Chorzów 20.06.2010
Mistrzostwa ¦l±ska Młodzików
100 m K
1 e 1 12.79 WIECZOREK Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL +1.1 III
2 e 1 13.03 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL +1.1 III
3 e 1 13.21 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +1.1 IV
4 e 1 13.27 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL +1.1 IV #
5 e 1 13.53 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +1.1 IV B.D. BEZ
6 e 1 13.57 DZIEMIERA Martyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL +1.1 IV
1 e 2 13.49 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 IV
2 e 2 13.68 GRUCA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 IV
3 e 2 13.71 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik # 96 U16 SL 0.0 IV #
4 e 2 13.77 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL 0.0 IV
5 e 2 13.78 PUSTUŁ Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL 0.0 IV
6 e 2 13.81 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U16 SL 0.0 V B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
1 e 3 13.49 MOJŻYSZ Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL 0.0 IV
2 e 3 13.55 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 IV
3 e 3 13.71 WO¬NIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 IV
4 e 3 13.94 KOŁOCZEK Aleksandra LUKS Zabrzeg 96 U16 SL 0.0 V
5 e 3 13.99 NAJDUCH Ewelina MKS-MOS Katowice 95 U16 SL 0.0 V
6 e 3 14.03 ŻUREK Ewelina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL 0.0 V
7 e 3 14.31 NOWAK Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 V
1 e 4 13.87 SOCHA Alicja TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 V
2 e 4 14.09 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 V B.D. BEZ
3 e 4 14.14 WILK Angelika MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL 0.0 V #
4 e 4 14.17 RˇCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V
5 e 4 14.28 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL 0.0 V
6 e 4 14.34 KALFAS Angelika UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL 0.0 V B.D.
7 e 4 14.68 WALECZEK Kamila LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 --
1 e 5 14.18 PIˇTEK Magdalena MKS-MOS Katowice 95 U16 SL +0.3 V
2 e 5 14.32 HERNIK Anna MUKS SZS Cieszyn # 96 U16 SL +0.3 V
3 e 5 14.34 GODULA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL +0.3 V
4 e 5 14.44 SOLORZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL +0.3 V #
5 e 5 14.58 SPOREK Marlena KB MOSiR Jastrzębie 96 U16 SL +0.3 --
6 e 5 14.78 SOBIK Klaudia UKS 5 Plus Rydułtowy 96 U16 SL +0.3 --
1 e 6 13.31 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn # 97 U14 SL +0.5 IV #
2 e 6 13.67 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL +0.5 IV #
3 e 6 13.67 CIURKO Agata UKS 5 Plus Rydułtowy 97 U14 SL +0.5 IV
4 e 6 13.87 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL +0.5 V
5 e 6 13.97 SOBIECKA Zuzanna RMKS Rybnik 97 U14 SL +0.5 V
6 e 6 14.41 PROCHOWNIK Patrycja MKS Żywiec 97 U14 SL +0.5 V B.D. 5
1 e 7 14.24 DERAS Karolina MKS Żywiec 97 U14 SL -2.2 V
2 e 7 14.26 WYRZYKOWSKA Kinga MKS-MOS Katowice 98 U14 SL -2.2 V
3 e 7 14.30 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U14 SL -2.2 V #
4 e 7 14.92 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL -2.2 -- B.D. BEZ
5 e 7 14.93 OLE¦ Oliwia RMKS Rybnik 98 U14 SL -2.2 --
6 e 7 15.54 WOREK Klaudia MKS-MOS Katowice # 97 U14 SL -2.2 --
7 e 7 15.77 PRANDZIOCH Marta TS AKS Chorzów 98 U14 SL -2.2 --
1 e 8 14.58 SIWEK Julia MOSM Tychy 98 U14 SL -2.2 --
2 e 8 14.83 ZASADZIAK Paulina UKS Kometa Gliwice 99 U12 SL -2.2 --
3 e 8 14.83 GÓRNIOK Magdalena MKS Ustroń 97 U14 SL -2.2 --
4 e 8 15.03 LE¦NIK Matylda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -2.2 --
5 e 8 15.79 KOWALCZYK Zofia MOSM Tychy 97 U14 SL -2.2 --
6 e 8 16.29 TOMALA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -2.2 --
7 e 8 16.87 JEZIORSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL -2.2 --
1 f 12.73 WIECZOREK Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -0.5 II
2 f 12.91 MULARZ Monika LKS Pszczyna 96 U16 SL -0.5 III
3 f 13.19 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -0.5 III
4 f 13.21 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -0.5 IV #
5 f 13.47 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.5 IV B.D. BEZ
6 f 13.63 BAJGER Dominika LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -0.5 IV
7 f 13.75 PASTUSZKA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.5 IV
