Łęczyca 11.05.2019
36. Memoriał Ponomarenko i Majewskiego (skoki i rzuty) [DMP] [DMP U20]
Wzwyż K
1 f 1 1.75 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ I NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
2 f 1 1.60 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U23 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2019 2
3 f 1 1.45 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
4 f 1 1.40 KOCOŃ Małgorzata MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław # Z/3499/16 2019 5 68
5 f 1 1.35 SMOLIŃSKA Julia MLKL Płock 01 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/1760/18 2019 BEZ
6 f 1 1.30 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2019 BEZ
7 f 1 1.25 CICHOCKA Oliwia MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Kinga NISZTOR Stanisław Z/0313/19 2019 LDK!
8 f 1 1.20 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/0312/19 2019 LDK!
8 f 1 1.20 BINIEK Katarzyna MKLA Łęczyca 05 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0276/19 2019 LDK!
8 f 1 1.20 BUTYŃSKA Natalia MKLA Łęczyca 05 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0072/19 2019
W dal K
1 f 1 5.33 TOMES Martyna MKLA Łęczyca 01 U20 LD +1.3 III ANDRYSIAK Mirosław Z/3816/15 2019 3
2 f 1 5.15 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.5 III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
3 f 1 5.08 KWIATKOWSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +1.1 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2488/16 , 2019 3 LDK!
4 f 1 5.05 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +1.8 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2019 4 LDK!
5 f 1 4.96 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD +0.8 IV DMP U20 KUBIAK Robert Z/4844/15 2019 4 79
6 f 1 4.95 SZYMAŃSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD +1.1 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2759/17 2019 4
7 f 1 4.42 KOPERSKA Kalina MKLA Łęczyca 04 U16 LD +1.0 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0422/18 2019 4
8 f 1 4.38 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD +0.1 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0823/18 2019
9 f 1 4.30 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 07 U14 LD +0.2 -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2019 BEZ
10 f 1 4.26 TARKA Amelia MLKL Płock 05 U16 MZ +0.3 -- NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław Z/2307/17 2019 LDK!
11 f 1 4.12 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD +1.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2019 BEZ
12 f 1 4.09 KLISZKO Małgorzata MKLA Łęczyca 05 U16 LD +0.3 -- KUBIAK Robert Z/0275/19 2019 BEZ
13 f 1 4.08 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 05 U16 LD +1.1 -- KUDŁA Jacek Z/4577/18 2019 BEZ
14 f 1 3.95 SMOLIŃSKA Julia MLKL Płock 01 U20 MZ +0.6 -- NISZTOR Mirosław Z/1760/18 2019 BEZ
15 f 1 3.88 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD +0.1 -- GOŹDZIK Beata Z/4296/19 2019
16 f 1 3.74 KRZEMIŃSKA Maja MLKL Płock 05 U16 MZ +2.0 -- NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław Z/5635/18 2019 LDK!
17 f 1 3.61 JABŁOŃSKA Agata MLKL Płock 05 U16 MZ +0.4 -- NISZTOR Stanisław Z/0312/19 2019 LDK!
18 f 1 3.53 CICHOCKA Oliwia MLKL Płock 05 U16 MZ -0.7 -- NISZTOR Kinga NISZTOR Stanisław Z/0313/19 2019 LDK!
19 f 1 3.51 BUTYŃSKA Natalia MKLA Łęczyca 05 U16 LD -0.5 -- KUBIAK Robert Z/0072/19 2019
20 f 1 3.27 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -0.3 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
Kula (3) K
1 f 1 13.57 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
2 f 1 11.52 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2019 2
3 f 1 10.36 FLEJSZMAN Gabriela MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2562/16 2019 4
4 f 1 10.29 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2019 3
5 f 1 9.92 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2019 3
6 f 1 9.13 LATOCHA Laura MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4731/18 2019 BEZ
7 f 1 8.68 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2019 4
8 f 1 8.13 WOŹNICA Daria MLKL Płock 02 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/2550/19 2019
9 f 1 7.94 SKOCZEŃ Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2783/17 2019 5
10 f 1 7.71 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2019 BEZ
1 f 2 13.06 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 04 U16 MZ II NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2019 3 LDK!
2 f 2 11.31 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 04 U16 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0420/18 2019 4 100
3 f 2 10.54 CZUBIK Bogumiła UKS Jedynka Łowicz 04 U16 LD IV KRET Waldemar KRET Waldemar Z/3344/18 2019 LDK!
4 f 2 9.93 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2019 3 LDK!
5 f 2 9.39 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V BELTER Artur B.D. JOACHIMIAK Robert , Z/0213/19 , 2019 LDK!
