Spała 08.02.2003
60 m K
1 e 1 7.51 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS --
2 e 1 7.55 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA --
3 e 1 7.70 TŁUSTOCHOWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 81 U23 DS --
4 e 1 7.85 GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM --
2 e 2 7.69 FLEJSZAR Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck # 83 U23 PM --
3 e 2 7.78 WACHOWIAK Karolina TS Olimpia Poznań # 80 Sen WP --
1 e 3 7.71 PAWLAK-GOC Marzena niest. Poznań # 71 Sen WP --
2 f 7.62 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -- #
3 f 7.63 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa # 73 Sen MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2019 2
200 m K
1 s 1 24.34 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA I
2 s 1 24.43 BALCERZAK Joanna RKS Skra Warszawa # 73 Sen MZ I BALCERZAK Piotr Z/0393/17 2019 2
3 s 1 24.87 TŁUSTOCHOWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 81 U23 DS I
1 s 2 25.26 WACHOWIAK Karolina TS Olimpia Poznań # 80 Sen WP II
2 s 2 25.35 IZYDOREK Katarzyna KS AZS AWF Poznań # 79 Sen WP II
3 s 2 25.50 PŁOCKA Gabriela LLKS Osowa Sień # 83 U23 LB II
1 s 3 24.91 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS II
2 s 3 25.86 RADOSZEWSKA Anna RKS Skra Warszawa # 81 U23 MZ II
400 m K
1 s 1 54.37 RADECKA Zuzanna TL Pogoń Ruda Śląska # 75 Sen SL M
3 s 1 54.94 GUZOWSKA Anna AZS-AWF Warszawa # 80 Sen MZ I
1 s 2 55.69 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa # 81 U23 MZ I
2 s 2 55.85 GĄSIEWSKA Luiza RKS Skra Warszawa # 76 Sen MZ I
3 s 2 58.76 PAŹDZIOR Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS II
1 s 3 57.12 BUTOR Edyta KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS II
2 s 3 58.40 STOKOWSKA Dominika SKS Start Łódź # 82 U23 LD II
3 s 3 59.14 ŻOCHOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM III
600 m K
1 1:31.55 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ --
2 1:37.04 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość # 82 U23 LU -- #
800 m K
1 2:11.65 KALIŃSKA Renata KS Warszawianka W-wa # 78 Sen MZ II
60 m pł K K
4 e 1 8.66 ORŁOWSKA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 82 U23 DS --
1 e 2 8.68 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS --
2 e 2 8.99 JAKONIS Agata KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS --
3 e 2 9.09 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U20 PM -- #
1 f 8.31 OLEKSY Justyna AZS-AWFiS Gdańsk # 83 U23 PM --
2 f 8.36 SZULC Justyna AZS Łódź # 82 U23 LD -- RÓŻAŃSKI Waldemar
3 f 8.53 FRANKOWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 83 U23 MA --
6 f 8.89 NOWAK Amelia RKS Skra Warszawa # 80 Sen MZ --
Wzwyż K
1 1.75 KACZOCHA Alina KS Stal Ostrów Wlkp. # 79 Sen WP I
2 1.70 PRAŻMOWSKA Leonarda LLKS Osowa Sień # 82 U23 LB I
3 1.65 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD II LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2019 MM
Tyczka K
1 4.10 WIELGUS Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 81 U23 PM M
2 3.80 HUCULAK Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL M
3 3.80 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 U23 SK M #
4 3.60 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA I #
5 3.60 OLKO-MASSEY Anna MKL Szczecin # 84 U20 ZP I #
6 3.40 WIERZBICKA Katarzyna KL Gdynia 84 U20 PM I
7 3.20 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 U23 MZ II
W dal K
1 f 6.02 KLISOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS I
2 f 5.97 TRZCIŃSKA Bożena RKS Skra Warszawa # 76 Sen MZ I
Trójskok K
1 13.12 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 81 U23 MA I #
2 12.93 SADACH Aneta KB Geotermia Uniejów # 75 Sen LD I LIPIŃSKI Zdzisław # M
3 12.88 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU I
4 12.14 BUJNOWICZ Katarzyna LLKS Osowa Sień # 78 Sen LB I
5 11.77 JANKOWSKA Agnieszka SKS Start Łódź # 83 U23 LD II
Kula (4) K
1 14.53 MACIĄG Agnieszka AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ I
2 14.45 DANILCZYK Elżbieta AZS-AWF Warszawa 83 U23 MZ I
3 14.00 ROŻKO Joanna AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ I
4 13.66 SZCZEPAŃSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM I