8 f 13.83 DZIEMIERA Martyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL -0.5 V
300 m K
1 s 1 41.66 PIONTEK Natalia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL II #
2 s 1 42.53 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
3 s 1 42.89 GRUSZKA Izabela UKS Czwórka Żory 95 U16 SL II #
4 s 1 43.46 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III #
5 s 1 45.01 SAJDAK Renata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV #
1 s 2 44.94 FITZON Ewelina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III B.D. BEZ
2 s 2 45.09 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. B.D.
3 s 2 45.33 SZPYRA Martina TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV
4 s 2 45.49 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV #
5 s 2 45.75 SIEKIERZYCKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV #
1 s 3 46.64 JARZˇBEK Ksymena TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
2 s 3 47.24 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik # 96 U16 SL V #
3 s 3 47.37 MARCHEWKA Magdalena GTS Bojszowy 95 U16 SL V #
4 s 3 50.02 PO¬NIAK Aleksandra GTS Bojszowy 95 U16 SL -- #
1 s 4 46.11 WATKOWSKA Arleta MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
2 s 4 46.70 BŁASIŃSKA Agata TS AKS Chorzów 96 U16 SL V
3 s 4 47.11 KAMIŃSKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
4 s 4 47.52 MATRACZ Klaudia KS Energetyk Jaworzno # 96 U16 SL V
5 s 4 48.16 PRZEMY¦LAŃSKA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL V
6 s 4 49.31 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- B.D. # BEZ
1 s 5 47.51 NAJDUCH Ewelina MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
2 s 5 47.78 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL V
3 s 5 49.65 PASZEK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
4 s 5 51.07 SPOREK Marlena KB MOSiR Jastrzębie 96 U16 SL --
5 s 5 51.35 HERNIK Anna MUKS SZS Cieszyn # 96 U16 SL --
1 s 6 45.36 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U14 SL IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
2 s 6 46.64 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL V MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
3 s 6 47.18 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL V
4 s 6 47.56 SOBIECKA Zuzanna RMKS Rybnik 97 U14 SL V
5 s 6 49.20 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U14 SL -- #
1 s 7 48.52 OLCHAWA Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
2 s 7 49.59 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U14 SL -- SZYNOL Karol BONK Stanisław # Z/0212/13 2018
3 s 7 51.88 TOMASZEK Alicja MKS Żywiec 97 U14 SL --
4 s 7 53.18 COJG Natalia RMKS Rybnik 97 U14 SL --
5 s 7 54.58 WIECZOREK Daria RMKS Rybnik 97 U14 SL --
1 s 8 50.97 WYLĘŻEK Aleksandra TS AKS Chorzów 98 U14 SL --
2 s 8 51.44 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL --
3 s 8 51.46 PAJONK Patrycja TS AKS Chorzów 98 U14 SL -- #
4 s 8 52.65 SZMAJDUCH Agata RMKS Rybnik 99 U12 SL --
5 s 8 54.76 OLE¦ Oliwia RMKS Rybnik 98 U14 SL --
1 s 9 49.51 BˇCZEK Agnieszka MKS Ustroń 97 U14 SL --
2 s 9 52.13 CZOGOŁA Aleksandra UKS 5 Plus Rydułtowy 97 U14 SL --
3 s 9 54.94 GRABNY Wiktoria TS AKS Chorzów 98 U14 SL --
4 s 9 56.99 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL --
5 s 9 62.65 SIWIEC Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL --
600 m K
1 s 1 1:38.86 WIERA Natalia LKS Pszczyna 95 U16 SL II
2 s 1 1:40.46 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U16 SL III HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
3 s 1 1:41.53 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III #
4 s 1 1:41.57 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D.
5 s 1 1:43.55 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV
6 s 1 1:44.24 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL --
7 s 1 1:45.00 LENERT Natalia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
8 s 1 1:46.43 BORYCKA Winona UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
9 s 1 1:49.07 HAŁAS Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
10 s 1 1:49.53 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
11 s 1 1:52.55 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
1 s 2 1:45.35 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 94 U18 SL -- B.D. 1
2 s 2 1:50.19 DRÓŻDŻ Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL --
3 s 2 1:52.99 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U16 SL -- #
4 s 2 1:53.58 SZULC Patrycja TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- #
