Biała Podlaska 11.05.2019
1. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2019 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 2 s 1 12.31 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.8 II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK!
2 3 s 1 12.32 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.8 II DMP DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK! 109 142
3 4 s 1 12.50 PIETRUCZUK Natalia AZS UMCS Lublin 99 U23 LU +0.8 II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/1853/16 2019
4 5 s 1 12.55 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU +0.8 II MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
5 7 s 1 12.89 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.8 III ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2019 2
1 1 s 2 12.26 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ +1.0 II MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2019 1
2 9 s 2 13.05 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +1.0 III MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
3 10 s 2 13.05 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU +1.0 III NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
4 11 s 2 13.12 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU +1.0 III MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
5 14 s 2 13.26 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU +1.0 IV HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
6 15 s 2 13.35 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU +1.0 IV KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
7 20 s 2 13.76 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU +1.0 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
1 16 s 3 13.37 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.2 IV GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
2 17 s 3 13.61 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU -0.2 IV BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2019 4 LDK!
3 19 s 3 13.69 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U18 LU -0.2 IV BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2019 3 LDK!
4 22 s 3 13.83 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.2 -- ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2019 4
5 24 s 3 13.89 SZLENDAK Martyna KS Agros Zamość 02 U18 LU -0.2 -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1731/16 , 2019 4 LDK!
6 26 s 3 14.06 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU -0.2 -- KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
7 34 s 3 15.04 CZERWIENIEC Emilia KS Agros Zamość 05 U16 LU -0.2 -- KUNICKA Jolanta BIKOWSKI Wojciech , Z/5267/18 , 2019 5 LDK!
1 6 s 4 12.80 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +1.3 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/5095/18 2019 5 LDK!
2 8 s 4 13.04 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU +1.3 III JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
3 12 s 4 13.16 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +1.3 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5
4 23 s 4 13.87 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +1.3 -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
5 25 s 4 13.93 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU +1.3 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK! 77
6 32 s 4 14.54 JANASZ Martyna MKS Pogoń Siedlce 05 U16 MZ +1.3 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3282/17 2019 5
1 13 s 5 13.17 DENKIEWICZ Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +0.9 III DMP KĘDRA Stanislaw Z/3316/19 2019 64
2 28 s 5 14.14 ANTONIUK Andżelika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU +0.9 V CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław Z/5721/18 2019 LDK!
3 29 s 5 14.19 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 05 U16 MZ +0.9 V MARKOWSKI Michał Z/3374/17 2019 BEZ
4 35 s 5 15.06 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.9 -- MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK!
5 36 s 5 15.08 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU +0.9 -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
6 37 s 5 16.17 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU +0.9 -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 LDK!
7 39 s 5 17.27 ULICKA Karolina KS Agros Zamość 01 U20 LU +0.9 --
1 18 s 6 13.67 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.5 IV B.D. Z/4250/19 2019
2 21 s 6 13.82 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.5 V BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
3 27 s 6 14.09 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 06 U14 LU +0.5 V CZERNIAKIEWICZ Dorota MAZUREK Marek # , Z/3324/19 , 2019 LDK!
4 30 s 6 14.29 GROCHAL Wiktoria AZS UMCS Lublin 05 U16 LU +0.5 V B.D. Z/2377/19 2019
5 31 s 6 14.35 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.5 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3370/19 2019
6 33 s 6 14.99 LEŚNIAK Natalia KS Agros Zamość 05 U16 LU +0.5 -- BIKOWSKI Wojciech Z/5746/18 2019
7 38 s 6 16.60 KANIA Martyna MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU +0.5 -- KAMIEŃ Mirosław Z/1112/18 2019 5
300 m K
1 1 s 1 39.19 GADOMSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2074/15 2019 1
2 2 s 1 39.77 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/6101/15 2019 2 LDK!
3 3 s 1 39.94 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 05 U16 LU II STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2019 LDK!
4 4 s 1 41.29 IWANEK Iga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/0343/16 2019 2
5 5 s 1 41.68 GAJEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 01 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/0576/15 2019 1
6 6 s 1 41.82 STĄSIK Anna AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- WIERCINSKI Jerzy Z/0354/16 2019 1 LDK!
7 7 s 1 42.24 JAROSZEWICZ Elżbieta AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- WOLIŃSKI Michał Z/1667/14 2019 2
8 8 s 1 42.68 WASILUK Agata MKS Agros Chełm 00 U20 LU -- HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
1 9 s 2 44.02 KAMIEŃ Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3000/16 2019 3
2 12 s 2 44.70 CZAPKA Oliwia KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0034/17 2019 3 LDK!
