£ód¼ 05.06.2010
Eliminacje do OOM
100 m K
1 e 1 12.34 WIERUSZEWSKA Marta RKS £ód¼ 94 U18 LD +1.9 II B.D.
2 e 1 13.95 OLEJNICZAK Izabela MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD +1.9 --
3 e 1 14.27 LEWANDOWSKA Katarzyna KS Stal Ostrów Wlkp. 93 U18 WP +1.9 --
1 e 2 13.23 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -1.4 IV FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
2 e 2 13.72 RZEPECKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD -1.4 IV
3 e 2 13.98 PABICH Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -1.4 --
4 e 2 14.87 CZARKOWSKA Milena RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.4 --
1 e 3 13.33 WILK Martyna RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.0 IV
2 e 3 13.39 CIERPICH Dominika SKS Start £ód¼ 93 U18 LD -1.0 IV WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
3 e 3 13.53 SZYMCZAK Beata KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -1.0 IV
4 e 3 13.69 U£ASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -1.0 IV
5 e 3 14.29 STASIAK Katarzyna RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.0 --
1 f 12.29 WIERUSZEWSKA Marta RKS £ód¼ 94 U18 LD +1.5 II B.D.
2 f 12.93 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD +1.5 III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
3 f 13.04 WILK Martyna RKS £ód¼ 94 U18 LD +1.5 III
4 f 13.36 CIERPICH Dominika SKS Start £ód¼ 93 U18 LD +1.5 IV WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
5 f 13.41 RZEPECKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD +1.5 IV
6 f 13.84 OLEJNICZAK Izabela MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD +1.5 --
200 m K
1 w 27.67 PIGULSKA Anna AZS £ód¼ # 93 U18 LD +0.6 IV B.D. # BEZ 657
2 w 28.99 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +0.6 -- KALWAT Marek KALWAT Marek 3 555
400 m K
1 58.81 KOZAK Katarzyna KKL Kielce 93 U18 SK II
2 61.15 DRYJA Ewelina KKL Kielce 93 U18 SK III
3 62.27 KOSMALA Sylwia UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD IV #
4 62.88 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK IV
5 66.74 SIBIŃSKA Emilia MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD --
1500 m K
1 5:06.49 GÓRNIAK Natalia UKS 12 Kalisz 94 U18 WP IV
2 5:13.66 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK -- #
3 5:28.70 LE¦NIEWSKA Alicja UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
3000 m K
1 11:06.28 DOBRZAŃSKA Ewa UKS 12 Kalisz 93 U18 WP IV
100 m p³ J M£ K
1 e 1 15.32 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 £ód¼ # 93 U18 LD -1.6 II
2 e 1 16.38 WIESIO£EK Aleksandra UKS 44 £ód¼ # 95 U16 LD -1.6 III RÓÆAŃSKI Waldemar RÓÆAŃSKI Waldemar , Z/4404/11 , 2011 BEZ
3 e 1 20.52 CZARKOWSKA Milena RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.6 --
1 e 2 14.93 GRZYWACZ Aleksandra AZS £ód¼ 93 U18 LD -0.8 II
2 e 2 16.13 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start £ód¼ 93 U18 LD -0.8 III WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
3 e 2 16.14 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD -0.8 III #
4 e 2 16.61 LENART Weronika UKS 55 £ód¼ # 93 U18 LD -0.8 III
1 f 14.81 GRZYWACZ Aleksandra AZS £ód¼ 93 U18 LD +0.2 II
2 f 15.40 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 £ód¼ # 93 U18 LD +0.2 II
3 f 15.82 SZYMAŃSKA Karolina RKS £ód¼ 93 U18 LD +0.2 III #
4 f 16.21 WIESIO£EK Aleksandra UKS 44 £ód¼ # 95 U16 LD +0.2 III RÓÆAŃSKI Waldemar RÓÆAŃSKI Waldemar , Z/4404/11 , 2011 BEZ
5 f 16.80 LENART Weronika UKS 55 £ód¼ # 93 U18 LD +0.2 III
6 f 17.35 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start £ód¼ 93 U18 LD +0.2 IV WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
1 w 15.58 PIGULSKA Anna AZS £ód¼ # 93 U18 LD +0.1 II B.D. # BEZ 767
2 w 16.12 BOREK Agnieszka KLKS Juventa-Kobex Starachowice 93 U18 SK +0.1 III KALWAT Marek KALWAT Marek 3 700
3 w 17.09 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD +0.1 IV # 586
4x100 m K
1 s 1 49.76 LENARCZYK Aleksandra
MOJSIEJ Zuzanna
RZEPECKA Karolina
WIERUSZEWSKA Marta
RKS £ód¼ 93
93
93
94
U18 LDZ --
GOWORSKI Tomasz