5 s 2 1:54.96 HUDZIK Wioletta UKS Czwórka Żory 95 U16 SL --
6 s 2 1:55.12 SADOWSKA Dajana MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
7 s 2 1:56.45 STANKIEWICZ Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
8 s 2 1:59.44 KOŁDRAS Magdalena MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
9 s 2 2:00.93 DYRCZ Paulina MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
1 s 3 1:51.27 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 97 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/0209/13 2019
2 s 3 1:51.93 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. # Z/1218/13 2019 1
3 s 3 1:54.12 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 98 U14 SL -- KRUPA Iwona B.D. # Z/0464/14 2019 1
4 s 3 1:54.85 PRÓCHNO Paulina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
5 s 3 1:55.46 KONOPNICKA Kaja MKS Żywiec 97 U14 SL --
6 s 3 1:56.70 LAUER Daria GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
7 s 3 2:00.89 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U14 SL -- B.D. # 3
8 s 3 2:02.74 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U12 SL -- HOMA Wioleta B.D. # Z/0362/15 2019
9 s 3 2:06.86 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U14 SL -- #
10 s 3 2:02.42 ZIELIŃSKA Anita LUKS Konopiska 96 U16 SL -- LAMCH Mariola
10 s 4 2:11.95 WYROBEK Gabriela LUKS Zabrzeg 98 U14 SL --
11 s 4 2:03.32 OGIŃSKA Daria KB MOSiR Jastrzębie 95 U16 SL --
11 s 5 2:14.35 ROSIAK Sonia MKS-MOS Katowice 98 U14 SL --
1000 m K
1 s 1 3:02.55 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
2 s 1 3:06.92 SZCZYPKA Hanna UKS Czwórka Żory 96 U16 SL III #
3 s 1 3:11.17 JANIK Marcela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL III
4 s 1 3:12.70 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
5 s 1 3:13.28 CZAIŃSKA Izabela UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
6 s 1 3:17.03 BZDAK Oliwia TL ROW Rybnik # 95 U16 SL IV #
7 s 1 3:17.38 STĘPAK Sandra GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
8 s 1 3:23.11 WEJMAN Nicola UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
9 s 1 3:24.40 BRAUN Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL V
10 s 1 3:30.42 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
1 s 2 3:19.81 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV
2 s 2 3:23.12 NOWAK Daria UKS Czwórka Żory 95 U16 SL V
3 s 2 3:26.91 SZYMURA Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
4 s 2 3:28.61 PAWLAK Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
5 s 2 3:40.54 RY¦ Iga CKS Budowlani Częstochowa # 96 U16 SL -- LAMCH Mariola BEZ
6 s 2 3:40.58 PIECZONKA Wiktoria MUKS SZS Cieszyn # 95 U16 SL --
7 s 2 3:44.33 KRASOŃ Anna UKS Olimpia Zabrze # 96 U16 SL --
8 s 2 3:51.38 IŁCZYK Paulina UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL --
9 s 2 3:53.16 DUDA Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.27 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP -0.2 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 s 1 16.54 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -0.2 III
3 s 1 16.77 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -0.2 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
4 s 1 17.06 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL -0.2 IV
5 s 1 17.74 SPYRA Żaneta MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -0.2 V
6 s 1 18.26 PODHAJNY Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.2 V
7 s 1 19.12 ¦MIAŁY Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -0.2 --
100 m pł J MŁ K
1 s 2 17.46 RASZEWSKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL -0.2 IV
1 s 2 17.96 MORAWIEC Weronika MKS-MOS Katowice 94 U18 SL -0.2 --
300 m pł K
1 s 1 47.16 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
2 s 1 48.20 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL III
3 s 1 50.43 SU¦ Paulina TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV B.D. BEZ
4 s 1 51.56 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
1 s 2 51.26 GRZYBOWSKA Małgorzata UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL IV
2 s 2 51.74 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
3 s 2 52.05 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
4 s 2 53.04 BULANDRA Kinga LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL V
5 s 3 54.75 RACZKOWSKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL V
4x100 m K
1 s 1 51.12 JUSZCZYK Karolina
LEWICKA Paulina
KRASOŃ Marta
CIBA Kamila
MOS CSiR D±browa Górnicza 96
95
95
95
U16 SLK --


