Stalowa Wola 11.05.2019
61. Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.60 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK -0.2 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 130
2 e 1 12.99 JASTRZĄB Izabela MKS Agros Chełm 00 U20 LU -0.2 III JAROS Kazimierz Z/4184/18 2019 2
3 e 1 13.37 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -0.2 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
4 e 1 13.45 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK -0.2 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
5 e 1 13.83 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -0.2 -- SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2019 2 LDK!
6 e 1 14.29 KALANDYK Dominika LKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.2 -- PRZYGÓRZEWSKI Zbigniew Z/2745/16 2019 4
1 e 2 12.36 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -0.7 II ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2
2 e 2 12.45 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.7 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 102 136
3 e 2 12.96 GUT Oliwia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -0.7 III DMP U20 KŁOSOWSKA Monika ŁYP Jacek , Z/3649/18 , 2019 2 LDK! 114
4 e 2 13.33 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK -0.7 IV SOCHA Tomasz Z/3935/17 2019 4
5 e 2 13.62 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK -0.7 IV SUGIER Maria Z/4831/18 2019 4
6 e 2 13.74 ŻUK Julita KS Agros Zamość 00 U20 LU -0.7 IV PILIPIEC Tomasz Z/5229/15 2019 4
7 e 2 15.03 JUHAN Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -0.7 -- ŁYP Jacek Z/3181/18 2019 5 LDK!
1 e 3 12.51 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -2.7 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
2 e 3 12.85 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK -2.7 III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2019 2 LDK!
3 e 3 13.63 DUL Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK -2.7 IV BARSZCZ Mirosław Z/6215/15 2019 3
4 e 3 14.03 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK -2.7 V SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2019 5 LDK!
5 e 3 14.46 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK -2.7 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK!
6 e 3 14.60 ADAMSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -2.7 -- BARSZCZ Mirosław # BEZ LDK!
7 e 3 14.82 OPAROWSKA Zuzanna KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK -2.7 -- SOCHA Tomasz Z/5069/18 2019 5
8 e 3 15.10 BOCZULA Alicja KB Witar Tarnobrzeg 03 U18 PK -2.7 -- MAŚLANKA Adam Z/2457/18 2019 4 LDK!
9 e 3 15.77 ZAREWICZ Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK -2.7 --
1 e 4 13.73 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -2.8 IV SUGIER Maria Z/0324/18 2019 3 LDK!
2 e 4 13.82 PISULIŃSKA Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -2.8 V TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4253/17 , 2019 4 LDK!
3 e 4 14.18 SMUTEK Magdalena LKS Stal Mielec 04 U16 PK -2.8 V DMP U20 TORBA Tomasz ŻĄDŁO Magdalena Z/4392/17 2019 4 LDK! 71
4 e 4 14.51 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -2.8 -- KOWAL Piotr Z/1932/18 2019 4
5 e 4 14.63 DOMIN Laura LKS Stal Mielec 04 U16 PK -2.8 -- TORBA Tomasz ŻĄDŁO Magdalena Z/4388/17 2019 5 LDK!
6 e 4 14.68 ŻELAZKO Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -2.8 -- SIWEK Andrzej Z/3803/19 2019
7 e 4 14.93 KATA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK -2.8 -- SIWEK Andrzej Z/3441/17 2018 BEZ
1 e 5 13.70 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U16 PK -1.8 IV TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2019 5 LDK!
2 e 5 14.19 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 06 U14 PK -1.8 V TORBA Agnieszka Z/3532/19 2019 LDK!
3 e 5 14.29 STRZELEC Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -1.8 V KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2019 5 LDK!
4 e 5 14.36 FURTAK Wiktoria UKS Gimball Tarnawa # 05 U16 PK -1.8 V
5 e 5 14.40 CYGAN Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -1.8 V KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2019 5 LDK!
6 e 5 14.44 MARUT Adrianna KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -1.8 V DMP U20 KŁOSOWSKA Monika ŁYP Jacek , Z/3182/18 , 2019 5 LDK! 66
7 e 5 14.89 SZCZEPANIK Anna CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -1.8 -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4745/18 , 2019 5 LDK!
8 e 5 15.20 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -1.8 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2019
1 e 6 14.38 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 06 U14 PK -1.4 V SUGIER Krzysztof Z/0325/18 2019 5 LDK!
2 e 6 14.57 KIEŁB Julia LKS Stal Mielec 06 U14 PK -1.4 -- TORBA Agnieszka Z/3537/19 2019 LDK!
3 e 6 14.89 WĘGLIŃSKA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -1.4 -- ANIOŁ Stanisław
4 e 6 14.83 KOWALSKI Kaya KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -1.4 -- BARSZCZ Mirosław Z/4699/19 2019
5 e 6 15.13 KACZMARSKA Victoria MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK -1.4 -- ZIĘBA Julian # Z/3411/19 2019 LDK!
6 e 6 16.63 PAZDRO Olga LKS Stal Mielec 06 U14 PK -1.4 -- TORBA Agnieszka Z/3264/19 2019
7 e 6 17.10 WOŹNIAK Julia KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK -1.4 --
1 f A 12.31 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +1.3 II ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2
2 f A 12.36 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK +1.3 II KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2019 2 LDK!
3 f A 12.43 GŁUCHOWSKA Kinga KS Agros Zamość 02 U18 LU +1.3 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/0326/16 2019 BEZ LDK! 103 137
4 f A 12.50 STRUZIK Alicja LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.3 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/2047/16 2019 1 134
5 f A 12.73 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.3 II TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2019 2 LDK!
200 m K
1 s 1 25.90 ZWOLIŃSKA Judyta KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.2 II DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3127/16 2019 2 128
2 s 1 27.27 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +0.2 III SUGIER Maria Z/0324/18 2019 3 LDK!
