Rzeszów 20.06.2010
Wojewódzka Olimpiada Jun.mł. V Mityng Kwalifikacyjny POZLA (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 12.24 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.6 II
2 s 1 12.87 BARAN Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK +1.6 III
3 s 1 12.89 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.6 III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
4 s 1 12.90 FAKA Paulina KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.6 III B.D. BEZ
5 s 1 12.95 DYDO Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK +1.6 III
6 s 1 13.13 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.6 III #
7 s 1 13.68 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +1.6 IV B.D. B.D. #
1 s 2 13.24 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.8 IV #
2 s 2 13.25 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +1.8 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
3 s 2 13.30 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.8 IV #
4 s 2 13.37 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL +1.8 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
5 s 2 13.55 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.8 IV
6 s 2 13.60 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +1.8 IV #
1 s 3 13.86 GORCZYCA Patrycja ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +1.3 --
2 s 3 14.24 PRZEWŁODZKA Monika UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +1.3 V
3 s 3 14.34 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +1.3 V MIREK Andrzej B.D. # Z/1557/13 2014 BEZ
4 s 3 14.64 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK +1.3 -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
200 m K
1 s 1 25.64 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.6 II
2 s 1 27.47 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.6 IV #
3 s 1 27.50 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +1.6 IV #
4 s 1 27.53 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.6 IV
5 s 1 27.83 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.6 IV #
6 s 1 28.16 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +1.6 IV DZIEDZIAK Jerzy 4
1 s 2 28.07 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA +1.4 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
2 s 2 28.52 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL +1.4 V B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
3 s 2 29.49 PRZEWŁODZKA Monika UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +1.4 V
4 s 2 29.59 JĘDRZEJCZYK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK +1.4 V
5 s 2 29.71 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U16 SK +1.4 V MIREK Andrzej B.D. # Z/1557/13 2014 BEZ
6 s 2 29.98 GUTTER Agata UKS Kobylanka 95 U16 MA +1.4 V DZIEDZIAK Jerzy BEZ
1 s 3 27.68 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +1.1 IV B.D. B.D. #
2 s 3 27.91 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.1 IV #
3 s 3 28.29 HAWRO Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK +1.1 IV
4 s 3 28.30 KOWALSKA Marlena UKS Kobylanka 94 U18 MA +1.1 IV
5 s 3 28.37 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U14 PK +1.1 IV KULIG Marzena # Z/0835/13 2019 BEZ
6 s 3 28.76 LICHOTA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +1.1 V
7 s 3 29.47 OLECHOWSKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK +1.1 V
400 m K
1 s 1 59.73 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
2 s 1 60.14 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III
3 s 1 60.32 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
4 s 1 61.22 SYREK Paulina KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK III
5 s 1 62.47 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK IV B.D. BEZ
6 s 1 64.76 MAZUR Dominika CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -- B.D.
7 s 1 65.01 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
8 s 1 67.47 BOREK Patrycja KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK -- B.D. BEZ
1 s 2 65.07 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU V B.D. # 3
2 s 2 65.79 CISZEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
3 s 2 67.56 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK --
4 s 2 69.12 KUDŁATY Paulina UKS Kobylanka 96 U16 MA -- #
5 s 2 70.44 MATUSZEWSKA Aneta KS Komunalni Sanok 97 U14 PK --
6 s 2 74.88 SYREK Małgorzata KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK -- B.D. BEZ
7 s 2 75.99 SZYMASZEK Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.20 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +1.4 II #
4 s 1 16.08 KALITA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.4 III
100 m pł J MŁ K
3 s 1 15.91 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.4 III
5 s 1 16.90 ZAJĄC-MICAŁ Michelle CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +1.4 III B.D. B.D. BEZ
100 m pł K
1 s 1 15.20 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.4 II
400 m pł K K
1 s 1 66.82 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK III
2 s 1 70.41 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
3 s 1 80.29 GOLEC Joanna MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK --
100 m M
1 s 1 10.88 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +1.8 I
2 s 1 11.26 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.8 II
3 s 1 11.57 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.8 III #