OSIK Tadeusz B.D.
Z/3200/11
2019
M
2 s 1 53.13 SAJDAK Renata
SIEKIERZYCKA Sara
WILK Angelika
WIECZOREK Karolina
MKS-SMS Victoria Racibórz 95
95
95
96
U16 SLK --


3 s 1 53.38 KASPEREK Oliwia
BUCZKOWICZ Aleksandra
MAZURKIEWICZ Ewa
WATKOWSKA Arleta
MKS-MOSM Bytom 95
95
96
95
U16 SLK --


4 s 1 53.47 WALECZEK Kamila
GŁOGOWSKA Elżbieta
BAJGER Dominika
KOŁOCZEK Aleksandra
LUKS Zabrzeg 95
95
95
96
U16 SLK --


5 s 1 53.76 BRYDA Paulina
FISZER Monika
FURTACZ Agata
CHWAŁ Joanna
TS AKS Chorzów 95
95
95
96
U16 SLK -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir

PILAREK Sławomir
PILAREK Sławomir B.D.
Z/0981/11
, Z/0981/11
Z/1050/11

, 2013
2014
BEZ

BEZ
6 s 1 54.90 GRZYBOWSKA Małgorzata
ŻUREK Ewelina
CZAIŃSKA Izabela
BORYCKA Winona
UKS Olimpia Zabrze 95
95
95
95
U16 SLK --


1 s 2 52.41 KOWALSKA Magdalena
PIONTEK Natalia
LAPCZYK Paulina
POTYKA Paulina
RMKS Rybnik 95
95
95
95
U16 SLK --

B.D.
3
2 s 2 53.32 SOCHA Alicja
DZIEMIERA Martyna
SU¦ Paulina
SZPYRA Martina
TS AKS Chorzów 95
95
95
95
U16 SLK --

B.D.
BEZ
3 s 2 54.11 PIERZYNA Ewelina
GRUCA Kamila
RAKOSZA Wioletta
KAMIŃSKA Paulina
CKS Budowlani Częstochowa 96
95
96
95
U16 SLK -- B.D. KASIŃSKI Marek


, Z/1505/12
, 2019
2
4 s 2 54.55 KURPAS Agnieszka
PUTOŃ Zuzanna
SIWCZYK Angelika
OGIERMAN Agata
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK -- B.D. B.D.
B.D.



5 s 2 57.69 SIEMBIGA Dominika
SZULC Patrycja
CAREWICZ Sandra
GODULA Klaudia
TS AKS Chorzów 96
96
96
96
U16 SLK --