3 14 s 2 44.88 MIROŃ Aleksandra AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/2660/18 2019 4
4 17 s 2 45.46 JACHYMEK Sabina KS Agros Zamość 04 U16 LU IV NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz Z/0988/18 2019 3 LDK!
5 18 s 2 45.66 BRODOWSKA Maja KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV MURAT Tomasz Sławomir # Z/4560/18 2019 4
6 19 s 2 45.74 PROKOPIUK Bernadetta MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz Z/0826/18 2019 3 LDK!
7 20 s 2 45.90 SZLENDAK Martyna KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech , Z/1731/16 , 2019 4 LDK!
8 25 s 2 46.50 OLESZCZYŃSKA Amelia MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0023/17 2019 3 LDK!
1 13 s 3 44.80 RAROT Roksana KS Agros Zamość 04 U16 LU III GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech , Z/3396/17 , 2019 4 LDK!
2 21 s 3 46.02 WELCZ Aleksandra KS Agros Zamość 03 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech GŁĘBOCKA Joanna BIKOWSKI Wojciech Z/0116/17 2019 4 LDK!
3 26 s 3 47.06 BIELIŃSKA Weronika KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUCHARSKI Marek Z/1882/18 2019 4
4 31 s 3 48.39 MIEDZIAK Natalia KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech SWATOWSKI Wojciech BIKOWSKI Wojciech Z/0344/16 2019 BEZ LDK!
5 33 s 3 48.82 ZIELIŃSKA Oliwia MKL Nefryt Lubartów 03 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/0090/17 2019 5 LDK!
6 35 s 3 49.00 ZAGÓLSKA Wiktoria MKL Nefryt Lubartów 03 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/0089/17 2018 3 LDK!
1 15 s 4 45.20 GŁUCHOWSKA Małgorzata WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/5095/18 2019 5 LDK!
2 23 s 4 46.09 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 06 U14 MZ IV B.D. CHOJECKA-LEANDRO Lidia # , Z/0180/19 , 2019 5 LDK!
3 29 s 4 47.90 CHARĘŻA Karolina MKS Agros Chełm 05 U16 LU V LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/4271/18 , 2019 5 LDK!
4 30 s 4 48.05 WALCZUK Samanta KS Agros Zamość 05 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław STRYJEWSKI Janusz # , Z/0514/19 , 2019 BEZ LDK!
5 36 s 4 50.10 CHALIMONIUK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- TRĘBICKI Dariusz WILCZEK Janusz , Z/4405/17 , 2019 LDK!
6 37 s 4 50.31 CIOS Angelika KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/1225/19 2019 LDK!
7 40 s 4 52.37 CHARCZUK Eliza MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/5692/18 2019 LDK!
1 11 s 5 44.65 GRYKAŁOWSKA Laura KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej B.D. Z/2515/17 2018
2 16 s 5 45.33 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU IV B.D. Z/3169/19 2019
3 24 s 5 46.18 KAMIEŃ Julia MKS Unia Hrubieszów 02 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3086/16 2019 4
4 32 s 5 48.52 AMBROŻEK Izabella KS Wisła Puławy 03 U18 LU -- JĘDRYS Andrzej B.D. Z/0108/17 2018
5 39 s 5 52.09 SAWCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/1103/19 2019
6 41 s 5 53.58 LEŚNIAK Natalia KS Agros Zamość 05 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5746/18 2019
7 42 s 5 55.69 CZERWIENIEC Emilia KS Agros Zamość 05 U16 LU -- KUNICKA Jolanta BIKOWSKI Wojciech , Z/5267/18 , 2019 5 LDK!
1 10 s 6 44.52 TOMASZEWSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. Z/4250/19 2019
2 22 s 6 46.06 KAPUŚNIAK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -- KĘDRA Stanislaw Z/3317/19 2019
3 27 s 6 47.45 JANASZ Martyna MKS Pogoń Siedlce 05 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/3282/17 2019 5
4 28 s 6 47.50 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
5 34 s 6 48.83 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3370/19 2019
6 38 s 6 50.81 WITCZUK Oliwia Zofia MKS Pogoń Siedlce 05 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/3515/17 2019 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:39.86 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2019 4 LDK!
2 2 s 1 1:41.42 SEKUŁA Magdalena AZS UMCS Lublin 97 U23 LU -- ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/5072/15 2019 3
3 3 s 1 1:42.32 BAJKOWSKA Justyna MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU -- B.D. Z/3526/19 2019
4 4 s 1 1:42.80 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU III WILCZEK Janusz WILCZEK Janusz , Z/4413/17 , 2019 3 LDK!
