Wrocław 25.06.2008
Grand Prix PZLA. Memoriał Edwarda Listosa.
200 m K
1 s 1 24.71 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 I
2 s 1 24.99 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS 0.0 II #
3 s 1 25.69 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II #
4 s 1 26.02 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II #
5 s 1 26.11 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II
6 s 1 26.48 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 III #
1 s 2 26.48 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna # 92 U18 DS 0.0 III CHORZĘPA Przemysław # Z/0017/11 2012 BEZ
2 s 2 26.58 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP 0.0 III B.D. 2
400 m K
1 s 1 56.46 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
2 s 1 56.48 KURBEL Agnieszka MULKS MOS Sieradz # 87 U23 LD I
3 s 1 56.92 DĄBROWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
4 s 1 57.50 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U18 SL II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
5 s 1 58.16 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 92 U18 DS II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
6 s 1 58.96 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
1 s 2 60.11 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U18 DS III SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2020
3 s 2 61.84 BEDNAREK Ewelina MULKS MOS Sieradz # 93 U16 LD III FIRLIT Roman # Z/4504/11 2012 3
6 s 2 62.98 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS IV #
800 m K
1 s 2 2:16.29 MATUSZEWSKA Roksana MKS-MOSM Bytom 90 U20 SL II #
4 s 2 2:19.87 BIAŁKOWSKA Ewelina MUKS Gim 2 Nysa 91 U18 OP III
1 2:05.58 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście # 85 Sen ZP I WALKOWIAK Janusz # Z/5075/11 2019 M
2 2:06.72 MIERNIK Agnieszka WLKS Wrocław 87 U23 DS I
3 2:07.40 WIŚNIOWSKA Monika WLKS Nowe Iganie # 84 Sen MZ I #
4 2:08.18 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ I
5 2:09.92 DEPTUŁA Magdalena TS AKS Chorzów # 87 U23 SL I
6 2:11.62 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U20 SL II ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
7 2:11.96 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
8 2:12.34 GÓRKA Sylwia WLKS Wrocław 87 U23 DS II
9 2:12.46 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 2
10 2:12.92 MIARECKA Małgorzata WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS II
11 2:13.08 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U23 MZ II B.D. # BEZ
12 2:13.50 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
1500 m K
1 4:25.48 NADOLSKA Karolina KU AZS UAM Poznań # 81 Sen WP I B.D. # Z/1645/11 2019
2 4:27.36 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 Sen SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
3 4:27.82 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP I B.D. B.D. 3
4 4:33.42 NIEMCZAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ II
5 4:50.50 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 U23 PD III B.D. BEZ
6 4:40.87 WŁODAREK Paulina MKL Szczecin 87 U23 ZP II #
8 4:48.70 JANKOWSKA Sonia GLKS Świdnica # 90 U20 DS III #
100 m pł J MŁ K
3 14.71 KONIAKOWSKA Beata MKS Osa Zgorzelec # 92 U18 DS 0.0 II
5 14.94 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II #
6 14.97 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów 91 U18 OP 0.0 II
7 15.25 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U18 DS 0.0 II
100 m pł K
1 14.65 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ 0.0 II
2 14.67 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II
4 14.91 JURASIK Monika KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS 0.0 II
8 15.79 SKUPNIEWICZ Dobrawa KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP 0.0 III B.D.