5 13.48 ŁUKASZEWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM I
6 12.33 PAPROCKA Dorota AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ II
7 12.13 GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 80 Sen PM II
60 m M
2 f 6.82 FORGHEIM Adam WKS Śląsk Wrocław # 78 Sen DS --
3 f 6.85 BALCERZAK Piotr RKS Skra Warszawa # 75 Sen MZ --
4 f 6.92 TRĄBCZYŃSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa # 81 U23 SL --
1 6.71 JĘDRUSIŃSKI Marcin WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS --
1 6.73 CHYŁA Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS -- #
2 6.88 NIEWIARA Marcin KS AZS AWF Wrocław # 81 U23 DS --
3 6.84 KULESZA Jarosław AZS-AWF Warszawa # 77 Sen MZ -- #
200 m M
1 s 1 20.98 JĘDRUSIŃSKI Marcin WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS M
2 s 1 21.90 NIEWIARA Marcin KS AZS AWF Wrocław # 81 U23 DS I
3 s 1 22.23 KLIMCZAK Piotr KKS Victoria Stalowa Wola # 80 Sen PK II #
1 s 2 21.95 BALCERZAK Piotr RKS Skra Warszawa # 75 Sen MZ II
1 s 2 22.32 WALENCZAK Artur KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS II
2 s 2 22.66 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ II
3 s 2 23.56 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
4 s 2 23.31 SZWEDZIK Jakub niest. Warszawa # 84 U20 MZ III
4 s 2 23.62 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP IV
400 m M
1 48.22 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA I
2 49.87 MILCZAREK Artur KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS II
800 m M
1 1:50.69 FORMELA Mirosław KB Sporting Międzyzdroje # 78 Sen ZP I
2 1:52.56 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 80 Sen PD II B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
3 1:53.32 MATUSIEWICZ Łukasz WKS Wawel Kraków # 82 U23 MA II
4 1:53.33 KULIK Dawid KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA II
5 1:53.78 FUDALEJ Marcin KKL Kielce # 76 Sen SK II
6 1:54.13 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 77 Sen PD II B.D. Z/2837/11 2015 3
7 2:07.08 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ IV
60 m pł M M
1 8.24 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -- #
2 8.37 CHMARA Sebastian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 71 Sen KP --
3 8.42 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP --
4 8.65 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS --
Wzwyż M
1 2.23 WALERIAŃCZYK Aleksander WKS Wawel Kraków # 82 U23 MA M
2 2.20 KACZOCHA Marcin KS Stal Ostrów Wlkp. # 77 Sen WP I #
3 2.10 KLINKOSZ Marcin SKLA Słupsk 80 Sen PM I
4 2.05 KRZACZKOWSKI Łukasz KS Stal Ostrów Wlkp. # 82 U23 WP II
5 2.00 PIECHOWSKI Dawid KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ II
Tyczka M
1 5.30 KOLASA Adam MKS Start Lublin # 75 Sen LU M B.D. M
2 4.80 WŁUKA Jacek AZS-AWFiS Gdańsk # 83 U23 PM I
3 4.60 GRUBECKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 81 U23 PM I
5 3.90 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP III
W dal M
1 7.51 MATEUSIAK Tomasz OKLA Ostrołęka # 80 Sen MZ I
2 7.38 ZDRAJKOWSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki # 76 Sen LD I
3 7.31 PYTLARCZYK Paweł KS Warszawianka W-wa # 82 U23 MZ I
4 7.11 STRĄKOWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 83 U23 LD II
Trójskok M
1 15.65 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL I
2 14.95 KRUHLIK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 83 U23 DS I #
3 14.80 SIWIK Maciej KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA I #
4 14.10 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
5 14.09 LIPIEC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS III
Kula (7.26) M
1 19.22 CHRZANOWSKI Tomasz WKS Śląsk Wrocław # 81 U23 DS M
2 19.09 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP M
3 18.46 MAJEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa # 81 U23 MZ M OLSZEWSKI Henryk # Z/2693/11 2016 MM
4 16.83 OLSZEWSKI Radosław AZS-AWF Warszawa 82 U23 MZ I B.D. BEZ
5 15.18 CHMARA Sebastian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 71 Sen KP I
6 15.04 ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz # 75 Sen KP I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.92450618743896 sekund