Białogard 28.04.2019
PZLA Mistrzostwa Polski U23 i S w biegu na 10 000 metrów [DMP] [DMP U20]
10000 m K
1 1 s 1 32:53.65 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP M KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
2 2 s 1 33:07.35 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście 85 Sen ZP M WALKOWIAK Janusz Z/5075/11 2019 M
3 3 s 1 33:15.16 GOSK Anna KS Podlasie Białystok 90 Sen PD M DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/3112/11 2019 M
4 4 s 1 33:39.94 ANDRZEJCZAK Monika MKL Szczecin 85 Sen ZP M MURAWSKI Zbigniew Z/1916/18 2019 M
5 5 s 1 33:44.82 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91 Sen KP I DMP GĘSICKI Marian Z/1329/11 2019 1 158
6 6 s 1 34:15.64 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 82 Masters PD I DMP KORYTKOWSKI Andrzej Z/1542/14 2019 1 151
7 7 s 1 34:17.40 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 89 Sen MZ I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0647/14 2019 2
8 8 s 1 34:25.92 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów 90 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
9 9 s 1 34:41.07 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
10 1 s 1 34:55.87 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U23 SL I HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
11 2 s 1 34:59.77 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 99 U23 LB I DRACZYŃSKI Adam B.D. Z/1455/15 2019
12 3 s 1 35:36.92 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U23 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0446/13 2019 1
13 10 s 1 35:38.87 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 Sen SL I DMP CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1 131
14 11 s 1 35:59.35 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań 94 Sen WP I DMP B.D. B.D. B.D. , Z/4621/11 , 2019 126
15 4 s 1 36:16.67 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia 97 U23 PM I B.D. B.D. Z/0051/13 2019
16 5 s 1 36:34.99 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U23 ZP I KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
17 7 s 1 38:31.23 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard 99 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/2514/15 2019
  s 1 DNF HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 96 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
  s 1 DNF LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 Sen WN -- WOSIEK Jacek Z/3500/11 2019 MM
1 12 s 2 36:13.92 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2019 2
2 13 s 2 36:27.94 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 Sen WN I PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz Z/1260/11 2019 2
3 6 s 2 37:32.73 ŚLESZYCKA Anna RKS Łódź 98 U23 LD I DMP JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0143/16 2019 3 106
4 14 s 2 37:44.45 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 Sen WN I CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
5 15 s 2 37:59.11 MENDECKA Michalina MOSiR Łaziska Górne 92 Sen SL II BONK Anna B.D. Z/1549/11 2019 1
6 8 s 2 38:41.84 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz Z/1216/14 2019 2
7 16 s 2 38:46.13 GOŁEK Diana WKB Meta Lubliniec 83 Masters SL II B.D. Z/4990/11 2019 2
8 9 s 2 39:01.44 HEDZIELSKA Weronika KS Team Baryła Gorzów 98 U23 LB II B.D. Z/2670/18 2019 2
9 10 s 2 39:16.55 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda Śląska 97 U23 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2019
10 11 s 2 41:16.86 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD III KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019
11 12 s 2 41:48.33 KOŁATKA Monika UKS Mały Jeziorak Iława 97 U23 WN III B.D. B.D. Z/0355/13 2019 BEZ
10000 m M
1 1 s 1 28:39.95 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów 89 Sen ZP M KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2019 MM
2 2 s 1 28:59.05 GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 92 Sen PM I OBERZIG Piotr Z/0283/11 2019 1
3 3 s 1 29:10.50 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 Sen MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/1784/13 2019 1
4 4 s 1 29:22.49 NOWICKI Adam MKL Szczecin 90 Sen ZP I MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
5 5 s 1 30:06.14 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg 95 Sen OP I GAJDUS Grzegorz Z/0597/14 2019 1
6 1 s 1 30:14.75 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U23 MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2019 1
7 6 s 1 30:27.87 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 Sen PM II MICHALSKI Henryk Z/0759/12 2019 1
8 7 s 1 30:30.60 DĄBROWSKI Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 89 Sen PD II DMP B.D. Z/2532/11 2019 2 106
9 8 s 1 30:36.86 GŁOGOWSKI Adam UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 93 Sen PM II B.D. Z/4896/18 2019 2
10 2 s 1 30:41.48 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
11 9 s 1 30:45.56 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD II DMP B.D. Z/2257/11 2019 1 100
12 10 s 1 30:59.36 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard 89 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/2160/11 2019 1
13 12 s 1 31:12.35 NIEMCZYK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 Sen PD II DMP B.D. Z/4502/11 2019 89
14 3 s 1 31:26.91 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2019
15 14 s 1 31:31.32 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 95 Sen LD II B.D. Z/0415/13 2019
16 4 s 1 31:33.17 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 99 U23 SL II DMP LAMCH Czesław Z/2051/16 2019 81
17 5 s 1 31:36.45 GOSZCZYŃSKI Roch OŚ AZS Poznań 99 U23 WP II GRENDA Jan B.D. Z/0699/16 2019
18 6 s 1 31:37.32 ZDROJEWSKI Krystian MKL Jarocin 98 U23 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/1217/16 2019 2
19 7 s 1 31:37.62 MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 99 U23 WP II GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2019
20 8 s 1 31:48.43 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 97 U23 DS II WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2019 2
  s 1 DNF ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów 95 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
1 11 s 2 31:04.10 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 Sen LU II DMP B.D. Z/0247/11 2019 II 92
2 13 s 2 31:26.93 KUBIAK Maciej RKS Rumia 88 Sen PM II PEPLIŃSKI Tadeusz Z/2554/19 2019
3 9 s 2 32:04.15 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U23 WN II CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2019 3
4 15 s 2 32:06.93 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa 84 Masters SL II DMP PAŁKA Piotr Z/1643/11 2019 2 69
5 16 s 2 32:09.09 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 88 Sen LB II BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
6 10 s 2 32:09.78 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
7 11 s 2 32:11.53 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 97 U23 SL II CZYŻ Katarzyna Z/1072/13 2019 3
8 12 s 2 32:13.59 ŻYGENDA Krzysztof LKS Zorza Gdynia 97 U23 PM II WALENDZIAK Renata B.D. Z/1012/17 2019 3
9 17 s 2 32:13.83 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS II WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
10 13 s 2 32:24.17 POGORZELSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U23 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/0333/15 2019
11 14 s 2 32:58.18 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U23 WN II NAGY Czesław Z/0547/13 2019 3
12 18 s 2 33:01.65 KUŚMIDER Andrzej WMLKS Pomorze Stargard 83 Masters ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1191/16 2019 3
13 15 s 2 33:14.49 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
14 16 s 2 33:17.74 GOLA Dawid UKS 12 Kalisz 99 U23 WP III OLSZYNA Waldemar Z/0710/17 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.107106924057 sekund