Kielce 19.06.2010
Mityng Kwalifikacyjny
100 m K
1 12.91 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK +1.1 III
2 13.08 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +1.1 III
3 13.12 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK +1.1 III
4 13.35 RUSAK Eliza UKS Trójka Sandomierz 92 U20 SK +1.1 IV
200 m K
1 s 1 25.98 ŁˇCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +1.0 II B.D. 3
2 s 1 26.34 DULNIK Agnieszka KKL Kielce 92 U20 SK +1.0 III
3 s 1 26.97 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK +1.0 III
4 s 1 28.29 OGÓREK Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD +1.0 IV #
1 s 2 27.01 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +0.1 III
2 s 2 27.33 RUSAK Eliza UKS Trójka Sandomierz 92 U20 SK +0.1 IV
3 s 2 28.51 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM +0.1 V KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
4 s 2 28.55 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +0.1 -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3
800 m K
1 2:18.40 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
2 2:28.69 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK IV #
1500 m K
1 5:50.90 SLAZYK Kamila KKL Kielce 94 U18 SK --
100 m pł MŁ K
1 15.30 WI¦NIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +0.8 II
Wzwyż K
1 1.83 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz 86 Sen SK M
2 1.50 SUCHODOLSKA Anna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD IV
3 1.50 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK IV
4 1.40 MACHUL Alicja KKL Kielce 94 U18 SK --
5 1.35 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3
6 1.25 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK --
Tyczka K
1 2.72 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK III
2 2.60 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK IV
W dal K
1 5.17 SNOPEK Ilona UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.5 III
2 4.82 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM +1.6 IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
3 4.59 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.2 --
4 4.58 KĘPSKA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD 0.0 --
5 4.54 SUCHODOLSKA Anna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.8 --
6 4.24 BUGAJ Adrianna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.8 --
Trójskok K
1 10.25 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.2 IV
2 9.86 KĘPSKA Izabela UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.7 --
Kula (3) K
1 10.41 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
Kula (4) K
1 12.00 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD II
2 10.36 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK III
3 9.00 KRÓL Wioletta KKL Kielce 94 U18 SK IV
4 8.84 PUZIO Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- B.D. BEZ
Dysk (1) K
1 49.12 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 38.81 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
3 18.82 PUZIO Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- B.D. BEZ
Młot (3) K
1 45.80 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 19.87 BARTELA Paulina KKL Kielce 96 U16 SK --
Młot (4) K
1 45.31 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD II B.D. 3
2 30.30 PRZESMYCKA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD -- #
100 m M
1 s 1 11.34 JARZˇBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.5 III B.D. # BEZ
2 s 1 11.41 DUNAL Michał KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +0.5 III
3 s 1 11.52 GŁOWACKI Jakub UMKS Ostrowia Ostrowiec ¦w. 89 U23 SK +0.5 III
4 s 1 11.67 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +0.5 III
5 s 1 11.96 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD +0.5 IV
1 s 2 11.46 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.7 III B.D. B.D. # BEZ
2 s 2 12.11 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD +0.7 IV
3 s 2 12.21 KO¬BIAŁ Michał niest. Kielce # 91 U20 SK +0.7 --
4 s 2 12.66 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD +0.7 -- #
5 s 2 13.03 ¦WIDERSKI Bartłomiej KKL Kielce 95 U16 SK +0.7 --
1 f 11.59 DUNAL Michał KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +1.8 III
2 f 11.63 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.8 III B.D. B.D. # BEZ
3 f 11.81 GŁOWACKI Jakub UMKS Ostrowia Ostrowiec ¦w. 89 U23 SK +1.8 --
4 f 12.22 KO¬BIAŁ Michał niest. Kielce # 91 U20 SK +1.8 --
5 f 12.28 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD +1.8 --
200 m M
1 23.30 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK -0.1 III
