Warszawa 19 - 20.06.2010
Mityng Warszawski + wieloboje (Zawody Ligowe) [DMP]
200 m K
1 s 1 25.67 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ +1.6 II B.D. # BEZ
2 s 1 25.88 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +1.6 II
3 s 1 26.18 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.6 II
4 s 1 27.50 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U20 MZ +1.6 IV B.D. B.D. # 2
5 s 1 27.53 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.6 IV #
6 s 1 27.67 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +1.6 IV #
7 s 1 28.17 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.6 IV
8 s 1 28.23 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +1.6 IV B.D. 4
1 s 2 25.87 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa 86 Sen MZ +0.8 II
2 s 2 26.00 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ +0.8 II B.D. # 3
3 s 2 26.57 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ +0.8 III
4 s 2 27.45 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.8 IV RĄCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
5 s 2 27.93 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +0.8 IV #
6 s 2 28.14 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV #
7 s 2 28.40 ŻALIŃSKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.8 IV #
8 s 2 29.41 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +0.8 --
1 s 3 25.43 PACHOLSKA Anna UKS Olimp Kozienice 92 U20 MZ +0.8 II B.D. # 1 LDK!
2 s 3 25.47 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +0.8 II #
3 s 3 26.07 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.8 II #
4 s 3 27.12 KAIM Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.8 III
5 s 3 27.20 PIETRZAK Justyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.8 III
6 s 3 28.28 ROSA Sylwia SG Legia Warszawa 92 U20 MZ +0.8 IV
7 s 3 28.74 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +0.8 -- B.D. # BEZ
8 s 3 29.50 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.8 -- #
800 m K
1 s 1 2:13.99 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
2 s 1 2:16.24 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U23 MZ II B.D. # 1
3 s 1 2:18.80 KOTECKA Julita AKL Ursynów Warszawa 91 U20 MZ III
4 s 1 2:19.63 CABAJ Iwona MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0216/11 2011
5 s 1 2:21.44 WICHA Iwona LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD III B.D. Z/1806/18 2019 2
6 s 1 2:23.80 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ III B.D. B.D. BEZ
7 s 1 2:24.05 DZIĄŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ III #
8 s 1 2:24.30 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
9 s 1 2:24.80 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
10 s 1 2:28.36 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ IV #
11 s 1 2:30.08 WITKOWSKA Edyta MKS Polonia Warszawa 90 U23 MZ -- #
12 s 1 2:30.57 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 92 U20 MZ IV B.D. Z/3710/11 2012 3
13 s 1 2:34.20 BARCIŃSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ --
14 s 1 2:35.53 SZYMAŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 87 Sen MZ --
15 s 1 2:43.86 DĘBIŃSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej B.D. B.D. Z/4932/11 2012 BEZ
1 w 1 2:22.79 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM III # 786
2 w 1 2:38.34 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 592
3 w 1 2:45.07 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 516
4 w 1 2:45.38 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 513
5 w 1 2:46.66 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM -- # 499
6 w 1 2:48.88 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 475
7 w 1 2:57.00 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 394
400 m pł K K
1 s 1 67.41 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ III #
2 s 1 68.79 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN III
3 s 1 71.34 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU IV
4 s 1 73.94 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- B.D.
1 s 2 63.84 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ II #
2 s 2 69.75 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ IV
2000 m prz K
1 s 1 7:43.26 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
2 s 1 7:53.01 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ III MISZTAL Janusz B.D. # Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
3 s 1 8:21.67 SIWEK Paulina UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ -- B.D. 4
Wzwyż K
1 1.70 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 U23 MZ I B.D. # 3
2 1.55 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
3 1.55 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III
4 1.45 GROCHAL Eliza RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ IV
Tyczka K
1 3.00 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ II
W dal K
1 w 5.62 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM +0.7 II # 735
2 w 5.60 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM +0.9 II # 729
3 w 5.31 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.9 III # 645
4 w 5.29 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.0 III # 640
5 w 4.85 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD +2.3 IV B.D. # BEZ 519
6 w 4.52 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +1.3 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 433
7 w 4.42 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.6 -- # 408
8 w 4.40 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +1.9 -- 403
9 w 4.11 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD +1.8 -- # 333
Trójskok K
1 12.49 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 U23 MZ +0.3 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
2 11.64 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +1.0 II
3 11.41 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U23 MA +0.7 III #
4 10.48 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +0.9 IV
5 10.30 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ +1.3 IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2086/11 2014 BEZ
Kula (4) K
1 15.13 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I DMP ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM 137
2 14.21 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin 86 Sen LU I #
3 12.37 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II
4 10.56 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
5 10.54 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
6 10.13 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ III #
7 9.16 OPRZĄDEK Magdalena AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ IV
8 8.79 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ --
9 7.08 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
Dysk (1) K
1 47.89 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
2 37.46 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
3 35.64 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU III
4 31.84 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
5 31.50 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
6 29.03 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV
7 26.91 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ --
8 26.42 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 w 39.52 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM II # 658
2 w 37.32 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III # 616
3 w 31.80 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ IV # 511
4 w 29.84 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 474
5 w 28.58 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM -- # 450
6 w 28.19 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 442
7 w 26.32 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- # 407
8 w 19.30 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 276
9 w 18.73 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 265
10 w 16.55 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD -- B.D. # BEZ 225
7-bój J MŁ K
1 3693 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD III B.D. # BEZ
2 3531 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV
3 3395 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3
4 3077 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- #
5 2992 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
6 2823 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
7-bój K
1 5279 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U23 PM M #
2 4977 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I #
200 m M
1 s 1 21.86 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 90 U23 MZ +0.7 I B.D. # 1
2 s 1 22.61 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.7 II
3 s 1 22.90 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.7 III #
4 s 1 23.14 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.7 III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
5 s 1 23.37 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 III #
6 s 1 23.80 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV #
7 s 1 23.87 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 IV #
