Rzeszów 20.06.2010
Wojewódzka Olimpiada Jun.mł. V Mityng Kwalifikacyjny POZLA
800 m K
1 s 1 2:26.13 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
2 s 1 2:27.71 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U16 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0701/12 2019 1
3 s 1 2:28.25 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK IV
4 s 1 2:28.61 RĘBISZ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK IV #
5 s 1 2:29.24 BAZAN Kinga CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
6 s 1 2:34.78 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
7 s 1 2:43.11 GEMZIK Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 98 U14 PK -- #
8 s 1 2:44.23 SKÓRA Bernadeta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK --
9 s 1 2:49.69 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
10 s 1 2:54.91 PODPORA Sylwia MKL Sparta Stalowa Wola 97 U14 PK --
1500 m K
1 s 1 4:43.63 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA II B.D. 1
2 s 1 4:53.43 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
3 s 1 5:19.27 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
4 s 1 5:30.03 SUDOŁ Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
5 s 1 5:38.18 TRZCIAŃSKA Justyna KS Komunalni Sanok 94 U18 PK --
3000 m K
1 s 1 11:21.27 WIATROWSKA Agata UKS Trójka Sandomierz 94 U18 SK IV MIREK Andrzej Z/4339/11 2013 2
4x100 m K
1 s 1 50.71 CHOCHOŁEK Monika
WOLSKA Natalia
WALASZCZYK Anna
BRĄGIEL Wioletta
ULKS Technik Trzcinica 92
91
92
92
U20 PDK --


2 s 1 51.15 KILIAN Justyna
GĄBKA Martyna
TOMCZYK Agnieszka
MAZIARZ Beata
LKS Stal Mielec 93
94
94
94
U18 PDK --


3 s 1 51.75 HAWRO Kamila
WYKA Weronika
KOPCZAK Ewa
FORNAL Ewa
UKS Tempo 5 Przemyśl 96
94
97
95
U18 PDK --
WOŁKOWYCKI Andrzej

SOBCZYK Tomasz
Z/0581/11
Z/0576/11
2019
2019
M

4 s 1 52.06 GOŁĄBEK Anna
DĄBAL Monika
BARTMAN Agata
CUBER Agnieszka
MKL Sparta Stalowa Wola 95
94
94
94
U18 PDK --


B.D. B.D.

5 s 1 53.88 KOWALSKA Marlena
RURKA Justyna
GUTTER Agata
DOBEK Dagmara
UKS Kobylanka 94
94
95
95
U18 MLP --

DZIEDZIAK Jerzy
DZIEDZIAK Jerzy
BEZ
4
6 s 1 54.07 SZAFARZ Monika
DYLĄG Oliwia
GORCZYCA Patrycja
HAJNOSZ Barbara
ULKS Technik Trzcinica 93
93
94
93
U18 PDK --


