 KP I
Oszczep (700) M
1 f 1 47.39 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV B.D. 1
2 f 1 45.43 WACHOWIAK Bartosz KS Gwardia Piła 94 U18 WP IV
3 f 1 41.42 JETTER Łukasz UKS Cyprianka 94 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/4380/11 2012 3
4 f 1 38.29 CHLEBOWSKI Mikołaj UKS Cyprianka 94 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward 5
5 f 1 38.19 BAŃKOWSKI Mateusz UKS Cyprianka 95 U16 KP V MAŃKOWSKI Edward # Z/4379/11 2012 4
Oszczep (800) M
1 f 1 72.96 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM
2 f 1 61.88 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 U23 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1
3 f 1 52.61 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk # 89 U23 PM III GRECKA Ewa Z/1132/12 2019 3
4 f 1 48.56 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP III #
5 f 1 41.68 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 86 Sen KP --
6 f 1 40.66 HEWELT Łukasz KL Gdynia 92 U20 PM IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2139649391174 sekund