2 23.42 JARZˇBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.1 III B.D. # BEZ
3 24.11 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U18 SK -0.1 IV
4 24.29 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK -0.1 IV MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
5 24.92 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -0.1 --
6 25.94 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK -0.1 -- #
400 m M
1 50.36 TIETIERIN Paweł KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA II
2 51.92 SZMIDT Radosław UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD III
3 52.29 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK III #
800 m M
1 1:59.63 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL III
2 2:04.87 FILIPCZAK Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD IV #
3 2:06.41 BIAŁAS Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD IV
4 2:06.50 OLCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV #
5 2:09.71 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jędrzejów # 92 U20 SK -- BARTOSZ Bartłomiej # Z/2430/11 2019
6 2:15.95 LENARTOWICZ Andrzej niest. Kielce # 93 U18 SK -- B.D. DUDEK Sylwester # BEZ
1500 m M
1 4:34.57 LUBIŃSKI Jarosław KKL Kielce 91 U20 SK -- B.D. # Z/2432/11 2019 BEZ
2 4:59.55 RAJSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD -- #
3 5:26.50 BABIK Mariusz KKL Kielce 93 U18 SK -- #
3000 m M
1 9:03.88 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD III
2 9:06.50 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U18 SK III DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
3 9:17.63 KOWALSKI Sebastian KKL Kielce 94 U18 SK IV #
4 9:25.44 GÓRSKI Dawid KKL Kielce 93 U18 SK IV
110 m pł MŁ M
1 s 2 15.58 GRADZIK Patryk KKL Kielce 95 U16 SK +0.9 II #
2 s 2 23.20 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U14 SK +0.9 --
110 m pł J MŁ M
2 s 1 15.85 SOBOŃ Dawid UKS WiR Łopuszno 93 U18 SK +0.8 IV
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.43 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK +0.8 II MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
2000 m prz M
1 6:12.06 KONDRAT Mariusz UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK III
Wzwyż M
1 1.86 FLEJTERSKI Mariusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD III
2 1.75 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK IV KALWAT Marek # 3
W dal M
1 6.58 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +1.3 III B.D.
2 6.53 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK +1.3 III
3 5.83 KĘPA Mateusz KKL Kielce 94 U18 SK +1.8 --
4 5.66 GŁOWACKI Jakub UMKS Ostrowia Ostrowiec ¦w. 89 U23 SK +2.0 --
5 5.58 KĘPA Norbert KKL Kielce 94 U18 SK +0.8 --
6 5.05 ZAWADZKI Adrian KKL Kielce 94 U18 SK +0.5 --
Trójskok M
1 13.62 PACAN Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +0.3 III B.D.
2 12.60 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK +1.1 IV
Kula (5) M
1 12.45 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD -- #
2 11.01 BANASIK Michał KKL Kielce 94 U18 SK --
3 10.23 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- GO¬DZIK Beata #
Kula (6) M
1 12.68 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK IV KALWAT Marek # 2
Kula (7.26) M
1 17.61 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK I
2 14.10 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce 84 Sen SK II #
Dysk (1.5) M
1 44.40 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD III #
2 42.15 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD III GO¬DZIK Beata #
3 26.05 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
Dysk (1.75) M
1 43.80 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK III KALWAT Marek # 2
2 39.27 KROKOSZ Bartłomiej UKS Żaczek Połaniec 92 U20 SK III
Młot (5) M
1 26.68 RAJCH Daniel KKL Kielce 95 U16 SK --
2 23.84 HUK Bartosz KKL Kielce 95 U16 SK --
Młot (6) M
1 61.09 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK I #
3 52.45 STUPSKI Adrian MUKS Park Zduńska Wola 91 U20 LD II
4 41.77 MROCZEK Karol KKL Kielce 92 U20 SK IV
Młot (7.26) M
2 54.65 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce 86 Sen SK I #
Oszczep (700) M
1 41.30 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- #
2 40.24 KOŁODZIEJ Konrad KKL Kielce 94 U18 SK --
Oszczep (800) M
1 54.04 KRĘPLEWSKI Damian MKS Tomaszów Mazowiecki 89 U23 LD III
2 48.98 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD III
3 39.84 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV
4 26.93 KO¬BIAŁ Michał niest. Kielce # 91 U20 SK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.072879076004 sekund