3 s 1 28.26 KUPISZEWSKA Beata MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK +0.2 IV ŻAK Dariusz Z/0602/18 2019 4 LDK!
4 s 1 28.28 ŻUK Julita KS Agros Zamość 00 U20 LU +0.2 IV DMP DMP U20 PILIPIEC Tomasz Z/5229/15 2019 4 44 88
5 s 1 28.35 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK +0.2 IV SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
6 s 1 29.03 CYGAN Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK +0.2 V DMP U20 KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2019 5 LDK! 80
7 s 1 29.23 WOŁEK Julia KS Cracovia 1906 Kraków 00 U20 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2271/16 2019 4
1 s 2 27.45 KUSTRA Zuzanna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.3 IV KOŁODZIEJ Roman Z/4144/17 2019 3
2 s 2 27.54 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK +0.3 IV ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2019 2 LDK!
3 s 2 28.53 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +0.3 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2019 2 LDK!
4 s 2 28.83 ANTKIEWICZ Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK +0.3 V KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0609/18 2019 3 LDK!
5 s 2 29.48 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +0.3 -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2019 BEZ
6 s 2 29.83 OPAROWSKA Zuzanna KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK +0.3 -- SOCHA Tomasz Z/5069/18 2019 5
7 s 2 30.19 SYDORCHUK Anna KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.3 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1425/16 2019 3
8 s 2 30.49 HASEK Katarzyna LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.3 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/3831/17 , 2019 5 LDK!
1 s 3 29.36 SZYMCZYSZYN Milena UKS Tempo 5 Przemyśl 06 U14 PK +0.2 V SUGIER Krzysztof Z/0325/18 2019 5 LDK!
2 s 3 30.29 ADAMSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.2 -- BARSZCZ Mirosław # BEZ LDK!
3 s 3 30.40 DOMIN Laura LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.2 -- TORBA Tomasz ŻĄDŁO Magdalena Z/4388/17 2019 5 LDK!
4 s 3 30.47 KOWALSKI Kaya KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK +0.2 -- BARSZCZ Mirosław Z/4699/19 2019
5 s 3 30.92 SZCZEPANIK Anna CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK +0.2 -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/4745/18 , 2019 5 LDK!
6 s 3 31.05 KACZMARSKA Victoria MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK +0.2 -- ZIĘBA Julian # Z/3411/19 2019 LDK!
400 m K
1 s 1 56.64 KRZYŻEWSKA Wanessa KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/1429/16 2019 2 142
2 s 1 57.76 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II KOWAL Piotr Z/2937/15 2019 2
3 s 1 59.87 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
4 s 1 60.65 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
5 s 1 60.66 HAZIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III MAZUR Janusz KOWAL Piotr , Z/2340/16 , 2019 3 LDK!
6 s 1 62.01 SZYMAŃSKA Dominika MKL Sparta Stalowa Wola # 02 U18 PK IV MOMOT Krzysztof MOMOT Krzysztof Z/6559/15 2019
1 s 2 61.09 MODRAS Gabriela MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK III MIREK Andrzej Z/2710/16 2019 3
2 s 2 61.41 CZAJKA Kamila ULKS Technik Trzcinica 00 U20 PK III SOCHA Tomasz Z/0542/17 2019 4
3 s 2 64.79 LEGIECKA Kamila LZS Sigma OSIR Staszów 02 U18 SK -- WAWRZKIEWICZ Agnieszka WAWRZKIEWICZ Agnieszka , Z/0767/16 , 2019 4 LDK!
4 s 2 65.42 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria Z/2336/17 2019 3 LDK!
5 s 2 66.85 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/0358/16 2019 BEZ
6 s 2 67.96 BOCZULA Alicja KB Witar Tarnobrzeg 03 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/2457/18 2019 4 LDK!
1 s 3 64.45 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK IV SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2019 2 LDK!
2 s 3 67.12 SERWATKA Wiktoria KKB MOSiR Krosno 99 U23 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/3273/15 2018
3 s 3 68.63 WYWROT Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0279/15 2019 4 LDK!
4 s 3 71.29 WAWRZYCKA Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK --
5 s 3 79.61 KUCAP              Maja UKS Gimball Tarnawa 04 U16 PK --
6 s 3 82.79 RUDY         Julia UKS Gimball Tarnawa 05 U16 PK --
600 m K
1 s 1 2:00.86 RADZIK Lena KKS Victoria Stalowa Wola 08 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław
2 s 1 2:02.46 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 09 U12 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1194/18 2019 BEZ LDK!
3 s 1 2:02.52 DARGIEL Natalia LKS Znicz Biłgoraj 08 U12 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka
4 s 1 2:07.17 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 08 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3599/19 2019 LDK!
5 s 1 2:07.69 MISZTAL Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 08 U12 PK -- B.D.
6 s 1 2:09.89 LETNIOWSKA Julia MKS Stal Nowa Dęba 09 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/3433/19 2019 LDK!
7 s 1 2:13.93 SOJKA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 09 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław
8 s 1 2:15.59 TOKARZ Zuzanna KKS Victoria Stalowa Wola 08 U12 PK --
9 s 1 2:16.35 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 08 U12 PK -- ŻĄDŁO Magdalena Z/3536/19 2019 LDK!
10 s 1 2:18.12 GRABIŃSKA Amelia LKS Stal Mielec 08 U12 PK -- ŻĄDŁO Magdalena Z/3535/19 2019 LDK!