B.D.
2

2 s 1 50.99 GAWRYSZCZAK Malwina
LENART Weronika
CIERPICH Dominika
ZIELIŃSKA Paulina
SKS Start £ód¼ 93
93
93
93
U18 LDZ --

WOJTYNIAK Andrzej
WOJTYNIAK Andrzej
Z/0098/11
Z/0109/11
2011
2011
1
1
3 s 1 53.14 GAWROŃSKA Emilia
MIKO£AJCZUK Paulina
ZELGA Malwina
KOWALCZYK Karolina
RKS £ód¼ 92
91
92
92
U20 LDZ -- B.D. B.D.

B.D.
BEZ
BEZ
100 m M
1 e 1 11.29 ANDRYSIAK Tomasz RKS £ód¼ 93 U18 LD -1.5 II
2 e 1 11.82 MARKOWSKI Mariusz MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD -1.5 IV B.D. BEZ
3 e 1 11.84 RACHUBIŃSKI Piotr RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.5 IV
4 e 1 11.97 PAWLAK £ukasz MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD -1.5 IV
5 e 1 12.08 STRZECHOWSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -1.5 IV #
6 e 1 12.52 URBAŃSKI Jan AZS £ód¼ 94 U18 LD -1.5 --
1 e 2 11.48 DROÆDÆ Patryk RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.2 III #
2 e 2 11.81 WI¦NIEWSKI Bartosz RKS £ód¼ # 93 U18 LD -1.2 IV #
3 e 2 12.29 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD -1.2 -- #
4 e 2 12.57 PRU¦ Miko³aj KLKS Juventa-Kobex Starachowice 94 U18 SK -1.2 --
1 e 3 11.70 KURA¦ Emil RKS £ód¼ 93 U18 LD -2.9 III
2 e 3 12.31 D”BROWSKI Dawid UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD -2.9 --
3 e 3 12.33 SZYMAŃSKI Micha³ MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -2.9 --
4 e 3 12.97 KO£EK Maciej MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -2.9 --
5 e 3 13.30 STRŹGIEL Pawe³ MULKS MOS Sieradz 94 U18 LD -2.9 --
1 f 11.35 KURA¦ Emil RKS £ód¼ 93 U18 LD -1.0 III
2 f 11.37 ANDRYSIAK Tomasz RKS £ód¼ 93 U18 LD -1.0 III
3 f 11.42 DROÆDÆ Patryk RKS £ód¼ 94 U18 LD -1.0 III #
4 f 11.66 WI¦NIEWSKI Bartosz RKS £ód¼ # 93 U18 LD -1.0 III #
5 f 11.86 MARKOWSKI Mariusz MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD -1.0 IV B.D. BEZ
6 f 12.08 PAWLAK £ukasz MUKS Park Zduńska Wola 94 U18 LD -1.0 IV
1 w 11.54 URBAŃSKI Kacper MKLA £źczyca 94 U18 LD +1.8 III 744
2 w 11.79 SZCZEPANEK Konrad RKS £ód¼ 94 U18 LD +1.8 IV 693
3 w 12.88 IGNACZEWSKI Micha³ UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD +1.8 -- # 488
400 m M
1 51.22 KSI”ÆEK Adam LKS Omega Kleszczów 93 U18 LD III B.D. B.D. #
2 52.94 MIKULSKI Przemys³aw SKS Start £ód¼ 93 U18 LD IV MŹDRZYCKI Dariusz 4
3 53.15 LAUK Wojciech AZS £ód¼ 93 U18 LD IV
4 53.96 STRZECHOWSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV #
5 55.96 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD --
6 56.12 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U18 LD -- B.D. 2
1 w 52.55 SZCZEPANEK Konrad RKS £ód¼ 94 U18 LD III 701
2 w 54.24 URBAŃSKI Kacper MKLA £źczyca 94 U18 LD IV 630