Wzwyż K
1 1.60 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
2 1.55 KŁODA Justyna MKS Ustroń 96 U16 SL III
2 1.55 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
4 1.50 IRZIK Anita MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL IV
5 1.45 URBA¦ Anna UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL IV B.D.
6 1.45 FISZER Monika TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV
7 1.40 KRYSTA Monika MKS Ustroń 95 U16 SL V
8 1.40 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin # 96 U16 SL V PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
9 1.40 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL V PILAREK Sławomir
10 1.35 KALFAS Angelika UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL -- B.D.
11 1.35 SZCZOTKA Iwona UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL --
12 1.30 PO¬NIAK Aleksandra GTS Bojszowy 95 U16 SL -- #
12 1.30 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
Tyczka K
1 3.70 CYGANEK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS I #
2 3.10 KRYSTA Natalia MKS Ustroń 95 U16 SL II
3 2.60 LEDERER Paulina MKS Ustroń 97 U14 SL IV
4 2.00 GÓRNIOK Karolina MKS Ustroń 94 U18 SL --
W dal K
1 5.28 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP 0.0 III OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 5.27 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 III #
3 4.83 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL 0.0 IV B.D. # 3
4 4.74 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 V #
5 4.65 FIJAK Ewa KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 V B.D. ZAPART Stanisław , Z/3538/18 , 2018 2
6 4.58 ZYGUŁA Barbara MKS-MOS Katowice 94 U18 SL 0.0 --
7 4.56 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA 0.0 V B.D. BEZ
8 4.49 BIERNAT Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -1.6 -- #
9 4.38 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U20 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz # Z/3238/11 2019 3
10 4.27 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -0.9 --
11 4.25 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA 0.0 -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
12 4.23 RˇCZKA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -1.4 --
13 4.18 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL 0.0 -- #
14 3.92 CAREWICZ Sandra TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 --
15 3.82 SIEMBIGA Dominika TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 --
16 3.78 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL -2.9 --
17 3.58 GRZEGORZEK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -0.9 --
  2 3.86 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 99 U12 SL 0.0 --
1 2 4.48 PROCHOWNIK Patrycja MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 -- B.D. 5
2 2 4.39 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL 0.0 -- BONK Stanisław B.D. Z/0951/13 2018 3
3 2 4.33 DERAS Karolina MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 --
4 2 4.31 ZARĘBSKA Ewelina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL 0.0 --
5 2 4.26 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U14 SL 0.0 -- B.D. BEZ
6 2 4.26 MYSZOR Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U14 SL 0.0 --
7 2 4.22 ¦WIˇTEK Jessica TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL 0.0 -- #
8 2 4.14 WYRZYKOWSKA Kinga MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
9 2 3.95 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U14 SL 0.0 --
10 2 3.90 PAGIEŁA Dominika LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL 0.0 --
11 2 3.74 TROMBIK Wiktoria niest. Katowice # 98 U14 SL 0.0 --
12 2 3.74 NIEROBA Dagmara TS AKS Chorzów 98 U14 SL 0.0 --
13 2 3.73 DUBIŃSKA Jagoda TS AKS Chorzów 98 U14 SL 0.0 --
14 2 3.39 MEHLICH Agnieszka TS AKS Chorzów 98 U14 SL 0.0 --
Kula (3) K
1 11.07 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
2 10.99 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
3 10.89 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
4 9.44 RICHTER Miriam GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
5 9.42 WYDERKA Marta MKS-MOS Katowice 96 U16 SL V
6 9.40 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
7 8.88 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL V #
8 8.82 BEZIA Katarzyna MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V #
9 8.39 TUTAJ Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
10 8.21 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
11 8.16 WAWRZYNEK Agnieszka TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # BEZ
12 8.03 CICHECKA Justyna RMKS Rybnik 95 U16 SL --
13 7.88 PYTLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
14 7.77 ZASADA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
15 7.54 LACH Angelika UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL -- B.D. BEZ
16 6.72 PLATA Katarzyna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL -- KAMIŃSKI Krzysztof # BEZ
17 6.65 PORDZIK Karolina MKS-MOS Katowice 96 U16 SL --
1 2 8.90 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL V
2 2 6.51 KANIA Karolina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
3 2 6.97 COJG Natalia RMKS Rybnik 97 U14 SL --
4 2 5.26 ŻĘGOTA Magdalena GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
Dysk (0.75) K
1 30.34 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
2 29.66 JURCZYK Beata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
3 27.11 LACH Angelika UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL V B.D. BEZ
4 26.25 PLATA Katarzyna UKS Junior Kamesznica 96 U16 SL V KAMIŃSKI Krzysztof # BEZ
5 25.33 MISIARZ Joanna UKS Junior Kamesznica 95 U16 SL V B.D. BEZ
6 23.97 BEMBENEK Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
7 22.36 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
8 21.61 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -- #
9 17.94 SKALIK Karina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
10 15.05 KU¦ Daria RMKS Rybnik 95 U16 SL --
1 2 16.98 KIERSKA Joanna MOSM Tychy 97 U14 SL --
Młot (3) K
1 44.72 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP III B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