11 s 1 2:19.18 CICHOŃ Amelia KKS Victoria Stalowa Wola 08 U12 PK --
12 s 1 2:22.48 TELEGA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 08 U12 PK --
13 s 1 2:24.05 MASZLANKA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 08 U12 PK --
14 s 1 3:03.56 TELEGA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 09 U12 PK --
15 s 1 3:23.30 ZIELIŃSKA Amelia KKS Victoria Stalowa Wola 08 U12 PK --
1 s 2 1:40.33 BUTRYN Kornelia KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK III KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika , Z/3654/18 , 2019 3 LDK!
2 s 2 1:45.86 GRZYBOWSKA Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK IV KŁOSOWSKA Monika B.D. , Z/5426/18 , 2019 4 LDK!
3 s 2 1:46.16 WAL Martyna LKS Stal Mielec 06 U14 PK V ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław , Z/3541/19 , 2019 BEZ LDK!
4 s 2 1:47.11 MACHAJ Blanka KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK V
5 s 2 1:48.87 WAL Olga LKS Stal Mielec 06 U14 PK V ŻĄDŁO Magdalena ZIOŁO Stanisław , Z/3542/19 , 2019 BEZ LDK!
6 s 2 1:49.23 STRZELCZYK Aleksandra UKS Olimp Kozienice 06 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2895/18 2019 4 LDK!
7 s 2 1:51.17 ZAGAJA Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 06 U14 PK -- MAZUR Janusz Z/2719/19 2019
8 s 2 1:52.84 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 06 U14 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata FUS Mirosław B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2019 LDK!
9 s 2 1:52.94 GRZELAK Aleksandra LKS Stal Mielec 06 U14 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka Z/4748/18 2019 BEZ LDK!
10 s 2 1:53.50 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/2386/18 2019 BEZ LDK!
11 s 2 2:00.51 KORZĘPA Karolina UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK -- B.D. Z/3338/18 2019 BEZ LDK!
12 s 2 2:02.23 PODPORA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 07 U14 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka LDK!
13 s 2 2:04.48 BEDNARZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK --
14 s 2 2:04.98 CHMURA Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 06 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/3313/19 2019
15 s 2 2:06.62 NOWAK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK --
16 s 2 2:07.64 SKOWRONEK Zuzanna KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK --
17 s 2 2:08.52 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 07 U14 PK -- KOWALSKA Klaudia TITTINGER Katarzyna , Z/4605/18 , 2019 BEZ LDK!
18 s 2 2:09.20 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 07 U14 PK -- KOWALSKA Klaudia TITTINGER Katarzyna , Z/4604/18 , 2019 BEZ LDK!
19 s 2 2:09.26 JÓZEFIK Judyta niest. Rzeszów 07 U14 PK --
20 s 2 2:15.28 METNER Martyna LKS Znicz Biłgoraj 06 U14 LU --
21 s 2 2:26.26 WOJTOŃ Gabriela UKS Gimball Tarnawa 06 U14 PK --
22 s 2 2:31.77 BŁĄDEK Laura KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK --
1 s 3 1:38.48 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK II ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2019 3 LDK!
2 s 3 1:39.98 ŚWIĘTEK Aleksandra LKS Stal Mielec 04 U16 PK III TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3669/17 , 2019 4 LDK!
3 s 3 1:40.14 SOT Aleksandra UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2894/18 2019 3 LDK!
4 s 3 1:48.37 PIRÓG Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/2551/19 2019 BEZ
5 s 3 1:51.58 BRODZIAK Milena LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/1509/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 3 1:54.75 KOSZUT Aleksandra UKS Gimball Tarnawa 05 U16 PK --
7 s 3 1:56.16 MADEJ Justyna LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0874/19 , 2019 LDK!
8 s 3 2:00.61 ROKOSZ Julia CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna KOWAL Piotr , Z/2446/18 , 2019 5 LDK!
9 s 3 2:04.55 CHOJNACKA Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U16 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4400/17 , 2019 BEZ LDK!
10 s 3 2:13.64 BOCHNIAK Paula OLA Podkarpackie 05 U16 PK --
1000 m K
2 s 1 2:56.73 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2019
3 s 1 2:57.11 KUŻNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4125/17 2019 2 LDK!
4 s 1 2:58.95 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 96 Sen PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
5 s 1 2:59.46 JABŁOŃSKA Adrianna LKS Stal Mielec 00 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/1144/16 2019 3
7 s 1 3:05.60 CHORZĘPA Agnieszka KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK -- SOCHA Tomasz Z/0482/17 2019 2
8 s 1 3:08.57 URBAŃSKA Gabriela MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK III ŻĄDŁO Jacek ZIĘBA Julian , Z/0633/18 , 2019 3 LDK!
9 s 1 3:09.16 HAŁKA Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 04 U16 LU III JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczyslaw , Z/0395/18 , 2019 3 LDK!
10 s 1 3:10.13 SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba 02 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2019 BEZ
11 s 1 3:24.17 WALIŁKO Kamila KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1427/16 2019 3
1 s 2 3:07.86 PUK Victoria MKS Stal Nowa Dęba 04 U16 PK III ŻAK Dariusz ZIĘBA Julian , Z/4635/18 , 2019 4 LDK!
2 s 2 3:14.37 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK IV SUGIER Maria Z/0316/18 2019 3 LDK!
3 s 2 3:15.16 WSZOŁEK Paulina KKB MOSiR Krosno 02 U18 PK -- KATAN Wacław Z/1805/17 2019 4
4 s 2 3:16.87 PRZYDZIAŁ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/1805/18 2019 3
5 s 2 3:18.73 KOWALIK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2584/19 2019
6 s 2 3:19.16 ROŚ Martyna ULKS Technik Trzcinica 03 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/5252/18 2019 BEZ
7 s 2 3:21.96 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK IV ZIĘBA Julian Z/1193/18 2019 4 LDK!