3 w 58.35 IGNACZEWSKI Micha³ UKS Dziewi±tka Kutno 94 U18 LD -- # 471
1500 m M
1 4:06.69 NITKA Maciej RKS £ód¼ # 93 U18 LD III #
2 4:21.43 BUBA Przemys³aw MKS Aleksandrów £ódzki 94 U18 LD IV
3 4:37.98 JONCZYK Damian LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -- FRYZE Aleksander Z/5077/11 2011 BEZ
4 4:43.92 GALOCH Dariusz MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD --
3000 m M
1 9:08.33 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U18 SK III DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
2 9:24.43 ZIELIŃSKI Dawid RKS £ód¼ 93 U18 LD IV
3 9:27.66 NOWAK Rafa³ MKS Aleksandrów £ódzki 93 U18 LD IV
4 10:02.41 ADAMSKI Tomasz UMKS Ostrowia Ostrowiec ¦w. 94 U18 SK IV JAROS Kazimierz 5
5 10:07.75 KLIMCZAK Piotr UKS 12 Kalisz 94 U18 WP IV
110 m p³ J M£ M
1 e 1 14.98 BARSKI Norbert RKS £ód¼ # 94 U18 LD -0.3 II B.D. # BEZ
2 e 1 15.16 MUÆDÆYŃSKI Krystian RKS £ód¼ # 94 U18 LD -0.3 III #
3 e 1 15.84 BARTNIAK Mateusz AZS £ód¼ 93 U18 LD -0.3 IV
4 e 1 16.24 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start £ód¼ 94 U18 LD -0.3 IV MŹDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
5 e 1 17.95 KIETLA Robert RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.3 --
1 e 2 15.01 KIENDZIERSKI Maciej MKLA £źczyca 93 U18 LD +0.9 III ANDRYSIAK Miros³aw # Z/1037/11 2018 1
2 e 2 15.18 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA £źczyca 93 U18 LD +0.9 III #
3 e 2 15.50 SZCZEPANIAK Kamil AZS £ód¼ 93 U18 LD +0.9 III
4 e 2 19.07 SZMID Sebastian SKS Start £ód¼ 94 U18 LD +0.9 -- MŹDRZYCKI Dariusz BEZ
5 e 2 19.34 FRYDRYCH Damian RKS £ód¼ 94 U18 LD +0.9 --
1 f 14.74 KIENDZIERSKI Maciej MKLA £źczyca 93 U18 LD -0.9 II ANDRYSIAK Miros³aw # Z/1037/11 2018 1
2 f 14.81 BARSKI Norbert RKS £ód¼ # 94 U18 LD -0.9 II B.D. # BEZ
3 f 15.02 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA £źczyca 93 U18 LD -0.9 III #
4 f 15.57 SZCZEPANIAK Kamil AZS £ód¼ 93 U18 LD -0.9 III
5 f 15.76 BARTNIAK Mateusz AZS £ód¼ 93 U18 LD -0.9 IV
6 f 16.14 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start £ód¼ 94 U18 LD -0.9 IV MŹDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
7 f 16.48 KIETLA Robert RKS £ód¼ 94 U18 LD -0.9 IV
8 f 30.81 MUÆDÆYŃSKI Krystian RKS £ód¼ # 94 U18 LD -0.9 -- #
4x100 m M
1 s 1 43.31 ANDRYSIAK Tomasz
KURA¦ Emil
RACHUBIŃSKI Piotr
DROÆDÆ Patryk
RKS £ód¼ 93
93
94
94
U18 LDZ --


2 s 1 46.77 B£ASZCZYK Mateusz
SÓJKA Kamil
KOWALSKI Damian
MARKOWSKI Mariusz
MKS Aleksandrów £ódzki 94
94
94
93
U18 LDZ --


B.D.
BEZ
3 s 1 46.91 GLAPIŃSKI S³awomir
SZYMAŃSKI Micha³
STRŹGIEL Pawe³
KO£EK Maciej
MULKS MOS Sieradz 94
93
94
93
U18 LDZ -- SADACH Aneta


Z/4506/11
2019
1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4811060428619 sekund