5 5 s 1 1:42.88 ŚMIETANKA Olga MKS Unia Hrubieszów 03 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3073/17 2019 3 LDK!
6 6 s 1 1:44.16 PAŚNIK Monika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk Z/6102/15 2019 3
7 7 s 1 1:45.94 MARCZAK Izabela WLKS Nowe Iganie 05 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2404/19 2019 LDK!
8 8 s 1 1:46.05 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 03 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4927/18 2019 4 LDK!
9 9 s 1 1:47.66 ULANOWSKA Julia AZS UMCS Lublin # 04 U16 LU V SĘTOWSKA-DRYK Ewelina B.D. , Z/4862/19 , 2019 LDK!
10 10 s 1 1:47.77 URBAN Aleksandra WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3271/17 2019 3 LDK!
11 11 s 1 1:50.99 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2019 4
12 12 s 1 1:59.22 URBAN Weronika MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- WDOWIAK Aneta MAZUREK Marek MAZUREK Marek , Z/5696/18 , 2019 LDK!
13 13 s 1 2:01.07 HACZKIEWICZ Magda MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU -- STRYJEWSKI Janusz B.D. , Z/3492/19 , 2019 LDK!
14 14 s 1 2:05.66 PUCHALSKA Róża MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU -- B.D. Z/3490/19 2019
15 15 s 1 2:10.47 KOWALCZYK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- BIELECKA Marzanna B.D. , Z/2375/19 , 2019 LDK!
16 16 s 1 2:12.64 NOWAK Oliwia MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU -- BIELECKA Marzanna STRYJEWSKI Janusz B.D. , Z/3489/19 , 2019 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:15.58 HAPUNOWICZ Joanna niestowarzyszona 00 U20 II LEANDRO Jean Marc Z/2075/15 2019
2 2 s 1 2:51.66 SKÓRA Sylwia KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/5247/18 2019 BEZ
3000 m K
1 1 s 1 9:51.69 STASIEWICZ Mariola MKS Żak Biała Podlaska 93 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2019 2
2 2 s 1 12:06.59 SAWCZUK Lucyna MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- WILCZEK Janusz HODUN Rafał Z/1200/17 2019 5 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.43 GÓRCZYŃSKA Martyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- DZIDO Dariusz
2 2 f 1 1.43 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU V DMP MAKARUK Tadeusz DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga Z/5015/18 2019 LDK! 42
3 3 f 1 1.38 BAŃKA Martyna MKS Agros Chełm 05 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek Z/5694/18 2019 BEZ LDK! 66
4 4 f 1 1.34 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 04 U16 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1618/19 2019
5 5 f 1 1.20 NAZARUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/2639/19 2019 8
W dal K
1 1 f 1 5.73 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -0.2 II DMP MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2 108
2 2 f 1 5.41 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU -0.1 II MAKARUK Tadeusz Z/0638/14 2019 1
3 3 f 1 5.28 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska 97 U23 LU +0.1 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2 77
4 4 f 1 5.27 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.8 III KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2019 3 LDK!
5 5 f 1 5.08 SAJNA Kinga AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.1 IV DMP U20 WOLIŃSKI Michał Z/1598/16 2019 3 87
6 6 f 1 4.93 BEDNARCZYK Natalia WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +0.4 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/5092/18 2019 5
7 7 f 1 4.89 TERLIKOWSKA Julia AZS UMCS Lublin 04 U16 LU +1.1 IV
8 8 f 1 4.87 CYCHOL Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 04 U16 PD -0.1 IV KOTOWSKI Jan Z/1341/18 2019 3 LDK!
9 9 f 1 4.85 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.3 IV KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2019 4 LDK!
10 10 f 1 4.76 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU -0.2 -- KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK!
11 11 f 1 4.71 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.8 -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
12 12 f 1 4.59 OSIPIUK Klaudia MKS Żak Biała Podlaska 05 U16 LU +0.3 V B.D. Z/3169/19 2019
13 13 f 1 4.56 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.5 -- KOTOWSKI Bartosz Z/2525/17 2019 4 LDK!
14 14 f 1 3.99 CZUBLUN Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU +0.3 -- MAKARUK Tadeusz DYLAWERSKA-WÓJTOWICZ Kinga Z/5015/18 2019 LDK!
