Łódź 05.06.2010
Mityng LA (brak fotofiniszu)
100 m K
1 e 1 12.90 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +0.3 III B.D. 3
2 e 1 13.26 MOJSIEJ Zuzanna RKS Łódź 93 U18 LD +0.3 IV GOWORSKI Tomasz 2
3 e 1 14.15 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.3 --
4 e 1 14.30 KRÓL Adrianna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +0.3 V #
5 e 1 14.80 SITKIEWICZ Kinga KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK +0.3 --
6 e 1 15.55 CHOJNACKA Ilona KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK +0.3 --
1 e 2 13.04 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD +1.7 III
2 e 2 13.43 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +1.7 IV
3 e 2 13.52 DZIEWIĄTAK Arletta RKS Łódź 95 U16 LD +1.7 IV #
4 e 2 13.65 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U16 LD +1.7 IV BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
1 e 3 13.13 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD -2.3 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 e 3 13.43 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD -2.3 IV
3 e 3 14.26 TOMCZYK Joanna RKS Łódź 96 U16 LD -2.3 V #
4 e 3 14.29 STUSIO Monika RKS Łódź 95 U16 LD -2.3 V #
5 e 3 14.90 MICHNOWSKA Aleksandra KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK -2.3 -- #
6 e 3 15.59 KOCIA Joanna KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK -2.3 --
1 e 4 12.98 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD -0.5 III BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
2 e 4 13.43 SNOPEK Ilona UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -0.5 IV
3 e 4 14.12 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD -0.5 --
1 f 12.44 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD +1.8 II
2 f 12.62 ŁĄCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +1.8 II B.D. 3
3 f 12.66 RZĄDZIŃSKA Julia AZS Łódź 92 U20 LD +1.8 II BLAUSZ Henryka B.D. Z/2950/11 2019 M
4 f 12.82 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD +1.8 III B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
5 f 12.88 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +1.8 III
6 f 13.14 WRÓBEL Agnieszka KS Żeglina Sieradz 92 U20 LD +1.8 III
7 f 13.39 SNOPEK Ilona UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +1.8 IV
400 m K
1 59.37 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA III NOWAK Marcin 1
2 60.19 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 Sen LD III B.D. BEZ
3 60.87 MIERZEJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
4 61.48 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK III
5 62.54 BANASIAK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA --
6 64.61 STANEK Karolina KKL Kielce 92 U20 SK --
7 67.05 GIELEC Monika KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK -- #
100 m pł K
1 e 1 15.06 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD -0.7 II
2 e 1 15.94 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD -0.7 III B.D. BEZ
3 e 1 15.97 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD -0.7 III
4 e 1 16.84 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD -0.7 III JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
5 e 1 17.33 DOMIZA Joanna RKS Łódź 89 U23 LD -0.7 --
6 e 1 17.64 MIKOŁAJCZUK Paulina RKS Łódź 91 U20 LD -0.7 IV
1 f 14.92 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 Sen LD +0.4 II
2 f 15.60 ZELGA Malwina RKS Łódź 92 U20 LD +0.4 II B.D. BEZ
3 f 15.78 KOWALCZYK Karolina RKS Łódź 92 U20 LD +0.4 III
4 f 16.84 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD +0.4 III JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
100 m M
1 e 11.32 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -2.0 III
2 e 1 11.38 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków 87 Sen MA -2.0 III
3 e 1 11.61 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -2.0 III
4 e 1 11.69 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -2.0 III
5 e 1 11.81 RAJ Bartłomiej SKS Start Łódź 92 U20 LD -2.0 IV MĘDRZYCKI Dariusz Z/0111/11 2011 3
6 e 1 11.83 JARZĄBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -2.0 IV B.D. # BEZ
7 e 1 11.86 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 95 U16 SK -2.0 IV #
1 e 2 11.42 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD -1.8 III
2 e 2 11.48 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD -1.8 III
3 e 2 11.75 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD -1.8 III B.D. B.D. # BEZ
4 e 2 11.81 KŁUTKOWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek # 89 U23 KP -1.8 --
5 e 2 12.05 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK -1.8 IV
6 e 2 12.12 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL -1.8 IV
7 e 2 12.69 BORKOWSKI Kamil MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD -1.8 --
1 e 3 11.30 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -1.0 II
2 e 3 11.65 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U20 LD -1.0 III #
3 e 3 11.90 BUJAK Damian UKS 12 Kalisz 92 U20 WP -1.0 IV
4 e 3 12.02 LIGAS Daniel AZS Łódź 92 U20 LD -1.0 IV
5 e 3 12.47 MAJEWSKI Bartłomiej AZS Łódź 94 U18 LD -1.0 --
6 e 3 12.65 KOWALCZYK Oskar RKS Łódź 95 U16 LD -1.0 V
7 e 3 12.77 BUCH Natan AZS Łódź 95 U16 LD -1.0 -- SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
8 e 3 12.93 CHOCHÓŁ Damian KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK -1.0 --
1 e 4 11.91 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ -1.7 --
2 e 4 12.38 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 U16 LD -1.7 V MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
3 e 4 12.51 WŁODARCZYK Mikołaj RKS Łódź 94 U18 LD -1.7 --
4 e 4 12.52 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -1.7 --
5 e 4 12.55 HUBICKI Łukasz AZS Łódź 95 U16 LD -1.7 V #
1 f 11.14 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB -0.8 II
2 f 11.20 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD -0.8 II
3 f 11.22 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.8 II
4 f 11.37 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD -0.8 III
5 f 11.42 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U20 LD -0.8 III #
6 f 11.45 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM -0.8 III
7 f 11.56 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ -0.8 III
400 m M
1 s 1 49.06 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 Sen LD II #
2 s 1 49.42 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. # Z/1044/11 2019 2
3 s 1 49.87 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 U23 LD II
4 s 1 51.01 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ III
5 s 1 51.07 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL III
6 s 1 51.86 WIŚNIEWSKI Łukasz AZS Łódź 92 U20 LD III B.D. BEZ
1 s 2 49.64 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD II #
2 s 2 50.36 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP II
3 s 2 51.67 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
4 s 2 52.04 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD III
5 s 2 56.12 TOSIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 95 U16 LD V #
6 s 2 56.46 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U16 LD V
7 s 2 58.15 MARCZAK Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
8 s 2 62.47 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U16 SK -- #
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 15.21 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD +0.5 II #
2 e 1 15.31 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +0.5 II
1 f 15.05 SŁOMCZYŃSKI Damian RKS Łódź 92 U20 LD +0.8 II
2 f 15.11 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U20 LD +0.8 II #
110 m pł M
3 e 1 15.67 OSIEJ Damian UKS 55 Łódź # 89 U23 LD +0.5 II MĘDRZYCKI Dariusz # Z/0105/11 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.97621893882751 sekund