400 m pł K K
1 59.01 CHRUST-ROŻEJ Marta KS AZS AWF Wrocław # 78 Sen DS M
2 64.03 SMYRSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ II
3 64.94 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS II #
4 67.85 MAŁECKA Monika niest. Katowice # 90 U20 SL III B.D. B.D. B.D. 3
3000 m prz K
1 9:45.94 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 85 Sen KP MM NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
2 10:38.89 SOJDA Mariola CKS Budowlani Częstochowa # 82 Sen SL I LAMCH Czesław # Z/0524/14 2017 3
3 10:40.99 KUMOŚ Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS I #
4 10:59.05 KULA Małgorzata AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I
5 11:16.59 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB I #
6 11:24.37 RURYNKIEWICZ Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP II #
Wzwyż K
1 1.70 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
2 1.65 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II #
3 1.65 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II
Trójskok K
1 10.42 SADO Joanna UKS-MOS Opole # 92 U18 OP +0.4 IV B.D. # 3
2 9.94 WOJTANIA Patrycja MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U18 DS 0.0 --
Oszczep (600) K
1 40.72 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS II
2 37.61 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS III #
3 35.83 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U18 DS III B.D. #
200 m M
1 s 1 21.62 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 Sen LD +0.1 I #
2 s 1 22.02 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.1 II #
3 s 1 22.02 DUSZYŃSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.1 II
4 s 1 22.03 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.1 II
5 s 1 22.25 WOLAK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.1 II
6 s 1 22.28 ZIENTAL Mateusz NKS Namysłów # 90 U20 OP +0.1 II POKORA Tomasz # 1
7 s 1 22.44 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 90 U20 SL +0.1 II #
1 s 2 22.58 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U18 SL -0.2 II #
5 s 3 24.80 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U16 DS -0.6 V B.D. # 3
400 m M
1 s 1 47.10 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław # 82 Sen DS M
2 s 1 47.78 RYSIUKIEWICZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 74 Sen DS I
3 s 1 48.29 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
4 s 1 49.26 GREF Rafał WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS II #
5 s 1 49.28 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP II B.D. 2
6 s 1 50.54 WAŁTOSZ Przemysław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U18 OP III #
1 s 2 49.63 PIĄTKOWSKI Marcin MKS MOS Wrocław # 90 U20 DS II #
2 s 2 50.38 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS II #
3 s 2 50.48 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP II #
5 s 2 51.22 ZAWŁOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 92 U18 SL III
6 s 2 51.40 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U18 SL III #
1 s 3 52.52 LESIECKI Jacek KS AZS AWF Wrocław # 91 U18 DS III WOSIEK Jacek Z/1476/16 2019 2
7 s 3 56.95 MEHLICH Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 94 U16 OP V
800 m M
3 s 2 2:00.09 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz # 92 U18 LD III ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
1 1:49.81 DĄBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
2 1:49.91 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 Sen LD I #
3 1:50.49 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 Sen KP I NOWAKOWSKI Marian M
4 1:50.75 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U23 ZP I OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
5 1:50.96 URBANIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów # 86 U23 LD I #
6 1:51.30 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN I
7 1:53.16 STOLC Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM II
8 1:53.51 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA II #
9 1:53.69 JANIK Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa 90 U20 OP II B.D. 2
10 1:54.80 PIĄTKOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 83 Sen MA II #
11 1:54.83 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II B.D. # 3
1500 m M
8 s 2 4:09.98 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U18 OP III B.D. # BEZ
1 3:48.88 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
2 3:49.91 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 Sen LD II KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2020 2
3 3:50.95 GIŻYŃSKI Mariusz WKS Grunwald Poznań # 81 Sen WP II GIŻYŃSKI Mariusz # Z/2492/11 2020 M
4 3:52.53 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
5 3:52.72 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz # 86 U23 MA II #
6 3:52.97 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
7 3:53.31 SKOCZYŃSKI Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS II
8 3:54.23 KARABIN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II #
9 3:55.72 WENDLAND Michał MKS Siechnice # 89 U20 DS II B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2020
16 4:00.49 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II #
17 4:03.55 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U18 DS III SOBCZYK Tomasz # Z/1703/11 2020
3000 m prz M
1 8:57.21 WIŚNIEWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 77 Sen PD I B.D. Z/2837/11 2020 3
2 9:03.89 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa # 75 Sen SL I NOWAK Monika # Z/1856/11 2020 2
3 9:08.47 CHUCHAŁA Daniel LKB im. Braci Petk Lębork # 83 Sen PM II B.D. # Z/0536/12 2016 3
4 9:27.31 KĘDZIERSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II B.D. 3
5 9:27.81 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U20 DS II B.D. # 1
6 9:33.82 STEC Jarosław KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA II
7 9:43.20 STACHECKI Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
8 9:45.88 MARCINIAK Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
9 9:57.62 KONOPKA Tymoteusz AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB III
10 10:02.54 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2020 3
11 10:04.56 TRZASKO Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM III
12 10:16.02 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych # 90 U20 DS IV
13 11:53.19 SZCZERBA Paweł ZLKL Zielona Góra 80 Sen LB --
Trójskok M
1 14.89 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS 0.0 I #
2 14.67 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS 0.0 II JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2020 1
3 14.06 PRZYBYLAK Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.1 III
Kula (5) M
1 16.98 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U18 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2020
Kula (7.26) M
1 15.59 KACZAŁKO Dawid niest. Wrocław # 87 U23 DS I #
2 14.07 KOSIŃSKI Borys WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS II #
Młot (7.26) M
1 57.77 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard # 84 Sen ZP I GOŁDYN Bartosz # Z/3068/11 2019 1
2 45.63 HOFFMANN Krystian WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS II
3 41.61 PUKAJŁO Michał WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS III
Oszczep (800) M
2 51.56 BĄK Dariusz WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8650188446045 sekund