8 s 2 3:32.03 JASKOT Emilia MKS Stal Nowa Dęba 06 U14 PK V ZIĘBA Julian Z/1461/18 2019 BEZ LDK!
100 m pł J MŁ K
4 s 1 15.89 WŁOCH Adriana UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK +1.3 III SUGIER Maria SUGIER Krzysztof Z/0163/17 2019 2 LDK!
5 s 1 16.59 SZCZEPANIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +1.3 III MAZUR Janusz MAZUR Janusz , Z/1625/17 , 2019 2 LDK!
100 m pł K
1 s 1 13.79 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U23 PK +1.3 I MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 s 1 15.26 FILAR Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +1.3 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/2339/16 2019 2 134
3 s 1 15.34 PLIZGA Daria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK +1.3 II DMP U20 MAZUR Janusz Z/6413/15 2019 2 133
Wzwyż K
1 1.75 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK I DMP U20 TITTINGER Michał Z/2337/16 2019 1 151
2 1.45 SKIBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK IV TITTINGER Michał Z/5730/18 2019
3 1.45 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV DMP U20 TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2019 4 LDK! 75
4 1.45 ORŁOWSKA Julia LKS Stal Mielec 04 U16 PK IV TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4389/17 , 2019 BEZ LDK!
5 1.45 PATEJKO Zuzanna KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK IV SOCHA Tomasz Z/5210/18 2019 4
6 1.40 WOJNAR Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK V ZŁOTEK Grzegorz TITTINGER Michał , Z/0669/19 , 2019 LDK!
7 1.40 STOBIERSKA Alicja LKS Stal Mielec 04 U16 PK V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4393/17 2019 4 LDK!
8 1.40 BOROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna TITTINGER Katarzyna Z/5686/18 2019 4 LDK!
9 1.35 JAROSZ Amelia CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -- TITTINGER Michał Z/4613/18 2019 5 LDK!
9 1.35 KIELISZEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- DMP U20 ŁYP Jacek Z/3650/18 2019 5 LDK! 62
11 1.30 BRĄGIEL Julia CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -- TITTINGER Michał Z/3570/19 2019
12 1.20 WĘGRZYN Karolina LKS Stal Mielec 07 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3543/19 2019
W dal K
  3.36 ZAREWICZ Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK +0.3 --
  4.47 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U16 PK +1.2 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2019 5 LDK!
  5.09 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +2.0 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
1 5.30 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U20 PK +2.5 III DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
2 5.18 GOLEC Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK +1.0 III SUGIER Maria Z/4831/18 2019 4
3 5.13 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK +1.3 III SUGIER Maria SUGIER Maria Z/0168/17 2019 2 LDK!
4 5.12 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.5 III TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
5 4.92 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 03 U18 PK +1.9 IV SOCHA Tomasz Z/3935/17 2019 4
6 4.91 MAJOWICZ Mariola MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK 0.0 IV ŻAK Dariusz Z/0635/18 2019 5 LDK!
7 4.64 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 03 U18 PK +0.4 -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2019 4 LDK!
8 4.59 BALAWAJDER Wiktoria LKS Stal Mielec 05 U16 PK +2.1 V TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/4747/18 , 2019 5 LDK!
9 4.57 BOROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +4.2 -- TITTINGER Katarzyna TITTINGER Katarzyna Z/5686/18 2019 4 LDK!
10 4.41 NOWAK Kinga LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.0 -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3802/17 , 2019 BEZ LDK!
11 4.23 PIŁAT Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK +2.2 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0737/19 2019
12 4.15 KATA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK +0.9 -- SIWEK Andrzej Z/3441/17 2018 BEZ
13 4.02 STRZELEC Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK +0.7 -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2019 5 LDK!
14 3.99 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK +2.1 -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2019 5 LDK!
15 3.68 BEDNARZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK +0.9 --
16 3.66 ŻELAZKO Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK +2.0 -- SIWEK Andrzej Z/3803/19 2019
17 3.62 ZAREWICZ Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK +3.4 --
18 3.61 WOŹNIAK Julia KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK +0.3 --
Trójskok K
  10.58 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +1.4 IV DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/1063/19 2019 91
  11.59 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK +0.9 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1 121
1 11.68 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U20 PK +2.5 II DMP U20 TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1 123
2 10.82 TARNOWSKA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK +2.2 III DMP U20 WIERZBICKI Mirosław Z/1063/19 2019 98
3 9.07 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +0.8 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3178/18 2019 BEZ
4 8.88 MILCZANOWSKA Anna KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +1.7 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2276/17 2019 BEZ
Kula (3) K
1 13.01 GROMADA Wiktoria MUKS Wisła Junior Sandomierz 02 U18 SK II MIREK Andrzej Z/2712/16 2019 3
2 12.09 TĘCZA Ewelina MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK III SIWEK Andrzej Z/2086/17 2019 BEZ
3 11.28 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2019 LDK!
4 10.36 RYBARCZYK Michalina UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK IV SUGIER Maria Z/3450/17 2019 3 LDK!
5 8.80 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2019 5
6 8.69 WOŁOSZYN Oliwia MKL Sparta Stalowa Wola 06 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/3268/19 2019
Kula (4) K
1 8.20 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/2374/17 2017 BEZ
2 7.70 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2019 4
Dysk (0.75) K
1 32.19 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/5738/18 2019 LDK!
2 24.21 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK V ŁYP Jacek Z/5256/18 2019 5 LDK!
3 23.60 PUK Justyna KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5257/18 2019 BEZ LDK!
4 23.05 HACIA Iga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5259/19 2019
Dysk (1) K
1 35.13 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
2 28.96 RYBARCZYK Michalina UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK IV SUGIER Maria Z/3450/17 2019 3 LDK!