15 15 f 1 3.77 CICHALEWSKA Roksana TS Start Lublin 04 U16 LU -0.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/1618/19 2019
16 16 f 1 3.60 BORKOWSKA Tatiana MKS Pogoń Siedlce 05 U16 MZ +0.6 -- MARKOWSKI Michał Z/3374/17 2019 BEZ
17 17 f 1 3.44 GRUSZKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU +0.2 -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/2637/19 2019 0
18 18 f 1 3.39 NAZARUK Gabriela KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU +0.7 -- MAKARUK Tadeusz Z/2639/19 2019
19 19 f 1 3.33 WICZUK Malvina KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU +0.2 --
20 20 f 1 3.33 KWIATKOWSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 05 U16 LU +0.1 --
21 21 f 1 3.31 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 07 U14 LU -0.1 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2019
22 22 f 1 2.63 ARTYMIUK Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska 06 U14 LU +0.9 --
Trójskok K
1 1 f 1 10.61 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 03 U18 LU +1.1 IV DMP U20 KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2019 5 LDK! 92
2 2 f 1 10.55 SZULC Martyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.6 IV KOTOWSKI Bartosz Z/1824/16 2019 3 LDK!
3 3 f 1 10.40 KLUJ Natalia AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.4 IV DMP DMP U20 WOLIŃSKI Michał Z/1595/16 2019 4 52 86
4 4 f 1 10.18 POTERAJ Zuzanna LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD -0.3 -- KOTOWSKI Jan Z/1294/17 2019 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.11 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.1 -- KOTOWSKI Bartosz Z/2525/17 2019 4 LDK!
6 6 f 1 10.10 STARĘGA Karolina WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ +0.6 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/5094/18 2019 BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 13.13 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU II DMP U20 NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK! 122
2 2 f 1 10.41 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK!
3 3 f 1 10.02 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
1 1 f 2 9.01 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
2 2 f 2 8.98 NOWAK Weronika WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V KARNAS Kamila MORAWIEC Agnieszka CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/0213/18 , 2019 4 LDK!
3 3 f 2 8.81 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
4 4 f 2 8.34 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
5 5 f 2 8.29 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
6 6 f 2 8.18 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
7 7 f 2 7.31 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
8 8 f 2 6.81 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
Kula (4) K
1 1 f 1 12.63 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU I KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2
2 2 f 1 10.35 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP DMP U20 DZIDO Dariusz Z/3361/16 2019 3 68 111
3 3 f 1 5.51 DELEŻUK Karolina KS Agros Zamość 01 U20 LU -- B.D. Z/1881/18 2019 BEZ
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.26 WÓJCIK Weronika MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/2614/18 2019 BEZ LDK!
2 2 f 1 25.75 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
3 3 f 1 24.28 KROŚKO Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/5724/18 2019 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 41.66 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/6092/15 2019 2 104 139
2 2 f 1 32.54 POLKOWSKA Dorota MKS Agros Chełm 02 U18 LU III DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/0808/16 2019 3 LDK! 108
3 3 f 1 28.99 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
4 4 f 1 28.12 ŁUCZAK Wiktoria KS Agros Zamość 02 U18 LU IV NAMIOTKO Stanisław BIKOWSKI Wojciech Z/0323/16 2019 1 LDK!
5 5 f 1 27.34 CIECHANOWSKA Katarzyna AZS UMCS Lublin 03 U18 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/2514/17 2019 4
Młot (3) K
1 1 f 1 48.86 JABŁOŃSKA Dagmara KS Agros Zamość 03 U18 LU II DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1014/17 2019 3 LDK! 124
2 2 f 1 42.12 LENKIEWICZ Aneta KS Agros Zamość 02 U18 LU III DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/2668/18 2019 3 100
3 3 f 1 30.88 IRCHA Diana KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2765/19 2019
1 1 f 2 42.72 CZERWIŃSKA Maria AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert # , Z/3947/18 , 2019 4 LDK!
2 2 f 2 42.60 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2019 4
3 3 f 2 41.28 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 05 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2019 4
4 4 f 2 38.41 WICHA Oliwia KS Wisła Puławy 04 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2929/18 2019 4
5 5 f 2 37.96 MAZUR Natalia AZS UMCS Lublin 05 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KOZŁOWSKI Robert , Z/4052/19 , 2019 5 LDK!