2 39.27 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
3 29.08 KU¦ Daria RMKS Rybnik 95 U16 SL V
4 25.86 TUTAJ Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
5 23.95 CICHECKA Justyna RMKS Rybnik 95 U16 SL --
6 21.02 KIERSKA Joanna MOSM Tychy 97 U14 SL --
Oszczep (600) K
1 24.96 BIERNAT Karolina LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -- #
2 24.68 KRYSKA Anna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
3 24.49 WRZOS Klaudia MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
4 24.41 SZUTKA Agata RMKS Rybnik 96 U16 SL --
5 24.26 MANIURA Katarzyna MKS-MOS Katowice 95 U16 SL --
6 19.00 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
7 17.77 ZWIERZYŃSKA Paulina TL ROW Rybnik # 95 U16 SL -- #
1 2 34.65 KADUK Sandra TS AKS Chorzów 88 U23 SL III GRZESIK Zygmunt Z/3233/11 2011 BEZ
Chód 3 km K
1 16:53.25 BINDRYN Joanna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III
2 17:49.30 MAŃKOWSKA Natalia GTS Bojszowy 95 U16 SL IV #
3 17:51.48 KRETSCHMER Paulina LUKS Zabrzeg 94 U18 SL -- #
4 17:59.89 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
5 20:53.00 GAJZNER Emilia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -- #
100 m M
1 s 1 11.65 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.8 III B.D. 3
2 s 1 11.67 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL -1.8 III
3 s 1 11.84 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL -1.8 IV
4 s 1 11.91 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -1.8 IV
5 s 1 11.91 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL -1.8 IV KRUPA Iwona Z/3778/11 2019 2
6 s 1 12.35 SĘDZIAK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -1.8 V #
1 s 2 11.97 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.4 IV
2 s 2 12.08 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL +0.4 IV #
3 s 2 12.10 KAMPIK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL +0.4 IV
4 s 2 12.16 NOCOŃ Kamil TS AKS Chorzów 95 U16 SL +0.4 IV
5 s 2 12.30 KONDRAT Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL +0.4 V
6 s 2 12.34 FREJ Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.4 V
1 s 3 12.22 RYBA Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL 0.0 V
2 s 3 12.34 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL 0.0 V #
3 s 3 12.44 ZOLICH Tomasz LUKS Zabrzeg 95 U16 SL 0.0 V
4 s 3 12.52 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL 0.0 V
5 s 3 12.75 PAJDZIK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL 0.0 V
6 s 3 14.12 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
1 s 4 12.30 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U18 SL -1.2 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
2 s 4 12.47 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.2 V
2 s 4 12.61 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -1.2 V
4 s 4 12.72 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL -1.2 V
5 s 4 12.78 BOROŃ Sergiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -1.2 --
6 s 4 12.82 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -1.2 --
1 s 5 12.35 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL 0.0 -- #
2 s 5 12.56 BIERAK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL 0.0 V
3 s 5 13.11 ZARZYKA Damian LUKS Zabrzeg 94 U18 SL 0.0 --
4 s 5 13.19 KU¦KA Paweł UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL 0.0 --
5 s 5 13.43 BAKALARSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 -- #
6 s 5 13.51 MAKOWSKI Marcin TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 --
1 s 6 12.81 SIARKA Kacper MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -1.4 --
2 s 6 12.88 STĘPIEŃ Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -1.4 --
3 s 6 13.20 SZULAKOWSKI Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -1.4 --
4 s 6 15.17 SALETRA Adam MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -1.4 --
1 s 7 11.99 JEDYŃSKI Szymon LUKS Zabrzeg 97 U14 SL 0.0 IV #
2 s 7 12.54 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 V
3 s 7 13.38 KEMPNY Błażej KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
4 s 7 13.91 ORZOŁ Szymon UKS 5 Plus Rydułtowy 97 U14 SL 0.0 --
5 s 7 14.44 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
6 s 7 14.57 NARIMANY KOJOUR Ario MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
7 s 7 14.87 PAŁKA Łukasz GKS Piast Gliwice 97 U14 SL 0.0 -- #
1 f 11.63 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL 0.0 III B.D. 3
2 f 11.65 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 III
3 f 11.84 GERLICH Grzegorz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL 0.0 IV
4 f 11.97 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 IV
5 f 11.91 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL 0.0 IV
6 f 12.16 NOCOŃ Kamil TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 IV
7 f 12.25 KAMPIK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL 0.0 V
300 m M
1 s 1 37.90 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/3778/11 2019 2
2 s 1 38.64 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL III
3 s 1 38.66 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III #
4 s 1 38.82 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL -- B.D. # 3
5 s 1 39.32 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. BEZ
1 s 2 38.26 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 U23 SL --
2 s 2 38.55 KO¬LIK Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 93 U18 SL --
3 s 2 39.24 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U16 SL IV #
4 s 2 39.31 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL IV B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
5 s 2 39.60 SKRZYPIEC Rafał RMKS Rybnik 93 U18 SL --
6 s 2 39.66 ŻEBROWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
1 s 3 40.92 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL --
2 s 3 41.32 HIBNER Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
3 s 3 41.42 DROZD Szymon GTS Bojszowy 96 U16 SL V
4 s 3 42.12 MROWIEC Filip MKS Żywiec 95 U16 SL V
5 s 3 42.14 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