3 26.08 SOBOTA Anna CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3987/18 2019 4
4 24.49 WRONA Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/2374/17 2017 BEZ
Młot (3) K
1 34.76 MIERZWA Kinga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK V DMP U20 ŁYP Jacek Z/5256/18 2019 5 LDK! 80
2 26.43 PUK Justyna KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5257/18 2019 BEZ LDK!
3 24.86 HACIA Iga KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5259/19 2019
Młot (4) K
1 46.66 ZIÓŁKOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/6214/15 2019 1 140
2 43.92 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK II DMP U20 ŁYP Jacek Z/2373/17 2019 3 132
3 34.13 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
Oszczep (500) K
1 31.88 SADŁOCHA Aleksandra ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/1585/17 2019 5
2 21.58 BANAŚ Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2545/19 2019 LDK!
Oszczep (600) K
1 21.87 WAŁKIEWICZ Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK -- ŁYP Jacek Z/2373/17 2019 3
Chód 3 km K
1 15:12.03 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 04 U16 PK II KULIG Marzena TORBA Agnieszka Z/0409/18 2019 2 LDK!
2 17:32.54 RACHWAŁ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/1654/17 2019 4
100 m M
1 e 1 11.08 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -1.3 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK! 96 134
2 e 1 11.75 ORZECH Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -1.3 III DMP U20 MAZUR Janusz # Z/2169/19 2019 98
3 e 1 12.35 MOTYKA Michał MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK -1.3 -- MOMOT Krzysztof Z/3667/19 2019
4 e 1 12.46 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -1.3 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2019 BEZ
5 e 1 12.51 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK -1.3 V TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
6 e 1 12.75 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU -1.3 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
7 e 1 12.83 WERNER Kacper CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -1.3 --
8 e 1 13.24 DĘBIAK Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK -1.3 -- SUDOŁ Edward Z/3015/19 2019
1 e 2 10.84 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -1.2 I MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK!
2 e 2 11.27 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -1.2 II DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK! 123
3 e 2 11.46 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -1.2 III GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
4 e 2 11.68 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK -1.2 III SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
6 e 2 12.14 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -1.2 IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
7 e 2 12.18 HERMAN Szymon KS Komunalni Sanok 03 U18 PK -1.2 IV GREGA Bartłomiej DŁUGOSZ Ryszard , Z/4061/19 , 2019 LDK!
8 e 2 12.59 GÓRA Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU -1.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3393/17 2019 4
9 e 2 12.80 MROZIK Jakub KS Agros Zamość 03 U18 LU -1.2 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3395/17 2019 5
1 e 3 12.06 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -0.8 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2019 4 LDK!
2 e 3 12.09 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK -0.8 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK! 85
3 e 3 12.18 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK -0.8 IV DMP U20 ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK! 82
4 e 3 12.26 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ -0.8 V MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
5 e 3 12.29 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -0.8 V SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2019 5 LDK!
6 e 3 12.48 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -0.8 V MAZUR Janusz Z/0736/19 2019
7 e 3 12.94 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 05 U16 PK -0.8 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2019 BEZ LDK!
8 e 3 13.02 KIEŁB Kamil MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -0.8 -- SIWEK Andrzej Z/3210/18 2019 5
1 e 4 12.75 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +0.4 V DMP U20 BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław , Z/5425/18 , 2019 5 LDK! 68
2 e 4 12.86 ZIOBRO Mateusz LKS Stal Mielec 06 U14 PK +0.4 -- ŻĄDŁO Magdalena Z/4435/18 2019 BEZ LDK!
3 e 4 12.96 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK +0.4 -- DMP U20 MATUSZAK Robert BARSZCZ Mirosław , Z/3180/18 , 2019 BEZ LDK! 64
4 e 4 13.18 KRASOWSKI Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK +0.4 -- SIWEK Andrzej Z/3183/18 2019 BEZ
5 e 4 13.39 PICUR Kacper CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK +0.4 -- MAZUR Janusz Z/5633/18 2019 BEZ
6 e 4 13.04 CZUCHAJDA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK +0.4 --
7 e 4 13.78 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +0.4 -- SUGIER Maria Z/0323/18 2019 BEZ LDK!
1 e 5 12.77 DOMIN Karol CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -4.3 -- KOWAL Piotr Z/4665/18 2019 5
2 e 5 12.81 RURAK Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -4.3 -- SUDOŁ Edward Z/2442/18 2019 5
3 e 5 13.00 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -4.3 -- SUGIER Maria Z/3723/18 2019 BEZ LDK!
4 e 5 13.67 ZANIEWICZ Adam MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -4.3 --
5 e 5 13.84 BEMBENEK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -4.3 -- BARSZCZ Mirosław
6 e 5 13.51 FUC Gabriel KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -4.3 -- BARSZCZ Mirosław Z/5427/18 2019 BEZ
7 e 5 15.98 KRAWIEC Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -4.3 --
1 f A 10.92 KRUPA Patryk KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.7 II DMP DMP U20 GDAŃSKI Andrzej BIKOWSKI Wojciech # Z/0324/16 2019 1 LDK! 109 143
2 f A 11.17 ŻYCZYŃSKI Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.7 II DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2668/16 2019 3 LDK! 128
3 f A 11.46 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.7 III GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2
4 f A 11.56 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK -0.7 III SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
5 f A 11.61 ORZECH Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -0.7 III DMP U20 MAZUR Janusz # Z/2169/19 2019 105
6 f A 12.09 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK -0.7 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK! 85
7 f A 12.15 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -0.7 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2019 4 LDK!