6 f 2 9.19 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2019
7 f 2 8.91 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2019
8 f 2 6.75 PRASEK Zuzanna MKS Tomaszów Mazowiecki 05 U16 LD --
Kula (4) K
1 f 1 15.01 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 f 1 11.08 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2019
3 f 1 10.06 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U20 MZ III NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
4 f 1 8.28 BUDNER Marta MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/4844/15 2019 4
Dysk (0.75) K
1 f 1 34.74 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2019 3 LDK!
2 f 1 33.54 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2019
3 f 1 31.83 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 04 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/2308/17 2019 3 LDK!
4 f 1 28.56 KLIMCZAK Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD IV BELTER Artur B.D. JOACHIMIAK Robert , Z/0213/19 , 2019 LDK!
5 f 1 25.85 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0212/19 2019
6 f 1 21.73 RÓŻAŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0420/18 2019 4
Dysk (1) K
1 f 1 47.97 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U20 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 f 1 35.80 FRONCZYK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2040/16 2019 3 LDK!
3 f 1 34.75 KARPIŃSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/2332/16 2019 3
4 f 1 32.96 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U23 MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2019
5 f 1 32.76 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U18 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/3159/17 2019 3
6 f 1 29.73 KOŁDRZAK Julia MKLA Łęczyca 03 U18 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2164/17 2019 2 98
7 f 1 29.49 OTTO Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2484/16 2019 BEZ
8 f 1 28.58 FLEJSZMAN Gabriela MKLA Łęczyca 02 U18 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2562/16 2019 4 94
9 f 1 26.38 DYLIK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2775/17 2019 5 LDK!
10 f 1 20.84 SKOCZEŃ Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 03 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2783/17 2019 5
Wzwyż M
1 f 1 1.80 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U23 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
2 f 1 1.75 KAŻMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 03 U18 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław # Z/2157/17 2019 4 90
3 f 1 1.75 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 01 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/4820/15 2019 3
4 f 1 1.65 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3
4 f 1 1.65 ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/2163/17 2019
6 f 1 1.60 PIETRZAK Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/2668/19 2019 68
7 f 1 1.60 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3192/19 2019
8 f 1 1.55 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 05 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0080/19 2019
9 f 1 1.55 SAS Mateusz MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0417/18 2019 BEZ 63
10 f 1 1.55 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/1466/18 2019 4
11 f 1 1.45 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
12 f 1 1.45 GAŁACH Nikodem MLKL Płock 05 U16 MZ -- NISZTOR Stanisław Z/0311/19 2019 LDK!
13 f 1 1.35 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2019 BEZ
13 f 1 1.35 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 06 U14 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/4160/19 2019 LDK!
W dal M
1 f 1 6.36 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD +0.8 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3775/15 2019 3
2 f 1 6.30 FLORCZAK Jakub MKLA Łęczyca 02 U18 LD +1.2 III KUBIAK Robert Z/2563/16 2019 3
3 f 1 6.27 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +1.4 IV B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/2494/16 , 2019 BEZ LDK!
4 f 1 6.16 NOWAKOWSKI Dominik MKLA Łęczyca 02 U18 LD +1.2 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/2572/16 2019 4
5 f 1 6.16 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U20 LD -0.9 IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2019 3
6 f 1 5.95 KRÓLIKOWSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD +1.1 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2495/16 2019 3 LDK!
7 f 1 5.77 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD +1.3 V B.D. ZDRAJKOWSKI Paweł , Z/0666/18 , 2019 4 LDK!
8 f 1 5.61 PIETRZAK Bartosz MKLA Łęczyca 03 U18 LD +1.3 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/2668/19 2019
9 f 1 5.60 DUDKIEWICZ Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD +0.5 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0665/18 2019 BEZ LDK!
10 f 1 5.56 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 04 U16 LD +0.5 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/1466/18 2019 4
11 f 1 5.38 KAMIŃSKI Jakub MKLA Łęczyca 03 U18 LD +0.8 -- KRZEWIŃSKI Ignacy ANDRYSIAK Mirosław , Z/2156/17 , 2019 BEZ LDK!
12 f 1 5.37 JERCHA Michał MKLA Łęczyca 04 U16 LD +1.5 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0421/18 2019 3
13 f 1 4.69 MATUSIAK Szymon MKLA Łęczyca 05 U16 LD +0.5 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0080/19 2019
14 f 1 4.63 SAS Mateusz MKLA Łęczyca 04 U16 LD +1.4 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0417/18 2019 BEZ
15 f 1 4.06 GAŁACH Nikodem MLKL Płock 05 U16 MZ +1.7 -- NISZTOR Stanisław Z/0311/19 2019 LDK!