6 s 3 43.37 KO¬LIK Daniel UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL --
1 s 4 39.88 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław # Z/1301/12 2019 2
2 s 4 42.02 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 94 U18 SL -- #
3 s 4 42.41 NOGLIK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V #
4 s 4 42.60 MOŻDŻONEK Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
5 s 4 43.16 SZAJKOWSKI Kondrad LUKS Konopiska 96 U16 SL --
6 s 4 44.74 MOSKWA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 96 U16 SL --
1 s 5 39.92 JEDYŃSKI Szymon LUKS Zabrzeg 97 U14 SL IV #
2 s 5 45.48 GRZEGORCZYK Artur TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL -- B.D. Z/1147/13 2013 4
3 s 5 49.40 GANSZCZYK Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL --
4 s 5 49.73 SIWEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 97 U14 SL --
1 s 6 39.97 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL IV
2 s 6 50.51 KOWALSKI Artur TKKF Czarni Katowice 99 U12 SL --
3 s 6 52.01 HRYŃ Dawid TKKF Czarni Katowice 97 U14 SL --
600 m M
1 s 1 1:31.50 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III
2 s 1 1:32.07 DUDKIEWICZ Przemysław MKS-MOS Katowice 95 U16 SL IV
3 s 1 1:32.18 JELONEK Dorian CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL IV
4 s 1 1:32.68 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
5 s 1 1:32.90 CHWIST Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL IV
6 s 1 1:33.12 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL IV
7 s 1 1:33.71 PINDYCH Marcel CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
8 s 1 1:33.89 PIECZKO Jakub MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
9 s 1 1:34.47 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV
10 s 1 1:47.46 MANDRYSZ Bogusław UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL --
1 s 2 1:35.98 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V #
2 s 2 1:36.42 PILCH Dawid UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL V
3 s 2 1:36.76 KULINICZ Sławomir MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
4 s 2 1:38.67 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL V
5 s 2 1:39.21 BOCHEN Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
6 s 2 1:39.52 FALIŃSKI Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
7 s 2 1:39.83 GAJ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V
8 s 2 1:42.76 HERCOG Robert UKS 5 Plus Rydułtowy 96 U16 SL --
9 s 2 1:43.56 ¦LÓSARZ Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
10 s 2 1:49.98 KOWALIK Marcin MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
1 s 3 1:34.37 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 97 U14 SL IV #
2 s 3 1:41.88 GRZESZCZAK Dominik MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
3 s 3 1:43.52 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -- B.D. BEZ
4 s 3 1:44.67 HASIEC Stanisław GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
5 s 3 1:45.59 JABŁOŃSKI Konrad RMKS Rybnik 97 U14 SL --
6 s 3 1:45.96 ADAMCZYK Jan UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
7 s 3 1:46.03 PARADOWSKI Wiktor MOSiR Mysłowice # 97 U14 SL -- B.D. # BEZ
8 s 3 1:49.01 STENCEL Krzysztof KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL --
9 s 3 1:53.68 MOSARCZYK Artur RMKS Rybnik 97 U14 SL --
10 s 3 1:54.40 BANACH Mateusz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL --
11 s 3 1:55.36 BOJKO Przemysław UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U14 SL --
12 s 3 1:57.64 PALUS Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL -- #
13 s 3 1:59.21 MIŁKOWSKI Wiktor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
1000 m M
1 s 1 2:46.03 KAJSTURA Krzysztof LUKS Zabrzeg 95 U16 SL IV
2 s 1 2:47.59 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
3 s 1 2:48.89 BRYJA Michał MOSiR Mysłowice # 94 U18 SL --
4 s 1 2:54.22 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
5 s 1 2:55.52 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL V
6 s 1 2:56.06 PUDEŁKO Marcin LUKS Zabrzeg 94 U18 SL --
7 s 1 2:58.97 ANDAŁA Robert MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL V
8 s 1 3:00.04 BANET Jakub LUKS Zabrzeg 95 U16 SL --
9 s 1 3:02.27 ORZEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -- #
10 s 1 3:03.70 KUCHARCZYK Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
11 s 1 3:03.95 KLIMCZYK Kamil MKS-MOS Katowice 96 U16 SL --
12 s 1 3:10.64 KUCZERA Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 97 U14 SL --
13 s 1 3:18.57 WEIDEMAN Dawid UKS 5 Plus Rydułtowy 97 U14 SL --
14 s 1 3:20.28 BORONOWSKI Julian UKS Czwórka Żory 96 U16 SL --
2000 m M
1 s 1 6:03.12 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL III #
2 s 1 6:06.65 MAJ Kamil UKS Olimpia Zabrze # 95 U16 SL III #
3 s 1 6:29.57 SUCHANEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
4 s 1 6:32.21 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
5 s 1 6:48.52 PRZYBYŁO Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
6 s 1 6:59.86 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
7 s 1 7:06.49 KUPIŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.66 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.8 III
3 s 1 16.80 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.8 III
110 m pł J MŁ M
2 s 1 16.77 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL -0.8 --
4 s 1 16.89 PŁACZEK Marek MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL -0.8 --
5 s 1 18.10 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 94 U18 SL -0.8 -- PĘKALA Łukasz B.D. # Z/2612/11 2019 M
300 m pł M
1 s 1 41.63 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 95 U16 LD III WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
2 s 1 42.16 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL III
3 s 1 42.20 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III #
4 s 1 42.76 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III B.D. # BEZ
5 s 1 50.49 KAŃSKI Bartosz TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
4x100 m M
1 s 1 47.25 PTAK Krzysztof
MARCZUK Szymon
KABACIŃSKI Jacek
BRZEZIŃSKI Marek
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95
95
95
95
U16 SLK --