4 s 1 11.58 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.8 III
5 s 1 11.60 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.8 III #
6 s 1 11.79 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.8 IV
7 s 1 11.80 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +1.8 IV B.D. 3
1 s 2 11.48 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK +1.6 III
2 s 2 11.53 SŁAPCZYŃSKI Karol KKS Victoria Stalowa Wola 89 U23 PK +1.6 III
3 s 2 11.87 SUPERSON Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej # 88 U23 MA +1.6 -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/1356/12 , 2012 3
4 s 2 11.95 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK +1.6 IV MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
5 s 2 12.49 PARYŻAK Michał KS Komunalni Sanok 92 U20 PK +1.6 --
1 s 3 11.41 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.9 III #
2 s 3 11.44 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +1.9 III B.D. # 1
3 s 3 11.49 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.9 III #
4 s 3 11.66 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.9 III
5 s 3 11.68 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.9 III B.D. # 2
6 s 3 11.71 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.9 III
1 s 4 11.75 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.7 III
2 s 4 11.90 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.7 IV
3 s 4 11.91 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.7 IV
4 s 4 11.96 CZERWIENIEC Bartłomiej MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.7 IV
5 s 4 12.26 OLEJARSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +1.7 --
6 s 4 12.30 GOMUŁKA Adam UKS Kobylanka 94 U18 MA +1.7 --
7 s 4 12.47 POLESKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.7 --
1 s 5 12.38 STEFANOWICZ Adrian LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.8 -- #
2 s 5 12.69 MAŁEK Krzysztof LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.8 --
3 s 5 12.82 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK +1.8 -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
4 s 5 12.88 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK +1.8 --
200 m M
1 s 1 21.74 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK +1.9 I
2 s 1 22.69 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.9 II #
3 s 1 23.02 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.9 III
4 s 1 23.46 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +1.9 III
5 s 1 24.04 PORCZAK Michał niest. Rzeszów # 84 Sen PK +1.9 --
6 s 1 24.10 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +1.9 IV
7 s 1 25.27 SASAK Mateusz UKS Kobylanka 94 U18 MA +1.9 --
1 s 2 23.39 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.6 III
2 s 2 23.50 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.6 III
3 s 2 23.70 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK +1.6 IV
4 s 2 24.81 OLEJARSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +1.6 --
5 s 2 25.21 GOMUŁKA Adam UKS Kobylanka 94 U18 MA +1.6 --
6 s 2 25.38 PARYŻAK Michał KS Komunalni Sanok 92 U20 PK +1.6 --
1 s 3 24.62 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK +1.8 -- B.D. BEZ
2 s 3 24.64 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK +1.8 V
3 s 3 25.74 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK +1.8 -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
4 s 3 26.16 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +1.8 --
5 s 3 26.47 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK +1.8 --
400 m M
1 s 1 51.02 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK III B.D.
2 s 1 51.39 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
3 s 1 52.85 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK IV
4 s 1 53.36 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
5 s 1 53.51 SUPERSON Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej # 88 U23 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/1356/12 , 2012 3
6 s 1 54.39 BUCZEK Damian CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
7 s 1 56.03 ZIELONKA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
8 s 1 57.66 WACEK Łukasz UKS Kobylanka 94 U18 MA --
1 s 2 55.71 CHMURA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 91 U20 PK --
2 s 2 56.43 PIKOR Rafał CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
3 s 2 57.09 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -- #
4 s 2 59.87 TARNAWSKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -- #
5 s 2 60.05 DANICZ Grzegorz UKS Kobylanka 94 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
6 s 2 61.93 GORZELNIK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
7 s 2 65.39 KASPERKOWICZ Kamil KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK --
110 m pł J MŁ M
2 s 2 15.36 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +1.5 III B.D. # 1
3 s 2 18.55 KRYSTOSIAK Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +1.5 --
100 m pł M
1 s 2 15.05 GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica 89 U23 PK +1.5 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.99 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK +1.9 II
2 s 1 15.15 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK +1.9 II MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
3 s 1 15.55 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.9 II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8861389160156 sekund