200 m M
1 s 1 21.53 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK +0.4 I DMP U20 MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/2338/16 2019 1 LDK! 159
2 s 1 22.72 PYDA Jakub KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.4 II DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/3083/18 2019 2 124
3 s 1 23.34 PALARCZYK Maksymilian KS Cracovia 1906 Kraków 03 U18 MA +0.4 III DMP DMP U20 KOŁODZIEJ Roman Z/0141/17 2019 2 64 108
4 s 1 23.44 SZWEDO Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK +0.4 III DMP U20 ANIOŁ Stanisław # Z/0962/17 2019 3 LDK! 106
5 s 1 23.61 SAWUŁA Paweł KS Cracovia 1906 Kraków 98 U23 MA +0.4 -- DMP KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/3170/17 2019 3 57
1 s 2 24.04 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK -1.1 IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2019 4 LDK!
2 s 2 24.25 BURKIEWICZ Eryk UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 03 U18 PK -1.1 IV KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0354/17 2019 3 LDK!
3 s 2 24.37 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 03 U18 PK -1.1 IV TORBA Tomasz Z/3431/17 2019 4 LDK!
4 s 2 24.57 PIERZCHAŁA Gabriel UKS Olimp Kozienice 04 U16 MZ -1.1 V MISZTAL Janusz Z/2864/18 2019 3 LDK!
5 s 2 24.62 KRAWCZYK Mateusz KS Agros Zamość 03 U18 LU -1.1 -- GDAŃSKI Andrzej Z/3394/17 2019 5
1 s 3 25.71 WOJDYŁA Dawid KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/3622/17 2019 4
2 s 3 26.96 GRABOWSKI Arkadiusz KS Cracovia 1906 Kraków 02 U18 MA +0.2 -- DMP DMP U20 B.D. Z/1300/19 2019 BEZ 4 61
3 s 3 26.97 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.2 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4391/17 , 2019 BEZ LDK!
4 s 3 26.58 DĘBIAK Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 03 U18 PK +0.7 -- SUDOŁ Edward Z/3015/19 2019
1 s 4 24.64 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 04 U16 LU -0.8 V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0627/18 2019 5
2 s 4 25.44 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK -0.8 V MAZUR Janusz Z/0736/19 2019
3 s 4 25.97 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.8 -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2019 5 LDK!
4 s 4 26.23 ZEGADŁOWICZ Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -0.8 -- BARSZCZ Ewa BARSZCZ Mirosław , Z/5425/18 , 2019 5 LDK!
5 s 4 26.98 CIEŚLIŃSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 04 U16 PK -0.8 -- MATUSZAK Robert BARSZCZ Mirosław , Z/3180/18 , 2019 BEZ LDK!
6 s 4 27.22 JAWORSKI Patryk LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.8 -- TORBA Tomasz Z/3657/18 2019 5
7 s 4 27.27 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU -0.8 -- JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
1 s 5 24.20 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +0.7 IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2019 5 LDK!
2 s 5 24.74 KAPUSTA Krzysztof KS Cracovia 1906 Kraków 99 U23 MA +0.7 -- KOŁODZIEJ Roman Z/0779/18 2019
3 s 5 25.68 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK +0.7 -- SUGIER Maria Z/3723/18 2019 BEZ LDK!
5 s 5 28.12 PICUR Kacper CWKS Resovia Rzeszów 05 U16 PK +0.7 -- MAZUR Janusz Z/5633/18 2019 BEZ
6 s 5 29.07 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 07 U14 PK +0.7 -- ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2019 LDK!
400 m M
2 s 1 51.14 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U23 PK III KARKUT Bogdan Z/0312/15 2019 1
3 s 1 51.92 KOZDRAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK III DMP U20 KOWAL Piotr Z/1367/16 2019 3 110
4 s 1 51.99 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U20 PK III DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3 110
5 s 1 52.06 SKALSKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 01 U20 LU III FUS Mirosław Z/3604/16 2019 3
7 s 1 57.87 ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 02 U18 LU -- JAMROZ Mieczyslaw # Z/1403/19 2019
1 s 2 53.12 KUBAS Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV KOWAL Piotr Z/1718/17 2019 4
2 s 2 53.93 WOKURKA Mateusz KKB MOSiR Krosno 98 U23 PK -- B.D. BEZ
3 s 2 54.42 LESICZKA Karol KKS Victoria Stalowa Wola 01 U20 PK IV DMP U20 ANIOŁ Stanisław Z/3803/16 2019 4 88
4 s 2 54.63 SITEK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/1260/16 , 2019 BEZ LDK!
5 s 2 55.73 ROGALA Kacper MKL Sparta Stalowa Wola 02 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2881/16 2019 BEZ
6 s 2 55.92 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 03 U18 LU -- FUS Mirosław Z/3703/18 2019 3
7 s 2 56.94 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0273/15 2019 4 LDK!
600 m M
1 s 1 1:56.39 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 08 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/4610/18 2019 BEZ LDK!
2 s 1 1:58.15 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa 08 U12 PK --
3 s 1 1:58.22 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 08 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/1462/18 2019 BEZ LDK!
4 s 1 1:58.31 KOSZUT Jan UKS Gimball Tarnawa 08 U12 PK --
5 s 1 2:00.18 WOŁOSZYN Franciszek MKL Sparta Stalowa Wola 08 U12 PK --
6 s 1 2:01.57 KILIAN Rafał LKS Stal Mielec 09 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3573/19 2019 LDK!
7 s 1 2:02.54 KOPEĆ Dominik MKS Stal Nowa Dęba 08 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/3545/19 2019 LDK!