6 6 f 2 28.01 ŻELAZNY Łucja KS Agros Zamość 05 U16 LU V PIRÓG Dariusz Z/3762/19 2019
Młot (4) K
1 1 f 1 49.50 OSIAK Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU I DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/4550/15 2019 115
2 2 f 1 42.69 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U23 LU III DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019 85
3 3 f 1 39.94 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DMP DMP U20 KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/6095/15 2019 1 LDK! 75 121
4 4 f 1 21.76 DELEŻUK Karolina KS Agros Zamość 01 U20 LU -- B.D. Z/1881/18 2019 BEZ
Oszczep (600) K
1 1 f 1 37.21 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 01 U20 LU III DZIDO Dariusz Z/3361/16 2019 3
100 m M
1 1 s 1 10.91 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU -0.5 II MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M
2 2 s 1 11.11 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU -0.5 II DMP KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2 94
3 3 s 1 11.37 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -0.5 III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2019 1 LDK!
4 4 s 1 11.40 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -0.5 III CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
5 7 s 1 11.44 JAKSINA Jakub KS Podlasie Białystok 01 U20 PD -0.5 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/3843/15 2019 2 70 113
6 10 s 1 11.52 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.5 III DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK! 65 109
7 12 s 1 11.68 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -0.5 III B.D. # Z/2651/16 2019 3
8 13 s 1 11.74 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU -0.5 III HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK!
1 14 s 2 11.77 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.7 IV B.D. Z/4249/19 2019
2 16 s 2 11.88 KASIBORSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.7 IV CHMIELEWSKI Marek Z/0352/16 2019 3 LDK!
3 18 s 2 12.00 GAŁAT Konrad AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.7 IV DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/6106/15 2019 3 LDK! 38 88
4 21 s 2 12.02 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.7 IV B.D. Z/4834/18 2019 3
5 22 s 2 12.02 RYDZ Paweł AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.7 IV DMP U20 B.D. CHMIELEWSKI Marek , Z/0340/16 , 2019 BEZ LDK! 87
6 26 s 2 12.08 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU +0.7 IV B.D. Z/5265/18 2019 5
7 28 s 2 12.18 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +0.7 IV CHMIELEWSKI Marek
1 5 s 3 11.42 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU +0.3 III KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2
2 6 s 3 11.44 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.3 III WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
3 9 s 3 11.51 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU +0.3 III FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
4 11 s 3 11.62 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.3 III LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2019 2 LDK!
5 15 s 3 11.83 SWATOWSKI Kacper KS Agros Zamość 03 U18 LU +0.3 IV GDAŃSKI Andrzej # Z/3322/17 2019 3
6 19 s 3 12.00 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.3 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
7 24 s 3 12.06 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU +0.3 IV MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2019 3
1 8 s 4 11.50 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U20 MZ +0.2 III MACIEJEWSKI Janusz Z/2064/15 2019 2
2 17 s 4 11.96 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU +0.2 IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
3 23 s 4 12.06 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU +0.2 IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
4 27 s 4 12.12 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU +0.2 IV B.D. # Z/4248/19 2019 4
5 29 s 4 12.19 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +0.2 IV DMP MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2019 BEZ 29
6 31 s 4 12.25 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU +0.2 V MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
7 35 s 4 12.60 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04 U16 LU +0.2 V KOŁDEJ Małgorzata BOBRZYK Wojciech , Z/3829/18 , 2019 BEZ LDK!
8 37 s 4 12.74 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ +0.2 V MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2019 5
1 25 s 5 12.08 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD -0.1 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
2 34 s 5 12.51 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -0.1 V BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
3 36 s 5 12.66 KUKLA Jakub MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -0.1 -- B.D. Z/3368/19 2019
4 38 s 5 12.86 KOZICKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ -0.1 -- B.D. Z/3597/19 2019
5 39 s 5 12.95 KANECKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3568/18 2019 5
6 41 s 5 13.10 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2019 BEZ
1 20 s 6 12.01 MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD +0.6 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/0656/17 2019 4 LDK!
2 30 s 6 12.22 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.6 V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK!
3 32 s 6 12.37 KASJANIUK Adam MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ +0.6 -- B.D. Z/3789/19 2019
4 33 s 6 12.45 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ +0.6 V B.D. Z/3598/19 2019
5 40 s 6 13.05 NOWOMIŃSKI Szymon TS Start Lublin 04 U16 LU +0.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/1619/19 2019
300 m M
1 1 s 1 35.24 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/0316/16 2019 1 LDK!
2 2 s 1 35.47 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 94 Sen LU -- WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/4811/11 2019 1
3 3 s 1 35.96 DUCH Jakub WLKS Nowe Iganie 01 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2070/15 2019 2 LDK!