Wzwyż K
1 1.88 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz 86 Sen SK M
2 1.45 KOPACZ Paulina UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK IV
3 1.45 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
4 1.40 KURIAŃCZYK Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V
5 1.35 WOŹNIAK Alicja CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
6 1.30 KLUK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -- #
W dal K
1 5.60 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.7 II #
2 5.56 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +1.3 II #
3 5.19 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +1.8 III
4 5.15 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.6 III B.D. BEZ
5 5.06 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91 U20 PK +0.6 IV B.D. B.D. BEZ
6 4.86 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.7 IV B.D. BEZ
7 4.76 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +1.9 V DZIEDZIAK Jerzy 4
8 4.61 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +0.9 -- B.D. BEZ
9 4.56 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.1 --
10 4.49 LELAKOWSKA Joanna LKS Stal Mielec 96 U16 PK +1.5 -- #
11 4.40 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL +1.5 -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
12 4.24 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.6 -- #
Trójskok K
1 11.96 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.7 II #
2 10.76 OLECHOWSKA Sylwia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91 U20 PK +1.6 III B.D. B.D. BEZ
3 10.28 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.3 IV
4 10.03 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.1 -- B.D. BEZ
5 10.01 FRANCZAK Alicja KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.3 -- B.D. BEZ
6 9.68 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.6 --
Kula (3) K
1 7.93 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
2 7.74 SZYMASZEK Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
3 6.88 PECKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
Kula (4) K
1 10.75 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
2 9.75 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
3 8.59 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
4 7.97 KOZIOŁ Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK --
Dysk (0.75) K
1 26.96 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
2 23.11 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
3 18.04 PECKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
Dysk (1) K
1 36.66 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
2 28.51 GRDEŃ Ewelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK IV B.D. BEZ
3 26.09 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
4 24.55 DYDO Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK --
Młot (3) K
1 42.33 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
Młot (4) K
1 28.52 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
2 24.33 SŁOWIK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
3 21.37 ŁYP Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 30.32 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
2 26.75 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -- B.D. BEZ
3 26.01 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
4 24.99 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
5 19.53 JAWORSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK -- B.D. BEZ
6 19.27 SARZYŃSKA Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK --
Chód 5 km K
1 27:47.90 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
2 29:21.56 AUGUSTYN Wiktoria UKS Olimp Kozienice # 97 U14 MZ III #
3 29:26.74 DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III
4 29:57.30 DUDZIK Magdalena OTG Sokół Mielec 93 U18 PK III
5 30:06.59 BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK III
6 30:29.24 LUPA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III
7 32:18.65 HAJDUK Patrycja OTG Sokół Mielec 96 U16 PK IV
800 m M
1 s 1 2:00.51 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III B.D. BEZ
2 s 1 2:01.30 MOTYL Damian LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
3 s 1 2:04.56 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV B.D. BEZ
4 s 1 2:05.08 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
5 s 1 2:05.53 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK IV
6 s 1 2:06.32 WOŁOSZYN Marek KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK IV
1 s 2 2:09.89 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
2 s 2 2:16.55 CZUCHRA Kamil KKB MOSiR Krosno # 93 U18 PK --
3 s 2 2:27.27 ZUBKA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
4 s 2 2:33.95 NOWAK Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
1500 m M
1 s 1 4:05.03 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
2 s 1 4:12.22 GAWLE Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK IV
3 s 1 4:15.79 RYGIEL Jakub KU AZS PWSZ w Krośnie # 92 U20 PK IV ZATORSKI Andrzej Z/4757/11 2013 3
4 s 1 4:20.69 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
5 s 1 4:20.98 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
6 s 1 4:33.81 CHMURA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 91 U20 PK --
7 s 1 4:34.84 ŁAŃCUCKI Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 58 Masters PK --
8 s 1 4:46.87 KUSZ Artur MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
3000 m M
1 s 1 9:14.64 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA III B.D. # 3
2 s 1 9:24.85 OLEJARCZYK Henryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
3 s 1 9:28.53 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
4 s 1 9:47.64 MICHALEC Marcin KKB MOSiR Krosno # 88 U23 PK -- KATAN Wacław Z/3580/11 2019 3
5 s 1 10:02.11 HACZELA Mateusz KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK IV
4x100 m M
1 s 1 43.53 LENTOWICZ Jarosław
WACHTA Bartłomiej
KLICH Bartłomiej
DYKAS Paweł
LKS Stal Mielec 92
92
92
92
U20 PDK --


2 s 1 44.34 DZIURA Mateusz
WISZ Maksymilian
KOSIŃSKI Daniel
BURY Dominik
CWKS Resovia Rzeszów 92
90
92
92
U23 PDK --


3 s 1 44.74 CZERWIENIEC Bartłomiej
ŻAK Marcin
OLSZOWY Dawid
CHOŁODY Mariusz
MKL Sparta Stalowa Wola 93
93
93
93
U18 PDK --

B.D.
B.D.
1
2
4 s 1 45.40 STRAWIŃSKI Michał
PODHALICZ Lech
POLESKI Rafał
BŁAŻKOWSKI Damian
UKS Tempo 5 Przemyśl 94
94
94
94
U18 PDK --


5 s 1 47.54 SASAK Mateusz
KOZIOŁ Łukasz
WACEK Łukasz
GOMUŁKA Adam
UKS Kobylanka 94
94
94
94
U18 MLP --


Wzwyż M
1 1.80 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
2 1.75 CZERW Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK IV
3 1.75 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK IV #
4 1.70 ŁOJEK Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK V #
5 1.65 SAJDAK Grzegorz LKS Stal Mielec 97 U14 PK V
6 1.50 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK -- TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
W dal M
1 6.77 KĘDZIOR II Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +1.5 III
2 6.76 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.9 III
3 6.57 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +1.0 III B.D. 3
4 6.11 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.4 IV #
5 6.06 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.8 IV
6 6.06 KOZIOŁ Łukasz UKS Kobylanka 94 U18 MA +0.9 IV
7 5.86 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.1 --
8 5.71 CZERW Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +0.9 --
9 5.64 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.1 -- #
Trójskok M
1 13.40 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +1.6 III
2 13.28 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.3 III
3 13.18 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.5 IV
Kula (5) M
1 14.93 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
2 14.55 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
3 12.54 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV #
4 10.78 CIEŚLIK Bartosz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
Dysk (1.5) M
1 45.72 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
2 37.17 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
3 29.95 CIEŚLIK Bartosz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
4 28.35 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- #
Dysk (1.75) M
1 46.01 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK II WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
Młot (5) M
1 61.40 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 44.30 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
2 49.88 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
3 42.54 POŁEĆ Edwin LKS Stal Mielec 94 U18 PK IV
4 32.25 TELEGA Konrad UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- #
5 30.32 CZUBAK Sylwester UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
Oszczep (600) M
1 39.32 BEDNAREK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK V
Oszczep (700) M
1 52.91 HOCEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
2 47.14 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
3 42.65 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
4 29.52 CZUBAK Sylwester UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
Chód 5 km M
1 23:34.13 SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0446281433105 sekund