8 s 1 2:08.34 MRÓS Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 08 U12 PK --
9 s 1 2:09.79 CEGIEŁKA Norbert KKS Victoria Stalowa Wola 09 U12 PK --
10 s 1 2:18.70 KIEŁTYKA Dominik UKS Gimball Tarnawa 09 U12 PK --
11 s 1 2:21.16 BORKOWSKI Piotr UKS Gimball Tarnawa 08 U12 PK --
1 s 2 1:38.54 GRYKAŁOWSKI Marek KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK V ANIOŁ Stanisław
2 s 2 1:44.85 BOSAK Michał UKS Tempo 5 Przemyśl # 07 U14 PK --
3 s 2 1:45.10 RZEŻNICZUK Łukasz KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław
4 s 2 1:48.95 MOSKWA Radosław CWKS Resovia Rzeszów 06 U14 PK --
5 s 2 1:51.82 BEMBENEK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław
6 s 2 1:55.21 OLKO Maksymilian KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK --
7 s 2 1:59.01 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 06 U14 PK -- KARKUT Bogdan Z/3339/18 2019 BEZ LDK!
8 s 2 2:00.47 SERAFIN Dominik MKS Stal Nowa Dęba 07 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/0634/18 2019 BEZ LDK!
9 s 2 2:01.96 SADECKI Paweł KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK --
10 s 2 2:04.32 CAGARA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 06 U14 PK --
11 s 2 2:07.83 PUZIO Maciej MKS Stal Nowa Dęba 07 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/4689/18 2019 BEZ LDK!
12 s 2 2:07.85 ROZWADOWSKI Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika BEZ LDK!
13 s 2 2:14.25 SAJDAK Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK --
14 s 2 2:15.38 BURDA Dominik KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK --
2 s 3 1:30.34 SEREMAK Marcel UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ III MISZTAL Janusz Z/2893/18 2019 4 LDK!
3 s 3 1:31.21 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK III KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2019 5 LDK!
4 s 3 1:31.84 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 04 U16 PK III B.D. ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2019 5 LDK!
5 s 3 1:31.86 GĘSIAK Ignacy KKB MOSiR Krosno 04 U16 PK III KATAN Wacław SOCHA Tomasz Z/2454/18 2019 4 LDK!
6 s 3 1:32.96 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 04 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2019 5
7 s 3 1:34.68 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2019 5 LDK!
8 s 3 1:35.99 BASAJ Bartosz UKS Olimp Kozienice 05 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2865/18 2019 5 LDK!
9 s 3 1:36.10 MOKRZYCKI Jan MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/4688/18 2019 BEZ LDK!
10 s 3 1:37.13 SKRZESZEWSKI Jacek niest. Rzeszów 04 U16 PK V
11 s 3 1:37.66 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 04 U16 PK V B.D. Z/2198/18 2019 BEZ
12 s 3 1:37.82 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 05 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/4687/18 2019 BEZ LDK!
1000 m M
1 s 1 2:31.21 SOKÓŁ Karol CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0494/17 2019 2
2 s 1 2:32.30 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U20 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
3 s 1 2:33.06 BERNAL Konrad CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/0721/18 2019 4
4 s 1 2:33.10 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 00 U20 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2019 3
5 s 1 2:36.52 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz Z/1745/17 2019 2 LDK!
6 s 1 2:37.72 TOMASZEWSKI Maciej CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/1843/16 2016 BEZ
8 s 1 2:41.97 DZIUBA Bogdan SKB Stalowa Wola 74 Masters PK --
10 s 1 2:45.33 TWOREK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/1803/17 2019 4
11 s 1 2:48.07 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/2123/16 2019 3
12 s 1 2:52.33 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 03 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2019 3
13 s 1 2:55.99 OLEJARSKI Oskar LUKS Burza Rogi 01 U20 PK -- B.D.
1 s 2 2:42.80 STRZELCZYK Jakub UKS Olimp Kozienice 03 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/3513/17 2019 3 LDK!
2 s 2 2:43.44 KUZIAN Kacper KKB MOSiR Krosno 99 U23 PK -- SOCHA Tomasz 4
3 s 2 2:55.84 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V SUGIER Maria Z/0320/18 2019 5 LDK!
4 s 2 2:58.52 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2019 BEZ LDK!
5 s 2 2:59.84 ZDRAL Marek ULKS Gryf Rytwiany 03 U18 SK --
6 s 2 3:00.19 PROSZOWSKI Piotr niestowarzyszony 72 Masters --
7 s 2 3:01.30 POTOCKI Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U18 PK -- SUGIER Maria Z/4625/17 2019 BEZ LDK!
8 s 2 3:27.11 SZYBIAK Maciej UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2176/19 2019 LDK!
3000 m M
1 s 1 8:31.29 MARSZAŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 Sen PK II LASSOTA Lesław B.D. Z/5472/15 2019 2
2 s 1 8:32.25 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
3 s 1 9:02.59 KIC Damian GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 Sen PK III B.D. LASSOTA Lesław , Z/4723/17 , 2019 3
4 s 1 9:02.68 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK III LASSOTA Lesław Z/2667/15 2019 2
5 s 1 9:40.81 RUGAŁA Dominik ULKS Gryf Rytwiany 02 U18 SK IV WIĘCKOWSKI Jacek Z/1586/17 2019 BEZ
6 s 1 9:52.11 BERNAŚ Damian LKS Znicz Biłgoraj 03 U18 LU IV JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/18 2019 5
7 s 1 9:58.82 ROGOWSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK IV DMP U20 KOWAL Piotr Z/2233/19 2019 89
8 s 1 10:46.14 HAUDEK Julian KS Komunalni Sanok 00 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2686/18 2019 BEZ
  s 1 DNF LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U23 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
  s 1 DNF SOPEL Hubert UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U20 PK -- SUGIER Krzysztof Z/3250/19 2019
  s 1 DNF TOMASZEWSKI Maciej CWKS Resovia Rzeszów 97 U23 PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/1843/16 2016 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.23 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.2 IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2019 5 LDK!
2 s 1 17.77 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK +1.2 V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK!