16 f 1 3.84 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 04 U16 LD +0.6 -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/0070/19 2019
17 f 1 2.92 WALCZAK Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0058/19 2019 BEZ
Kula (5) M
1 f 1 14.83 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
2 f 1 13.82 WALCZAK Adrian MKLA Łęczyca 02 U18 LD III DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław # Z/2582/16 2019 4 105
3 f 1 13.72 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
4 f 1 12.60 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
5 f 1 11.44 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2019 BEZ
6 f 1 10.19 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2019 BEZ
7 f 1 9.74 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2019 3
  f 1 NM LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
1 f 2 11.91 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
2 f 2 11.75 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
3 f 2 10.96 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0235/19 2019
4 f 2 10.53 GRZELAK Alan MKLA Łęczyca 04 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0076/19 2019
5 f 2 10.33 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2019 3
6 f 2 10.30 GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur Z/1414/18 2019 5 LDK!
7 f 2 9.85 CIECHOMSKI Szymon MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0073/19 2019
8 f 2 9.14 GRUNTKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- BELTER Artur BELTER Artur , Z/1416/18 , 2019 LDK!
9 f 2 8.83 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 04 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2019
10 f 2 8.70 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- BELTER Artur Z/1412/18 2019 LDK!
11 f 2 8.52 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
12 f 2 7.58 KORC Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0092/19 2019
13 f 2 7.55 WIELGOSIŃSKI Aleksander MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK Beata Z/1016/19 2019
  f 2 NM DYLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0090/19 2019
  f 2 NM MATUSIAK Alan MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0091/19 2019
Kula (6) M
1 f 1 14.72 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU II KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1
2 f 1 14.28 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
3 f 1 13.06 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
4 f 1 12.32 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2019 4
5 f 1 11.02 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3
Dysk (1) M
1 f 1 49.20 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD II JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2019 3 LDK!
2 f 1 43.33 KIJEWSKI Karol PKS Gwardia Szczytno 05 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3348/18 2019 LDK!
3 f 1 41.24 WNĘTRZAK Wiktor MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0767/18 2019 3
4 f 1 34.17 MALCZEWSKI Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD V BELTER Artur BELTER Artur , Z/1420/18 , 2019 BEZ LDK!
5 f 1 33.98 DYLIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0090/19 2019
6 f 1 32.66 GRUNTKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD V BELTER Artur BELTER Artur , Z/1416/18 , 2019 LDK!
7 f 1 31.60 AMBROZIAK Marcel PKS Gwardia Szczytno 04 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2019
8 f 1 30.84 MATUSIAK Alan MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0091/19 2019
9 f 1 29.17 CIECHOMSKI Szymon MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0073/19 2019
10 f 1 28.96 KORC Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 05 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0092/19 2019
11 f 1 27.63 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- BELTER Artur Z/1412/18 2019 LDK!
12 f 1 27.43 WIELGOSIŃSKI Aleksander MKS Tomaszów Mazowiecki 04 U16 LD -- GOŹDZIK Beata Z/1016/19 2019
13 f 1 22.30 GRZELAK Alan MKLA Łęczyca 04 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0076/19 2019
14 f 1 20.26 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 06 U14 LD -- BELTER Artur Z/1419/18 2019 LDK!
  f 1 NM GAJEWSKI Michał MKS Aleksandrów Łódzki 04 U16 LD -- BELTER Artur Z/1414/18 2019 5 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 55.08 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 02 U18 LU I MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2019 1
2 f 1 46.20 ANTCZAK Julian MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD II JOACHIMIAK Robert Z/2475/16 2019 3 LDK!
3 f 1 39.51 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2019 3 LDK!
4 f 1 35.60 MAŁOCHA Filip MKS Tomaszów Mazowiecki 03 U18 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0313/17 2019 3
5 f 1 31.39 SZUBA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2485/16 2019 BEZ
6 f 1 31.15 JANKOWSKI Janusz MKLA Łęczyca 69 Masters LD --
7 f 1 26.24 DUDEK Ignacy MKS Aleksandrów Łódzki 02 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2477/16 2019 BEZ
8 f 1 25.76 GÓRECZNY Filip UKS Dziewiątka Kutno 03 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/0201/17 2019 4
Dysk (1.75) M
1 f 1 56.53 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U20 LU I DMP U20 KĘCKI Krzysztof Z/5235/15 2019 1 163
2 f 1 44.95 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U20 LD II GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
3 f 1 35.63 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U20 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3807/15 2019 4 98
4 f 1 34.18 KOWALSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 01 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/3776/16 2019 3
5 f 1 30.52 RYBARCZYK Paweł MKLA Łęczyca 01 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/3818/15 2019 3
6 f 1 27.57 GAJEK Szymon MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U20 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0528/17 2019 3
  f 1 NM WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U20 LD -- DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.0560030937195 sekund