Koszalin 14.06.2008
Mityng integracyjny
100 m K
1 f 12.51 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.7 II #
2 f 12.53 NOCKOWSKA Anna MKL Szczecin 90 U20 ZP +0.7 II B.D. 3
4 f 12.77 SOCHAŃSKA Sylwia MKL Szczecin 92 U18 ZP +0.7 III #
5 f 12.80 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U18 PD +0.7 III SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
200 m K
2 26.59 MAZUREK Izabela UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP +0.3 III
400 m K
1 63.67 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino # 93 U16 ZP IV
800 m K
4 2:28.45 ORŁOWSKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty # 93 U16 ZP IV KECLER Szymon B.D. BEZ
1500 m K
1 4:43.16 PASZKO Jolanta STS Pomerania Szczecinek # 91 U18 ZP II #
Wzwyż K
2 1.50 BARANOWSKA Monika MKS Hermes Gryfino # 93 U16 ZP IV
W dal K
1 5.21 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U18 ZP +0.3 III
3 4.96 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin # 93 U16 ZP +1.0 IV
4 4.80 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U16 ZP -0.3 IV
Trójskok K
1 10.64 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U18 ZP -1.0 IV B.D. 3
2 10.50 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U18 ZP -1.9 IV
3 10.20 PERGANDE Ilona ULKS Tychowo 91 U18 ZP -1.8 IV B.D. BEZ
Kula (4) K
1 13.83 DURSKA Ewa UKS Barnim Goleniów # 77 Sen ZP I
2 10.21 JAROSZEWICZ Ewa KL Bałtyk Koszalin # 92 U18 ZP III
3 10.01 WOJTKIEWICZ Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg # 91 U18 ZP III
Oszczep (600) K
1 39.36 WALKUSZ Dominika SKLA Słupsk 92 U18 PM III B.D. # BEZ
2 39.34 SIENKIEWICZ Joanna AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ III B.D. # 1
3 36.48 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U18 PM III #
4 34.99 STEFAŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP III B.D. BEZ
5 33.66 POLECHOŃSKA Paulina KL Bałtyk Koszalin # 91 U18 ZP IV B.D.
6 31.78 SZATKOWSKA Paulina KL Bałtyk Koszalin # 92 U18 ZP IV
100 m M
1 s 1 10.80 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +1.3 I #
2 s 1 10.95 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +1.3 II B.D. # 1
1 s 2 10.89 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.3 I
1 f 10.73 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +0.6 I #
2 f 10.77 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.6 I
3 f 10.80 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA +0.6 I B.D. # 1
200 m M
3 25.51 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U16 MA +0.5 V #
800 m M
5 s 1 2:07.24 PRÓCHNICKI Bartosz UKS Jedynka Szczecinek # 93 U16 ZP IV TOBOŁA Roman
1 s 2 2:08.81 CHRZĄSTOWSKI Mateusz MKL Maraton Świnoujście # 93 U16 ZP V
110 m pł J MŁ M
1 14.67 DUDKIEWICZ Miłosz MKS Hermes Gryfino # 91 U18 ZP -0.6 II
110 m pł M (99.1) M
1 14.46 MALAK Paweł MKL Szczecin 90 U20 ZP -0.6 I #
2 14.89 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP -0.6 II #
Kula (5) M
1 15.28 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U18 ZP II #
Kula (6) M
1 17.20 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U20 ZP I B.D. # 3
2 17.16 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U20 PM I #
3 14.96 SUWARSKI Mateusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U20 ZP II
4 14.93 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP II #
Kula (7.26) M
1 17.40 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I #
2 16.62 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
Dysk (1.5) M
1 58.28 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 91 U18 ZP I #
Dysk (1.75) M
1 47.61 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP II #
Dysk (2) M
1 50.69 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
2 45.96 SZPAK Mieczysław KMKL Sztorm Kołobrzeg # 61 Masters ZP II SZPAK Mieczyslaw BEZ
Oszczep (700) M
1 50.80 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino # 92 U18 ZP III
Oszczep (800) M
1 72.95 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U20 ZP I B.D. # Z/2180/11 2017 1
2 65.33 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 U23 PM I
3 62.82 SIDEŁKO Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 90 U20 ZP I
4 60.00 DANKOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 90 U20 PM II GRECKA Ewa # Z/4868/11 2017 2
5 59.22 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U20 ZP II #
6 57.35 SUWARSKI Mateusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U20 ZP II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0664839744568 sekund