Wzwyż M
1 2.02 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U20 PK II DMP U20 TITTINGER Michał Z/6349/15 2019 2 138
2 1.70 WITALEC Marcin CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- DMP U20 TITTINGER Michał Z/3843/18 2019 5 81
3 1.65 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK V SUGIER Maria Z/0323/18 2019 BEZ LDK!
4 1.60 KRASOWSKI Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/3183/18 2019 BEZ
5 1.50 ULDYNOWICZ Robert KKS Victoria Stalowa Wola 05 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4744/18 2019 BEZ LDK!
5 1.50 BURDZEL Dawid LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/4395/17 2019 BEZ LDK!
W dal M
  5.40 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU -0.1 -- JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
  5.96 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK -1.1 IV SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
1 6.30 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 Sen PK +0.9 III B.D. B.D.
2 6.13 WOLSKI Patryk ULKS Technik Trzcinica 02 U18 PK +2.7 IV SOCHA Tomasz Z/2441/16 2019 4
3 6.02 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.5 IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2019 LDK!
4 5.82 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 04 U16 PK -0.6 V TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2019 4 LDK!
5 5.77 RURAK Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK +1.5 V SUDOŁ Edward Z/2442/18 2019 5
6 5.56 TARKOWSKI Michał KS Komunalni Sanok 02 U18 PK +0.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3176/18 2019 4
7 5.56 BAZAN Adrian LKS Znicz Biłgoraj 05 U16 LU +2.9 -- JURAŁOWICZ Agnieszka BERNAŚ Dorota , Z/1244/19 , 2019 LDK!
8 5.30 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 05 U16 PK +0.9 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2019 BEZ LDK!
9 5.13 KOCZERA Kacper KS Komunalni Sanok 02 U18 PK -1.5 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2269/17 2019 BEZ
10 4.98 SITO Konrad LKS Stal Mielec 04 U16 PK +0.1 -- TORBA Agnieszka TORBA Agnieszka , Z/4391/17 , 2019 BEZ LDK!
11 4.64 ZIOBRO Mateusz LKS Stal Mielec 06 U14 PK -0.3 -- ŻĄDŁO Magdalena Z/4435/18 2019 BEZ LDK!
12 3.40 MRÓS Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 08 U12 PK +0.8 --
13 3.32 OLKO Maksymilian KKS Victoria Stalowa Wola 07 U14 PK -1.1 --
14 3.29 KRAWIEC Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 06 U14 PK -0.8 --
Trójskok M
  12.96 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U20 PK +1.6 IV DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2019 4 LDK! 96
1 13.43 WĄŻ Kamil LKS Stal Mielec 01 U20 PK +2.6 III DMP U20 TORBA Tomasz Z/3154/17 2019 4 LDK! 108
2 12.89 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 01 U20 PK +1.6 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/3571/16 2019 4
Kula (5) M
1 16.81 KOPEĆ Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK II DMP U20 ŁYP Jacek MATUSZAK Robert Z/3134/16 2019 2 LDK! 135
2 11.42 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2
3 11.39 GĘŚLA Krzysztof MKL Sparta Stalowa Wola 05 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/3267/19 2019
4 9.68 CUDZIŁO Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 04 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/3209/18 2019 5
Kula (6) M
1 14.35 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK II DMP U20 SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2019 2 123
2 11.03 SZCZUR Jakub LKS Stal Mielec 01 U20 PK IV DMP U20 JAKUBOWSKI Ryszard Z/1698/17 2019 4 85
Kula (7.26) M
1 10.89 MYSOR Marek LKS Stal Mielec 99 U23 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1966/17 2019 4
Dysk (1) M
1 45.40 FUTYMA Zygmunt KS Komunalni Sanok 55 Masters PK -- B.D. Z/4060/19 2019
2 36.28 SZUMIELEWICZ Daniel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK IV SUGIER Krzysztof WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0327/18 , 2019 BEZ LDK!
3 31.26 KOCHANOWICZ Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/0432/19 2019 LDK!
4 26.06 PAC Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5739/18 2019 LDK!
5 23.48 ARTOWICZ Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 04 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/0618/19 2019 LDK!
6 20.25 HYLIŃSKI Kacper LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/4401/17 2019 BEZ LDK!
7 16.17 CHRABĄSZCZ Wiktor LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/4387/17 2019 BEZ LDK!
Dysk (1.5) M
1 53.08 MATYJA Michał CWKS Resovia Rzeszów 02 U18 PK I DMP U20 MAZUR Janusz Z/3140/17 2019 2 150
Dysk (1.75) M
1 33.96 OTOK Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 00 U20 PK IV SAMAGALSKI Tomasz Z/3863/16 2019 2
Oszczep (600) M
1 28.90 SZUMIELEWICZ Daniel UKS Tempo 5 Przemyśl 05 U16 PK -- SUGIER Krzysztof WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0327/18 , 2019 BEZ LDK!
2 20.10 SKRZYNIARZ Igor LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/4398/17 2019 BEZ LDK!
Oszczep (700) M
1 56.67 MIERZWA Michał KKS Victoria Stalowa Wola 02 U18 PK III DMP U20 ŁYP Jacek Z/3821/16 2019 3 115
2 42.31 TYLUS Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 03 U18 PK -- DMP U20 ŁYP Jacek Z/1826/17 2019 2 85
Oszczep (800) M
1 35.66 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 Sen PK -- B.D. B.D.
Chód 3 km M
1 14:27.30 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2019 2
2 14:51.52 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 03 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/4116/17 2019 3
3 15:12.86 IELO Cristian LKS Stal Mielec 04 U16 PK -- KULIG Marzena Z/0411/18 2019 3
4 17:41.74 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 03 U18 PK -- KULIG Marzena Z/3523/19 2019

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.926002979279 sekund