Zielona Góra 06 - 07.06.2008
Mistrzostwa Polski w wielobojach sen. i jun.
800 m K
2 w 2:22.73 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP III # 787
W dal K
  w 5.43 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ 0.0 II 680
1 w 6.23 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP -0.3 M # 921
1 w 6.43 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM +0.9 M # 985
2 w 5.64 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ +2.1 II 741
2 w 5.77 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD -0.3 II 780
3 w 5.64 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM +0.5 II # 741
3 w 5.76 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +4.0 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 777
4 w 5.58 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD +9.9 II # 723
4 w 5.60 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM +1.5 II # 729
5 w 5.44 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U20 KP +0.8 II MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3 683
6 w 5.37 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ +0.4 III # 663
7 w 5.28 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD +3.0 III B.D. # 3 637
8 w 5.25 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 III # 628
Oszczep (600) K
1 w 42.05 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP II # 707
1 w 55.15 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM M # 960
2 w 37.15 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III # 613
2 w 38.49 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM III # 638
3 w 36.37 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD III B.D. # 3 598
3 w 38.39 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ III 636
4 w 34.67 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ III # 565
7-bój K
1 j 5444 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP M #
2 j 4841 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź 90 U20 LD I
3 j 4821 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
4 j 4784 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM I #
5 j 4748 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ I #
6 j 4556 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U20 LD I B.D. # 3
7 j 4456 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ II #
8 j 4211 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U20 KP II MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3
9 j 4034 PASIERBEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA III
10 j 3977 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U20 WP III BIERNACKI Jacek # BEZ
11 j 3891 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS III #
12 j 3879 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM III
13 j 3816 CIŚLAK Magdalena ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK III
14 j 3767 MALESA Monika LKS Olimpic Szczecin # 90 U20 ZP III
15 j 3591 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino # 90 U20 ZP IV B.D. BEZ
16 j 3590 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS IV #
17 j 3428 ŻEBRACKA Patrycja ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK IV
  000 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
1 6494 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM MM #
2 5310 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ M
3 5112 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U23 LD I KRAKOWIAK Lech Z/1902/11 2019 3
4 5071 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM I #
5 4795 MARCINIAK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM I #
6 4596 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD I #
7 4143 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III #
110 m pł M (99.1) M
1 w 1 15.12 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +9.9 II 835
2 w 1 15.12 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +9.9 II # 835
3 w 1 15.38 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP +9.9 II # 804
4 w 1 15.41 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ +9.9 II 801
5 w 1 15.98 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +9.9 III # 735
6 w 1 16.39 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U20 MZ +9.9 III 689
1 w 2 15.02 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP +1.8 II # 847
2 w 2 15.15 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS +1.8 II B.D. # BEZ 831
3 w 2 15.17 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ +1.8 II # 829
4 w 2 15.21 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +1.8 II 824
5 w 2 15.81 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ +1.8 III # 754
6 w 2 15.85 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U20 SK +1.8 III B.D. # 2 750
7 w 2 15.94 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U20 WP +1.8 III B.D. B.D. BEZ 740
8 w 2 16.08 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U20 DS +1.8 III # 724
1 w 3 15.66 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U20 DS +1.0 II 772
2 w 3 15.91 NAWROT Sławomir MLKS Echo Twardogóra # 90 U20 DS +1.0 III # 743
3 w 3 16.44 ŚNITKO Grzegorz LKS Zantyr Sztum # 90 U20 PM +1.0 III 684
110 m pł M
1 w 1 14.83 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.5 I 870
2 w 1 14.87 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ +1.5 I # 865
3 w 1 14.90 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS +1.5 I 862
4 w 1 15.07 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP +1.5 II # 841
5 w 1 15.14 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP +1.5 II 833
6 w 1 15.94 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 Sen PM +1.5 III # 740
1 w 2 15.80 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +1.4 III 755
2 w 2 15.83 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.4 III # 752
3 w 2 15.94 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB +1.4 III 740
4 w 2 16.10 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB +1.4 III 722
5 w 2 16.33 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U23 DS +1.4 III 696
Tyczka M
1 w 4.60 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I # 790
1 w 4.80 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS I 849
2 w 4.50 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP I # 760
2 w 4.60 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP I # 790
3 w 4.40 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 2 731
3 w 4.50 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ I # 760
4 w 4.00 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II 617
4 w 4.20 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 Sen PM II # 673
5 w 3.80 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U20 WP III B.D. B.D. BEZ 562
5 w 4.10 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS II 645
6 w 3.80 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP III # 562
6 w 4.00 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U23 DS II 617
7 w 3.70 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ III 535
7 w 4.00 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP II 617
7 w 4.00 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS II # 617
8 w 3.60 LALA Krystian KS Gwardia Piła # 90 U20 WP III 509
Dysk (1.75) M
1 w 43.85 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP III # 743
2 w 39.52 DUDZIC Piotr KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK III 655
3 w 39.24 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS III B.D. # BEZ 649
4 w 38.92 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U20 MZ III 643
Dysk (2) M
1 w 43.66 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ II # 739
Oszczep (800) M
1 w 58.83 DUDZIC Piotr KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK II 720
1 w 60.30 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 Sen PM II # 742
2 w 53.21 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U20 SK III B.D. # 2 636
2 w 59.20 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP II # 726
3 w 51.90 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III 617
3 w 56.44 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP II 684
4 w 51.20 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ III # 606
5 w 50.00 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U20 DS III 589
10-bój JUN M
  0.00 KACZEREWSKI Jakub MKS Szerszeń Bogatynia # 90 U20 DS --
  0.00 ŁACHECIŃSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB --
  0.00 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB --
  0.00 ŁYKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB --
  0.00 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ --
  0.00 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ -- #
1 7263 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I #
2 6897 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ I
3 6593 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP I #
4 6516 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ I
5 6457 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U20 WP II B.D. B.D. BEZ
6 6349 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U20 MZ II
7 6333 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ II #
8 6207 JELIŃSKI Michał KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II #
9 6156 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II B.D. # BEZ
10 6154 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP II #
11 6006 WOJNAROWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ II
12 5927 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce 90 U20 SK III B.D. # 2
13 5896 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB III B.D. # 2
14 5874 DUDZIC Piotr KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK III
15 5843 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U20 DS III
16 5798 PIĄTKOWSKI Marcin MKS MOS Wrocław # 90 U20 DS III #
17 5760 NAWROT Sławomir MLKS Echo Twardogóra # 90 U20 DS III #
18 5742 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U20 DS III #
19 5591 LALA Krystian KS Gwardia Piła # 90 U20 WP III
20 5212 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U20 SL III B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2019 2
21 5036 ŚNITKO Grzegorz LKS Zantyr Sztum # 90 U20 PM IV
10-bój M
  000 CELMER Damian RKS Łódź 87 U23 LD --
1 7637 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP M #
2 7597 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS M
3 7401 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 Sen PM M #
4 7307 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ M #
5 7257 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS M
6 7133 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 Sen OP M
7 6657 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB I
8 6640 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS I
9 6383 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I
10 6347 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS I #
11 6082 WDOWSKI Mateusz MLKS Echo Twardogóra # 88 U23 DS II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0031208992004 sekund