4 4 s 1 36.11 LITWINEK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U23 LU -- KĘDRA Stanislaw Z/2285/18 2019 2
5 5 s 1 36.12 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 Sen LU -- KĘDRA Stanislaw Z/2533/11 2019 2
6 7 s 1 36.72 ORYSZKO Dominik AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- WIERCINSKI Jerzy B.D. Z/0826/15 2019
7 8 s 1 36.90 WYRODEK Paweł MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0031/17 2019 3 LDK!
1 6 s 2 36.69 JANIK Marcin KS Agros Zamość 01 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/1507/18 2019 3
2 9 s 2 37.39 JAKÓBCZYK Mateusz KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5230/15 2019 3
3 10 s 2 37.50 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2019 3
4 12 s 2 37.90 JANCZARA Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D. Z/5265/18 2019 5
5 13 s 2 38.28 WÓJCICKI Kamil KS Agros Zamość 00 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4572/18 2019 3
6 15 s 2 38.64 PODSIADŁY Miłosz AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D. Z/4834/18 2019 3
7 17 s 2 39.48 DI BRITA Nicola KS Agros Zamość 04 U16 LU IV BIKOWSKI Wojciech Z/4408/17 2019 4 LDK!
1 11 s 3 37.54 ZIAREK Emil AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D. Z/4249/19 2019
2 18 s 3 40.40 KANECKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3568/18 2019 5
3 23 s 3 41.67 KOĆ Michał MKS Pogoń Siedlce 04 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/4027/18 2019 5
4 25 s 3 41.92 SZYMANEK Aleksy KS Wisła Puławy 05 U16 LU V MURAT Tomasz Sławomir Z/4984/18 2019 5
5 27 s 3 44.35 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 05 U16 LU -- B.D. Z/3227/19 2019
1 14 s 4 38.35 WAŚKIEWICZ Norbert SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2505/17 2019 3
2 16 s 4 39.40 PANASIUK Marek AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- B.D. # Z/4248/19 2019 4
3 19 s 4 40.66 KUKLA Jakub MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- B.D. Z/3368/19 2019
4 21 s 4 41.25 KASJANIUK Adam MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- B.D. Z/3789/19 2019
5 24 s 4 41.84 GÓJSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 03 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/4026/18 2019 BEZ
1 20 s 5 40.78 WAWRYNKIEWICZ Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech Z/2626/18 2019 BEZ LDK!
2 22 s 5 41.65 ZIELIŃSKI Bartosz MKL Nefryt Lubartów 02 U18 LU -- NOWAK Wiesław Z/3290/17 2019 BEZ LDK!
3 26 s 5 42.68 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 06 U14 LU -- BIELECKA Marzanna B.D. # , Z/3491/19 , 2019 LDK!
4 28 s 5 44.77 GÓJSKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 06 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/3567/18 2019
400 m M
1 1 s 1 53.68 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2019 2 LDK!
2 2 s 1 53.75 ZAZULA Remigiusz MKS Agros Chełm 03 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian Z/0091/17 2019 3 LDK!
3 3 s 1 60.89 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- DMP U20 MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK! 55
800 m M
1 1 s 1 2:14.22 KUCHARZ Wiktor KS Agros Zamość 03 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/2202/19 2019
2 2 s 1 2:14.91 SEREWIŚ Łukasz AZS UMCS Lublin 02 U18 LU -- B.D.
3 3 s 1 2:16.53 DRABIK Oskar KS Agros Zamość 93 Sen LU -- KUCHARSKI Marek BEZ
4 4 s 1 2:17.58 ULANICKI Piotr KS Agros Zamość 01 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/2201/19 2019
5 5 s 1 2:22.56 KRĘPIŃSKI Artur KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/2476/19 2019
6 6 s 1 2:23.18 BAGIŃSKI Wiktor AZS UMCS Lublin 03 U18 LU -- B.D.
1000 m M
1 1 s 1 2:29.02 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
2 2 s 1 2:32.29 JĘDRUSZCZAK Mikołaj KS Agros Zamość 02 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/0477/16 2019 3
3 3 s 1 2:32.74 ŻUK Łukasz MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2513/17 2019 4
4 4 s 1 2:33.33 SAMARCZENKO Dariusz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/6046/15 2019 3
5 5 s 1 2:36.07 MARCINKIEWICZ Adrian MKS Pogoń Siedlce 93 Sen MZ -- MACIEJEWSKI Janusz B.D. Z/3613/15 2019 2
6 6 s 1 2:37.87 BELNIAK Damian KS Agros Zamość 02 U18 LU -- ZAJĄC Janusz Z/0476/16 2019 3
7 7 s 1 2:39.09 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 04 U16 LU III KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2019 4 LDK!