1 s 2 22.66 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 II #
2 s 2 22.72 JASIŃSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD +0.7 II B.D. B.D. BEZ
3 s 2 22.87 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD +0.7 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
4 s 2 23.49 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.7 III #
5 s 2 23.61 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV #
6 s 2 23.98 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ +0.7 IV
7 s 2 24.34 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.7 IV
1 s 3 22.36 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +1.2 II
2 s 3 22.57 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +1.2 II
3 s 3 23.13 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 92 U20 MZ +1.2 III
4 s 3 23.40 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.2 III RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
5 s 3 23.51 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +1.2 III B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
6 s 3 24.12 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ +1.2 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
7 s 3 25.85 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +1.2 -- #
1 s 4 23.56 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.1 III #
2 s 4 23.82 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.1 IV
3 s 4 24.37 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +1.1 IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
4 s 4 24.51 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.1 --
5 s 4 24.97 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ +1.1 -- B.D. # Z/2902/11 2019
6 s 4 25.12 WOJTKOWSKI Jan UKS Impuls Warszawa 86 Sen MZ +1.1 --
7 s 4 26.95 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ +1.1 --
800 m M
1 s 1 1:59.17 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. # 1
2 s 1 1:59.60 BRZOZA Rafał MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0214/11 2011 BEZ
3 s 1 2:02.63 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
4 s 1 2:06.16 RĄCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ IV JAKUBOWSKI Marek 3
5 s 1 2:07.15 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
6 s 1 2:08.05 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
7 s 1 2:08.30 BORKOWSKI Arkadiusz UKS Siódemka Ostrołęka # 94 U18 MZ --
8 s 1 2:11.79 ANDRYSZCZYK Andrzej UKS Filipides Teresin # 70 Masters MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0417/12 2012 BEZ LDK!
1 s 2 1:56.17 AID Patryk MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
2 s 2 1:56.51 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II B.D. 2
3 s 2 1:59.60 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ III #
4 s 2 2:00.29 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ III
5 s 2 2:00.44 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III
6 s 2 2:01.14 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. # 2
1000 m M
1 w 1 2:48.22 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -- # 784
2 w 1 2:51.44 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 751
3 w 1 2:58.49 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- # 679
4 w 1 3:19.98 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 482
1500 m M
1 w 1 4:27.00 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 764
2 w 1 4:28.28 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 756
3 w 1 5:05.29 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- # 530
3000 m M
1 s 1 8:58.81 CELIŃSKI Robert AZS-AWF Warszawa 73 Masters MZ III
2 s 1 9:05.83 PTAK Sławomir BKS Wataha Warszawa # 86 Sen MZ III B.D. Z/2128/17 2018
3 s 1 9:25.08 GALBARCZYK Daniel RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ IV #
4 s 1 9:29.49 ZYSKOWSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD IV
110 m pł J MŁ M
1 w 1 15.10 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 837
2 w 1 15.84 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ 0.0 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 751
3 w 1 17.96 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 -- # 528
4 w 1 18.20 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ 0.0 -- # 505
110 m pł M (99.1) M
2 w 1 15.55 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +1.6 II RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 784
3 w 1 16.06 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +1.6 III # 726
110 m pł M
4 w 16.47 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL +1.6 III 681
1 w 1 15.37 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL +1.6 II B.D. BEZ 805
400 m pł M
1 s 53.12 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
2 s 55.49 ZAWADZKI Jakub KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ II
3 s 58.37 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III #
4 s 59.38 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
5 s 59.85 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ IV RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
2000 m prz M
1 s 1 6:33.08 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ IV WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
2 s 1 6:57.74 PIWOŃSKI Andrzej UOLKA Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ -- WARDASZKA Andrzej # Z/0426/12 2012 4
Wzwyż M
1 w 1.70 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 544
2 w 1.70 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- # 544
3 w 1.64 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 496
4 w 1.52 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -- # 404
Tyczka M
1 4.60 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa 87 Sen MZ I
1 4.60 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 U23 MZ I RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
3 4.40 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ II #
4 4.40 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ II #
1 w 3.60 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III # 509
2 w 3.30 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV DMP RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 431 31
3 w 3.00 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 357
4 w 2.80 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 309
Kula (5) M
1 17.53 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ I #
2 17.07 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
3 15.44 MATYKA Adrian WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ II #
4 15.44 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ II #
5 14.15 RAWA Adam OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ III #
6 12.92 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ IV
Kula (6) M
1 14.78 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II
Kula (7.26) M
1 17.01 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ I
Dysk (1.5) M
1 55.09 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U18 LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 45.82 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ II KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
3 45.69 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ II #
4 44.67 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
5 42.24 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ III #
6 41.82 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. M
7 27.90 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 46.11 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II B.D. 3
2 41.72 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III
1 w 36.21 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 588
2 w 29.48 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- # 454
Dysk (2) M
1 w 30.06 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 466
2 w 26.14 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 389
Oszczep (700) M
1 w 47.27 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 548
2 w 31.93 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -- # 326
3 w 29.59 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 293
4 w 21.00 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ -- # 175
Oszczep (800) M
1 w 45.30 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV # 519
2 w 44.89 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL -- B.D. BEZ 513
3 w 41.64 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 466
4 w 40.61 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL -- 451
8-bój J MŁ M
1 5073 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
2 4589 BOGUSZ Karol WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III #
3 4293 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
4 4183 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ IV #
10-bój JUN M
1 5731 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ III #
2 4613 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2
10-bój M
1 5981 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL II B.D. BEZ
2 5895 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice 89 U23 SL III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5876569747925 sekund