B.D.
3
2 s 1 47.34 CICHY Krzysztof
MENDELSKI Dawid
ZALEWSKI Daniel
KAMPIK Mateusz
MKS-SMS Victoria Racibórz 95
95
95
96
U16 SLK --


3 s 1 47.72 GRABOWSKI Dawid
BOROŃ Sergiusz
KRAUT Sebastian
JUSZCZYK Maciej
MOS CSiR D±browa Górnicza 95
96
95
95
U16 SLK --

B.D.
BEZ
4 s 1 47.74 SERAFIN Aleksander
DUSZYŃSKI Kajetan
GÓRECKI Szymon
NOCOŃ Kamil
TS AKS Chorzów 95
95
95
95
U16 SLK --
WĘGLARSKI Krzysztof B.D.

Z/3203/11
2019
M
5 s 1 48.12 PAJDZIK Mateusz
WĘGLER Kamil
MOŻDŻONEK Sebastian
KONDRAT Igor
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D.

BEZ
6 s 1 48.50 SZULAKOWSKI Wojciech
JUSZCZYK Michał
BŁASIK Adam
JELONEK Dorian
CKS Budowlani Częstochowa 96
95
95
95
U16 SLK --

B.D. KASIŃSKI Marek
, Z/1875/11
, 2019
2
Wzwyż M
1 1.80 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
2 1.70 EUSTACHIEWICZ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
3 1.65 WROZA Tomasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
4 1.60 MIKOŁAJCZYK Michał TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
5 1.50 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL --
Tyczka M
1 4.00 NOWAK Mateusz MKS Ustroń 94 U18 SL II
W dal M
1 6.05 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.8 IV B.D. 3
2 5.77 DUDEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL -1.6 V
3 5.71 MACHOCZEK Daniel RMKS Rybnik 95 U16 SL -2.3 V
4 5.61 BAKALARSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 V #
5 5.37 MATIEJÓS Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 95 U16 SL 0.0 --
6 5.31 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL 0.0 --
7 5.07 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL 0.0 --
8 4.93 BIERAK Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL 0.0 --
9 4.85 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL 0.0 --
10 4.63 CICHOŃ Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL 0.0 --
1 2 6.09 ŻELAZNY Maciej LUKS Zabrzeg 94 U18 SL 0.0 IV #
2 2 6.05 WIĘCKOWSKI-GAWRON Mateusz MKS-MOS Katowice 92 U20 SL 0.0 IV
3 2 5.98 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 IV #
4 2 5.72 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL 0.0 -- #
5 2 5.14 ZARZYKA Damian LUKS Zabrzeg 94 U18 SL 0.0 --
1 3 5.32 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL 0.0 -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
2 3 5.08 KEMPNY Błażej KB MOSiR Jastrzębie 97 U14 SL 0.0 --
3 3 5.02 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U14 SL 0.0 --
4 3 4.59 GRYGIERCZYK Filip LUKS Zabrzeg 98 U14 SL 0.0 --
5 3 4.58 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 97 U14 SL 0.0 -- BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
6 3 4.19 BAJGER Łukasz LUKS Zabrzeg 98 U14 SL 0.0 --
7 3 4.18 NARIMANY KOJOUR Ario MKS-MOS Katowice 98 U14 SL 0.0 --
Kula (3) M
1 10.40 TOMICZEK Jakub niest. Katowice # 97 U14 SL --
Kula (5) M
1 12.41 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
2 11.47 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
3 11.26 DOBRZAŃSKI Kacper MKS Żywiec 95 U16 SL V B.D. B.D.
4 10.73 KŁOSEK Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U16 SL V #
5 10.62 BARTHA Denis MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL V
6 10.54 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
7 9.93 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
8 9.66 BALIŃSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -- #
9 9.23 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U16 SL --
10 8.88 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -- #
Dysk (1) M
1 48.41 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL II
2 42.85 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III
3 42.48 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL III RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
4 36.70 DROZDOWSKI Olaf TS AKS Chorzów 95 U16 SL IV GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. # Z/3225/11 2019
5 31.77 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
Dysk (1.75) M
1 35.27 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL IV
Młot (4) M
1 32.79 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik 95 U16 SL V #
Młot (5) M
1 46.44 WILCZYŃSKI Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL IV
Oszczep (600) M
1 48.05 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III
2 42.27 BŁASZCZYK Jacek RMKS Rybnik 95 U16 SL IV #
3 37.35 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL V
4 35.22 JANKOWSKI Adrian MKS-MOS Katowice 95 U16 SL -- #
5 30.69 BASEK Tomasz TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
Chód 5 km M
1 27:57.21 RYGAŁ Jan CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL IV
2 30:59.38 SZEWCZYK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8666758537292 sekund