8 8 s 1 2:46.42 ZWIRKOWSKI Aleksander LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 03 U18 PD -- FROŃCZUK Rafał KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/0032/17 , 2019 LDK!
9 9 s 1 2:46.76 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 01 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/3976/18 2019 BEZ
10 10 s 1 2:49.09 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2019 5 LDK!
11 11 s 1 2:49.55 MISIARZ Sebastian AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0632/18 , 2019 4 LDK!
12 12 s 1 2:50.15 KLIMEK Rafał MKS Żak Biała Podlaska 99 U23 LU -- OSIPIUK Piotr Z/2537/15 2019 BEZ
13 13 s 1 2:51.43 CZAPSKI Kacper Paweł MKS Pogoń Siedlce 01 U20 MZ -- B.D. Z/4669/18 2019 BEZ
14 14 s 1 2:52.10 MARCISZEWSKI Dawid WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2128/19 2019 LDK!
15 15 s 1 2:53.07 LUTCHENKO Konstantyn AZS UMCS Lublin 98 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr
16 16 s 1 2:57.53 OSKIERKO Mikołaj MKS Agros Chełm 04 U16 LU V MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/0629/18 2019 5 LDK!
17 17 s 1 3:01.63 SKORUPA Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- B.D. Z/5372/18 2019 BEZ
18 18 s 1 3:03.04 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 04 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2019 BEZ
19 19 s 1 3:04.71 ŁOBACZ Patryk MKS Żak Biała Podlaska 03 U18 LU -- FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał Z/0827/17 2019 5 LDK!
20 20 s 1 3:14.89 KOWALCZYK Miłosz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek MAZUREK Marek Z/4764/18 2019 5 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.71 RYBACKI Kornel LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD +1.1 II KOZŁOWSKA Agnieszka JUTKIEWICZ Jaroslaw , Z/0660/17 , 2019 2 LDK!
2 2 s 1 16.20 GULBIERZ Paweł LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD +1.1 IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1226/18 2019 3 LDK!
  3 s 1 DNF MAKOWSKI Patryk LUKS Hańcza Suwałki 03 U18 PD +1.1 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/0656/17 2019 4 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 Sen LU II DMP MAKARUK Tadeusz Z/4112/11 2019 1 112
2 2 f 1 1.75 SZEWCZYK Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4006/17 2019 4
3 3 f 1 1.60 JAROSZKIEWICZ Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 04 U16 LU -- DMP MAKARUK Tadeusz Z/2233/18 2019 5 22
W dal M
1 1 f 1 7.59 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 99 U23 LU +0.4 I DMP MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2019 M 134
2 2 f 1 6.69 SIMONIUK Dawid KS Podlasie Białystok 00 U20 PD +0.7 III DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/6128/15 2019 2 71 114
3 3 f 1 6.61 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU +0.5 III DMP HODUN Rafał MAKARUK Tadeusz , Z/2234/18 , 2019 3 LDK! 66
4 4 f 1 6.51 KISTER Jakub AZS UMCS Lublin 00 U20 LU +0.1 III CHMIELEWSKI Marek TUSTANOWSKI Roman Z/6120/15 2019 2 LDK!
5 5 f 1 6.50 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +0.7 III KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
6 6 f 1 6.46 LESZCZUK Bartosz AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.1 III SZANIAWSKI Marek Z/6090/15 2019 2
7 7 f 1 6.46 MICHALAK Mateusz WLKS Nowe Iganie 00 U20 MZ -0.8 III ZIĘCINA Kazimierz Z/2056/16 2019 4
8 8 f 1 6.33 ŻUKOWSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 01 U20 LU +0.7 III DMP MAKARUK Tadeusz Z/2791/16 2019 3 51
9 9 f 1 6.09 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U23 PD +0.3 -- KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
10 10 f 1 6.06 CZARNOCKI Damian SKS Feniks Siedlce 00 U20 MZ +0.3 IV B.D. # Z/2651/16 2019 3
11 11 f 1 6.01 KOŁODZIEJAK Mikołaj WLKS Nowe Iganie 04 U16 MZ +0.2 IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1117/18 2019 5 LDK!
12 12 f 1 5.88 BEZMEN Mykola AZS UMCS Lublin 02 U18 LU +1.0 -- CHMIELEWSKI Marek
13 13 f 1 5.79 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.7 -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2019 5 LDK!
14 14 f 1 5.77 PRZEMSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska 03 U18 LU -0.2 -- MAKARUK Tadeusz Z/2232/18 2019 BEZ
15 15 f 1 5.27 WIDZ Jakub TS Start Lublin 04 U16 LU +1.1 -- KOŁDEJ Małgorzata BOBRZYK Wojciech , Z/3829/18 , 2019 BEZ LDK!
16 16 f 1 4.55 KOWALUK Albert TS Start Lublin 04 U16 LU +0.6 -- BOBRZYK Wojciech Z/3828/18 2019 BEZ
Trójskok M
1 1 f 1 13.98 WIŚNIEWSKI Piotr AZS UMCS Lublin 00 U20 LU -0.4 III DMP DMP U20 CHMIELEWSKI Marek Z/2681/17 2019 3 77 119
2 2 f 1 13.19 OSTAPOWICZ Daniel KS Podlasie Białystok 00 U20 PD -0.4 IV DMP DMP U20 NAZARKIEWICZ Robert Z/2585/17 2019 4 55 102
3 3 f 1 12.17 KRAJEWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD +1.1 -- KOTOWSKI Bartosz Z/3265/16 2019 3 LDK!
4 4 f 1 11.87 BARCICKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża 03 U18 PD +0.5 -- KOTOWSKI Jan Z/1295/17 2019 5 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 14.54 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
2 2 f 1 12.89 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU IV FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
1 1 f 2 10.25 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU -- CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.95 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 94 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
2 2 f 1 16.46 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie 97 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
Dysk (1) M
1 1 f 1 32.98 SZWAJ Szymon MKS Żak Biała Podlaska 04 U16 LU V CHMIELARZ Mirosław Z/4523/17 2019 LDK!
2 2 f 1 28.05 GĘBAL Mateusz MKS Agros Chełm 04 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/0943/18 2019 BEZ LDK!
3 3 f 1 23.79 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 47.88 STAŃSKI Sergiusz MKS Żak Biała Podlaska 02 U18 LU II FROŃCZUK Rafał FROŃCZUK Rafał , Z/3252/17 , 2019 2 LDK!
2 2 f 1 41.35 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
3 3 f 1 39.98 BRANKIEWICZ Kamil LUKS Hańcza Suwałki 02 U18 PD III JUTKIEWICZ Jaroslaw KLIN Aleksandra Z/0432/16 2019 2 LDK!
4 4 f 1 34.55 JEDLIŃSKI Kamil WLKS Nowe Iganie 03 U18 MZ -- B.D. Z/4856/18 2019 4
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 38.13 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
Dysk (2) M
1 1 f 1 50.62 STAŃSKI Olgierd AZS UMCS Lublin 73 Masters LU I KOZŁOWSKI Robert Z/3039/11 2019 1
Młot (5) M
1 1 f 1 58.67 USAREK Jan AZS UMCS Lublin 02 U18 LU II KOPRON Witold Z/3906/16 2019 2
2 2 f 1 54.48 POSTÓJ Bartosz TS Start Lublin 03 U18 LU III WIEJAK Izydor Z/0829/17 2019 2
3 3 f 1 36.29 GROMADZKI Hubert KS Agros Zamość 02 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech PIRÓG Dariusz , Z/2593/16 , 2019 BEZ LDK!
1 1 f 2 41.15 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 04 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2019 BEZ
2 2 f 2 31.70 MLEKO Rafael AZS UMCS Lublin 04 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert Z/3678/18 2019 5
3 3 f 2 27.28 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 04 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/4929/18 2019 BEZ LDK!
Młot (6) M
1 1 f 1 57.64 ZIELONKA Adam KS Wisła Puławy 01 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4725/15 2019 2
2 2 f 1 51.00 ŻMUDA Wojciech AZS UMCS Lublin 01 U20 LU II DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6097/15 2019 2 125
3 3 f 1 47.75 SKULIMOWSKI Mikołaj AZS UMCS Lublin 00 U20 LU III DMP U20 ŻMUDA Tomasz Z/6098/15 2019 3 117
Oszczep (600) M
1 1 f 1 43.08 TARASZKIEWICZ Bartosz LUKS Hańcza Suwałki 04 U16 PD IV JUTKIEWICZ Jaroslaw KOZŁOWSKA Agnieszka Z/1232/18 2019 4 LDK!
Oszczep (700) M
1 1 f 1 51.31 KONOPKA Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 02 U18 PD III KOTOWSKI Jan Z/3777/16 2019 3 LDK!
2 2 f 1 48.28 BUKOWSKI Przemysław TS Start Lublin 02 U18 LU IV WIEJAK Izydor Z/3606/17 2019 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.130581855774 sekund